Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

valla süpr rebrik ederim.... ben hiç bozmadıgım halde 1 ayda ancak 5 kilo verebildim.... bugun bozmak niyetindeydim:KK43: ucundan azıcık bişeyler yedim.:KK50: bide çiğköfte yedim:KK50: daha da tatlılı bişeyler yiyecektim ki... 1 ay önceki fotomu kamerada gördüm ve vazgeçtim... 5 kilo bayagı farketmiş... birde dedim siteye gireyim moralim düzelsin... iyi geldi grçekren....

yaa bi dk anlamadığım bir ayda 5 kilo verdin ve üzüldün mü :KK53:

bende bir ayda 5 kilo verdim ve gayet mutluyum he ben kaçamak yaparak vermişimdir sen yapmadan ama ne biliyim yaş metabolizma hızı hareketlilik hali vs bunların hepsi farkettirir bazı şeyleri. Hem dediğin gibi 5 kilo belki çok değil ama geçen yaz sonu alıpta bu yaz olmayan kıyafetlerimi denediğimde hepsinin içine girebiliyorum artık ve ayda 5 kilo da gayet sağlıklı bi rakam bence daha fazlasını beklemek biraz mucize beklemek gibi geliyor bana, yaptığın kaçamaklarda bir ayın sonu ödülü olsun sana ve rejimine devam et bence :KK34:

hoşgeldin umarım iyi geçmiştir.....:KK66::KK66::KK66:

sağol canım hoşbuldum.ama bana hoşgeldin diyerek sınavlar hakında bilgi alamzsın:KK45:VELİYE BİLGİ YOK bizim öğrencilik felsefemiz bu:KK1:
bu arada sen nedir o kaçamaklarla falan geçiriyormuşsun günlerini.huuu yaz geldi yazz üstüne incecik bişi giyip dışarı çıkmak varken korseyle ya da toparlayıcı atletlerle mi gezmek isityorsun.hemen hizaya gel bakalım hım

sağol canım hoşbuldum.ama bana hoşgeldin diyerek sınavlar hakında bilgi alamzsın:KK45:VELİYE BİLGİ YOK bizim öğrencilik felsefemiz bu:KK1:
bu arada sen nedir o kaçamaklarla falan geçiriyormuşsun günlerini.huuu yaz geldi yazz üstüne incecik bişi giyip dışarı çıkmak varken korseyle ya da toparlayıcı atletlerle mi gezmek isityorsun.hemen hizaya gel bakalım hım

shahdaroba evet hosgeldin, umarim sinavlarin cok iyi gecmistir. Benim de 15 Haz. da basliyor, ders calismam gerekken ben burada zaman geciriyorum, Allah bana akil fikir versin. Ama sardim dükana da, ögrenmeliyim :)

Bu arada senin kilo cizelgende hedef kilona ulasmissin görüyorum. Dogru mu? Tebrik ederim walaa, ne kadar sürede basardin?

yaa bi dk anlamadığım bir ayda 5 kilo verdin ve üzüldün mü :KK53:

bende bir ayda 5 kilo verdim ve gayet mutluyum he ben kaçamak yaparak vermişimdir sen yapmadan ama ne biliyim yaş metabolizma hızı hareketlilik hali vs bunların hepsi farkettirir bazı şeyleri. Hem dediğin gibi 5 kilo belki çok değil ama geçen yaz sonu alıpta bu yaz olmayan kıyafetlerimi denediğimde hepsinin içine girebiliyorum artık ve ayda 5 kilo da gayet sağlıklı bi rakam bence daha fazlasını beklemek biraz mucize beklemek gibi geliyor bana, yaptığın kaçamaklarda bir ayın sonu ödülü olsun sana ve rejimine devam et bence :KK34:

haklısın, üzülmememen lazım ama insan biraz sıkılıyor sanırım ondan... mesela ablamda diyet yapıyor o kendi sadece kendi dikkat ederek yaptı. 3 haftada 3,5 kilo verdi ama çok çok yüyüryo ben ise oturark çalışıyorum ve buda etkiliyordur tabii ki... hareket şart ama buna zamanım yok cidden. umarım sadece bu diyet ile olur herşey:KK75:

penaccım bu güçlü kararlı tavrın için tekrar tebrik ediyorum seni inş en kısa sürede azalıcak içindekiler.burayı meşgul etme konusuna gelince daha 1-2 sayfa öncesindekine bile bakmayıp tekrar tekrar aynı şeyleri soranlar var bunlarda burayı bence gereksiz dolduruyo oyüzden bence burda bu diyeti yapanlar olarak toplandıysak birbirimize diyetle ilgilide manevi anlamdada destek olmalıyız ki tam bi ahenkle yürüsün işler diye düşünüyorum :KK54:

ilk başta 10 kilo versem yeter diyordum ama 15 kilo olmasına kanaat getirdim:44: bu durumda 150 gün yapıyor.... aaaa valla haklısın buda 5 ay yapıyor... bide öncesi:KK52:

yani benimki tahmini bir söylemdi ama ben bile 2,5 - 3 aya yakın yapacağımdan artık sen düşün.ama baştan böyle askerlikte şafak sayar gibi yaparsan zorlanırsın.bırak günü geldiği zaman düşün herşeyi:KK34:inan bana bu daha iyi olur mesela ben her gece yatmadan yarın ne kadar kilo vereceğimi ve sizlerle neler paylaşacağımı düşünüp motive ediyorum kendimi ve artık her sabah güne daha güzel uyanıyorum:KK71:

Son düzenleme:
Kızlar çok sukur ki 12 Haziran bitmek üzere. 2 gundur aglamıyorum, destekleriniz sayesinde bugunu de atlattım, yatagıma uzandım şimdi ve burayı okurken uykuya dalarım birazdan.

