Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Herkese Günaydın...

Hafta sonu internete girebilme şansım olmadı, baya bir sayfa ilerlemiş valla....
Kaçamaklarla dolu bir hafta sonu oldu ve pişmanlık içersindeyim... Çoook pişmanım.
Cuma : 66.00
Cumartesi : 65,9
Pazar : 64,9
Pazartesi : 66,2

Pişmanım hemde çokkk, delirmiş gibi tatlı yedim.( misafirlikteydik )

:18::2::KK59:

dün 74.200 düm:nazar:
BUGÜN 73.300
900GR MI ÇOOOK ŞAŞIRDIM ÇOK:KK37: BUGÜN 15.GÜNDEYİM:KK66:
2 -3 gün önce az daha bırakacaktım.bana destek olup devam ettirdiğiniz için teşekkürler:KK54::KK54::KK54::KK54:
:nazar::KK9:
Herkese Günaydın...

Hafta sonu internete girebilme şansım olmadı, baya bir sayfa ilerlemiş valla....
Kaçamaklarla dolu bir hafta sonu oldu ve pişmanlık içersindeyim... Çoook pişmanım.
Cuma : 66.00
Cumartesi : 65,9
Pazar : 64,9
Pazartesi : 66,2

Pişmanım hemde çokkk, delirmiş gibi tatlı yedim.( misafirlikteydik )

:18::2::KK59:
ne yaptın...:KK50:bugün saf proteinle beslen yerleşmeden at kiloları..birde spor yap mutlaka...:KK9:

Öncelikle sadeca ve penac çok çok geçmiş olsun sizlere.. :KK71::KK71:

ben 4 gündür tuvalete çıkamıyordum, dün goji berry aldım. 15 tane yedim ve 3 saat sonra rahatlıkla tuvalete çıktım ama belki 1 avuç fazla gelmiştir? Belki 1 avuç demişsindir ama minik bi avuçtur ama bir ihtimal olabilir. Yine de çok çok geçmiş olsun ikinize de, allah bi daha göstermesin.. :KK71::KK71:

Ben sınavlardı şuydu buydu bakamadım foruma çok fazla ama bugün itibariyle 60.7yi görmüş bulunmaktayım. Seyir evreme bugün başlayabildim çünkü iki gündür sebze bulamadım resmen, dışarıda yemek yediğim için hep tavuk göğüs ayran ile beslendim.

Kaçırdığım sayfaları okurken birbirlerinize desteklerinizi görmek çok güzel!! Allah bozmasın, inşallah bu desteklerle hepimiz filinta gibi hatunlar oluruz yakın zamanda :)))

dukan diyetine başlayan, yeni dukancılar ve üyelere de tebriklerimi sunmayı bir borç bilirim efendim. :)))
ben de 3-5 günlük üyeyim ama hoşgeldiniz :kk77::kk77:

:nazar::KK9:

ne yaptın...:KK50:bugün saf proteinle beslen yerleşmeden at kiloları..birde spor yap mutlaka...:KK9:

Kesinlikle bugün sadece protein yiyeceğim akşamda spora gideceğim... O kadar dikkat ettim , gözüm döndü herhalde :KK43:

Umarım çok hızlıca eski duruma dönebilirim, yoksa büyük bir moral bozukluğu olacak :KK43::KK43:

seni görmediğimi mi zannediyorsun heh heh heh...kaçamazsınnn..demek yine yedin haaa:KK47::KK47:
walla canım ben de algidanın light dondurmasını yiyorum akşamları ufak bir kase..gayet güzel tatları...

evet yedim yaa offff:KK59::KK59: ama bu hafta söz verdim kendime kaçamak yapmak yok

Arkadaslar bana hosgeldin diyen herkese de cooookk tesekkür ederim, müthis moral buluyor insan walaa :)

Hosbulduk. insallah beraber incecik olacagiz :KK66:

Bu arada penac82 adli arkadas " Lısteye katılmak ıcın gec kalmısım. Elisaya bılgılerımı attım benı de ekler belki "
yazmis, hayirdir? ne listesi? ayh ben eksik kaldim sanirim, e o gec kalmissa ben coktan gec kalmisimdir, tüh, olsun destegim sizle olsun bari. zayiflama listesi gibi bisey mi?

