Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Kizlarrr gunaydın,

Nasilsiniz?

SİBELACIMMM asayis berkemal :) :) :) :)

günaydın arkadaşlarım,

esteryacım asayiş berkemal dediğine göre,stratejik çalışmalar iyi yönde anlıyorum doğrumu???
savaşta her yol mübahtır unutma,kendini sıkıntıya sokma,göreceksin biz galip gelecez,sonra barış anlaşması yapabilirizvereliniortak

kızlar dr umun sekreteri aradı az önce perşembe nöbeti varmış...ya buğün gelin ya cuma dedi...bende cuma gelelim 3 de dedim....1 gün daha bekleyeceğiz yani...

olsun yasemincim bu kadar bekledin 1 gün daha bekle,hem birazcık daha büyümüş bebişin her işte vardır bir hayır.

SıBELACIM tesbitlerin dogru.
Gerci bombalar karsı tarafın kalesinde patladı , bizim kalede tık yok :)
olsun yinede zafer benimdir :)

68895324.gif

iyi günler arkadaşlar nasılsınızzzzz,
ablam bugün dr ye gidecek dün ondan yumurta kadar kan pıhtısı düşmüş adetinin 4. günüydü sonrada kanamam kesildi dedi hayırdır inşallah bakalım ne diyecek bugün dr.

YASEMıNCıM boşver 1 gün daha beklersin acelesi yok nasılsa bebiş büyüsün.

gü nay dınnnnn kızlarrrrrrrr buyrunnnnnnnnn
nasılsınız bakalım varmmı bi gelişme CADIARZU
nurhayatçım sen bizimle konuş ama yaa özletme kendini kızdırma beniiii ona göree kaydirigubbakcemile
busemcim sadece eşinin yiceği kadar yapsan tatlım kendine ufacık bi parça ayırsan, off ya ben sevdiğim şeylerden mahrum kaldımmı mutsuz oluyorum o yüzden kıyamadım bak şimdi sana olsun bi taneden bişey olmaz cokacimcoook
Diyet sözkonusu sanırım :) bende diyet yapıyorum kızlar..Nasıl olsa 1 sene yasağım var bu 1 seneyi bari kşlo vererek geçireyim dedim hem hamile kalmaya olumlu etkisi oluyomuş hemde hamilelikte fazla kilo riskli diyolarya ondan ..tansiyon,şeker vs..oluşuyomuş. 87'ydim 82 yim bu hafta 81 olurum sanırım cuma zayıflama yarışmaları varya oraya katıldım iyi oluyo.İnsan kendini kısıtlıyo :)

5+3 buğün canım kalbi için çok erken daha...inşallah duyarız ama bellimi olur haftası öndedir belki....hihoyyytopuyorumnanaktan

Aman da aman minik annesiymiş o.. İnşallah bebişi görürsünüz canım.. Stress panik yapmamaya çalış canım.. Konuş bebenle arada sırnaşık şey

68895324.gif

iyi günler arkadaşlar nasılsınızzzzz,
ablam bugün dr ye gidecek dün ondan yumurta kadar kan pıhtısı düşmüş adetinin 4. günüydü sonrada kanamam kesildi dedi hayırdır inşallah bakalım ne diyecek bugün dr.

YASEMİNCİM boşver 1 gün daha beklersin acelesi yok nasılsa bebiş büyüsün.

selamm busemcim valla merak ettim bende ablanı canım dr un ne söylediğini bize yazmayı unutma olurmu

Diyet sözkonusu sanırım :) bende diyet yapıyorum kızlar..Nasıl olsa 1 sene yasağım var bu 1 seneyi bari kşlo vererek geçireyim dedim hem hamile kalmaya olumlu etkisi oluyomuş hemde hamilelikte fazla kilo riskli diyolarya ondan ..tansiyon,şeker vs..oluşuyomuş. 87'ydim 82 yim bu hafta 81 olurum sanırım cuma zayıflama yarışmaları varya oraya katıldım iyi oluyo.İnsan kendini kısıtlıyo :)

