Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Olabilir elticim 🥰
Bugün evde sadece bir kızım vardı. Oda hastanede birlikte kaldık ve hastaneden geldiğimizden beri hasta oldu.
Ondan üç, beş kendim kalktım. O bile çok geldi. Altı üstü kendime bir şeyler aldım😒
Ayy dikkat et Nevoş 🥹 Dikişlerin falan zarar görmesin. İçeriyi temizledikleri için bu ameliyat sezeryan vs ye benzemez. İki büklüm yürürsün, acır 🥹 Kayınvalidemde rahim ve bir yumurtalığı aldırmış. Hep anlatırdı. Biraz daha kendine zaman tanı. Çok gezinme

Ayy dikkat et Nevoş 🥹 Dikişlerin falan zarar görmesin. İçeriyi temizledikleri için bu ameliyat sezeryan vs ye benzemez. İki büklüm yürürsün, acır 🥹 Kayınvalidemde rahim ve bir yumurtalığı aldırmış. Hep anlatırdı. Biraz daha kendine zaman tanı. Çok gezinme
İnan böyle bile bayağı keyif yapıyor gibiyim hiçbir şey yapmıyorum. Ama demek hiç kalkmamam lazımmış 😒
Ya ben ve yatmak pek uyumlu olmuyor. Şimdiden çok sıkıldım🥺

Aşko inan bir litrelik kavanozu bile taşıyamıyorum. Zaten iş yapmam mümkün değil 😁Çayı bile küçük demlikte olursa doldurabiliyorum🤣
Ama gezmeye gitmek istiyorum 🤣Eşim üç hafta daha evdesin diyor 🥹
Kaldırmayı deneme bile aşko 😕 simdi dışarı çıksan bile sallantıdan ağrın olur ,5 dk sonra dönelim dersin,2 hafta falan sabret,sonra hep gezdirsin enişte 😌

İnan böyle bile bayağı keyif yapıyor gibiyim hiçbir şey yapmıyorum. Ama demek hiç kalkamam lazımmış 😒
Ya ben ve yatmak pek uyumlu olmuyor. Şimdiden çok sıkıldım🥺
Bugün-yarın haber gelecek diye bekledik elticim, çok şükür büyük işi atlattın. Şimdi aslında en kolayı, kitap oku netten yattığın yerden ya da uzun bir dizi başla YouTube’dan falan.
1 hafta sonra hareketlerin daha da rahatlamış olacak. Sabır, sadece biraz daha sabır.🤲🏻🥰

Bugün-yarın haber gelecek diye bekledik elticim, çok şükür büyük işi atlattın. Şimdi aslında en kolayı, kitap oku netten yattığın yerden ya da uzun bir dizi başla YouTube’dan falan.
1 hafta sonra hareketlerin daha da rahatlamış olacak. Sabır, sadece biraz daha sabır.🤲🏻🥰
Çok şükür elticim 🥰 😍
İnşallah çok iyi olacağım❤️:KK60:
Bütün gün youtube bir şeyler izledim🙈

Bende iyiyim işte. Ufaklık biraz uğraştırıyor. Onunla uğraşıyoruz. 🫠 Günler nasıl geçiyor hiç anlamıyorum. Nasıl akşam oluyor, hergün baş ağrısı 🫥 Bugüne şükür 🙏 Alışacak inşallah
Allah kolaylık versin canım 🥰
İyi olsunlar her şey gelip geçiyor. Özellikle birinci sınıf anneleri bu yıl çok zor durumda😁
Ya öğretmenlerin aldırdığı kaynak bile üst seviye 😁

Allah kolaylık versin canım 🥰
İyi olsunlar her şey gelip geçiyor. Özellikle birinci sınıf anneleri bu yıl çok zor durumda😁
Ya öğretmenlerin aldırdığı kaynak bile üst seviye 😁
Bizim büyük oğlanın öğretmen ek kitap seti aldırmadı 😏 Gerek yokmuş milli eğitim yasaklamış vs dedi. Bizde kendimiz alıp evde çalıştırıyoruz zaten

X