Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

tontriko danışmadan bekleniyorsunuz
Konu sahibi, e demiştik yahu ergen diye.
Sıkmayın canınızı
Yine yoklar o sizi ama taviz vermeyin artık lütfen çoluk çocuğa.
yemin ederim su devrin kadininida erkeginide iliskikerinide anlaymiiyorum artik. Kizi engellemese kizin haberi bile olmayacak terk edildiginden. Nerde o eski terkedilmeleren azindan erkek gibi karsimiza gecip konusurlardi..zamaninda koca bulamasak simdi bulamazmis benim gibiler gercekten kisilikler bozuk

Yeni biri benim gibi olamaz ki.
Yani ondan büyük olduğum için eksikligimi arar.
Yaw ne alakasi var? Sen kendini cok ozel hissediyorsun, benim gibisini bulamaz havasindasin.. yaw adam zaten sen gibisini istese ayrilmazdi senden. Bunuda seni kirmak icin demiyorum. Belliki bu cocuk icin sadece bir numarasin,uzgunum: (

Yaw ne alakasi var? Sen kendini cok ozel hissediyorsun, benim gibisini bulamaz havasindasin.. yaw adam zaten sen gibisini istese ayrilmazdi senden. Bunuda seni kirmak icin demiyorum. Belliki bu cocuk icin sadece bir numarasin,uzgunum: (
Özel hissetmek değil aslında.
Yaşla ilgili bir durum bu.
Kendi yaşlarında birini bulduysa muhtemelen kız benim yaptıklarımı yapmıyor olacak, yapamıyor olacak.

Ne yapmıştın peki? Muhtemelen sessiz kalmıştınız ayrılık süresince.

Özel hissetmek değil aslında.
Yaşla ilgili bir durum bu.
Kendi yaşlarında birini bulduysa muhtemelen kız benim yaptıklarımı yapmıyor olacak, yapamıyor olacak.
Cinsel anlamda mi? Bunun yasla ilgisi yokki, yasanmisliklarla ilgisi var. Eminim 18-19yasinda olup eskortlara tas cikartacak sekilde sevisenler vardir.

Adamin istedigi sefkat degilmiski.. oyle olsa seni birakmazdi.. gercekten degilmis canim ya
Bırakmadı ki
Ayy o kadar saçma sapan bir durum ki.
Adam dediği gibi kafayı bile bozmuş olabilir. En son gece 2'de cevrimiciydi, uyudum uyandım. Şu anda çevrimiçi, bir hatunla bu kadar saat konuşulmaz herhalde

Bırakmadı ki
Ayy o kadar saçma sapan bir durum ki.
Adam dediği gibi kafayı bile bozmuş olabilir. En son gece 2'de cevrimiciydi, uyudum uyandım. Şu anda çevrimiçi, bir hatunla bu kadar saat konuşulmaz herhalde
Ya yorulmuyo musun bu tip iliskilerden? Yoksa benim yasim ve icim gectide ondan mi bana yorucu geliyor bu seyler belki konustugi 1 kiz yoktur bir kac tane vardir:) bu cocuk dengesiz bence mutsuz olacaksin bunla devam edersen

Ya yorulmuyo musun bu tip iliskilerden? Yoksa benim yasim ve icim gectide ondan mi bana yorucu geliyor bu seyler belki konustugi 1 kiz yoktur bir kac tane vardir:) bu cocuk dengesiz bence mutsuz olacaksin bunla devam edersen
Yok be ne devam edicem. Yeşil gözlümden sonra bir erkek için kendini harap etme dönemleri benim için son buldu.

Tontriko hanım madem görmüş geçirmiş olduğunuzu iddia ediyorsunuz, tekme yiyen egomun düzelmesi için bu bebenin nasil geri dönüp, peşimde kosmasini sağlarım onu da söyleyen bari

Reactions: H M
Ben gormus gecirmis oldugumu soylemiyorumki yasliyim diyom umrunda degilse neden donmesi umrundaki? Sen hic arama sorma illaki yazacak, bosta kaldiginda seni isteyecek. Ha sen kendine engel olamazsin gibi geliyor bana :) amaaaa bence oyle.. ilgiyi cek uzerinden derim..

Ay deli misin? Bende domuz inadı var. Aramam sormam bir daha mood on

Ne yapmıştın peki? Muhtemelen sessiz kalmıştınız ayrılık süresince.

:) Yok o kadar cool durmamıştım.
İlk gün sabaha kadar 3 kitaplık roman yazdım resmen. Yazıp yazıp yolladım. Sağlam döşemiştim.
Sonra bir şey yapmadım ama. Kendi kendine döndü.
"Hiyitimi yişicim" derken üzerine kadın yağacak sanıyordu büyük ihtimalle.
O hafta finallerim başladı zaten. Eve gelip ağlaya ağlaya ders çalışıyordum. Günde 2-3 sınava giriyordum, sınav aralarında ağlıyordum falan asdfgh
Hiçbir dersten kalmamıştım neyse ki :)

Çoğu sonunda geri dönüyor. Ya umduğunu bulamayıp ya da boşluktan.
Ama bitmiş bir şeye tekrar başlamanın anlamı yok.

Surum surum surunduruyorumda olabilir benim hosuma gider surundurmek, hayatta yapamadigim birsey fazla yufka yurekliyim ben, sen degilmissin yapabilirsin:)
Valla o sürünme durumlarını bıraktım çok önceden.
Ben de geri dönmem. Ama egom hafif de olsa tekme yedi ya onun acısını çıkartmak istiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…