Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
bakarız bakarız bi tane gofret alırım en ucuzundan
yahuu ŞEFİMM anladık işçisinde bu kadarda ucuza kaçılmazkii karpuz gönderiyon korgosunu bana yüklüyon,, nuriye ikram ediyon plastik tabak bardak la bize yediriyon şimdide ucuz gofrett..bu nee baaa.bananee pasta istiyorumm bennn şımarmak benimde hakkımm..

iyi takip etseydin o zaman. nuriyeden önce de 3 kere katıldım ben
Şefim ne düşündüm biliyonmuuben 2014 te üye oldum yani bir senem daha bitmedii.. Sen 2012 de üye olmuşsun..dolu ,dolu 3 senen bitmiş yemek yarışmalarına .3 kere katılmışsın,, bu nuriyeyle 4 kez oluyor ....ben senden önce ŞEF oldum.. napam teee şimdi evime gider ayak aklıma geldi buu ..nerden geldi acepp..Teee şimdi aklıma bişiy daha geldi ŞEFİMM şu dünya yemeklerine katılsanda aradaki farkı kapatsan diye şeettimm..

benm öyle bi derdim yok ki. kimseyle sidik yarışı yapmıyorum

Hemşom bana sana demedim pinoli'ye söyledim
he tamam
kocan alsın sana pastayı, ya da kendin yap sen seviyon pasta işlerini

Karpuzlar da gelmiş olsa bari

selammm tee ..şimdi öğlen yemeğinden geldim açtım bilgisayarı çalışmaya devamm.. sen nasıl oldun düzeldinmii..

İyidir prensesim sen ne yapıyorsunNasıl oldun
kbb doktorunun verdiği ilaçlar şükür iyigeldi,tak diye kesildi bademciklerdeki ağrım ama bu seferde göz başladı,sürekli bulanıyor ve akıyor hayret birşey ya,valla delirmek üzereyim ne zaman iyi olucam ben,yaşlanıyormuyum ne

Çok geçmiş olsun canım
Allerjin var mı?Bu mevsimde oluyor sıkıntılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…