Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Ellerine sağlık canım:kk77:Sağlıkla yersiniz inşaallah:KK60:
O kadar sarmayı ne yapacaksın buzluğamı koyacaksın:oops::KK19:
birazını bugün pişirdim ,geri kalanını buzluğa attım,sıkıştığım zaman yada beklenmedik misafirde çıkarıp hemen pişirmeye iyi oluyor,hazır başlamışken yarında sigara böreği sarar atarım,buzluğa giren yiyecekleri sevmiyorum ama bunlar pratik oluyor:21:

birazını bugün pişirdim ,geri kalanını buzluğa attım,sıkıştığım zaman yada beklenmedik misafirde çıkarıp hemen pişirmeye iyi oluyor,hazır başlamışken yarında sigara böreği sarar atarım,buzluğa giren yiyecekleri sevmiyorum ama bunlar pratik oluyor:21:
Çok iyi yapmışsın canım:KK19:Zor zamanda kolaylık oluyor:kk77:
Taze yaprak çıktı salamura yapmak için alacağım birazınıda sarıp bende buzluğa koysam iyi olur..:kk77:

Çok iyi yapmışsın canım:KK19:Zor zamanda kolaylık oluyor:kk77:
Taze yaprak çıktı salamura yapmak için alacağım birazınıda sarıp bende buzluğa koysam iyi olur..:kk77:

evet tam yaprağın üstü şimdi,senin için sarıp koyması çerez gibi birşey olur,maşaallah çok hamaratsın,on parmağında on marifet:KK9:
niye kimse yok bu arada,nerede kızlar:KK31:

evet tam yaprağın üstü şimdi,senin için sarıp koyması çerez gibi birşey olur,maşaallah çok hamaratsın,on parmağında on marifet:KK9:
niye kimse yok bu arada,nerede kızlar:KK31:
Sağol canım bende herkes gibi yapıyorum birşeyler:KK19:
Kızlar geç saatlerde geliyorlar gece kuşları:-)Gerçi havalar ısındı pek durgun buralar ,herkes gezmelerde:KK48:
Oylama çok çekişmeli gidiyor:rolleyes:

Ne kadar çok hamaratlı üyelerimiz varmış böyle ya. Resimlere baka baka içim gitti. Hepsine oy veremiyor muyuz ?
Birini seçsem diğerlerine ihanet olacak resmen. :mad:
Ben ölmeye gidiyorum.

Sağol canım bende herkes gibi yapıyorum birşeyler:KK19:
Kızlar geç saatlerde geliyorlar gece kuşları:-)Gerçi havalar ısındı pek durgun buralar ,herkes gezmelerde:KK48:
Oylama çok çekişmeli gidiyor:rolleyes:
gezsinler gezsinler,ramazanda nasıl olsa dolup taşar buralar:KK53:oylama bence hiçte çekişmeli geçmiyor:110:bu arada o bayrak salladığınız sopanın muhabbeti geçmiş ya burada,meğer sütyenmiş:KK48:kimin diye bir muhabbet dönüyor kaç gündür,bence benimdir o ,hadi az gülün kızlar,neden benim çünkü:KK70:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ze-ilk-ne-zaman-rezil-oldunuz.403347/page-731

gezsinler gezsinler,ramazanda nasıl olsa dolup taşar buralar:KK53:oylama bence hiçte çekişmeli geçmiyor:110:bu arada o bayrak salladığınız sopanın muhabbeti geçmiş ya burada,meğer sütyenmiş:KK48:kimin diye bir muhabbet dönüyor kaç gündür,bence benimdir o ,hadi az gülün kızlar,neden benim çünkü:KK70:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ze-ilk-ne-zaman-rezil-oldunuz.403347/page-731
Haklısın Ramazan gelince hepimiz evlere kapanacağız,sıcak olunca dışarıda çıkılmaz:KK47:
Evet o kesin senin:KK30::KK70::KK70::KK70::KK70:

X