Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Hormonlar aşırı değişiyor her ay veriyordum sürekli farklı çıkıyordu ada çayını bilmiyorum ama testere dişli Aslan pençesi ve hayıt otu karartmadan ayarı ayrı birini sabah birini akşam kesinlikle kullan RABBİMİN İZNİYLE her şey oluyor doktorlar çok sert konuşuyor bazen
Tamamdır öyle yapacağım ben de çayları.bal polen sparişi de verdim şimdi vesile olur şifa olur inşallah🙏🙏 çok teşekkürler 🌷

Merhaba amh kaçtı bilmiyorum bile ama hep yumurtam azdı (yaş da vardı benim) son tedavimden önce gluteni ve sür ürünlerini kesmiştim. (Tedaviden 5 ay önce falan bırakmıştım) Çok şükür bebeğimi kucağıma aldım.
Bir sürü takviye de kullandım ama takviyeleri her tedaviden önce kullanıyordum farklı olan sadece glüteni bırakmam oldu.
Yumurta kalitesini artırmaya çalışanlara tavsiye ederim.

Son bunu da ekleyeyim dedim😂 aynısı küçük teyzeme oldu doktorun biri tüp bebek bile olmaz geç kalmışsın hiç evlenmeseydin diye kızıp azarlamış bide ağlayarak çıkmış falan bikaç doktor daha öyle olumsuz ama teyzem 43 yaşında ilkini doğal yolla doğurdu 45 te de sürpriz ikinci oldu . Yani olunca oluyor demekki. Şuan 47 yaşında korunuyor ne olur ne olmaz diye😂
Ben de inanıyorum, inşallah🤲❤️
43 yaşında ilk çocuğu ve doğal yollamı?Gerçektenmi?

Aynen öyle:) teyzem geç evlendi bir senesi olacakken gebe kaldı doğal . Çok şükür gayet rahat sağlıklı bir gebelik geçirdi üstüne 45 inde de sürpriz planlanmayan gebelik oldu yine:) iki tane oğlu var Allah bağışlasın. Nasip demekki

Biesteron du adı yanlış hayırlamıyorsam bir ilaç var tüp bebek görüşmesinde söylemiş doktor takviye olarak bunu 3 ay iç demiş. İkinci kutusunda gebe kaldı. Ben de içtim ama bana yaramadı maalesef

Aynen öyle:) teyzem geç evlendi bir senesi olacakken gebe kaldı doğal . Çok şükür gayet rahat sağlıklı bir gebelik geçirdi üstüne 45 inde de sürpriz planlanmayan gebelik oldu yine:) iki tane oğlu var Allah bağışlasın. Nasip demekki
🧿 maşallah .Vay be ne şanslı bende 40 yaşımda evlendim 3 yıldır 6.denemem.Nasip olmayınca olmuyor😔

Biesteron du adı yanlış hayırlamıyorsam bir ilaç var tüp bebek görüşmesinde söylemiş doktor takviye olarak bunu 3 ay iç demiş. İkinci kutusunda gebe kaldı. Ben de içtim ama bana yaramadı maalesef
Bende deneyeyim.Bu arada zayıfmıydı teyzeniz?Ben balık etliyim belki etkilidir

Bende deneyeyim.Bu arada zayıfmıydı teyzeniz?Ben balık etliyim belki etkilidir
Dhea-s diye bir hormon testi var onu yapmak lazım kullanmadan önce fazlası da zarardır illaki . Hormon neticede. Doktora danışarak olursa daha garanti olur yine de. Teyzem 166 boy 65 70 arasıydı kilosu göbeği hep vardı:)) bir arkadaşım daha var o daha küçüktü o da o ilaçla gebe kaldı o da 2. kutuda hemde.hatta kalanınıda bana vermişti ilk o zaman öğrenmiştim doktora gittiğimde bana da aynısını önerimce bende yaklaşık 4 5 kutu falan kullandım sanırım abarttım ama tık yok. Aklınızda olsun ilaç belki size de vesile olur kim bilir 🙏

