Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bayram öncesi sizin Karaköy'deki yere yine gittim mama almak için. Senin adını verdiğin arkadaş tanıdı hemen. İlgilendi, indirim de yaptı sağolsun. :-)

iyki doğdun delyyyy iyki doğdun iyki dogdunnn iyki dogdun delyyyyyy

mutlu yıllar canım allah uzun sağlıklı bir ömür versin

selam canlarım

askerlerimize allahtan rahmet diliyorum çok üzüldüm resmen içim acıdı bu aralar ne kadar da çok şehit verdik nasıl olacak bilmiyorum terör ya da değil ama artık bir mantıklı insanın bunlara dur demesi lazım bir evlat kolaymı yetişiyor nasıl bir ihmaldir bu çok yazık çok

kilo bildirimi yapasım yok ama yinede bildiriyim

kızlar bu arada ben 1 aydır 75-74 sallanıp duruyorum kaçamakta yok ama light kaşar ve light meyveli yogurt tüketiyorum sizce sebep bunlar olabilrmi siz bunları kullnıyormusunuz bugün itibari ile bunlara son verip bakıcam nası olucak

bildirimim şöle

başlangıç:07.06.2012
başlangıç kilom: 83,3
geçen hafta:74,6
bu hafta:74,1( pazartesiden beri73,5 dim noldu anlamadım 2 gündür bol su yeşil çaya ragmen böle :KK43:)
toplam giden:9,2

yanlış hesaplamadıysam 93 gündür dukancıyım yani 3 ayda 9,2 kilo aslında fena değil ama 1 aydır aynı kilodayım aslında agustos 7 de 74,8 mişim eylül 7 ve 74,1 im giden 1 ayda 700 gramcık

ne dersiniz bir yumruk harekatı gerekirmi kızlar yoksa agustos ramazandı güçlendirme gibiydi sabret bakalım mııı

uzun süreli bir duraklama yaşamışsın. benim de her 10 kg de bir başıma geliyor. biraz daha sabırlı olmanı tavsiye ederim. bir de imkanın varsa rutinini değiştir. mesela form çayı gibi birşey içiyorsan eğer onu değiştir. başka bir tane iç. sabahları elma sirkeli ya da limonlu su içmeye başla. yürüyüşü biraz artık... v.b. sadece yoğurt ve peynirle olmaz duraklama.

Selam güzeller,
54.5kg'la başladım güne kaldı 4.5 kilo ya da abartmazsak 2.5kg :KK1: ama spor için kalkamadım bugün :2: iki gün üst üste yapınca her tarafım ağrımış yaşlı nineler gibi hareket ediorum resmen iliklerime kadar sızlıo :KK25: spor yapamadığım için vicdan azabı çekiorum ama olsun geç de olsa vericem bu kiloları geç olsun güç olmasın die boşa dememişler =))

slm kızlar cok acıl cvp verırsenız sevınırım esım muratbey lor almıs uygunmudur

bence loru gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz kalp hastalrına önerilen peynir tuzsuz ve yağ oranı düşük olması nedeni ile ama benimdeneyimlediğim kaşar light da olsabu diyeti yavaşlatıyor tabi az oranda yenildiğinde çok büyük etkisi olmaz en iyisi light klasik beyaz peynirler

ben kaçıyorum fatih'e oradan da mahmutpaşa'ya. işlerim var, geç bile kaldım. haberleri izlemekten çıkamadım. görüşmek üzere, hepinize iyi günler kızlar.

kızlar kahvaltı menüm : 2 adet çıldır yaptım bol yoğurtladım üzerinede 1 parça peynr rendeledim. bu kadar :KK56:

..............
.............

mutlu yıllar sekerimmm,,yeni yasının sana istediğin tüm güzellikleri getirmesi dileği ileee...ayyy memleketimde dogmussun hemserimm yaaa..ama hakikaten oralar suan hala 30 derecelerde:KK1: bu arada 30 diosun ya hiç yasını göstermiosun,,sölemesen ben seni asla 30 demezdim :KK23:
.............
.......
:KK16:Çok teşekkürler canım. Aminn..!
İltifat ediyorsun :KK1: Göstermiyom di mi di miiii :KK52: Oh oh çok güzel :)) Hep böyle göstermem inşallah :KK70: Evet hemşeriyiz :KK66: Ben 3,5 yaşımda falan Bursa'ya gitmişim ama, baba tarafım Adana'da hala.

nice güzel yıllar yaşamanı dilerim delycim
Çok teşekkürleeerrr :KK16:

Sevdiklerinle ve seni sevenlerle çok mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle, mutlu yıllar
Saolasıınnn. Teşekkürleeer :))