aramıza hoşgeldin sağlıklı zayıflamalar:)

günaydın kızlar...umarım herkes iyidir..dün hayatımın en berbat gecesini geçirdim:KK43:size gojiberry nin bende baya etki yaptığını (ishal) yazmıştımya...dün gece beni perişan etti yediğim 1 avuçiçi goji..saat 22:30 gibi gittim goji kvanozunu aldım işte bi miktar yedim.sonra 12 gibi yattım..kızlar nasıl bir karın ağrısı biranda..kalktım tuvalete ve sonra 4 kez aynı şey oldu sabah nerdeyse saat 3 ben tir tir üşüyorum..hiç böle bişi başıma gelmemişti..tuvaletten çıkınca bile geçmedi karnımın ağrısı resmen kıvrandım...arada kalktım bi türk kahvesi içtim..sonra soda falan derken biraz hafifledi...oturur pozisyonda uyudum uzanınca çok kıvrandırdı beni:KK43:...eşimde paniktir zaten hastalığa illa gidelim doktora diye ısrar ediyo..bide onla mücadele ettim yok biliyorum sebebini sabaha iyi olurum falan derken sızmışım...şimdi ağrı falan yok uyanınca kendimi dinledim ilk iş:)tabi bunun etkisi sabah -600 çıktım tartıda..en azından güçlendirmeye kadar goji yemeyi bırakıyorum..belkide dün biraz yağmurda kaldım ikisi o etkiyi yaptı tam bilemiyorum neyse artık geçti bitti çok şükr:)herkese sağlıklı birgün diliyorumm

canım çok geçmiş olsun ya dikkat et kendine:KK59:

Kızlar ben de 3 günlük atakla diyete geri donmus oldum; yarın sebze+protein gunum; anneciğime pazı aldırttım bugun; kac su oldu onları yıkıyor; yagsız dana kıyma ıle bol soganlı kavuracak benım ıcın; yarın da ben uzerıne boll sarmısaklı yogurtla yıyecegım :KK56:

bende bu hafta protein günlerime dönüyorum sanırım çünkü duraklama çok olmaya başladı bende ve kaçamaklarıma dur demem lazım.bıkkınlık dönemine giriyorum sanırım:KK59:bu hafta atak dönemine giriyorum duyrulur...!!!:KK59:

hazır ayran yağlı değilmi bende layt almaktan cebim delindi bende aslında normal yoğurt yemek istiyorum ama zaten ben yoğurt yemiyorum sadece ayran için o da normal yoğurt kullansam olumu acaba denedinimi.

Ben hergün 1 tane ayran içiyorum, ama kilo vermemde bir problem yok. Zaten yağ oranı da hazır ayranlarda %2-3 civarı. Bence bu fazla bir oran değil, benim gibi bir ayran düşkünü için tadı da cabası :)

Kesinlikle bugün sadece protein yiyeceğim akşamda spora gideceğim... O kadar dikkat ettim , gözüm döndü herhalde :KK43:

Umarım çok hızlıca eski duruma dönebilirim, yoksa büyük bir moral bozukluğu olacak :KK43::KK43:
gider gider..kaçamğı devam ettirme yeter..
Öncelikle sadeca ve penac çok çok geçmiş olsun sizlere.. :KK71::KK71:

ben 4 gündür tuvalete çıkamıyordum, dün goji berry aldım. 15 tane yedim ve 3 saat sonra rahatlıkla tuvalete çıktım ama belki 1 avuç fazla gelmiştir? Belki 1 avuç demişsindir ama minik bi avuçtur ama bir ihtimal olabilir. Yine de çok çok geçmiş olsun ikinize de, allah bi daha göstermesin.. :KK71::KK71:

Ben sınavlardı şuydu buydu bakamadım foruma çok fazla ama bugün itibariyle 60.7yi görmüş bulunmaktayım. Seyir evreme bugün başlayabildim çünkü iki gündür sebze bulamadım resmen, dışarıda yemek yediğim için hep tavuk göğüs ayran ile beslendim.

Kaçırdığım sayfaları okurken birbirlerinize desteklerinizi görmek çok güzel!! Allah bozmasın, inşallah bu desteklerle hepimiz filinta gibi hatunlar oluruz yakın zamanda :)))

dukan diyetine başlayan, yeni dukancılar ve üyelere de tebriklerimi sunmayı bir borç bilirim efendim. :)))
ben de 3-5 günlük üyeyim ama hoşgeldiniz :kk77::kk77:
günaydın..kiloda vermişsin..tebrikler..:nazar::KK9:
Herkese günaydın,
Bu sabah 100 gr daha bana veda etti :))) :KK34:

günaydın..:nazar::KK9:bir alkışda sana..
dünen bugüne bendende 500 gr gitmiş..dün 61.9 gördüm bu sabah 61.4 ama hala regl olamadım..beklemedeyim..:KK59:

maşallah hızınıza yetişemiyorum 2 gündür giremedim 60 sayfa gemiş tabi hepisini okuyamadım ama göz geçirdim umarım herkes iyidir.aranızda normal yoğurt kullanan varmı ya layt çok küçük ve pahalı en azından ayran için.ben 2 günde 500gr vermişim salı doktora gidecem tahlillerimi yaptıracam herhangi bir sorun varmı diye kafam böyle daha rahat olur.aramıza yeni arkadaşlar katılmış hoşgeldiniz diyorum.allah hepimizin yardımcısı olsun.ben sabahları ibrahim saraçoğlunun maydonoz kürünüde yapıyorum yarın 1 hafta olacak.herşeyi layt kullanmama rağmen ve hiç diyeti bozmama rağmen ben çok ağır veriyorum.