Aman da aman minik annesiymiş o.. İnşallah bebişi görürsünüz canım.. Stress panik yapmamaya çalış canım.. Konuş bebenle arada sırnaşık şey

nurhayatçım bravo ne kadar çok vermişsin kilo belli bi diyet uyguluyomusun
ya benim aslında fazlam yok gibi yani boyum 1,63 kilom 51 ama ben kendimi acayip şiş hissediyorum sanki patlıcam öyle oluncada ne yesem huzursuz oluyorum ne olabilir bunun sebebi bilen varmı kızlarr

enrikacığım ve nurhayatcığım desteğiniz için çok teşekkür ederim sizlere..öpüldünüz....

selamm busemcim valla merak ettim bende ablanı canım dr un ne söylediğini bize yazmayı unutma olurmu

kıslar ablam aradı şimdi hiç bişiyi yokmuş korunan kadınlar bazı adet dönemlerini yoğun yaşarlarmış yumurtlayamadıkları için haftaya simir testine çağırmış
rahatladım vallahihoyyyt

ben varım şekerr
ablana çok sevindim hadi geçmiş olsun :)
canım sen ne kadar hoş bi bayanmışsın öyle maşallah

nurhayatçım bravo ne kadar çok vermişsin kilo belli bi diyet uyguluyomusun
ya benim aslında fazlam yok gibi yani boyum 1,63 kilom 51 ama ben kendimi acayip şiş hissediyorum sanki patlıcam öyle oluncada ne yesem huzursuz oluyorum ne olabilir bunun sebebi bilen varmı kızlarr

Belli bi diyet uygulamıyorum entrikacım ekmeği kıstım yani her öğünde 1 dilim kepek ekmeği yiyorum,pilav yemiyorum ama canım çok isterse yiyorum mesela bugün dolma yedim :)çayı çok şekerli içmem normalde ama tamamen kestim şekersiz içiyorum.. bide midemi tıka basa doldurmuyorum..önceden sanki midemden intikam alırmışcasına yerdim şimdi öyle değil :) benim boyum 1.72 ben 51 kilo olsam offf yani offff iskeletor olurum yahu.. senin kilon iyi yani vermene gerek yok canım.. haa bu arada bugün doktorumla konuştum hcg değerim 14 olmuş..geçen hafta 17 idi moralim bozuldu neden düşmemiş diye.. doktorum gayet güzel dedi normal bu şekilde düşmesi dedi.içim rahatladı.. Az kaldı listeye süremin yazılmasını geliyorum şekerleeeerrrrr fişek gibi geliyorum vallaaaa :eek: bekleyin kaçmayın biyere :teytey:

kıslar ablam aradı şimdi hiç bişiyi yokmuş korunan kadınlar bazı adet dönemlerini yoğun yaşarlarmış yumurtlayamadıkları için haftaya simir testine çağırmış
rahatladım vallahihoyyyt

geçmiş olsun busecim sağlık gibisi yok valla..Allah sağlık sıhhat versin.

günaydınlar kızlar a.s.

Belli bi diyet uygulamıyorum entrikacım ekmeği kıstım yani her öğünde 1 dilim kepek ekmeği yiyorum,pilav yemiyorum ama canım çok isterse yiyorum mesela bugün dolma yedim :)çayı çok şekerli içmem normalde ama tamamen kestim şekersiz içiyorum.. bide midemi tıka basa doldurmuyorum..önceden sanki midemden intikam alırmışcasına yerdim şimdi öyle değil :) benim boyum 1.72 ben 51 kilo olsam offf yani offff iskeletor olurum yahu.. senin kilon iyi yani vermene gerek yok canım.. haa bu arada bugün doktorumla konuştum hcg değerim 14 olmuş..geçen hafta 17 idi moralim bozuldu neden düşmemiş diye.. doktorum gayet güzel dedi normal bu şekilde düşmesi dedi.içim rahatladı.. Az kaldı listeye süremin yazılmasını geliyorum şekerleeeerrrrr fişek gibi geliyorum vallaaaa :eek: bekleyin kaçmayın biyere :teytey:

nurhayatçım değerinin düşmesine çok sevindim cnm herşey yoluna giriyo ne güzel alkisalkisalkis
bende aslında kiloyu pek takmıyorum cnm ama farketmeden evlendiğimden beri 4 kilo almışım 47 diydim düğünümde :) e 3 yılda çaktırmadan 4 kilo aldıysam eyvaaahhhhh diyorum panik yapıyorumm :1no2:

Son düzenleme:
X