Dukan Diyeti Guclendirme EVresi

Afiyet olsun canım.en zor dönemdeyiz.okulda olman da işini zorlaştırıyor ama. 2 gün sp işi kurtarır gibi geliyo bana.
ya bende de motivasyon düştü 2-3 gündür sapıttım resmen.ne yesem doymuyorum sanki.regl psikolojisi mi yoksa duygusal açlık mı yaşıyo beynim de giden kilolaro yerine koymaya çalışıyor bilmiyorum
hazırda dukana uygun tatlım olmayınca da kendime hakim olamıyorum.ekler pastası yedim kekstra yedim düğme kadar çikolata yedim falan bu 3 gün içinde.neyseki bugün ECEMUS'un güzel keklerinden aldım yarın itibariyle sıkı bi şekilde diyete devam edicem.
Valla tartıya bile çıkmaya korktum bugün.yarına Allah Kerim.hepinizi öperimmm :KK34:
Banada kurtarir gibi geliyor genelde evde sebze cok cok az yiyorum yada yemiyorum gunde 1 ogun hafif yagli sebzeden bisey olmaz gibi..sp gununden sonra cik canim hiiic moralini bozma sebzelerle su tutmustur yoksa almazsin o kadarcik seyle :) arkadaslar kac gundur waffle yiyelim diyolardi normalde cok sevmem de zaten ama neticede tatli yaniii :KK53: siz gidin yiyin gelmiyorum ben dedim ve reddettim :KK5: eve geldim dondurma yaptim kendime :KK1:

sabah
1 yumurta 30 gr peynir

ogle
taze fasulye ve bruksel lahanasi

Aksam
krep, 3.5 adet kofte , 100 gr yogurt
1 adet kirmizi biber ve 4 5 adet tursu

ara
Kakaolu ve limonlu yaptim 2ye bolup ama belki yemem suanda cok tokummm

Banada kurtarir gibi geliyor genelde evde sebze cok cok az yiyorum yada yemiyorum gunde 1 ogun hafif yagli sebzeden bisey olmaz gibi..sp gununden sonra cik canim hiiic moralini bozma sebzelerle su tutmustur yoksa almazsin o kadarcik seyle :) arkadaslar kac gundur waffle yiyelim diyolardi normalde cok sevmem de zaten ama neticede tatli yaniii :KK53: siz gidin yiyin gelmiyorum ben dedim ve reddettim :KK5: eve geldim dondurma yaptim kendime :KK1:

sabah
1 yumurta 30 gr peynir

ogle
taze fasulye ve bruksel lahanasi

Aksam
krep, 3.5 adet kofte , 100 gr yogurt
1 adet kirmizi biber ve 4 5 adet tursu

ara
Kakaolu ve limonlu yaptim 2ye bolup ama belki yemem suanda cok tokummm
Tebrik ederim canım waffle reddetmesi zor bişey :KK34: dondurma tarifini yazsana :KK34: ben daha önce dukan diyet tariflerim blogundakini yaptım gittim gerçek salep buldum sırf yapayım diye ama güzel olmadı.seninki nasıl?

Tebrik ederim canım waffle reddetmesi zor bişey :KK34: dondurma tarifini yazsana :KK34: ben daha önce dukan diyet tariflerim blogundakini yaptım gittim gerçek salep buldum sırf yapayım diye ama güzel olmadı.seninki nasıl?
Evet zordu hakkaten ama simdilik basardim :KK1: daha onceden bi arkadasimiz yazmisti ya onu yaptimm
1 yumurta sarisi
2 su bardagi sut
1 yk sut tozu
3 4 yk tatlandirici
1yk kakao
1 yk nescafe
Ve vanilya aromasi
Tek yaptigimiz pisirip buzluga atmak baya da cikiyor :) salepsiz yaptim ve cidden begendim

