Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Hanımlar selamlar;

Lısteye katılmak ıcın gec kalmısım. Elisaya bılgılerımı attım benı de ekler belkı.

Bugun 20 lık dısımı cektırdım, kucucuk yere 5 dıkıs attılar, agrılar ıcındeyım ama eve geldım ılk ıs forumu actım :)

3 saat bırsey yıyemeyecegım; sabah yedıgım yulaf krebıyleyım, aclıktan oldum valla :)

Aksam ıcın de yayla corbasını yapıp ılık ıcecegım :)

bende tatlı krizi gelince 1 kase yogurda 1 çay kaşığı tatlandırıcı koyup yıyorum. yada activia

yok be vuvucum ne zayıflık hastalığı.duyanda angelina jolie gibi 174 cm boya 45 kilo gibi olmuşuz sanki zaafiyet geçiyorum abartmışsın yahuu. ama haklı olabilirsin bende hep şişmandım artık bıktım. öyle takıntım yok hastalık derecesinde ama bi takıntım olduğu kesin. kesip atılası basenlerim
[/QUOTE]

siz benim basenlerimi görseniz asene basen demezsiniz

aranızdan biri BİM baskülün geldiğini söylemiş bende hemen gittim baktım hiç kalmamış teşekkür ederim ona çünkü BİM her şehirde var böyle işimize yarayacak şeyler olusa yazalım hepimiz yararlanalım.bu arada bu gün aynı yerimde sayıyorum vermemişim olsun yinede almamışımda buda birşeydir.ama hiçde kaçamak yapmamıştım.ya arkadaşlar bu yaptığınız keklerin felan resimleri nasıl buraya ekliyorsunuz bana yardımcı olurmusunuz.

Son düzenleme:
şu light ürünler kafamı karıstırıyo evet gercekten yagsızlar ama normallerıde cok yaglı degıl aslında bugun sutsa ayran ıctım küçük %1.5 yağ varmış içinde bana çok gelmedi ama .. light yoğurt almak problem oluyo paketler 500 gr lık 1 gunde bıtıyo heryerde bulamıyrm. buyuk markete gıtmem gerekıyo sureklı.. off lıght yogurtların 1 kglıgı cıksın

ben seni çok iyi anlıyorum. hangi kiloda mutlu olacaksan o kiloya inmeni dilreim

vuvuuummm ama görsen ablası ne güzellerdi böyle baktıııım kaldım

evet canım sabah ben söylemiştim kalmamış ha vay be herkes bekliyomus demekki nerde oturuyorsun belki bulursam gönderirim size

yoğurt + biraz tatlandırıcı + biraz limon kabuğuyla birkaç damla limon suyu

buzlukta 1 saat durması yetiyo mis gibi dondurma :)))

oh güzel diyosunda iş yerinde böyle güzel şeyleri nasıl yapayım.

hala bir tatlandırıcım yooookkkk

destekçisiyim böyle kampanya başlatalım
gerçekten o yoğurtlar bi lokmacık hemen bitiyo ben de her gün her gün alıyorum yoğurt

yoğurt + biraz tatlandırıcı + biraz limon kabuğuyla birkaç damla limon suyu

buzlukta 1 saat durması yetiyo mis gibi dondurma :)))

kesinlikle bunu deniyeceğim,
ben içecek olarak, özellikle yürüyüş sonrası ödül olarak icetea şeftali light içiyorum, buz gibi ve tatlı, süper oluyor-ödüle bak yalnız, sanırsın kuzuyu çevirdim, üstüne baklava yedim diyorum-
zaten içindeki şeftali aroması ne kadar olacak ki diyorum, ve hakikaten de içip de bundan dolayı kilo aldığım gün olmadı, bazen de uludağ'ın şekersiz limonatası var, onun da tadı bayağı tatlı, güzel oluyor, ama tabi bunları bir bardaktan fazla içmiyorum yine de.
yulaf kepeğim gelince de kesinlikle tatlandırıcılı kurabiye yapacağım, yalnız yerken mutluluktan ağzımı kapatamam da yutamayabilir miyim diye tereddütteyim

22 gundur yaklasık tekbasıma 70 yumurta tukettım kahvaltıda yedıgım ,kepeklı kurabıye, kek yaptıgım , sebzelere kırdıgım dahil. hergun 1 paket actıvıa 1 soda 2 gunde 1 lıght yogurt tavuk balık peynır süt zayıfılıyorum ama cuzdanımda zayıflıyo.. bu ay sonuna kdr dayanım da dukan hazıran sonu ıstedıgım kıloma ulasacagımı soyluyo.. ulasamazsamda guclendırmeyle devam edıcem. kalan kılo 2.5

veeeeee regl öncesi krizim sabahtan beri dürttü..bravo yedim elim ayağım titredi.halbuki sabahtan öğle yemeğimi akşam yemeğimi yapmıştım acıktıkça saçmalamyım diye..ama olmadı..benimde tatlandırıcım yok..almadım hala..
şimdi ocağa yemek koyup peşimden kaplan kovalıyor gibi koşacağım..
dukan amca yerseniz hemen üstüne spor yapablirsiiniz demiş en azından yediğinizin kalorisini yakmış olursunuz yazmış..

ya gızlar, şimdi ben bişi deneyeceğim lakiiiinnnn sorularım warrr; ekmek/ poğaça arası bişi var aklımda da..mayalı yapmayı düşünüyorum...sizceee yulaf kepeği ya da ezmesi un görevi görür müü? yani hamur gibin olur mu kii:97::97:

vallahi okurken çok güldüm :)))
şuraya üye olalı iki gün oldu sanki kocaman bi ailedeyim yani :)))
afiyet bal şeker olsun o zaman hihi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…