Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Yeni biri benim gibi olamaz ki.
Yani ondan büyük olduğum için eksikligimi arar.
Tabi güzel bir avuntu ama inan öyle olmuyor. Bence senin için de iyi olmuş. Kadınların genelde kendinden büyük erkeklerle olmasının nedeni zaten erkeğin geç olgunlaşması. 20 yaşında daha çocuk o emin ol.

2 gün sonra duyguların değişir. hangimiz ilk günkü duygularla yaşıyoruz ki? 20 yaşında bi çocuk mesleğin de getirdiği bir göz açma durumundan sonra seni hatırlayacağını sanmıyorum

Ne alaka?
Gayet çarpıcı biri oldugumu düşünüyorum.
Benim de hayat standartlarım, yaşayış tarzım göz önüne alındığında onu sallamamam beklenir ama öyle olmuyormuş bakınız..

Çarpıcı biri olman durumu değiştirmediğini gördün umarım. hatta 1 hafta bile geçmemiş. kendini çok yüksekte görüyorsun ama karşındaki seni bir saniyede engellemiş. bu gerçeklere artık biraz kulak ver...

Kendimi yüksekte görmüyorum. Kendimi biliyorum.
Diğer konumda da yazdım, misal vermek gerekirse takip ettiği hatunlar bayağı alt kademeden tipler.
Elinde gümüş varken yolda bulduğu taş parçasına bakıyorsa zaten kendisi de pek mantıklı biri değildir.
Bu durumun benimle ilgisi yok. Tamamen çocukla alakalı.

Size hiç bir yönden uymadıgına emin oldugum kişiyi sonradan üzüleceğinize, böylesine saçma sapan bir şekilde hayatınızdan çıkarmış
Sürekli çevrimiçi mi, ay şimdi kimi takip etmiş diye bakıyordum.
Olgun, mantıklı bir ilişki olmayacağı belliydi dediğin gibi :)
Bu ilişkimde neredeyse her gün iletişim kuruyorduk. Bir önceki ilişkimde her gün iletişim kurmazdık. Ama girip de çevrimiçi mi, napmış etmiş diye bakmazdım. Düşünüp zihnimi yormazdım.
Uzun vadede beni yoracaktı. Şimdi sanırım şu mesajları silebilme eşiğine gelebilirsem rahatlayacağım ama hemen de silesim gelmiyor..

Biten tüm ilişkilerimden sonra karşı taraf mutlaka geri dönme faaliyetleri içine girdi.
Bu da öyle olacak. Tabii bunun temeli nereye dayanıyor bilmesem de.

Kendinden kurtarmış seni. Çocuk sevindir
Ben olgunluğun yaşa bağlı olduğunu düşünmüyorum. Ama ruhu olgunlaşmamış bunun. Haa geri dönecek mi dersen evet. Hemde sürüne sürüne dönecektir. Kabul etme emi.

Sipsevdi kelimesinin, tdk sozluk anlami tam olarak sizsiniz.
Tamam herkes herseyi yasayabilir, ozgurdur lakin ne yapiyorsunuzda bir muddet sonra erkekler suzden kacarcasina gidiyor.

Anladigim birde su var, seveni sevmeyip tepeni tercih ediyorsunuz ..
Kk ca saskiniz.

Ne?
Kimsenin benden kaçarcasına gittiği yok.
Bir önceki ilişkimdeki insan hala arıyor, yazıyor. Fazlasıyla el üstünde de tutuldum.

20 yaşında bi çocuğu bu adam beni seviyor vs tarzı cümlelerle fazla ciddiye aldıgını düsünüyorum açıkçası. Önceki konunu da okumustum. Yine aynı seyi düsündüm. Bu kuşakta 20 yaşinda erkek çocugu daha cocuktur. Öyle büyük anlamlar yükleme yani. Yaşına uygun davranmis..olayda tuhaf bi sey yok. Cinsel hayatinizin olmasi o cocugu olgun erkek yapmaz. Cinsel durtuler erkek cocuklarinda 11 22 yas arasi tavandadir zaten

Büyüyecek ablası.
öle de ben polis oldum diyor şakayla karışık yakışıklı görüneyim kızlar var dişarda vs gibi sölüyor
sana bunu söleyebilir mi?
düşünmesi lazim acaba kırabilir mi?
sende sevildiği düşünmüşsün..
20 yaşında olsa 40 yaşında olsa değişmez bu insanlar.
sadece meslegine degil adamlığını bilmeli...

Ne?
Kimsenin benden kaçarcasına gittiği yok.
Bir önceki ilişkimdeki insan hala arıyor, yazıyor. Fazlasıyla el üstünde de tutuldum.

Bir onceki degilse ondan onceki, yada bi onceki, ne onemi varki.
Zor tutuyorum kendimi, gururuma yediremiyorum aricam, arasammi diye konu acmistiniz, hatta arasaniz adamin ok oldugundanda emindiniz.

Demem o ki, simdi heycan, tutku vs gibi gorunsede belli bir zaman sonra derin izleride beraberinde getiriyor. Cok sey alip gidiyor sizden farkina varin.

Tuhaf bir tip. Aşırı duygusal da kirilmamak için dalgaya mi vuruyor nedir?
Uyuyoruz, gel sarılarak uyuyalım. Seninle uyumak çok güzel diyor. Sımsıkı sarılıp uyuyor.
Uyanınca 'Hıım nasil güzel benimle uyumak?' diyorum. Ben onu o an öylesine söyledim, uyumanın her türlüsü güzeldir falan filan diyor

Peki sen üslubunun ne derece ağır belki de yaralayıcı olduğunun farkında mısın? Kaç tane ilişkimi biliyorsun ki adamlar senden kaçıyor diyorsun?
Ha evet 1.5 yıl önce malûm çocuk vardı, belki o konuyu hatırlıyorsun. Çocugun niyeti zaten belliydi ben bile bile lades dedim. Onun dışında öyle bir durum yok.

Erkekler bu kadar ciddiyeti yada olgunluğu gerçekten kaldıramıyorlar, çoğu öyle. Üstte bir üye demiş ya kaçıyor diye. Sizden değil de içinde olduğu durumdan. Bir anda tüm özgürlükleri ellerinden gidicek filan sanıyorlar. Beklentileriniz aman aman çok fazla beklentiler mi kesinlikle değil, olması gereken şeyler. Ama karşıdaki kişi bunlardan ne kadar uzaksa ilişkiden de o kadar çabuk uzaklaşıyor. Dediğiniz gibi yaşca daha büyük bir kişiyi hayatınıza alır kendiniz gibi olursunuz.

20 yaşında biri çocuk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…