Dhea-s diye bir hormon testi var onu yapmak lazım kullanmadan önce fazlası da zarardır illaki . Hormon neticede. Doktora danışarak olursa daha garanti olur yine de. Teyzem 166 boy 65 70 arasıydı kilosu göbeği hep vardı:)) bir arkadaşım daha var o daha küçüktü o da o ilaçla gebe kaldı o da 2. kutuda hemde.hatta kalanınıda bana vermişti ilk o zaman öğrenmiştim doktora gittiğimde bana da aynısını önerimce bende yaklaşık 4 5 kutu falan kullandım sanırım abarttım ama tık yok. Aklınızda olsun ilaç belki size de vesile olur kim bilir 🙏
Sorayım doktoruma bilgi için çok tesekkur ederım

Arkadaşlar ben sizlere yumurtalıklara masaj yapnızı tavsiye ederim ben hamile kalmadım ama şunu fark ettim masaj yaptığım zaman yumurtlama belli oluyor kasık ağrısı ve bariz şekilde yumurtlama akıntısı oluyor galiba yumurtalıklar masajla doğal bir şekilde uyarılıyor
Ben adetim geç geldiğinde bir kere yapmıştım sadece.ondan mı bilmem ama iki güne gelmişti. Bunu adet bittiğinde mi başlamak lazım acaba yumurtlama olana dek mi

Ben adetim geç geldiğinde bir kere yapmıştım sadece.ondan mı bilmem ama iki güne gelmişti. Bunu adet bittiğinde mi başlamak lazım acaba yumurtlama olana dek mi
İki tür masaj bi adet sökücü bir diğeride yumurtaları büyütmek için adet bitiminde yapılıyor yumurtlama görününce bırakıyor ama ben adet bitmeden yapınca daha belli oluyor yumurtlama akıntım kan akışı canlandırıyor demekki yumurtalıkları

İki tür masaj bi adet sökücü bir diğeride yumurtaları büyütmek için adet bitiminde yapılıyor yumurtlama görününce bırakıyor ama ben adet bitmeden yapınca daha belli oluyor yumurtlama akıntım kan akışı canlandırıyor demekki yumurtalıkları
Farkı ne ki ? Ben bir gebenin günlüğünde ki kadının videosunu izleyip yapmıştım tek bildiğim masaj o . Belki de dediğiniz o dur ama ben adet söktürme amaçlı yapmışımdır o da olabilir beklenir benden😂 ya da o şekilde okumuşumdur bir yerde muhtemelen. Nerden ulaşabilirim peki bu adette ben de yapayım🙏

Bugün opu oldum 4 tane toplandı,yarın belli olacak kaçı olgun kaçı döllendi.pek moralim yok açıkçası ama Allah'tan ümit kesilmez...
Canım bizim gibi düşük amh lılar için 4 yumurta oldukça iyi bir sayı. İnşallah sağlıkla ilerler. Yarın bize haber ver mutlaka kuzum. Beni de etiketle birlikte dua edelim 🙏

Teşekkür ederim darsııı size olsun inşallah en kısa sürede 🥰Bende tüp bebek tedavisini başalayacaktım o süreçte bal polen ve arı sütü kullanmam önerilmişti kullanıldığında yumurta daha fazla ve kaliteli olduğunu söylemişlerdi çok araştırmıştım isterseniz deneyebilirsiniz
Bal polen arı sütünü listemize ekledim canım teşekkür ederiz. sağlıkka büyüt inşallah ben işini ❤

Amh değerim düşüktü 0.54
doktor direk tüp bebek dedi rahim filminde ise sol tüpüm kapalı çıkmıştı ve perde vardı ayrıca 3 CM ilk bir polip vardı histereskopi oldum ve bundan sonra başladım ilknolarak her gün hayıt otu içtim hafta 5 avakodo günde 2 yada üç muz tükkettim yanında bal pole arı sütü her gün yedim folik asitini sürekli olarak kullandım her akşam kuru yemiş ve kabak çekirdeği yedim incir kürü yaptım ama bende kist yaptı ve o ay e2 900 lerde gelmişti bir sonraki ay ise kistlerim düştü e2 33 düştü ondan sonraki ay tedaviye başlayacaktım çok şükür o ay dogal gebe kaldım dogal besinler çok önemli yumurtalar gelişimi aydan aya farklılık gösterir gene ay oluşmazsa bu ay oluşabilir
Ben bu yorumu nasıl kaçırmışım ya 😍😍 maşallah kuzum size

X