Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar son 40 dk kaldı işten çıkmam için..o kadar heyecanlıyım ki anlatamam....ağlamamk için kendimi zor tutuyorum....allahım korkularımıza uğratma ne olur.....

harikacım çok haklısın,sanırım yemesi en kolay ve sevilen yiyecek çerez,fındık fıstık,bak ayçiçek çekirdeği de çok iyiymiş aklında bulunsun,özellikle erkekler için, günde 40 gr yeseler yetermiş,bide ben folis acit içiriyorum,tabi o bebiş için içtiğini bilmiyor:jeyyar: sigara içenler için çok iyi bir vitamin dedim o da arada aksatsada içiyor valla:jeyyar: şu keçi boynuzunu bi içirebilsem,bende inciri yaparım yuvarlanıp gideriz işte,olursa olur kısmet bakalım

canım kocan mı içiyor folik asiti:1shok:

ben geldim kızlar nasılsınız bakalım yasemin umarım güzel haberlerle dönersin canım allaha emnet bebişin ve sen hadi güzel haberler getirde sevindir teyzelerini
enrika esterya busem66 sibela sizler nasılsınız bakalım

bu arada benim adetin sinyalleri gelmeye başladı,zaten 1 ay olmak üzere,inşallah fazla geç kalmam,bir an evvel hazırlıklara başlamak istiyorum,heyecanımı kaybetmek istemiyorum,ama bişey söyleyimi,adetimi bekliyorum ama böyle sinyal verdikçe nasıl bir hüzün kaplıyor içimi anlatamam,her ay aynı şeyleri yaşamaktan gerçekten bıktım yoruldum.

senağlama kıyamam ben sana yaaa..inşallah bu gördüğün son adet olur sibelciğim....opuyorumnanaktan:1hug:

senağlama kıyamam ben sana yaaa..inşallah bu gördüğün son adet olur sibelciğim....opuyorumnanaktan:1hug:

inşallah dediğin gibi olur yasemincik,inşallah son adetim olur,yani tabi menapoza felan girmeyimdeeeeeedelikafadulden
evet folic acidi kocama içiriyorum,internetten okudum sperm hareketliliğine çok faydası varmış,bende hemen uygulamaya geçtimsengözlerimebaksanab

teyzeleri okadar iyisiniz kii ..hepiniz birer melek sanki...allah razı olsun hepinizden ve tez vakitte meleklerinize kavuştursun....hepinizi ayrı ayırı öpüp sarılıyorum :)))

yasemincim yaa topicimizin tek hamilesi olarak şöylee bi güzel belirtilerini yazsan ne güzel olur,ben acaba test yapmadan önce yazmışmısın diye baktım,eski sayfaları dolaştım ama göremedim,mesela göğüslerin ağrıdımı,damarlandımı,sık idrara çıktınmı,miden yandımı,göğüs uçların sızladımı ne biliim neler belirdi sende anlatırmısın???

inşallah dediğin gibi olur yasemincik,inşallah son adetim olur,yani tabi menapoza felan girmeyimdeeeeeedelikafadulden
evet folic acidi kocama içiriyorum,internetten okudum sperm hareketliliğine çok faydası varmış,bende hemen uygulamaya geçtimsengözlerimebaksanab

:1shok: gerçektenmi o zaman bende içireyim bugünden itibaren kocişime

ben geldim kızlar nasılsınız bakalım yasemin umarım güzel haberlerle dönersin canım allaha emnet bebişin ve sen hadi güzel haberler getirde sevindir teyzelerini

hoş geldin canım benim,çok şükür işte nasıl olalım,ümitle bekliyoruz sen ne yaptın nasıl gidiyor.:kahve:

iyiyim bende tatlım adetim bitiyo artık bugün bakalım hayırlısı yerimseniben
sende haberler nasıll cnm

yasemincim yaa topicimizin tek hamilesi olarak şöylee bi güzel belirtilerini yazsan ne güzel olur,ben acaba test yapmadan önce yazmışmısın diye baktım,eski sayfaları dolaştım ama göremedim,mesela göğüslerin ağrıdımı,damarlandımı,sık idrara çıktınmı,miden yandımı,göğüs uçların sızladımı ne biliim neler belirdi sende anlatırmısın???

canım akşam yazayım ..şuan yazamam heyecandan....

kızlar son 40 dk kaldı işten çıkmam için..o kadar heyecanlıyım ki anlatamam....ağlamamk için kendimi zor tutuyorum....allahım korkularımıza uğratma ne olur.....

canım heyecan yapma ya valla bende heyecanlıyım senin kadar hee canım benim murlu haberini alıcaz inanıyorummmŞeniz

canım iyiyim valla bende 2. adetimi olmak üzereyim karnım ağrıyo alkisalkisalkissen nasılsın canom.

evet evet,google 'a ''folic acid sperm'' yaz bi sürü konu geliyor,bi incele istersen,sonuçta vitamin ne olacak sanki,içsinler dimi ama.

doğru söylüyosun ben zaten vitamin takviyesi olsun diye 2 yılı aşkın süredir içiyorum foliği dr bana ha sebze yemişsin ha onu içmişsin hiçbişey farketmez demişti sonuçta erkeklerinde vitamine ihtiyaçları var dimi ama a.s

doğru söylüyosun ben zaten vitamin takviyesi olsun diye 2 yılı aşkın süredir içiyorum foliği dr bana ha sebze yemişsin ha onu içmişsin hiçbişey farketmez demişti sonuçta erkeklerinde vitamine ihtiyaçları var dimi ama a.s

evet canım,ilk başlarda bende içiyordum ama bıktım bıraktım valla,şimdi de kocama içiriyorum,ben içitim bişey olmadı bi de o içsin bakiim belki faydası olur.
Birde evet benim doktorda canı gönülden vermemişti,ben istedim, yazın dedim, öyle yazdı,dediydi bıkarsın diye,demek bilmiş benim uzun yıllar olmıcak diyebenneyaptımki

X