Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım öyle hızlandırılımış şeyleri hepimiz deneyip fayda görmediğimiz için sana bir şey önermeyeceğim.tek tavsiyem tatile giderken diyete başlamasan da kitabı al sindire sindire okuman.dönüşte bize katılıp diyete başlaman.evet verilen kilolar doğru ben bile 3 günde 3 kilo verdim.

dediğin doğru ben bu kitabı alıım bodruma gidiceğim için bol bol okurum.ama c.tesi gunene kadar en azından ne yememeliyim.belkide gerçektende bana klo aldıran bişeyi yiyorumdur..teşekkür edrim yineede..

dediğin doğru ben bu kitabı alıım bodruma gidiceğim için bol bol okurum.ama c.tesi gunene kadar en azından ne yememeliyim.belkide gerçektende bana klo aldıran bişeyi yiyorumdur..teşekkür edrim yineede..

o zaman sana en azından karbonhidratları azaltmanı ve bol su içmeni günde en az 20 dk yürüyüşü tavsiye edebilirim.

helal kızlar, amma paylaşmışsiniz,şimdi bitirdim, kocaların kıskandığı kadar var.... Hele bi de diyet bitip çıtır olduğunuzda esas kıskanmayı görecekler:))) Hadi kızlar iş başına . ... Önce bizler, sonra kocalar ve sevgililer için.-)):KK3:

shahdaroba evet hosgeldin, umarim sinavlarin cok iyi gecmistir. Benim de 15 Haz. da basliyor, ders calismam gerekken ben burada zaman geciriyorum, Allah bana akil fikir versin. Ama sardim dükana da, ögrenmeliyim :)

Bu arada senin kilo cizelgende hedef kilona ulasmissin görüyorum. Dogru mu? Tebrik ederim walaa, ne kadar sürede basardin?

sağol canım hoşbulduk...ben de sınavlardan önceki hafta böyle sürekli net başındaydım ona bak buna bak derken sınavlara hiç vakit kalmıyordu bende notebookun fişini dahi topladım ve bazanın altında hiç kullanılmayan eşyalar var oraya sakladım ve neredeyse 10 gün kadar hiç çıkarmadım.bence sende benzer bir çözüm bulmalısın biz nasıl olsa hep buradayız.eğer diyetin mantığını kavradıysan ve nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu biliyorsan 1-2 hafta da kendi kendini motive et 1 haftadan bişicik olmaz.

evet tatlım ben şu an güçlendirme evresindeyim.ve hedef kiloma 2-2.5 ayda ulaştım.umarım sen de en kısa zamanda hedef kilona ulaşmış olursun
sevgiler

ne kadar versem de yine kiloluyum bi 81 bi 80 bi 82 ne bu yahu 3-4 günün içinde indi,çıktı.ilk ay ne güzel verdim 90 dan indim ama bir aydır aynıyım.na'pıyım bilemedim bıktım desem yok vermek istiyorum ama biraz hızlansa ne güzel olurrrrr:97::97::97::97::97:

datlum datlum sen sıkılıp kaçamaklara başvurmasan emin ol ki ilk aydaki gibi tıkır tıkır inecek tartı.ama yeter ki sabret ve sık dişini.hem böyle yaparak diyetteki süreni de uzatıyorsun farkında olmadan.kaçamaksız daha hızlı ulaşacağın hedefine kaçamaklarınla belki de 1-2 ay daha gecikmeli ulaşıcaksın.kaçamaksız bir gün geçirmen dileğiyle

Günaydınlar....
Bu sabah omlet yedim... ben artık ara öğün pek yemiyorum... yogurttan midem bulandı resmen...
Öğlende tavuk ve yogurt işte... akşamda tavuk olabilir bilmiyorum artık...
Bu arada siz hergün mü tartılıyorsunuz
evet hergün hatta akşam yatmadan önce tartılıyorum zaten o gün giden kilo akşamdan beli oluyor..sabahta güne kaçla başladığıma bakıyorum..
Oda olur vallaa....

Kimler neler yedi bugün , neler yiyeceksiniz bakalım?

ben sabah light süt ve yulaz ezmesi yedim ( yulaf kepeği işini hala çözemedim )
Biraz öncede peynir vs yedim.
Öğlen dereotlu haşlama tavuk yiyeceğim
Akşamada light yoğurt ve ızgara köfte
sabah yumurta peynir yedim ve süt içtim..
öğleyede
ps günüm içine domates kabak sarımsak maydanoz katıp haşladığım tavuk baget ve ayran..
akşama
ciğer sote belki..
ara olarakta yulaf kepekli yoğurt..

Hadi bakalım bugün ne yiyoruz??