Günaydııın kızlarrrr,
.............
...............
Dely'mmm doğum günün tekrar tekrar kutlu olsun,dilediğin herşey gerçek olsun inşallah :KK16:
...........
Amin canım!! İnşallah hepimiziiinn..

selam canlarım
...............
.............
bildirimim şöle

bu hafta:74,1( pazartesiden beri73,5 dim noldu anlamadım 2 gündür bol su yeşil çaya ragmen böle :KK43:)

yanlış hesaplamadıysam 93 gündür dukancıyım yani 3 ayda 9,2 kilo aslında fena değil ama 1 aydır aynı kilodayım aslında agustos 7 de 74,8 mişim eylül 7 ve 74,1 im giden 1 ayda 700 gramcık

ne dersiniz bir yumruk harekatı gerekirmi kızlar yoksa agustos ramazandı güçlendirme gibiydi sabret bakalım mııı
Valla yumruk falan hikaye yaa :) :KK37: Bende bi işe yaramadı. Tabi onu da dene ama.. Sporu arttır bence. Mutlaka işe yarar :KK66: Kalori yakıyorsun ve matematiksel olarak aldığından çok kalori harcarsan kilo vermek zorundasın :KK66: :) Sıkışınca biraz bu hesaplardan yardım almalıyız sanırım.. Ayrıca vücudu hareketlendiriyoo..
Bugün pasta yicem ben :KK17: Sonra spora başlıcam :KK1: Artık şu 56 ya bi iniyim yaaa!!

iyki doğdun delyyyy iyki doğdun iyki dogdunnn iyki dogdun delyyyyyy

mutlu yıllar canım allah uzun sağlıklı bir ömür versin
Teşekkür ederim canıım:KK16: Amiinnn!!

Selam güzeller,
54.5kg'la başladım güne kaldı 4.5 kilo ya da abartmazsak 2.5kg :KK1: ama spor için kalkamadım bugün :2: iki gün üst üste yapınca her tarafım ağrımış yaşlı nineler gibi hareket ediorum resmen iliklerime kadar sızlıo :KK25: spor yapamadığım için vicdan azabı çekiorum ama olsun geç de olsa vericem bu kiloları geç olsun güç olmasın die boşa dememişler =))

Tebrik ederim :KK9: Öyle böyle gitsin de... Böyle devam et heee :KK66:

Son düzenleme:

selam canlarım

askerlerimize allahtan rahmet diliyorum çok üzüldüm resmen içim acıdı bu aralar ne kadar da çok şehit verdik nasıl olacak bilmiyorum terör ya da değil ama artık bir mantıklı insanın bunlara dur demesi lazım bir evlat kolaymı yetişiyor nasıl bir ihmaldir bu çok yazık çok

kızlar bu arada ben 1 aydır 75-74 sallanıp duruyorum kaçamakta yok ama light kaşar ve light meyveli yogurt tüketiyorum sizce sebep bunlar olabilrmi siz bunları kullnıyormusunuz bugün itibari ile bunlara son verip bakıcam nası olucak

bildirimim şöle

canım light kaşarlar yağsız değil yağı azaltılmış,onun için tamamen bize uygun değil çok tüketme.
balık ye,hatta beyaz gün falan yap istersen.hareketi arttır,suyu arttır.
vay be 3 ay olmuş mu sen başlayalı,daha dün gibi hatırlıyorum valla,len fosil oldum buralarda galiba ben :KK9:
süpper yine de kuzum nerdeyse 10 kilo vermişsin,noldu eşin inanıyor mu artık sanaa :KK23:

Selam güzeller,

aferim kuzuma aynen devam,olacak bu sefer :KK9:

bence loru gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz kalp hastalrına önerilen peynir tuzsuz ve yağ oranı düşük olması nedeni ile ama benimdeneyimlediğim kaşar light da olsabu diyeti yavaşlatıyor tabi az oranda yenildiğinde çok büyük etkisi olmaz en iyisi light klasik beyaz peynirler
Ben de öyle düşünüyorum. Light kaşarda yine de en az %10 yağ vardır di mi :44: Benim baktıklarımda %15 di hatta. Çok canım çekip de yemişliğim var ama; 5 ayda 2 kere falandır. Kaşar yemeyin bence. Yani en azından 1-2 dilimi geçmeyin. Ben kaşar çok severim ve yemeye başladım mı, çerez gibi yerim :26: :KK1: O yüzden yemiyorum.

ben kaçıyorum fatih'e oradan da mahmutpaşa'ya. işlerim var, geç bile kaldım. haberleri izlemekten çıkamadım. görüşmek üzere, hepinize iyi günler kızlar.
Kolay gelsin, iyi günleeerr :KK3:

Ben de öyle düşünüyorum. Light kaşarda yine de en az %10 yağ vardır di mi :44: Benim baktıklarımda %15 di hatta. Çok canım çekip de yemişliğim var ama; 5 ayda 2 kere falandır. Kaşar yemeyin bence. Yani en azından 1-2 dilimi geçmeyin. Ben kaşar çok severim ve yemeye başladım mı, çerez gibi yerim :26: :KK1: O yüzden yemiyorum.

yok cnm light kaşarlar enaz %15 oranında.ben o kdr aradım ama %10 oranında light kaşar bulamadım hiç.