Sabah
1 yumurta 30 gr peynir

ögle
deniz fasulyesi yada deniz borulcesi anlamadim hangisi onu yedim kadin bana semizotu dedi ama yedikten sonra icime kurt dustu nete baktim bu ikisinden biri :/ dukanda borulceyi tavsiye etmiyor off :/
yaninada
domates soslu karnibahar

aksam
80 gr light ton baligi
150 gr yogurt ,tursu ve zero

ara
yulaf kepekli muhallebi

Slm kizlar :KK16:
Dün gece misafirlikten dönerken, canim acaip döner istedi... Diyet boyunca ara sira salatanin üzerine döner eti yedim zaten, ama dün gece ekmegin arasina istedim...esimle acik bir yer bulduk, aldik, ve arabanin icinde bir güzel keyif yaptik :KK9: cocuklarda arkada misil misil uyuyorlardi :KK16:
o saatte ödül ögünü olurmu ya :KK9::KK9:
"Kendimi tutamadim,yedim" felan gibi birsey söz konusu degildi.. Karar verdim, yedim :KK9: ve bu sabah tartilmamaya karar vermistim, ama iste bu konuda kendimi tutamadim.. Ne garipdirki, dünden bugüne resmen kilo vermisim :KK9: :KK9:

Bu arada, ben carsamba ve persembe gùnlerini protein günü olarak gecirmeye calisiyorum.. Dün yapmadim, bugün ikinci protein günümü uygulayacagim insallah..
Protein günlerini arka arkaya yapmak sartmiydi kizlar???

Slm kizlar :KK16:
Dün gece misafirlikten dönerken, canim acaip döner istedi... Diyet boyunca ara sira salatanin üzerine döner eti yedim zaten, ama dün gece ekmegin arasina istedim...esimle acik bir yer bulduk, aldik, ve arabanin icinde bir güzel keyif yaptik :KK9: cocuklarda arkada misil misil uyuyorlardi :KK16:
o saatte ödül ögünü olurmu ya :KK9::KK9:
"Kendimi tutamadim,yedim" felan gibi birsey söz konusu degildi.. Karar verdim, yedim :KK9: ve bu sabah tartilmamaya karar vermistim, ama iste bu konuda kendimi tutamadim.. Ne garipdirki, dünden bugüne resmen kilo vermisim :KK9: :KK9:
Geçmiş olsun canım duygusal açlık senin de kapını çalmış :KK34:

Bu arada, ben carsamba ve persembe gùnlerini protein günü olarak gecirmeye calisiyorum.. Dün yapmadim, bugün ikinci protein günümü uygulayacagim insallah..
Protein günlerini arka arkaya yapmak sartmiydi kizlar???
Hayır canım şart değil ben de pzt prş yapmaya çalışıyorum sp günlerini :KK34:

Sabah
1 yumurta 30 gr peynir
Ogle
pirasa ve taze fasulye

aksam
tavuk gogsu
1 domates 1 kirmizi biber
1 adet salatalik tursusu ve zero

ara
helva

Regl dönemimdeyim kızlar ecemus dukan keklerimin yanı sıra başla dukan tatlılarını da sınırları aşmayacak şekilde yemekteyim.eylül 14ten bu yana güçlendirmedeyim 1 aydan biraz fazla sürem kaldı sonra korumaya Allah Kerim.bu arada nişasta öğünü henüz yapmadım ödülü de 1 kez yaptım artık 2. Yarıda korumada yeme ihtimalim olan güçlendirmede eklenenler arasındakileri de ekliycem.
Tabi güçlendirmenin sonuna kadar 2 gün sp ye devam :KK34:

Regl dönemimdeyim kızlar ecemus dukan keklerimin yanı sıra başla dukan tatlılarını da sınırları aşmayacak şekilde yemekteyim.eylül 14ten bu yana güçlendirmedeyim 1 aydan biraz fazla sürem kaldı sonra korumaya Allah Kerim.bu arada nişasta öğünü henüz yapmadım ödülü de 1 kez yaptım artık 2. Yarıda korumada yeme ihtimalim olan güçlendirmede eklenenler arasındakileri de ekliycem.
Tabi güçlendirmenin sonuna kadar 2 gün sp ye devam :KK34:
Aman lotusum en tehlikeli fonem bu eger cooook canin cekerse bir odul ogunu yap kacamaktan cok daha iyidir. Eklediklerin sadece meyve ve 1 kere odul ogunu hakkin mi ? Biraz az gibi geldi bana bence artik nisastayi da eklemelisin vucut sasirmasin ona da alismaya baslasin derim

dun yediklerimi yazamadim
sabah
2 yumurta 30 gr peynir

ara
250 gr tatlandiricili yogurt

aksam
tavuk sis, 5 adet biber tursusu
Dun civil peyniri aldim yag orani yazmiyordu ama yagsiz gibi ridkli gerci ama aldim iste :)
Biraz ondan tirtikladim ve dun yulaf kepeginhakkimi tuketemedim eve geldigimde 23.00i geciyordu cokta toktum