Siz oldugunuz için özellikle bugunu, normalde nısanımızın olacagı bu gunu aglamadan, O na mesaj yazıp, aramadan, haklı oldugum halde bırakıp gıden O oldugu halde gururumu ayaklar altına almadan ve bu uzuntuyle tatlılara cıkolatalara saldırmadan gecırdım :13:

Kendimi daha iyi hissediyorum, sımdı tek duam bir an once daha da iyi hissetmek, ne yazık ki aynı ısyerınde calıstıgımız için O nu gorecegım mecburen :KK59: ınsallah Allahım bana guc verır ve en kısa zamanda dogru ınsanı karsıma cıkarır.

Bana destek oldugunuz için çok çok tesekkur ederim sevgili kızlar, iyi ki varsınız :KK71:

Hem içinde var olan güç, hem de kilo verdikçe kendine gelen güvenin seni dim dik ayakta tutacaktır canım, merak etme. Üzülmemen mümkün değil ama üzlüdüğüne değmediğini sen de ileride anlayacaksın. Ve inan bana hayatının aşkını bulduğunda bu ayrılığa şükredeceksin :))

Kızlar çok sukur ki 12 Haziran bitmek üzere. 2 gundur aglamıyorum, destekleriniz sayesinde bugunu de atlattım, yatagıma uzandım şimdi ve burayı okurken uykuya dalarım birazdan.

Siz oldugunuz için özellikle bugunu, normalde nısanımızın olacagı bu gunu aglamadan, O na mesaj yazıp, aramadan, haklı oldugum halde bırakıp gıden O oldugu halde gururumu ayaklar altına almadan ve bu uzuntuyle tatlılara cıkolatalara saldırmadan gecırdım :13:

Kendimi daha iyi hissediyorum, sımdı tek duam bir an once daha da iyi hissetmek, ne yazık ki aynı ısyerınde calıstıgımız için O nu gorecegım mecburen :KK59: ınsallah Allahım bana guc verır ve en kısa zamanda dogru ınsanı karsıma cıkarır.

Bana destek oldugunuz için çok çok tesekkur ederim sevgili kızlar, iyi ki varsınız :KK71:

daha iyi ya nasıl dimdik durduğunu, aslında senin onu değil onun seni kaybettiğini görmesi açısından iyi ki de aynı yerdesiniz.tekrar söyliyeyim canım o seni haketseydi zatenyanında olurdu.sen dersini aldın ve bir daha seni haketmeyene kalbini açmayacaksın.hatta o na bu ders için teşekkür etmeliyiz.dediklerine göre başımıza gelen her olay,canımızı yakan herkes bize bir ders vermek için varmış.izle ve gör.onu affet affettiğin an seni üzemeyecek lütfen bunu dene.ben dersimi aldım ve seni affediyorum de onu her gördüğünde tabii ki içinden inan daha mutlu olacaksın

öncelikle teşekkür ederim desteğinize :KK16: erkeklerden farklı olarak biz kızlar her zaman ufak detayları bile dert ettiğimiz için -ki bu forumda buna çok şahidiz hepimiz ufacık burnuna estetik yaptıran, botoks yaptıran vs.- 50 kilo olsam da 100 kilo olsam da taktık mı takıyoruz işte. ben zaten 3-4 kilo verme niyetindeyim dukanla hızlı olduğunu farkettiğim için buna başlayım dedim. inşallah herkes istediği ideal seviyeye gelir:KK8:

:86: evet atak evrem kısa sürecek 1-2 gün sanırım, ama düzenli yemek yemeyi öğrenebilicem bu diyetle. günde 1-2 öğün(kahvaltı asla yapamam) ve onları da fast food olarak tüketmeyi seven biri olarak bikaç kilo verip asıl kilomu koruma amaçlı olarak bu diyete başlıyorum :KK56: hepimize kolay gelsin

