Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Antibiyotik gibi saatli ya da illa kanda olması gerekiyor şeklinde işleyen bir ilaç değil .ben kullandım daha önceden. Sorun olmaz yani

Merhabalar, amh 0.01 ve 1 başarısız tüp bebek ten 3 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım sun an 4 yaşında bir çocuğum var, bu arada prolaktin de 3 katı yüksekti ve kistim vardı, sizlere moral olsun diye yazmak istedim, biliyorum çok zor ama kafaya takmamak düşünmemeye çalışmak biraz akışına bırakmak lazım, tedavilerimizi tabiki olacağız ama bilemeyiz Rabbim en doğru zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin herkese, bazen ikinci çocuğu düşünüyorum doktora gidecek gücü bulamıyorum Allahım sen önce isteyenlere ver diyorum, tüp bebek denememde bile 11 senedir deneyen 5.denemesine gelen biriyle tanışmıştım ve Allahım sen önce ona ver siye dua etmiştim, yaşayan bilir dualarım hep sizlerle :)

Maşallah sana ve yavruna kuzum. Bugünler de kendimi baya çaresiz hissediyorum. Böyle senin gibi arkadaşlarımızın olumlu tecrübelerini bizlerle paylaşmaları bize o kadar iyi geliyor ki ❤ kendi adıma ve bu yoldaki arkadaşlarım adına teşekkür ederim kuzummm inşallah bizlerde en kısa sürede kuzucuklarımıza kavuşuruz ❤

Sorun olmaz sanırım kuzum. Benim de kullanırken unuttuğum oluyordu. Takviye olduğı için sorun olacağını sanmam.

Ne mutlu size. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Darısı isteyen herkese olsun inşallah. Ben de kızıma bir kardeş istiyorum, inşallah hayırlısıyla olur. Gerçekten bazen doktorların tüp bebek bile olmaz dediği kadınların kendiliğinden hamile kaldığını okuyorum, mucizeler bizimle olsun:)

Selam kizlar hepinize saglikli bebisli bir yil diliyorum
Bugün tüp bebege basladim iki kucuk folikül ve bir kistim gozuktu( oysa gecen ay toplamda 7 folikülum vardi)
Doktor 3 gün günde iki tane kulnamam icin klomen verdi cuma da gonalf baslayalim dedi. Klomen hic kullanmadim kulanan var mi faydasi olmus mudur

Canım musmutlu yıllar, bol bebiş haberli yıllar bizim olsun canım tüp bebiş sürecin hayırlı uğurlu olsun. Ben klomeni çok severim. Klomenle şuan olduğundan daha çok yumurtam olurdu. Biliyorsun benim gonal-f ile bi tane olmuştu. 5 gün günde iki kez klomenle 3 yumurtamın olduğu olmuştu. İnşallah 3 sayısı artar kuzum artmasa da hepsi sağlıklı embriyo olur. Benim yarın kontrolüm var. Bakalım kaç yumurta diyecek. 21 gündür iğnelerle uğraşıyorum uzun protokolde. İnşallah hayrlı sonuçlarımı alabilirim . Ben de kist varken yumurta geliştirici vermemişti bu arada. Kıstı de büyütütor demişti. Kistin sönüyor gibiyse ondan vermiş olabilir.

Ayyy amin amin canim bol bol bebisli ikizli saglikli bebislerimize kavusalim insallah
Evet gonalf da az oluyor senin hadi bakalim yarina guzel haberler ver insallah kalbinden gectigi kadar cok, tüp bebege fazla fazla gelecek kadar saglikli yumuslar olurlar insallah yaz buraya yarin
Ayy zordur 21 gundur hemde Allah guzellikle sonuçlandirsin canim
Uzun protokol ne oluyor bu arada ?
Ya bilmiyorum aslinda doktorum israr etmedim baslayalim diye ama bende turkiyede yasamiyorum ô yuzden sansimi denemek istiyorum dedim eger kist buyume riski olsaydi soylerdi diye dusunuyorum sadece fazla yumurta olmsyabilir cok beklentin olmasin dedi

Amin amin inşalah kuzum yumurtalar eşit büyüsün diye adetin 21. Günü yumurta baskılaması için iğnelere başlanıyor. Adet gelince de 3. Gün gonal-f ekleniyor. Yani süreç adet öncesinde başlıyor kuzum. Dene şansını iinşallah güzel haberlerimizi veriri.z.yarın da yazarım inşallah kuzum. Çok korkuyorum gene yumurta çıkmayacak diye.bir yanım çok heyecanlı ve umutlu ama bir yanım da çok korkuyor

Yaa bu cok iyi bir protokol bence biz rezervi az olanlar icin gercekten sahane bir nimet bence, cuma kontrolum var soylerim doktoruma çünkü iki aylik bir surece girecegim bende bu ay nasil sonuçlanir bilmiyorum ama subat ayina en azindan biraz daha dikkatli olurum.
Korkma insallah guzel haberler alacaksin gorebilecegin en cok yumurta ayin olsun bu ay

Canım 13 ve 17 mm iki yumurta var. Cuma veya cumartesi opu olacak

Gene az yani bilmiyorum ne olacak

Gene az yani bilmiyorum ne olacak
selam canım, bizim gibi amh sorunu olanlarda maalsef ki fazlası çok nadir oluyor, önemli olan kalitesi canını sıkma, inşallah ikisi de güzelce döllenir ve bölünürler, ben de transfere geçtim embriyolarım orta kalite 2 kez opu yaptırdım şansımı deneyeceğim bakalım. ocak ayının ortası gibi transfer olacak inşallah tabi başta kendim için sonra size de umut olsun diye o kadar istiyorumki tutunmasını bizim gibilerden gebelik haberi alınca devam etmek için gücü buluyorum kendimde..

Merhaba herkese bende dün opu oldum 2 toplandı 2 tanede arkadan geldi süpriz onları büyüyünce toplayacağız sadece 5 gün klomen kullandım. Bugün aradılar biri döllenmiş diğerini takip ediyoruz dediler biraz endişeliyim

Gozun aydin olsun canim insallah tutunurlar bebisler kaç yumurta toplandi iki opu da ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…