bugun civil peyniriyle peynir helvasi yaptim mm baya baya leziz olduu

Aman lotusum en tehlikeli fonem bu eger cooook canin cekerse bir odul ogunu yap kacamaktan cok daha iyidir. Eklediklerin sadece meyve ve 1 kere odul ogunu hakkin mi ? Biraz az gibi geldi bana bence artik nisastayi da eklemelisin vucut sasirmasin ona da alismaya baslasin derim

dun yediklerimi yazamadim
sabah
2 yumurta 30 gr peynir

ara
250 gr tatlandiricili yogurt

aksam
tavuk sis, 5 adet biber tursusu
Dun civil peyniri aldim yag orani yazmiyordu ama yagsiz gibi ridkli gerci ama aldim iste :)
Biraz ondan tirtikladim ve dun yulaf kepeginhakkimi tuketemedim eve geldigimde 23.00i geciyordu cokta toktum

bugun civil peyniriyle peynir helvasi yaptim mm baya baya leziz olduu
Afiyet olsun canım.nişasta öğünü ve tam buğdaylı ekmek hakkımı eklemedim sadece.ekmeği zaten eklemiycem de nişasta öğününü bı hafta ekliyeyim diyorum.ikinci yarıda Zaten eklenme şansı tanınan herşey 2 porsiyona çıkacak şimdiden eklemek lazım :KK34:

Afiyet olsun canım.nişasta öğünü ve tam buğdaylı ekmek hakkımı eklemedim sadece.ekmeği zaten eklemiycem de nişasta öğününü bı hafta ekliyeyim diyorum.ikinci yarıda Zaten eklenme şansı tanınan herşey 2 porsiyona çıkacak şimdiden eklemek lazım :KK34:
Sagolasin canim :)
evet evet senin zaten guclendirme doneminde kisa fazla zamana yayma derim :) darisi basima artik nisasta falan yemek istiyorum ama verilecek 3 4 kilom var 2 temmuzdan beri iste 3 ayda 6.500 kilo verdim yavas yavas gidiyor bu kiloyuda bi 2 ayda veririm galiba :/

Bende aranıza kayılacağım günü iple cekiyorum...

Bende aranıza kayılacağım günü iple cekiyorum...
1.5 kilo nedir ki canim benim 4 kilom kaldi :KK53:
bugunku menuum

sabah
2 yumurta beyazi+1 sarisi , 30 gr b.peynir

Ara
peynir helvasi ( civil peyniri , 1 yumurta sarisi ,tatlandirici , sut ve 1 yk yulaf kepegi )

Ara
1 kase yogurt, 1 yk yulaf kepegi, tatlandirici

Aksam
Tavuk gogsu
tursu
1 bardak zero

Bende aranıza katılacağım günü iple cekiyorum...
Inşallah canım birde güçlendirme zor değil canım sakın zor olacağını düşünme başta kafanda biçok soru işareti olabilir ama 1 haftada düzen oturuyor :KK34:

Bugun fena yedim gibiii asiri kacamak istegi var ahh biri beni kendime getirsinn

sabah
1 yumurta 30 gr b.peynir

Ogle
tavuk izgara ,cok az kabak sote 1 domates koz ve 1 yesil biber koz

ara
cok az semizotu yemegi

Aksam
2 adet kofte, 2 adet kirmizi biber, 1 patlican koz
ara
1.5.su bardagi sut ile hosmerim tatlisi

Sabah
1 yumurta peynir 2.yk yogurt
Ogle
bruksel lahanadi ve sebze haslama(brokoli karnabahar havuc) zero

Aksam
2 adet kofte, 2 adet kirmizi biber , 3 4 kasik yogurtlu kereviz salatasi , zero

ara
muhallebili dukan helva

Merhaba arkadaşlar...

Size benimde öğrendiğimde çok üzüldüğüm bir haber vereceğim...

Lisa artık aramızda olmayacak.

Kendi isteğiyle özel sebepleri nedeniyle forumdan ayrılmış.

Hepinize diyetinizde başarılar diliyor.

Ani bir karar olduğundan haber verememiş...

Hepinizi çok çok öpüyor ve çok çok selamı var...

bizden de slm söyle ecemus lisa'ya, onu ve parmağını özleyeceğiz. :KK5:

X