Düşük belirtisi için acil dönüş yaparmısınız tüp bebek lütfen

6 haftalık gebeyim kan sulandırıcı kullanıyorum bugün muayene gittim kesti doktorum kan sulandırıcıları sadece 2 gün üst üste kan vereceğim hcg bakacak değerler güzelse olumlu değilse olumsuz dedi
İnşallah sağlıkla ilerler, kanamanız devam ediyor mu ağrınız var mı

Tup bebekli degilim ama sizinki de artik tup bebekli evresini gecmis o yuzden sanirim ayni sonuc olacaktir.

Benim iki bebegimde de lekelenmelerim ve kanamalarim oldu. Doktorum parlak kirmizi, kirmizidan koyu donme, pihti dusurme gibi birsey olmadıkca kanamalar olur normaldir demisti.

Doktorunuz proluton, prolutex gibi bir igne / hap yazar muhtemelen. Onu düzenli kullanirsaniz ve dinlenirseniz sorun yasamazsiniz.

Tup bebekli degilim ama sizinki de artik tup bebekli evresini gecmis o yuzden sanirim ayni sonuc olacaktir.

Benim iki bebegimde de lekelenmelerim ve kanamalarim oldu. Doktorum parlak kirmizi, kirmizidan koyu donme, pihti dusurme gibi birsey olmadıkca kanamalar olur normaldir demisti.

Doktorunuz proluton, prolutex gibi bir igne / hap yazar muhtemelen. Onu düzenli kullanirsaniz ve dinlenirseniz sorun yasamazsiniz.
Evet dün vuruldum iğnemi bugün muayene gittim kesem gözüküyor hala bozulmamış bol bol yat dedi kanamam da azaldı gibi hissediyorum kan sonuçlarım önemli eğer doktorun beklediği gibi sonuç alırsam Allahın izniyle güzel sonuçlarla bakalım

Dusuruyor olsaydınız 3-5 damla ile dusurmezdiniz emin olun, bayaği yogun, pihtili ve fazla kan oluyor dusuklerde.

Üzülmeyin tutunacak bebek herseye ragmen tutunuyor ❤️🙏🧿 gecmis olsun.

Dusuruyor olsaydınız 3-5 damla ile dusurmezdiniz emin olun, bayaği yogun, pihtili ve fazla kan oluyor dusuklerde.

Üzülmeyin tutunacak bebek herseye ragmen tutunuyor ❤️🙏🧿 gecmis olsun.
Yok benimki çok yoğundu pıhtı felan baya geldi kaşık ağrısı vardı şimdi sadece kan sonucumu merak ediyorum 6 haftalık gebelikte hgc kaç olmalı hiç bilmiyorum

Benim kırmızı kanama oldu , öncesinde düşüğüm vardi doktor bir gun yatırdı. Serum takildi sonra çıktım kanama aktif kirmizi olmadı ama bir süre devam etti.kahve rengi lekeler geldi önceki kanamadan dedi . sonra birdaha olmadi bebeğim sağlıkla doğdu
Kaçıncı haftada oldu kanamanız

Doktorunuz cok ilgili davranmıs benim 6. Hafta lekelenmelerimde asla hastaneye filan yatırmadılar ve düşük yaptım ki kalp atısını da duymuştuk. Bazı doktorlar sans
Evet Dr çok seviyorum çok ilgili biz daha kalp atışlarını duymadık

Yok benimki çok yoğundu pıhtı felan baya geldi kaşık ağrısı vardı şimdi sadece kan sonucumu merak ediyorum 6 haftalık gebelikte hgc kaç olmalı hiç bilmiyorum
Benim 6 haftalık düşükte kanama olduğunda mueyene oldum kese ve bebek duruyordu kalp atışları oluşmuştu ekrandan gorebildim, beni hastaneye yatırıp serum takılmıştı kese kontrolü kanama kontrolüne bakılıyordu, bi kere de hcg bakıldı 18 , 19 binlerdeydi yanlış hatırlamıyorsam belki benim düşük olmuştu diye değerim az çıkmış olabilir yanlış bilgi vermeyeyim..

Kaçıncı haftada oldu kanamanız
Sanırım 6 ydi hatta bir hafta once gitmiştik kese var kalp atisi icin gün vermişti. Kanamayla gidince kalp atışını duyduk. Bir gün hastanede kaldim çıkarken radyoloji yeniden baksın dedi kalp atışını duymadı doktor yeniden baktı kalp atiyordu

Sanırım 6 ydi hatta bir hafta once gitmiştik kese var kalp atisi icin gün vermişti. Kanamayla gidince kalp atışını duyduk. Bir gün hastanede kaldim çıkarken radyoloji yeniden baksın dedi kalp atışını duymadı doktor yeniden baktı kalp atiyordu
Sağlıkla devam etti mi gebeliğiniz

Benim 6 haftalık düşükte kanama olduğunda mueyene oldum kese ve bebek duruyordu kalp atışları oluşmuştu ekrandan gorebildim, beni hastaneye yatırıp serum takılmıştı kese kontrolü kanama kontrolüne bakılıyordu, bi kere de hcg bakıldı 18 , 19 binlerdeydi yanlış hatırlamıyorsam belki benim düşük olmuştu diye değerim az çıkmış olabilir yanlış bilgi vermeyeyim..
O dön daha yükseklerde olması gerekiyor

X