Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Bunuda suraya birakalim:)

DD460D2E-AA3C-4618-B31C-63C90D0F3F52.png

Sinir olduysan şöyle böyle yap diye akıl ver de kuzu, içimizin yağları eriyerek pesimde koşuşunu okuyalım 😅
Boyleleri icin kendini farkli sekillere sokmana hic gerek yok bence. Gereksizin teki.
Kafani daģit. Yani 30 yasima gelmeseydim derdim biseyler o sinirle ama şuan hic gerek yok diyebiliyorum. O sana bsyler yazarsa dusunulur.kafam entrikalara pek calismiyor şuan :KK70:

Boyleleri icin kendini farkli sekillere sokmana hic gerek yok bence. Gereksizin teki.
Kafani daģit. Yani 30 yasima gelmeseydim derdim biseyler o sinirle ama şuan hic gerek yok diyebiliyorum. O sana bsyler yazarsa dusunulur.kafam entrikalara pek calismiyor şuan :KK70:
Önceden de ben çok entrikacı bir tiptim. Yaptıklarımı bilsem bir 'Wuhuuu' çekerdin :KK70:
Büyüdükçe galiba bu tarz durumlar insanı yıkmıyor.
Sadece anlam veremiyorsun. Sabah öyle davranıp, akşam ne ayrılıp ne ayrılmayıp karşındakini arafta bırakmaya çalışmak..
Ne diye insanlar hayatı kendilerine ve başkalarına zorlaştırmaya çalışırlar anlamam.

Önceden de ben çok entrikacı bir tiptim. Yaptıklarımı bilsem bir 'Wuhuuu' çekerdin :KK70:
Büyüdükçe galiba bu tarz durumlar insanı yıkmıyor.
Sadece anlam veremiyorsun. Sabah öyle davranıp, akşam ne ayrılıp ne ayrılmayıp karşındakini arafta bırakmaya çalışmak..
Ne diye insanlar hayatı kendilerine ve başkalarına zorlaştırmaya çalışırlar anlamam.
Gereksiz seyler insanin hayatindan ayiklaniyor birak ustunde durma. Gereksizliğinin farkinda bile degildir.

Daha önceki konularınızda da yazıldı defalarca. Kadın hissediyorsa doğrudur diye. Siz de bir türlü güvenemiyordunuz zaten. Demem o ki; kuvvetle muhtemel sebep; 3. kişi. Yoksa bir erkek kendisiyle bu kadar ilgilenip, değer veren ve cinselliği de paylaşabildiği bir kadını böyle elini kolunu sallaya sallaya hayatından çıkaramaz.

Daha önceki konularınızda da yazıldı defalarca. Kadın hissediyorsa doğrudur diye. Siz de bir türlü güvenemiyordunuz zaten. Demem o ki; kuvvetle muhtemel sebep; 3. kişi. Yoksa bir erkek kendisiyle bu kadar ilgilenip, değer veren ve cinselliği de paylaşabildiği bir kadını böyle elini kolunu sallaya sallaya hayatından çıkaramaz.
Hayatından çıkarmış olsa yine gam yemeyeceğim. Onu bile beceremedi!

Muhtemelen başkasının önünde diz çökmeye koşmuştur eserekli ergen. Gel-gitli ruh halleriyle kendini oradan oraya atacak potansiyeli var zira. Ay ciddiye alınacak ne yaşı, ne karakteri, hiçbir şeyi yok ki. Bir cümlede de adam demişsin, güldüm yahu. 20 yaşında olsa olsa adamcılık oynuyordur o daha, o da bir yerde patlak veriyor işte.