- Sabah 2 kahve ( az sütlü)
bir kk pınar light beyaz peynir

- Öğle ızgara tavuk gögüs, karışıl salata ( limonlu)

- Kuşluk 1 yoğurt

-Akşam Limonle pişmiş ızgara tavuk göğüs

HAYAT BU YAAAAAAAAWWWWW:KK52:

kızlarr perşembeye kadar yokum, eşim ankaraya gidiyordu, beni de götürüyooooooorrr:KK52::KK52::KK52::KK52: öpüyorum hepinizi, 3 gün sizsiz zor olacak ama dönünce yetişirim artık sizeee... bekle medeniyet ben geeliyoruuuuuuuuuuumm eheuehuehue:KK76::KK76::KK76::KK76:

Sabah 2 dilim piliç jambon, light beyaz peynir, 1 kaşık yulaf kepekli 1 yumurta ile omlet ve çay

öğlen için çok çok az yağlı domatesli patlıcan pişirdim, bolca haşlanmış tavuk but ve diyet kolayla yiyeceğim

öğleden sonra goji berry ve ayran-soda ile atıştırma yaparım

Akşama henüz karar vermedim :)):KK56:

teşekkür edrim cnm..uumarım işe yarra bendede..

Şekercim mutlaka işe yarar merak etme. Hemen hemen yakın kilolardayız. Ben de başka yöntemlerle 15 kilo verdikten sonra dukan diyetine başladım (23 mayıs) 4,2 kilo verdim bile. tatilde çok abartmadan beslen ve kitabını okuyarak kendini dukana hazırla, dönünce de kilolarını bizimle beraber tıkır tıkır verirsin :)))

Bu arada bu forumun da etkisini kesinlikle küçümseme, başarımızın yarısı buradan geliyor bence En Büyük KK

teşkkür edrim cnm..bide ne dicem .ist.yaşıyorumda nerden alabilirm ben bu kitabı .fiyatı nekadar bide..varmı ist.oturan aranızda..

tatlım D&R da fiyatı uygun ben bulamadığım için D&R de başka bir kitaçıdan aldım.17 ye aldım ama 14-15 civarına her kitapçıdan bulabilirsin.dukan için 3 tl kazıklandım ama olsun:KK1:

Son düzenleme:
selam kızlar
bende bugün başladım bu diyete
hamilelik döneminde çok kilo aldım
kızım 6 aylık olduktan sonra yavaş yavaş başladım diyet macerama
ara sıra molalar vererek
86 dan 66 ya kadar düştüm 1.5 sene içinde
ama
yaklaşık 1 senedir 64 ile 68 arasında dolaşıp duruyorum
hedefim 60ın altına düşmek
henüz kitabı almadım ama bayağı araştırdım okudum
ana mantığını kavradım
66 kiloyum şuan inşallah 60ın altını görmek nasip olur

hoşgeldin.olur canım olur sen yeter ki kararlı ol.

sende bu 8 kiloyu dukan diytiylemi verdin..ve ne kadarda verdin..hemen alma alzım bu ktabı ya.en azından hafta sonuna kadar belki 1-2 kilo gidr belki..

Kızlar çok sukur ki 12 Haziran bitmek üzere. 2 gundur aglamıyorum, destekleriniz sayesinde bugunu de atlattım, yatagıma uzandım şimdi ve burayı okurken uykuya dalarım birazdan.

Siz oldugunuz için özellikle bugunu, normalde nısanımızın olacagı bu gunu aglamadan, O na mesaj yazıp, aramadan, haklı oldugum halde bırakıp gıden O oldugu halde gururumu ayaklar altına almadan ve bu uzuntuyle tatlılara cıkolatalara saldırmadan gecırdım :13:

Kendimi daha iyi hissediyorum, sımdı tek duam bir an once daha da iyi hissetmek, ne yazık ki aynı ısyerınde calıstıgımız için O nu gorecegım mecburen :KK59: ınsallah Allahım bana guc verır ve en kısa zamanda dogru ınsanı karsıma cıkarır.

Bana destek oldugunuz için çok çok tesekkur ederim sevgili kızlar, iyi ki varsınız :KK71:

Cabım bu günleri böyle hafif atlattığına çooook sevindim...çok doğru davrandın...ve bunda ufacıcık da olsa payımız olduysa çok sevinirim,sevaba girdik :)
canım senin işin hem çok zormuş hem de çok kolay..sürekli yüzyüze bakıp ayrılık acısına katlanmak çok zor...ammaaa sıksık onu gördüğün için hıncın da artar,daha çok güzel olmaya,rejimi hiç bozmamaya,fıstık gibi olmaya çalışırsın..Bu zorluğu avantaja çevirmek senin elinde:KK34:

Son düzenleme:
X