Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
çok konuşma kakao tavuğunu keserim senin

rüyanda görsen inanma nevoş hanım

kız bayatlamış kakao,kafamı bozma benim kızıl saçlarını yolarım
tavuğunu keserimm o nee baaaa....??sen beni nerden bulcanda yolcannYalanmı ŞEFİM.nuriyeyi alkışladıkk saygı duyduk eee devamı nerdee.. bir nuriyeyle iş bitermi yavvv...senin sunumunu özlüyom napammm..

tavuğunu keserimm o nee baaaa....??sen beni nerden bulcanda yolcannYalanmı ŞEFİM.nuriyeyi alkışladıkk saygı duyduk eee devamı nerdee.. bir nuriyeyle iş bitermi yavvv...senin sunumunu özlüyom napammm..
sen mi alkışladın? kızım bana oy bile vermedin,demek ki o kadar da beğenmedin. o zaman bana nerde tarifin deme hakkında yok

ayşaaaa uğraşma benle ayşaa

Bu Rus salatasınında ne meraklısı varmış. Arkadaşlar salata işi bende bulaşmayın

sen mi alkışladın? kızım bana oy bile vermedin,demek ki o kadar da beğenmedin. o zaman bana nerde tarifin deme hakkında yok

ayşaaaa uğraşma benle ayşaa
Aşkolsunn oy vermemek başka beğenmemek başkaa.. napam sütlü tatlılara karşı koyamıyorumm dayanamadım browni cizkeke sen bu dünya yemeklerinden yap bir tane bak görecen ne kadar beğeniyorum... ama oy meselesine gelince bak söz veremem işteee. napamm kimle uğraşcam benn banane uğraşcam şu anda ŞEFİM sensinn..

Beyini tanımıyorum nasıl soracağım kız. O da tanıyor mu kakoşu
olabülüüüü

hangi yaptığımıza oy verdiniz de size yeni tarif yapaşım kakao hanım bana oy vermeyenlerin şefi değilim ben hıhhh tribimi de atarım

olabülüüüü

hangi yaptığımıza oy verdiniz de size yeni tarif yapaşım kakao hanım bana oy vermeyenlerin şefi değilim ben hıhhh tribimi de atarım
hay senin o resimdeki tipine çakimm.. bir nuriyen var senin başka neyin varr.. sanki başka katılmıştaa ben 5 keredir katılıyorum bi sütlüye katıldınn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…