Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Meredith Grey

Su’nun Annesi 🤰🏼
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
5.233
6.047
Merhabalar hanımlar,

En son açtığım konuda bahsetmiştim, 20 yaşında bir polisle görüşüyordum. Benden 2 yaş küçük. Bulunduğumuz şehirde kimsesi yok. Ben de ona sefkatimi verdim, sevgimi verdim.

Onun Instagram'da tanımadığı hatunları takip etmesinden hoşlanmıyordum. O da takip etmesinin konuştuğunu gostermedigini söylemişti.

Bugün de onun evindeydik. Dışarı çıkacaktı, saçını yaparken 'Gittiğim yerde kızlar olacak, yakışıklı goruneyim' gibi bir espri yaptı. Zaten her şeyi şakaya vuran bir tip. Neyse ben de lafını duyduktan sonra durgunlaştım, sustum, bozulduğumu belli ettim.
O da bunu fark etti. Koşa koşa yanıma gelip, dizlerinin üzerine çöküp sıkıca bana sarılıp, saçlarımı okşadı. 'Sadece sen varsın, şaka yapmıştım alınacağını düşünmedim. Bir daha böyle şeyler demeyeceğim. Kendini kötü hissetmeni istemiyorum' dedi. Normalde ondan bu tarz bir hareket görmeniz imkan dışı.

Dedim bu adam seviyor cidden beni. Bugün akşama doğru Instagram'da milleti takipten çıkmaya başlamış. Yaklaşık 30 kişi civarı.
Birkaç saat sonra baktım beni de engellemiş!

Sormamam gerekirken sordum. Kafam bozuk, yalnız kalmam gerek, herkesi yavaş yavaş takipten çıkıyorum demiş.

Yani cidden nutkum tutuldu. Ne mana? Dünyanın en saçma terkedilisini yaşadığımı düşünüyorum. Durum o kadar saçma ki hayatımda ilk defa bir ayrılıktan sonra gram üzülmeyip kahkaha atmamak için zor tutuyorum.

En mantıklı olan davranış sessiz kalmak olacak sanırım?
Sizlerin de yorumlarınızı alırsam mutlu olacağım.

Edit: Şimdi de Instagram'da engelimi açmış. Ne mana soruma bir tane daha ne mana eklendi

Son düzenleme:
yeni birini bulmuş onun sorun edebileceği bütün kızları çıkarıyor çünkü bunların sorun olduğunu senden dolayı öğrenmiş. yani ona ilişkiyi öğretmişsin evet sessiz kal.
Yeni biri benim gibi olamaz ki.
Yani ondan büyük olduğum için eksikligimi arar.

Her erkek aynı olgunlukta olmuyor maalesef 17 yasinda lise aşkıyla uzun yıllar çıkıp evlenen erkekte genc, toy ama güveni sadakati biliyor mesela öyle triplere girmiyor. Bu sizdeki arkadaş henüz genç yetişkin olamamış daha çok saçma terkedisler yaşar hakkaten komik akıl sağlığından şüphe ettireck hareketler bunlar

Belki sinirlenemeyip, kızamamamın sebebi budur.
Kendime de akıl sır erdiremiyorum. Normalde kanın beynime sicramasi gerekirken gülüyorum
Çünkü karşında ciddiye alınıcak birini göremiyosun. Bilinç altın çocuk bu diyor sana.Biraz mantığın oturduğunda kendine kızmaya başlarsın neden çocuk avuttum ben diye. Herifte tam nankörmüş yalnız

Kafam bozuk, yalnız kalmam gerek, herkesi yavaş yavaş takipten çıkıyorum demiş.
Ergen burada "Yeni biriyle tanıştım, takip ettiklerimi sorun edebilir. Ama tabi ki psikolojiden dem vuracağım ki seni de tamamen kaybetmeyeyim" demek istemiş gibi.

Sonraki level için bkz:
"Ailevi sorunlarım var."
"Seni hak etmiyorum ki ben."
"Önce kariyerimi halletmeliyim."

E ben de polis dedim, sonra tek yaşıyor; kendi ihtiyaçlarını kendi gideriyor. Bunun getirdiği bir olgunluk olur dedim.
ne alakası var meslekle olgunlugun yası 20 ve sız annesı gıbı neden davranıyorsunuz acaba
olgun olan kımseye ıhtıyac duymaz zaten ... dadılık yaptırdı sıze resmen
sızın terk etmenız gereken noktada terk etmedıgınız ıcın terk edıldınız sonuc bu. once sız kendınıze deger verın en basta

14 ayara 22 ayar muamelesı yaparsanız sız zararlı cıkarsınız .

Bu dengesiz yarın, öbür gün yazar gibime geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…