Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Yaptığı ne peki? Bir anda sağdan sağdan geldiler galiba çocuğa.
Bir sürü kişiyi takipten çıkmış sadece onların takibi devam ediyor, beni direkt engellemiş Instagram'dan

sen en azindan dersini aldin ilişkiye başlamadan adamlari iyi tani:)

Yazi dili bu sekilde hissetmene sebep olmus olabilir.
Niyetim kirmak degil, ask kadinisin anladik, tutkulusun anladikta cok hizlimi tuketiyorsun iliskide bazi seyleri, ay gecmeden hayatinda baska bir erkek beliriveriyor ve uzuluyorsun sonunda.
Kirdiysam afedersin..

Biten tüm ilişkilerimden sonra karşı taraf mutlaka geri dönme faaliyetleri içine girdi.
Bu da öyle olacak. Tabii bunun temeli nereye dayanıyor bilmesem de.
Üzgünüm ama konularindan hatirladigim kadariyla cinsellige dayanma ihtimali yüksek. Yasın cok genc. Ilerde pisman olamamak icin biraz daha zor cinsellik yasama durumuna girmeni tavsiye edebilirim bir buyugun olarak. Cinsellige karsi degilim ama F*** body ye varan seyler insani örseler. Biraz daha özen sana iyi gelecektir. Neden yazdim bunu. Ne zaman gorsem ismini icinde mutlaka cinsellik var. Onceleri erotizm daha yogundu hatta. Sonra gercek anlamda ilk cinsel deneyimini yazdiktan sonra biraz duruldun. Dusun ki hergun farkli bir suru hikaye okudugum halde aklimda kalmissin. Velhasil iliskiler konusunda biraz yavasla bence. Sana iyi gelecek

Yaptığı ne peki? Bir anda sağdan sağdan geldiler galiba çocuğa.
Bir sürü kişiyi takipten çıkmış sadece onların takibi devam ediyor, beni direkt engellemiş Instagram'dan
Ben biraz daha farklı düşünüyorum. Belki duygusal olarak da sana karşı 0 değildi ama 20 yaşındaki mesleğe yeni başlamış biri daha çok toy. Yani şöyle söyleyim. Sen ona göre daha çok görmüş geçirmişsin ama o hayata yeni başlıyor. Bu yüzden de seni hayatından uzaklaştırmış olabilir. Sebebi ne olursa olsun, o daha çok şey yaşamayı tercih etmiş. Burda da ona yapılabilecek bir şey yok.

Burada lanse edildiği gibi hızlı bir aşk hayatım yok.
Maalesef bazı şeyleri çabuk yaşıyorum. Bu da ilişkinin heyecanını mi tüketiyor nedir?
Yine örnek vereceğim bir önceki ilişkimde de hızlı yaşadık ama olumsuz bir etki yaratmadı. Aksine bağları sağlamlaştırdı.

Nasıl yavaşlayacağımı bilmiyorum. Begendigim, hoşlandığım insana dokunmak isterim. Beklemek zulüm gibi gelir.

2 yıl var arada 5 yada 10 yıl değilki sadece

Hani daha çok görmüş gecirmissin dedin ya o acidan dedim kadın la erkeğin aynı olgunlukta olması için erkeğin 5 yaş büyük olması şart bence

2 yıl var arada 5 yada 10 yıl değilki sadece

Hani daha çok görmüş gecirmissin dedin ya o acidan dedim kadın la erkeğin aynı olgunlukta olması için erkeğin 5 yaş büyük olması şart bence
Katılıyorum. Daha doğrusu karşıdaki erkeğin düşüncesine göre öyledir diye düşünüyorum. Onu belirtmemişim

Nasıl yavaşlayacağımı bilmiyorum. Begendigim, hoşlandığım insana dokunmak isterim. Beklemek zulüm gibi gelir.
Haklisin. Ancak erkekler bizim gibi degil. Ayrica bedenlerin cabuk bulustugu yerde ruhlar bulusamaz. Asama asama gitmekte fayda var. Karsindaki önce seni ve bedenini hak edecek.bir seviyeye gelmeli. Yatak biraz ötelenmeli yani. Öncesinde biraz zaman gecmeli.

