Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Kız soru ne? Ben de soruyu anlayamadım kuzum?

Merhaba. Ahududu çayının doğurganlık ile ilgili bir ilgisi var mı? İdil Bozkurt sayfasında gördüm. Başka bilgisi olan var mı

Merhaba. Ahududu çayınin doğurganlık ile ilgili bir ilgisi var mı? İdil Bozkurt sayfasında gördüm. Başka bilgisi olan var mı

Şimdi normalde bisteron vs aldığım bir kaç takviye vardı dr bana içme bırak dedi bir sonraki tedaviye kadar bende bir sonra oraya gitmeyeceğim içmem gerkemiyormuydu bilemedim
Aslında öncesinde içmek gerekiyor ama tercih senin kuzum. Mesela benim doktorum hiç takviye vermiyor, ben kendim içiyorum. Sen de içip içmeyeceğine karar verip ona göre ilerle canım.

Aslında öncesinde içmek gerekiyor ama tercih senin kuzum. Mesela benim doktorum hiç takviye vermiyor, ben kendim içiyorum. Sen de içip içmeyeceğine karar verip ona göre ilerle canım.
Sağol kuzum teşekkür ediyorum bu arada ünirvesite beni aradı sıra bana geldi ben normalde özel hastanede tedavi görüyordum tekrar başlayacağım galiba

Cok tesekkur ederim bilgiler icin, aslinda bende kullaniyorum bu cogunu ama sanirim vitaminlerin de emilme saatleri var hangisini hangi saatte alacagimi bilemedim benim de doktorum pek onemsemiyor sadece diofol ve advanced plus diye vitaminler verdi.
Idil bozkurtu biliyorum daha ayrintili bakarim, sana da bol sans yarin icin insallah saglikla guzel guzel yumurtalarin toplanır :=)

Ya birde hayit tohumu bende aldim ama nasil ne zaman araliginda alayim bilemedim benim fsh normal sadece rezerve, kaliteye iyi gelecekse almak isterim

Sizin peki ultrasonda görünüyorda içleri sağlam mı cıkmıyor. Mesela 5 tane folikül görümüyor ama içi boş mu çıkıyor. Yoksa ultrasonda da hiç mi görünmüyor.
kuru incir yiyin günde 2-3 tane. Glutatyon serum şeklinde damardan yapılıyor. 5 seans dediler bana ama 6 seans diyende var. Faydalı olur mu bilmiyorum. Zaten benim daha 1 doz yapıldı. Kısmetse salı günü toplanacak yumurtalarım. Bana tek dozun etkisi olmadı muhtemelen. Umarım 2 kere toplatmam da gerekmez.

Ya birde hayit tohumu bende aldim ama nasil ne zaman araliginda alayim bilemedim benim fsh normal sadece rezerve, kaliteye iyi gelecekse almak isterim
Ben hayıt tohumunu icemedim de yiyemedim de şurup gibi bir şey aldım trendyoldan. İtimat bitkisel diye bir şişe kullandim ikinci şişeyi aldım. Faydası var mı bilmiyorum ama kullanıyorum. Bugün opu oldu. 4 yumurtam toplandı

kızlar Allahtan umut kesilmez. ben 0,5 amh 12 fsh ile hamile kaldım. tüp bebeğe başlayacakken pandemi girdi araya.son 1 tane evrak kalmıştı sadece. gelmeyin kapandı dediler başlayamadık.çok üzüldüm.soğan kürü bir de bitkisel takviye kullandık eşimle. hangisi yaradı bilmiyorum ama 41 yaşında doğum yaptım şükürler olsun. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun

Gozun gonlun aydin olsun darisi guzelce ilerlemelerine de insallah anladim cok tesekkurler, bende denerim artik zaten iki opu oldum yumurtam gelismedi birkac ay ara verip toparlamak istiyorum kendimi bu sûrede de belki bitkisel bir seyler denerim diye dusundum.
Birde benim tedavi basinda birkac folikül gozukup tek yumurta gelisiyor neden boyle oluyor acaba fikri olan var mi ?

Saglikla huzurla buyut bebegini insallah

Ben doktor değilim ama bir embriyologdan şunu duydum. Yumurtalariniz gelismiyorsa demek ki vücudunuzdaki vitamin ve mineraller yeni bir bedeni büyütmeyi bırakın size yetmeyecek kadar az durumda dedi.

Herkese merhabalar öncelikle bu zorlu yolda herkese sabır ve sonu güzel olan hikayeler dilerim. Amh değerim 0,01 som toplamada 3 Folikül vardı hepsi boş çıktı. Boş çıkması Amh ile alakalı bir durum mu bilgisi olan var mı

Benım Ultrasonda 2 yumurta varsa biri hep diğerinden daha gelişmiş oluyor. 2 yumurtadan 1 i dölleniyor genelde.
Sanırım bugün toplama işlemin. Nasılsın nasıl geçti

Kızlar erkek için hap olan bir takviye biliyor musunuz ?
Maxigo kullanıyorduk ama şase oldupu için zar zor içiyor içemiyormuş kusası geliyormuş doktor sperra verdi onu düzenli içiyor ama değerleri çok düşük onun da . İki tane hap bir şasenin yarısına bile denk gelmiyor bazı değerleri için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…