Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 38 15,7%
  • 2

OY: 56 23,1%
  • 3

OY: 31 12,8%
  • 4

OY: 36 14,9%
  • 5

OY: 22 9,1%
  • 6

OY: 14 5,8%
  • 7

OY: 11 4,5%
  • 8

OY: 9 3,7%
  • 9

OY: 7 2,9%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 7,4%

• Ankete Katılan
    242
Merhaba ben de bir ay diyetisyenle çalıştım şimdi öğrendiklerimi uyguluyorum. Kuzu etini yasaklamamıştı size öyle bir şey dedi mi

Merhaba canım amh değerin kaçtı birde nerede tedavi gördün benimde havuz yapılması gerekiyor sanırım 0.03 amh

Hangi ilaç verdi canım bende bh durumdan korkuyorum yaa amh kaç benim 0.03

Merhaba bende bal poleni arı sütü aldım ama ne kadar karıştırmam gerekiyor miktar olarak ve ne zaman kullanmam gerekiyor ?

Merhaba canım amh değerin kaçtı birde nerede tedavi gördün benimde havuz yapılması gerekiyor sanırım 0.03 amh
Merhaba cnm. Geçen sene amh 0.50 ile havuz yöntemi yaptım ama şöyleki dört yumurta toplandı ikisi döllendi. Biz transfer için üçüncü adette gittiğimizde doktorum havuz yapalım. Giderek kötüleşiyor dedi. Amh 0.40 tı . Beş yumurta toplandı ikisi döllendi. En son Kasım ayında amh 0.39 a kadar düştü. Biesteron kullandım ilk ay 0.54 e ikinci ay 0.64 e yükseldi. İki ay bıraktım yine düştü . Şuan tekrar biesteron alıyorum ve geçen ay 0.53 tü. Folikul sayım değişmiyor belki de daha etkisini göstermedi.

Amh yükselebilen değer mi? Ben yükselmez sanıyordum doktorum öyle demişti

Bende 2 yildir anne olmaya calisan biri olarak hep oyle biliyordum yani gormezsem inanmazdim sanirim hatta geçen ekim ayinda prp yaptirmistim amh icin 0.1 den 0.2 ye yükselmisti ve sonraki subatta tüp bebek oncesi amh baktirdim tekrar 0.1 dusmustu.
Tabi folikül sayimda degisiklik var mi bilmiyorum doktora gorunmedim.
Amh yükselebilen değer mi? Ben yükselmez sanıyordum doktorum öyle demişti

Diyetisyeninizin ismini vermeniz mümkün mü?

Olabilir tabiki

Olabilir canım benimde utrasonda 2 adet gözüküyor inşallah tedabiye başlayana kadar düşmez

Merhaba ben de bir ay diyetisyenle çalıştım şimdi öğrendiklerimi uyguluyorum. Kuzu etini yasaklamamıştı size öyle bir şey dedi mi
Merhaba Yumurta toplama öncesi yasaklamıştı sadece et olarak balık tüketebiliyordum şimdi haftada bir gün tüketebiliyorum. Transfer yaklaştıkça ilikli kemik suyu falan da yazacak sanırım.

Kızlar adetimin 3. günü doktor hiç yumurta gözükmüyor deyip ilaç vermişti. Bugün kontrole gittim 4 tane yumurtam gözüküyor belki arkadan gelen sürprizler de olabilir opuya kadar dedi çok sevindim çok şükür canım küçük 4 yumurtam

Benim de kullandığım takviyelerle amh yüksek gösteriyor ama yumurta sayısı aynı hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…