Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 38 15,7%
  • 2

OY: 56 23,1%
  • 3

OY: 31 12,8%
  • 4

OY: 36 14,9%
  • 5

OY: 22 9,1%
  • 6

OY: 14 5,8%
  • 7

OY: 11 4,5%
  • 8

OY: 9 3,7%
  • 9

OY: 7 2,9%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 7,4%

• Ankete Katılan
    242
Canim benim cok sevindim 🙏isimlerimizden birbirimize asinayiz birbirimizin duasindayiz hep biliyorum ve rabbim guzellikle saglikla kucagina almayi da nasip edecektir insallah 🙏☺️ bu grubun ikinci Anne adayi da oldu dilerim artar sayimiz amh dusuklugune inat gelsin bebisler💪😍
Evet canım ben de seni biliyorum konuşuyorduk 🌸 hep takipteyim belki en zor grubuz tüp bebekte ama sabırla devam edeceğiz arkadaşım darısı hepinizin başına hep duamdasınız🥹🤲

Canım benim çok teşekkür ederim inan çok uzun , yorucuydu Allahım tamamına erdirsin..
Şöyle ben şuan 35 yaşındayım 29 yaşındayken şuanki eşim o zamanki sevgilim trafik kazası geçirdi, ölümden döndü, tam 1 ay komada toplam 6 ay hastanede yattı bunun çok uzun süresi yoğun bakımdı.. bütün omurga ve bacaklarında pilatin var kafatası kırığı, konuşma bozukluğu tuvalet problemleri gibi hasarlı bir iyileşme ile aramıza döndü şükürler olsun 1 sene volkır ile yürüdü toplam iyileşme süresi 4 seneyi geçti. Engelli kaldı kendi kendine sperm veremiyor.. ben de eşimin bu kaza döneminde tamamen tesadüfi olarak amh düşüklüğümü öğrendim. Yaşadığım kötü günleri geçiyorum :) araştırdım ettim yumurta dondurmam gerektiğini öğrendim o zaman 2 denemede 12 yumurta dondurdum. Eşim nispeten iyileştikten sonra evlendik hemen tüp bebeğe geçtik, yeniden opu yapalım hala yumurta varken dediler dondurduklarımı kalsın diye eşim ameliyat oldu sperm alındı ben opu oldum. 2 yumurta cıktı dondurdugum yumurtalardan da 6 sını çözüp dölleyelim fazla embriyo olsun dedik. 6 yumurtadan 3 ü çözülürken bozuldu diğer 3 ü döllendi ilerlemedi yani elde var 0. Sonra yeni alınan 2 yumurtanın biri 3. Gün transfer oldu ama tutmadı diğeri orta kalite dediler dondurdular. Tekrar opu dediler oldum. 3 yumurtadan 1 i döllendi ertesi gün sonlandı.
Sonra başka merkeze gectim prp+exozom dediler yaptırdım opu dediler havuz dediler yaptırdım 2 opudan 2 tane 3. Gün düşük hücreli embriyo elde ettiler transfer oldum tutmadı.ki ordaki süreç olarak beni çok yıprattı baştan aşağı hem maddi hem manevi olarak bittik.
Sonra şuanki hocaya geçtim, ondan sonra her şey su gibi aktı işte kalan 6 yumurtamı taşımamı istedi ama diğer merkezde 6 da 0 olduğu için muhtemelen teknik hata var dondururken veya çözerken dedi. O yüzden bunlar da elimizde kalabilir dedi. Sonra burda da opu oldum. 2 yumurta elde edildi eşim tekrar ameliyat oldu diğer merkezdeki 6 yumurtayı da taşıdım ve şükürler olsun bozulmadan döllendiler burda laboratuvara çok şey borçlu olduğumu düşünüyorum.. sonra yeni toplananlar ile beraber ilk kez 2 tane 5. Gün embriyom oldu transfer edildi ve tuttu. İnşallah Allahıım nasip etsin de devamı da gelsin. Dile kolay 7 opu 1 pro exozom ben, 2 ameliyat eşim.. evliliğimizin tadını çıkaramadık evlendiğimizden beri tüp bebek için borç ödüyoruz:) olsun feda olsun sonu güzel olsun.. dediğin çok doğru doktorlar hep kötü senaryolar çizdiler inan beni almak istemiyorlardı artık hem kadın hem erkek faktörü var diye. Umutsuz şekilde konuşuyorlardı. Ama oldu.
Kafanı şişirdiğim için özür dilerim uzun yazdım. Ama başka türlü nasıl anlatabilirdim yaşadıklarımı bilmiyorum. Bu arada son doktor bana 3 ay vitamin kullandırdı bana da eşime de. Ben onların da etkili olduğunu düşünüyorum. He bir de Yumurtalara döllerken de piazzo elektrik uyguladılar. Kaliteli embriyoda etkili bence. Umarım emeklerinin karşılığını alırsın inşallah sen de burdaki herkes dışarda bekleyen herkes.. Hep duacınız olacağım..
Maaşallal Canım Allah kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin çok sevindim senin adına 🌺🌸🌹

merhaba arkadaşlar , reglin 10.günü tedavinin 8.günü bugün , 17,5 - 12 - 12,5 mm yumurtalar var. 2 gün önce görünen 13 mm kayıp bugün... nasıl oluyo başına gelen var mı... ve perşembe opu planlandı ama 12 - 12,5 mm olanlar ne olacak? tedavi iyi gidiyordu bugün sanırım kötü bi şeyler oldu... cumartesi günü de e2 335 çıkmış bu arada.

Selam kızlar. Amhım çok düşük 0.02 belki şimdi 0.00 a bile düşmüş olabilir. Yaş 35. Amhın düşük olması adet olmaya engel midir? Yani erken menopoza mı gireceğim. Adet gecikmesi yaşıyorum ne yaparım bilmiyorum.

X