Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

valla bravo bi kaçgün oldu başlayalı ama vermişsin ne güzel
benim durumum çok tuhaf ya dün tartıldım 50,5 gösterdi bu sabah tartıldım 51,3 verdi her sferinde böyle tartıda bi bozukluk olsa başka yerlerdede tartılıyorum oralardada farklı veriyo anlamadım ben beniii

valla bravo bi kaçgün oldu başlayalı ama vermişsin ne güzel
benim durumum çok tuhaf ya dün tartıldım 50,5 gösterdi bu sabah tartıldım 51,3 verdi her sferinde böyle tartıda bi bozukluk olsa başka yerlerdede tartılıyorum oralardada farklı veriyo anlamadım ben beniii

ahhh ahh bende 50 kilo olsam keşkemmm ahhh
şekerim gerçek kilon açken tartıldığındır yemek yedikten sonra biraz kilolu çıkabilirsin bide miden sindirince tartıl bakalım:teytey:

sabah aç karnına tartılıyorum ama öyle oluyo işte :KK43:
olursun tatlım sende olursun azimlisin bak valla hamurişini şekeri kestinmi bide geç yemek yemedinmi veriyosun bol su bide sabahları kekiksuyu iyi oluyo diyolar DA söyleyene bak :bbo:

yaaa uffff ben hamur işi yedim ama bugün benyemesem eşim istiyo yapıyorum ee sonra bende yemek zorunda kalıyorum

f0207rbfl4.gif

ütü yapmaya gidiyorum.

kızlar nerelerdesiniz bakalımmm zemuszemus
zaten son günlerde belenay busem nurhayat iyice boşladılar bizi kaydirigubbakcemile tuğbada ama neyse o mazeret izninde

ne diyon kıııızz yakaladım seniiiii dedikodumu yapıyodunuz demiii :jeyyar: konuşmuyorum ama takip ediyorum şekerler..

gü nay dınnnnn kızlarrrrrrrr buyrunnnnnnnnn
nasılsınız bakalım varmmı bi gelişme CADIARZU
nurhayatçım sen bizimle konuş ama yaa özletme kendini kızdırma beniiii ona göree kaydirigubbakcemile
busemcim sadece eşinin yiceği kadar yapsan tatlım kendine ufacık bi parça ayırsan, off ya ben sevdiğim şeylerden mahrum kaldımmı mutsuz oluyorum o yüzden kıyamadım bak şimdi sana olsun bi taneden bişey olmaz cokacimcoook

canım benim adetin 3. gunu yani pztesi dr gittim.
puregon igneye basladım gobekten. Bugun adetin 5.gunu ama gelen giden bisi yok . Bu ay 3 gunde bitti adetim nedense.
her sabah gobekten puregon igne oluyorum. yarın sabah doktora gidecegim yumosların durumuna bakacak. ilaca verdigi tepkiye bakacak. ona gore tekrar ilacın dosajını ayarlayacak. sanırım onumuzdeki hafta yumurta catlama kıvamına gelir :)
bu puregon igne yumurtaları gelistiriyormus

hadi bakalım tatlım bu ay bizi çok mutlu edeceğe benziyosun yani güzel haberler alıcaz gibi senden baksana ne kadar iyi bakıyosun yumurtalarına :)
o iğneyi dr mu yazıyo esteryacım kontrolden sonramı kullanıyosun

evet dr gittim muayne etti ondan sonra ilacı verdi canım.
pek puregon kullanan yok sanıurım genelde hep klomen falan duyuyorum kk da
insallah guzel haberler hepimizden gelir canım :)

günaydın hepinize kızlar...buğün çok yoğunum müsait olunca gelirim.....yarın büyüüüüüüüüüük gün....çok heyecanlıyım vede korkuyorum :KK43:(((

kızlar nasılsınız ...reglileriniz bittimi..çalışmalar ne alemde...bizden iyilik bir sıkıntımız yok teyzeleri...esteryam inşallah şifa olur o iğneler tatlım hayırlı haberlerle gel teyzelerine....öpüyoruz hepinizi....

kızlar dr umun sekreteri aradı az önce perşembe nöbeti varmış...ya buğün gelin ya cuma dedi...bende cuma gelelim 3 de dedim....1 gün daha bekleyeceğiz yani...

X