Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Kacak dövüşmek yerine bu ilişkiye devam etmek istemiyorum dese?

Kafadan yanlış yaptın Anna.
Seçimin yanlış, yanlış insan..
Başından sinyaller vermişti aslında.
Tanıştığımız ilk gün önceki ilişkilerimi sordu. Nasil birliklerini falan. Bu çok normal olmasa gerek. Kendisi de hep aldatılmış ilişkilerinde bunu söyledi.
Kıskanç bir tip. Bir gün dışarı çıkarken altimdaki esofmanin dar mi bol mu olduğunu bile sordu. Bluzun kolunu görmek istedi

Bir yengeç burcuyla benimde birlikteliğim olmuştu ciddi ilişki bana göre değil diyerek terk etti beni,9 ay sonra geri dönüp beni tehditler savurarak yeniden birlkte olmaya zorladi tabi istemedim.
Onun dışında sende daha çok gençsin olgunum deme zaten olgunlaşacaksin
Şimdi yaşının verdiği çılgınlığı yaşa
Hiç bir erkeği olgunluğunla alttan alma
Giderse gitsin gelirse de affetme
Birinin dedigi gibi ilişkilerine hemen cinselliği katma
Seni elde etmeleri zaman alsın.
Çok gençsin bu günler daha geri gelmiyor.

Yengec burcu erkekleri biraz tuhaf tipler sanırım. Umursamaz mi yoksa duygusal bir romantik mi anlayamıyorsun. Dengesizlik diz boyu.

O gün uygun olmadığınızı söyleyip beraberlik yol vermeliydin.
Daha tanıştığınız ilk gün beraberliğini soran bir adam anlattıkların karşısında tamam ben bununla takılırım diye düşünür.
O tip bir zihniyet..
Ama instagramında kadınlar ekli olur, takılabilir her türlü.
Bak bile bile lades demişsin.

Hanımefendi adam sizi anlık zevkleri için kullanmış sizin de artınız siz de keyif almışsınız olaydan ama böyle biri size dönmeyi DÜŞÜNMESİ bile size hakaret bence ki aynı ciddiyetsizlik devam edecek.Size bi tavsiye kimse kendine abla kardeş aramaz.bi de benim gibisini bulamaz derken sizdekiler herkes de var. Yok karakter olarak diyorsanız kimse kendisine abi kardeş abla aramaz haberiniz olsun bi de kendine değer vermek demwk canım istedi yaptım olayı değildir bence kafanızı kaldırıp kimler daha değerli bi araştırın görün ne dediğimi anlayacaksınız.

Ablalık yapmadım ki ona.

Kendi yaşıtı bir kızın da benim davrandigim gibi davranmasını beklemiyorum ona.
Kendi yaşıtı bir kız diyorsunuz sanki aranızda on yaş var alt tarafı iki yaş büyüksünüz ondan.
Libidom yüksek yine bana döner diyorsunuz da yani başlarda şöyle sekste iyiyim böyle iliğini kuruturum ben adamın diye atıp tutarken ne tür ilişki yaşadığınızı sonradan söyleyerek gülümsetmiştiniz :)
Yani bu kadar özgüven size zarar çocuk yazmazsa büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız benden demesi.

Özel hissetmek değil aslında.
Yaşla ilgili bir durum bu.
Kendi yaşlarında birini bulduysa muhtemelen kız benim yaptıklarımı yapmıyor olacak, yapamıyor olacak.

Herşeyi sex'e bağlayın zaten.. Sizden başka kimse iyi sex yapamaz çünkü.

Bebe yahuu.. bildigin bebe.

Sana tek diyeceğim M Meredith Grey yaşı kaç olursa olsun hiçbir erkeğe annecilik yapmaman.
Hani demişsin ya benim gibisini bulamaz diye.
Evet bulamaz belki ama zaten ikinci annesini erkekler istemez.Sen onun kız arkadaşı idin sadece kız arkadaşı olmalıydın.Hata yapmışsın.
Ve hala hata yapma potansiyelin fazla.
Açıkça konuşacağım sırf faydalı olsun diye yazıyorum.
Hâlâ ciddi beklenti içindesin.Bu beklentiyi tamamen bitirmedikçe bu adamdan (!) Darbe yemeye devam edeceksin maalesef.
Bu arada cinsellik yaşamak bazı erkeklerde ters teper. Isteyen istediğini yaşar.Lafim ona değil.Ama şu an polis olan bu ergen, sizi ciddiye almıyor.Sırf nedeni de küçük aklınca sizinle cinselliği yaşadığı için egosu tavan yaptı.Her kızı elde edeceğini sanıyor.Ve tahminen cinsellik yaşamadığı biriyle evlenecek.Bu tipler böyledir.Herşeyi yaşar eder ama bakire kızla evlenir.Bu çoğu erkeğin tipik ikiyüzlülüğüdür.
Ben çok modernim, kadınlarda cinsellik yaşamalı vs vs.. geyikleri vardır.O yüzden ben evlenmeden cinselliğe karşıyım.
Tabi sizi yargılamıyorum.Dürüst birisiniz. Ne istiyorsanız ona göre yaşıyorsunuz. Ama karşınızdaki tip asla öyle değilmiş.
O yüzden bu iş yaş.
Ayrıca bir kaç üyeye katılıyorum.Ciddi inkar mekanizmanız var.Hala takmıyorum banane deyip bana nasıl pişman olup döner diyorsunuz.
Bence artık bir adamı iyice tanımadan hemen cinsellik olayına girmeyin.Çünkü bağlanan siz oluyorsunuz.Ve hiçbir erkeğin annesi olmayın.
Rol karmaşası olmasın.Siz annesi değilsiniz
Size geri dönecek ama sırf cinsellik için.
Bunu kabul etmeyin.Üzülürsünüz. Çünkü duygusal bağınız olmuş..

Son düzenleme:
Inanın çocuğa annelik yaptigimi düşünmüyorum hala.
Çocuk zaten öyle evlenmeyi falan düşünmüyor. Çocuklardan nefret ediyor. Evinde izole bir hayat yaşıyor. Her gün yediği yemek bile aynı.
Bulundugum şehire geldiğinden beri ilk defa benimle dışarı çıkmış. Bunu da abisiyle konuşurken duydum.

Konu sahibi 22 yaşındasın ve özgürlük adı altında habire birileriyle yatma derdindesin Bence biraz kendini frenle son pişmanlık fayda etmeyebilir.

(Mesajımı seri eksileyebilirsiniz sağ baştan alalım )
Ha bire birileriyle yatmaya kalksam boş günüm kalmazdı emin ol.
Sadece bir şeyler hissettiğim ya da arzuladığım insanla birlikte olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…