Kolay gelsin o zaman, ama lütfen kendini dinle ve sağlığında bir terslik hissedersen diyetini gözden geçir :78:

geçen sene doktora gittiğimde 2 tane bel fıtığım ve 26 yaşımda olmama rağmen dizlerimde kireçlenme başlangıcı olduğunu öğrendiğimde ne kadar üzüldüğümü bilemezsiniz.bel fıtığı hem belime hem bacaklarıma vurduğundan,kireçlenme de dizlerimde sürekli ağrı yaptığından çektiğim sıkıntı bayağı fazlaydı.oturduğumda nerdeyse dizlerim kitlenecek gibi oluyordu.ama inanın bana bu diyete başladığımdan beri dizlerimde ağrı kalmadı bacaklarım daha az yük taşımaya başladığından belimdeki ve bacaklarımdaki ağrı yok oldu. o yüzden size tavsiyem sabırlı olup diyeti bırakmamanız.:KK34:

ne kadar versem de yine kiloluyum bi 81 bi 80 bi 82 ne bu yahu 3-4 günün içinde indi,çıktı.ilk ay ne güzel verdim 90 dan indim ama bir aydır aynıyım.na'pıyım bilemedim bıktım desem yok vermek istiyorum ama biraz hızlansa ne güzel olurrrrr:97::97::97::97::97:

canlarım ben kaçıyorum hepinize iyi geceler.Allah a emanete olun.yarın görüşürüz.bugün için ,paylaşımlarınız için teşekkürler.hadi bakalım özleyin beni emi?
:KK76:

haklısın, üzülmememen lazım ama insan biraz sıkılıyor sanırım ondan... mesela ablamda diyet yapıyor o kendi sadece kendi dikkat ederek yaptı. 3 haftada 3,5 kilo verdi ama çok çok yüyüryo ben ise oturark çalışıyorum ve buda etkiliyordur tabii ki... hareket şart ama buna zamanım yok cidden. umarım sadece bu diyet ile olur herşey:KK75:

şöyle söyleyim bende tüm gün oturarak çalışıyorum h.içi 3 gün akşamları kursa gidiyorum ev işi, yemek, eşe zaman, kendine zaman vs derken benimde hiç bir şekilde spora gitmeye vaktim yoktu ama burdaki arkadaşlar sağolsun leslieyle yürüyüş diye bişey tavsiye etmişlerdi geçmiş sayfalarda internetten onu indirdim fırsat buldukça hafta bir iki onu yapıyorum toplamda bir saat sürüyor ama bu kadar yemeye içmeye dikkat ederken bir saatte ayrılamayacak bir zaman değildir bence senin içinde hem evinin rahatlığında hem bilgisayar karşısında hemde çok eğlenerek spor yapmış oluyorsun, bulabilirsen netten bir arat leslie sansone walk away diye inan çok etkili benim bununla yürüdüğüm günün arkasından tam 1 kilo vermişliğim var :KK1:

safranboluluyum.yapardm tabi ne demek:KK34:

kaçgündür giremedim herkese merhabaaaaaaaaaaaaaa.ayyyyyyyyy en çok görmek istediğim yerlerden biridir safranbolu keşke bende orada yaşasaydım.neyse teşekkür kahve için içmiş kadar oldum kilo vermen ne alemde ben bugün kabızlık için kayısıyı akşamdan suya koymuştum sabah suyunu içtim inşallah bozulmamıştır diyetim.

canlarım ben kaçıyorum hepinize iyi geceler.Allah a emanete olun.yarın görüşürüz.bugün için ,paylaşımlarınız için teşekkürler.hadi bakalım özleyin beni emi?
:KK76:

Iyi geceler canim, benden de iyi geceler herkese kizlar, grsrz...

Ben hemen hemen her gün ayran içiyorum, hem de hazır satılanlardan. Bir sıkıntı yaşamadım.

hazır ayran yağlı değilmi bende layt almaktan cebim delindi bende aslında normal yoğurt yemek istiyorum ama zaten ben yoğurt yemiyorum sadece ayran için o da normal yoğurt kullansam olumu acaba denedinimi.

maşallah hızınıza yetişemiyorum 2 gündür giremedim 60 sayfa gemiş tabi hepisini okuyamadım ama göz geçirdim umarım herkes iyidir.aranızda normal yoğurt kullanan varmı ya layt çok küçük ve pahalı en azından ayran için.ben 2 günde 500gr vermişim salı doktora gidecem tahlillerimi yaptıracam herhangi bir sorun varmı diye kafam böyle daha rahat olur.aramıza yeni arkadaşlar katılmış hoşgeldiniz diyorum.allah hepimizin yardımcısı olsun.ben sabahları ibrahim saraçoğlunun maydonoz kürünüde yapıyorum yarın 1 hafta olacak.herşeyi layt kullanmama rağmen ve hiç diyeti bozmama rağmen ben çok ağır veriyorum.

o lafın gelişi :KK1:ama en fazla bu kadar süredir yapacağınız diyet diye söyledim.evrelerinizi kaç gün hesapladınız toplayın bakalım ne kadar çıkacak?

toplam 83 gündü benim yanlış hatırlamıyorsam.ağustosta bitiyordu not etmedim unuttum bir daha bakayım..bu ay sonu dukan amca hedef 57 olursun demişti.bakalım..

dün 74.200 düm:nazar:
BUGÜN 73.300
900GR MI ÇOOOK ŞAŞIRDIM ÇOK:KK37: BUGÜN 15.GÜNDEYİM:KK66:
2 -3 gün önce az daha bırakacaktım.bana destek olup devam ettirdiğiniz için teşekkürler:KK54::KK54::KK54::KK54:

X