Özel hissetmek değil aslında.
Yaşla ilgili bir durum bu.
Kendi yaşlarında birini bulduysa muhtemelen kız benim yaptıklarımı yapmıyor olacak, yapamıyor olacak.
abovvvv ne güzel ne kadar özgüvenlisiniz öyle :)
yaşınız 30 değil ki sizin de hepi topu ondan 2 yaş büyüksünüz ayol :)

Ergen resmen peşinden koşmanızı falan da bekliyordur şimdi siz sessizliğini korursanız kendisi yazar birkaç gün sonra cevap bile vermeye tenezzül etmeyin kudursun aslan burcu falan mı bu

Ergen resmen peşinden koşmanızı falan da bekliyordur şimdi siz sessizliğini korursanız kendisi yazar birkaç gün sonra cevap bile vermeye tenezzül etmeyin kudursun aslan burcu falan mı bu
Yengec.
Bi de düşünüp düşünüp yanıt bulamadigim bir şey var. Diğer insanları takipten çıkmış, ama hala onu takip ediyorlar. Beni direkt engellemiş. Benim günahım ne

Ah Anna
Her konuna ısrarla yazıyorum.
Bu sekilde güvercin adımlarla ilerlesen de doğru kişiye ve doğru beraberliğe ulaşacağına inanıyorum.
Soruyorsun en azından,öğrenmeye çalışıyorsun.
Bazı kişilik özelliklerin bir ilişki için olması gereken şeyler aslında.
Sen yanlış kişiler için yanlış zamanda yapıyorsun..
Ve üzerine oturtmaya çalıştığın kimlikten bir kurtul lütfen.
Sen bu değilsin Anna sen de biliyorsun.
Sahip olduğun kisilik,seni sen yapan özelliklerinin nesi var?
Israrla yanlış insanları seçiyor ve üsteliyorsun.
Yazsın, reddedip keyifleneyim diyorsun ne gerek var engellenerek hayatından çıkarıldığını anladığın kisi için?
Fazla önemsiyorsun.
Önceki beraberliğindeki adam..İyi bir insan nesi var?
Ayrıldığın sebep belki senin için geçerli olabilir ama ona haksızlık yapıyorsun.
Bu sebeple de haksızlığa uğruyorsun.
Hayatta bazı şeylerin insana geri dönüşü olduğuna inan.
Hırslarını hata yaptırmasına izin vermek yerine mutlu olabilmek adına emek ver..
Libidolarınla değil, mantığınla kararlar al.
Libidolu olmak asla kötü değil ama doğru zaman ve doğru insanla ilişkiye artılarını görebilir,ilişkin için avantaja çevirebilirsin..
Bir önceki ilişkinde ne istedigini, nelerle mutlu olabileceğini anlamış oldun.
O kriterlerde, o yapıda biriyle beraber olabilirsin yaşı senden büyük,kimseyle paylaşamayacağın..
Ablan yaşında bir kadından bunları duymak hoşuna gider mi bilmiyorum?
Ama hayat dersi değil de nacizane tavsiye olarak alırsan sevinirim..
22 yaşının üzerine mutlu anılar koyarak olgunlaşabilmen dileklerimle.. ❤

Son düzenleme:
Yengec.
Bi de düşünüp düşünüp yanıt bulamadigim bir şey var. Diğer insanları takipten çıkmış, ama hala onu takip ediyorlar. Beni direkt engellemiş. Benim günahım ne
Muhtemelen sizin sürekli onu takipte olmanız ve bunu ona yansıtmanız ona ağır geldi. Zaten sizi engellemesi başlı başına ben artık seni istemiyorum demek oluyor da, bu arkadaş hem artık sizi istemiyor hem de onu hiçbir şekilde takip etmenizi ve etkileşimde olmanızı istemiyor. Seni çok seviyorum diye önünde diz çöken bir erkeğin de akşam her yerden engel atması ergenlikte kaçıncı level bilemedim..

Bu sefer neyi yanlış yaptım bilmiyorum.
Hiç taktik vs. yapmadan kendim oldum tamamen. Sevdim, yanımda uyudu saatlerce sırtını öptüm, saçlarını okşadım.
Aşırı beklentiler içine girmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…