Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Amin canım inşaallah
Maşaallah ne güzel,burda bugün bayağı yağmur yağdı
Bıcırıkla bu yaz uğraşırsın,seneye daha rahat olursun
Ayy burayada ikindin yagcak gibiydi yagmadi balkona perde yaptircam havuz alcam icinde oynasin dursun

Tatil için yer bakcam aslında oraya bakayım önce
Bencede bakmalisin kuzum yardimci olurum ben sana nasil bi yer istedine gore
Hem serinler Sizin orası çok sıcak olur
evet guzel havuzlar var serinlesin kuzum hemde ne sicak siz geldinizde sicak falan degildi surda bi haftadir bi anda bi coktu yaniyoruz valla bizim evin karsisinda magzamiz var hanneyle oraya gidip gelirken su gibi oluyoruz

Doğrudur canım,buralarada hava soğuktu Sizin orası bayağı sıcaktı

Canım otantik bi yer istiyorum, hem sessiz hem yeşil, hem deniz hem de akşamları salıncağa uzanıp dinlenebileceğimiz bi yer :)

Bandajları çıkınca sık sık duş aldırırsın rahatlar,başka türlü çekilmez.
Simdide hergun yikiyorum canim artik gunde iki defa yikarim
Canım otantik bi yer istiyorum, hem sessiz hem yeşil, hem deniz hem de akşamları salıncağa uzanıp dinlenebileceğimiz bi yer :)
adrasana olimposa bak o zaman canim yazin bizim buralar pek sakin olmaz en sakin oralar olur yine

Geçen yıl oraya baktım aslında ama sonra Fethiye'ye gitmeye karar verdik. Yine açılışı orayla yapayım
bak bakalim canim bende oralari severim diger yerlere göre sakin oluyor Fethiye'de guzel amaa benimki boğazına duskun ya fethiye ye tandir yemeye gitmistik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…