Muhtemelen başkasının önünde diz çökmeye koşmuştur eserekli ergen. Gel-gitli ruh halleriyle kendini oradan oraya atacak potansiyeli var zira. Ay ciddiye alınacak ne yaşı, ne karakteri, hiçbir şeyi yok ki. Bir cümlede de adam demişsin, güldüm yahu. 20 yaşında olsa olsa adamcılık oynuyordur o daha, o da bir yerde patlak veriyor işte.
Muhtemelen onsuz yapamayacağımı falan zannediyor da bebeğim ben o durumları üst level yaşayıp atlattım ama bilmiyor ki..
Hiç mi hiç üzülmedim. Hı tabii yazmasını istiyorum ki ağız tadıyla ağzının payını vereyim.
Loreth hanimcigim sizin söyle böyle yap, döner bu keklik dediginiz bir şey var mı? Sanırım en akıllıca olanı sessiz kalıp merak ettirmek gibi geliyor.

Merhabalar hanımlar,

En son açtığım konuda bahsetmiştim, 20 yaşında bir polisle görüşüyordum. Benden 2 yaş küçük. Bulunduğumuz şehirde kimsesi yok. Ben de ona sefkatimi verdim, sevgimi verdim.

Onun Instagram'da tanımadığı hatunları takip etmesinden hoşlanmıyordum. O da takip etmesinin konuştuğunu gostermedigini söylemişti.

Bugün de onun evindeydik. Dışarı çıkacaktı, saçını yaparken 'Gittiğim yerde kızlar olacak, yakışıklı goruneyim' gibi bir espri yaptı. Zaten her şeyi şakaya vuran bir tip. Neyse ben de lafını duyduktan sonra durgunlaştım, sustum, bozulduğumu belli ettim.
O da bunu fark etti. Koşa koşa yanıma gelip, dizlerinin üzerine çöküp sıkıca bana sarılıp, saçlarımı okşadı. 'Sadece sen varsın, şaka yapmıştım alınacağını düşünmedim. Bir daha böyle şeyler demeyeceğim. Kendini kötü hissetmeni istemiyorum' dedi. Normalde ondan bu tarz bir hareket görmeniz imkan dışı.

Dedim bu adam seviyor cidden beni. Bugün akşama doğru Instagram'da milleti takipten çıkmaya başlamış. Yaklaşık 30 kişi civarı.
Birkaç saat sonra baktım beni de engellemiş!

Sormamam gerekirken sordum. Kafam bozuk, yalnız kalmam gerek, herkesi yavaş yavaş takipten çıkıyorum demiş.

Yani cidden nutkum tutuldu. Ne mana? Dünyanın en saçma terkedilisini yaşadığımı düşünüyorum. Durum o kadar saçma ki hayatımda ilk defa bir ayrılıktan sonra gram üzülmeyip kahkaha atmamak için zor tutuyorum.

En mantıklı olan davranış sessiz kalmak olacak sanırım?
Sizlerin de yorumlarınızı alırsam mutlu olacağım.

Yalnız bu adam değil çocuk :KK70:

Ya inanamıyorum. Burada genç kızlar akıl isteyip en sonunda biz barıştık konu kapansın kimse yorum yapamasın diyordu. Sonra terkedilip tekrar konu açıyordu. Sen de mi böyle olacaktın...

Muhtemelen onsuz yapamayacağımı falan zannediyor da bebeğim ben o durumları üst level yaşayıp atlattım ama bilmiyor ki..
Hiç mi hiç üzülmedim. Hı tabii yazmasını istiyorum ki ağız tadıyla ağzının payını vereyim.
Loreth hanimcigim sizin söyle böyle yap, döner bu keklik dediginiz bir şey var mı? Sanırım en akıllıca olanı sessiz kalıp merak ettirmek gibi geliyor.
Aynen öyle. En iyi taktik ulaşılmazı oynamak, hayatına mis gibi devam edip, onun yanar döner hallerinin aksine ne kadar güçlü, dengeli, ayakları yere basan bir insan olduğunu göstermektir bana göre Anna hanımcım. Ama diğer yandan karşındakinin kafasında bazı şeylerin dank etmesi için, onun bir kapasitesi olması gerekir. Bu ergenyus daha tam kapasiteye ulaşmamış, büyüme aşamasında. Salla, önündeki maçlara bak.

X