Yörsanın büyük boy yarım yağlı yoğurdu var, ben onu kullanıyorum bu aralar.

:KK23:Bu haftayı kaçamak yapanın gözü kör olsun haftası ilan ediyorum.

Cuma günkü listeye kadar toparlamam lazım yoksa utanç kaynağı olacağım vallaa....

Kaçamaksız ve bol eksili bir hafta olsun inşallahh...

Ben hergün 1 tane ayran içiyorum, ama kilo vermemde bir problem yok. Zaten yağ oranı da hazır ayranlarda %2-3 civarı. Bence bu fazla bir oran değil, benim gibi bir ayran düşkünü için tadı da cabası :)

ülker içim yy yağlı yoğurt alıyorum..2.5 litre baştan beri onu kullandım..ayranlarımıda kendim yapıyorum..sorun olmadı..

Sevgili kızlar,

Hafta sonu İstanbul dışındaydım nete giremedim bu yüzden doğum günümü kutlayan güzel dilekleriniz için ancak teşekkür edebiliyorum, saolun hepiniz cansınız:-)), ayrıca pastaya gösterdiğim çabayı da takdir etmenize çok sevindim:-)) Haziran da doğan diğer arkadaşlarımı da kutlarım

Kızlarrrr 2 hafta oldu gram oynamıyorum :18:Neden acaba????? Yani tamamen dikkatli gidiyorum, yağ, tuz, un, şeker tadını unuttum... Ama olmuyor gitmiyor:-((
Yoldan çıkmayı aklıma dahi getirmiyorum ama en azından 2 haftada 2 kg daha kaybetmek isterdim

Sevgili kızlar,

Hafta sonu İstanbul dışındaydım nete giremedim bu yüzden doğum günümü kutlayan güzel dilekleriniz için ancak teşekkür edebiliyorum, saolun hepiniz cansınız:-)), ayrıca pastaya gösterdiğim çabayı da takdir etmenize çok sevindim:-)) Haziran da doğan diğer arkadaşlarımı da kutlarım

Kızlarrrr 2 hafta oldu gram oynamıyorum :18:Neden acaba????? Yani tamamen dikkatli gidiyorum, yağ, tuz, un, şeker tadını unuttum... Ama olmuyor gitmiyor:-((
Yoldan çıkmayı aklıma dahi getirmiyorum ama en azından 2 haftada 2 kg daha kaybetmek isterdim

canım ben tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki eğer kilo veremediysek ya spor yapmamışızdır ya da suyu yeteri kadar içmemişizdir, o yüzden suya dikkat et , ben yoğunluktan spor yapamıyorum şimdilik ama sen yapabiliyosan yap ve süresini arttır bence :KK34:

Son düzenleme:
kızlaaarr, günaydın, h. sonu giremedim, geçmişe bakamadım, maşallahhh eppeeeeyy dedikodu yapmışsınız:KK1::KK1: bugun eşim ankara ya gidiyor, onun eşyalarını hazırlıyorum şimdi...neler konuşuldu merak ediyorum, kimler ne durumda, şu işleri halledeyim geçmişe yolculuk yapacağım:KK61: bu arada süper kaçamaksız bir h. sonu geçirdim ve yürüyüş yapamama rağmen bu sabah 67,5 olduuuuuuuuummm:KK64::KK64::KK64: 65 lere kaldı 2,5 kg:)):KK76::KK76: haydi bakalım maaalesef ütülenecek pant. , gömlekler beni bekleeeeeeeerrr:KK34: herkese bol kilo kayıplı bir hafta olsun inşallah....

kızlaaaaaaaaaar günaaaaaaaydın:79::79::79:dün 100 gr fazla çıkmıştım ama bügün 500 gr gitmiş yakında bende halay çekcem:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:itiraf ediyorum dün yarım simit yedim her ögünde sebze yedim :26:ama gede gitmiş:KK1::KK1::KK1:ya ben bu dukan amcayı daha önce niye duymadım:KK50: ket midiltin iyi ki evlendin prenses oldun yoksa dukan amcadan bi haber kilo vermek için ugraşıp duracaktım:KK9:

:KK23:Bu haftayı kaçamak yapanın gözü kör olsun haftası ilan ediyorum.

Cuma günkü listeye kadar toparlamam lazım yoksa utanç kaynağı olacağım vallaa....

Kaçamaksız ve bol eksili bir hafta olsun inşallahh...

bende bendeeeee:)))

kaçgündür giremedim herkese merhabaaaaaaaaaaaaaa.ayyyyyyyyy en çok görmek istediğim yerlerden biridir safranbolu keşke bende orada yaşasaydım.neyse teşekkür kahve için içmiş kadar oldum kilo vermen ne alemde ben bugün kabızlık için kayısıyı akşamdan suya koymuştum sabah suyunu içtim inşallah bozulmamıştır diyetim.

rica ederim canım.keşke gerçekten içebilseydin.seyirin 3.günündeyim kilom sabit duruyor.ne aldım ne verdim.senin ne alemde kiloların?

X