Kızlar selam herkese.
Sabahki haberden dolayı ben de çok üzgünüm. :KK50:

Bildirim konusunda size çok çok güzel haberlerim var.
2 hafta üst üste 61 rakamını görünce eylül ayına bomba bir giriş yapayım dedim ve yaptım gerçekten.

Dukanın sırrı tamamen şuymuş: Sıfır kaçamak! ve egzersiz! suyu söylememe gerek yok zaten.

Balon - iğne arasındaki ilişki yani kızlar.

Ben geçen hafta aynı kiloyu gördüğümde kaçamakları abarttığım için görmüştüm çünkü.

Sıkı durun bildirim yapıyorum. :126:

başlangıç tarihi : 26. 08. 2012
başlangıç kilo : 66.4
geçen hafta : 61.0
bu hafta :59.7 :KK74:
hedef kilo : 57.0
giden : 1.3 :KK76:

tabi bu sabah tuvalete çıkmamında bu rakamda etkisi mevcut. :KK14:

şimdi gelelim sadede. 1 eylül itibariyle buraya da yazmıştım, bu ay sonunda hedef kilomu görmek istediğim için bu ay kaçamak yok demiştim. sözümü tuttum bu 1.

sıfır kaçamak ve sp ile geçirdim haftayı. egzersiz yoktu hayatımda, egzersizlere başladım. tam 2 haftadır günde 100 km kondisyon bisikleti kullanıyorum. ip atlamak çok güzel bir kardiyo imiş gerçekten ip atlıyorum, sopa hareketi yapıyorum, mekik kalça hareketleri yapıyorum. nereye çıksam yürümeye çalışıyorum ( mümkünse )

bu süreç içinde günde 1-2 salatalık turşusu tükettim hergün, zararı ya da duraklaması olmadı görüldüğü gibi.

işte bu kadar ya.

Dely, doğumgünün kutlu olsun canım :119: sağlıklı, mutlu ,huzurlu güzel güzel yaşlara inşallah :nazar: öptüm seni :KK54:

selam canlarım

Benim de durum senden farklı değil, 22 haziranda başladım , ramazan girmeseydi arada şimdi güçlendirmeye geçmiş olacaktım, ramazan da diyet yapmadım sadece ekmek yemedim yine de 3 kg verdim ve onunla kaldım, şimdi bünye sapıtmış durumda, dukan bu diyet için ömür boyunca sadece 2 kez yapılmalı diyor acaba ramazan da verdiğim ara ile ben diyete 2. kez mi başlamış oldum şimdi?
Ve verdiğim kiloya güvenip yaptığım kaçamaklar beni büyük bir duraklamaya soktu, tekrar kilo vermeye başlayayım, 68 i bir göreyim ağzıma diyet dışı bir şey sürmeyeceğim :18::18::18::18::18:
Çok iradesizim ben yaaa :KK43::KK43::KK43::KK43:
Güçlendirmeye geçinceye kadar meyveli yoğurdu bırakıyorum, kolayı bırakıyorum, kaşarı bırakıyorum :KK53::KK53::KK53: ve leslli ile en az 1 mil yürüyorum, zaten oğlumla da akşam 2 saat geziyoruz bahçede oradan oraya, hafif tempolu da olsa oda hareket sayılır, gerçi hava soğuyacakmış yine eve tıkılıp kalıcaz :KK53::KK53::KK53:

Baktım şimdi yağ oranı 15.6 g miş :26::26::26::26::KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK43: poaca yaptım ama beyaz peynırle karıstırdım lıght tabı bırının 15 bırının 8 yanı ortalama 11 oluyor bıde 25tane cıktı hergun 5degılde 4tane yesem onun dısınde peynır yemesem nasıl olurkı boşa gıtsınde ıstemıyorum

Son düzenleme:
Seyire geçeli 1 hafta oldu. ilk gün 1 kilo vermiştim ama 6 gündür gram oynama yok kilomda. Sizde de böyle olmuş muydu. :KK43:

X