Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 38 15,7%
  • 2

OY: 56 23,1%
  • 3

OY: 31 12,8%
  • 4

OY: 36 14,9%
  • 5

OY: 22 9,1%
  • 6

OY: 14 5,8%
  • 7

OY: 11 4,5%
  • 8

OY: 9 3,7%
  • 9

OY: 7 2,9%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 7,4%

• Ankete Katılan
    242
edahandro canım selam nasılsın, gebelik nasıl gidiyor, pazartesi transfer oluyorum bende. 3. transferim olacak
Aa öyle mi ❤ inşaallah bu sefer bebeğine kavuşursun canım ❤ kaç embriyo kaçıncı gün embriyosu transfer olacak? Rabbim inşallah nasip etsin. Bayram da çifte bayram yaparsınız ailenle benim gebelik bulantı kusma içinde gidiyor ya, tam bitiyor diyorum tekrar başlıyor. 12. Hafta civarı biter diyorlar. 11. Haftadayım. Gün sayıyorum canım. Baya yaşam kalitem düştü ama buna şükür, çok şükür

dişini sık canım geçer bu günler boşver gebelik iyi geçsin gerisini idare ederiz. çift embriyo canım kaliteleri iyi dedi ama genetiklerini bilmiyoruz dedi. o yuzden çift koymak istiyor hem yaş faktörümden dolayı hem amh durumundan dolayı hem de eşimin spermleri ameliyat ile alındığı için

Benim de çiftti biri tuttu inşallah gönlünden geçen olur bebeğine veya bebeklerine kavuşursun kuzum ❤

Raporu nasıl aldınız acaba

Kızlar selam. Ben de amh düşük gurubundanım. Bugün adetimin 3. günü. Kontrole gittim ve doktor hiç yumurta görmedi ilaç verdi çarşambaya randevu verdi. Dedim hocam hiç yok o da adet gördüğün sürece yumurta olur merak etme büyüdüklerinde göreceksin dedi. Ama çok moralim bozuldu

Canım şimdiden moralini bozma. Adet olduğun sürece umut var. Bu menapoz değil. Bazı aylar olmuyor, bazı aylar beklediğinden çok olabiliyor. Umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.

Artık ne yapmam nasıl beslenmem gerekiyor. Bir bilginiz var mı? İnşallah embiyonuz sımsıkı tutunur size
Merhaba Arwen27 umarim biraz daha toparlanmissindir, bende iki kez yumurta kalitesizliginden dolayi yumurtam dollenmedigi icin tüp bebege baslamadan bitmisti seruvenim. Ama sonra bir anda icimde beslenmeyle ilgili mi acaba diye bir duusndum ve burada da adi gece infertilite île calisan bir diyetisyen buldum, iletisime gectim enerjisi sadeligi bana cok iyi geldi bana ve 1 ay boyunca kan degerlerime gore calistim kendisiyle her hafta listemde degisiklik yapti ben bazi aksamalar yapmama ragmen bu pazaretsi kan verdim ve 0.1 olan amh 0.41 cikmis bu cok sahane oldu benim için çünkü asla bu degerde gormemistim, fsh ve tsh da birazcik artis olmustu ama onlar strese de bagli degisiklik gosterdigi icin doktorum bir sey olmaz dedi ve ben simdi diyetisyenimle 2 ay daha kesintisiz devam edecegim sonrasinda tüp bebege baslamaya karar verdim.
Belki senin için de bir ornek olur bilemedim her beden farklidir ve inaniyorum beslenme île degisiklik mutlaka oluyor.

Şahane❤ canım çok sevindim artışına inşallah olacak çok az kaldı

Paylaşman iyi oldu canım bu tecrübeni bencede vücudu iyi analiz etmek gerekiyor eksik olanları yerine koymsk durumu değiştiriyor bütüncül tedavi başarı şansını arttırıyor direk hormonu basmak maddi manevi başarısız yıkıntılara sebep oluyor

Bilgi için teşekkür ederim. Bende beslenmemi değiştirmeye karar verdim . Beslenmeden önce kafamı değiştirseydim yani içindekileri daha iyi olurdu. Kpss ye hazırlanıyorum diye beslenme yarım yamalak yürüyüş spor yok. Sabahtan akşama kadar çalışma salonunda sandalyede oturup akşam yemek çay derken .uyuyorum.
Stresi söylemiyorum hiç. Asıl belimi büken strestir. Bir buçuk ay daha böyle devam edecek sanırım .
Yumurta kalitesi için
Erken uyku 11 gibi
Akdeniz tipi beslenme
Bol bol yürüyüş yapmak
Ha birde stresten uzak durmak (tabi mümkünse)
Araştırdığım kadarıyla yumurta kalitesi için bunları uygulamak gerekliymiş.
Rabb'im yardımcımız olsun inşallah

Şahane❤ canım çok sevindim artışına inşallah olacak çok az kaldı
Yaaa canimsin benim bende guzel saglikla ilerleyen surecini arada siteye girdikce goruyorum, Allah tamanina da erdirsin insallah cok guzel bir Anne olacaksin

Tesekkurler tatlim bende oyle hissediyorum az kaldi insallah

Kesinlikle oyle ve bende bu farkindaliga daha once sahip olsaydim ilk yapacagim sey birkaç ay oncesinde beslenmemi duzenlemek olurdu. Sana da sifa olsun dilerim

Eminim cok zordur bircok seyi beraber yapmak fakat insan sagligindan daha onemli bir sey olmadigini anladiginda, bir suru seyi kacirmis olabiliyor kendi hayatimla ilgili bir deneyim ve yorum bu.
Dilerim sana sifa olur bundan sonraki yapacaklarin ve umudumuzu kaybetmiyoruz sadece bebeklerimiz icin yolumuza biraz daha var diyecegiz

Aynen katılıyorum. Ardından koştuklarımız, kaçırdıklarımızı çok sonradan gösteriyor. Ve Zaman aleyhimize işliyor.
Çabalamamız gerekli.. dilerim bizde diğer herkes gibi kucağımıza sağ salim bebişlerimizi alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…