Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

şu marketlerde satılan yapışmaz muffin kalıplarından almıştım. teflona benzer bişey. ama yağ sürmeden yaptığım poğaçalar yapıştı hep. bugün azıcık yağladım kalıpları ama yine yapıştı. nasıl da güzel olmuş poğaçalrım ama kalıptan çıkmıyor :-) muffin kağıtlarından almıştım ama onlara da yapışmıştı. küçücük kalıplara da yağlı kağıt seremem ki. siz nasıl hallediyorsunuz bu yapışma işini?

Muffin kalıplarına çok mu yapışıyor ? sıyrılması gerekmiyor mu ondan :44::44: ben de silikon kalıplar var onlara yapıyorum, elektroworldden almıştım galiba çok da ucuzdu renkli renkli

afiyet olsun ne güzel bir çay olmuştur çubuk tarçın çayı özellikle bel ve karın bölgesindeki yağlar için birebirmiş geçen bir yerde okumuştum akşamları bende narçiçeği ve çubuk tarçın çayı yapıyorum hergünde yeşil çay içmeye çalışıyorum demleme olanı özellikle çok güzel toksin attırıyor

afiyet olsun bende öğlen yemeğim yoktu yanımda markete gittim lihgt üçgen peynir ve pınarın light hindi fümesinden aldımm yanınada bir light cola içtim
iyi hissediyorum şu an kendimi

arkadaşlar ben tickerdan yapıyorum ama olmuyor yani ticker oluyor ama siteye yüklediğimde format uygun değil diye bir uyarı veriyor bana yardım edecek biri varmı acaba

Afiyet olsun canım,

Yapıştırmaya çalıştığın ticker link ini buraya yapıştırır mısın?

canım bak sana bişey söyleyeyim mi ; ben hayatımdan çıkarmak istediğim arkadaş,aile ferdi,sevgili her kim olursa olsun hep şöyle düşünüyorum : ona en büyük ceza,onu bensiz bırakmak !
sen kendine güvenmiyor musun,fıstık gibi kızsın,kendi paranı kazanıp ayakların üstünde durabiliyorsun,buradaki muhabetimize bakınca da hoş sohbet neşeli bir kızsın.yani bir adam hayatından çıktı diye yıkılacak,pes edecek hiç bir şey yok.
silkelen ayağa kalk ve kendine hızla yeni bir hayat kur.hem bak ne güzel yeni işe de başlıyormuşsun,hayırlı olsun :KK16:
ama hırsını yemek yemekten çıkardığında zararı yine sana +lar ile dönecek,erkekler tombik kız sevmiyorr :KK9:
hemen ver şu kilocuklarını,ben eminim ki karşına öyle biri çıkacak ki biten ilişkin için üzüldüğüne bile şaşıracaksın.
hayatta en değerli şey kendinsin,kimse senden önemli değerli değil.
hem sen bu adam için üzülüp,tıka basa yemek yiyip kendini salmışken,sence o napıyordur ?
O da üzüntüsünden perişan olmuş,içki şişelerinde mi teselli arıyordur,senin kadar acı çekiyor mudur ?
Yani bir erkekten bahsediyorsak hiç de böyle olmayacağını düşünüyorum.
Biz üzülüp ağlayıp depresyonlara girerken,onlar 3 gün üzülüp sonra çivi çiviyi söker anasını satiiim deyip hayatlarını diledikleri gibi yaşamaya devam ediyorlar.hem bir ümit olsa belki üzülmene değerdi ama anladığım kadarıyla birleşmeyeceksiniz de,eeee o zaman değer mi üzülmene:KK50:
burdan da ayrılma cidden,burdan kopan herkes haftalar sonra geri dönüp vay babooo ben çok yanlış şeyler yaptım diyor.sürüden ayrılanı kurt kapar,valla tonton olur kalırsınız heeee,hep beraber vericez bu kiloları.bizim birbirimize karşı da sorumlulığumuz var öyle değil mi ama.birbirimize güç verip emek harcıyoruz.çevremizdeki insanlar bile kilo vereceğimize inanmazken,biz birbirimize inanıp körükledik ve başardık.hadi ama artık senden bir daha şunu da yedim bunu da yaptım demeni duymak istemiyorum.bundan sonra bugün şu kadar _ çıktım demeni bekliyorum :KK76:
kitabı da mutlaka oku.bu adamlarla yaşadığımız sıkıntıları,ilişkinin kadın gözünden ve erkek gözünden nasıl göründüğünü hem çok gerçek hem de yer yer çok komik şekilde dile almış.zaten bi solukta okuyacaksın ve aaaaaa tıpkı bende de böyle olmuştu deyip belki de ilişkilerle ilgili dersler çıkaracaksın.ben şimdi o kitabın 2.sine başlıyorum bugün.gerçekten bazı konulara bakış açım değişti,öpüyorum seni koskocamannnnn :KK54:

canımm yazdıklarını bi çırpıda, yüzümde kocaman bi gülümsemeyle okudum. Bütün güzel dileklerin için kocamaaaan bi amin diorum inşallah dediğin gibi güzel olur her şey =) yeni işim konusunda da çok teşekkür ederim yeni okulumda yeni öğrencilerle bakalım neler bekliyo beni maceralarımı yazarım ara ara :KK1:
Söylediklerinde sonuna kadar haklısın, kendisi şu an ayrılmamıza neden olan kızın peşinden koşturuo geçenlerde aynı karede olan fotolarını gördüm bi garip oldum ama umursamıorum artık. Bitti dönüşü yok içimde sadece biraz burukluk var neden ilişkim yürümedi die. Artı bi süre de işsizlik canıma tak etmişti. gitmediğim yer, girmediğim mülakat kalmadı oldurana kadar çok uğraştım e haliyle yıprandım biraz. ama şimdi çok iyiyim. Sizinle daha da iyi olucam inşallah :KK34:
Hergün kilo bildirimimi yapıcam burdan :KK34: dün 56 idim bugün 55.4 çıktım. yarını bekliyorum sabırsızlıkla =) bi daha da kaçamak yok söz veriyorumm. Sadece ve sadece haftada 2 kere ödül öğünüm var o kadar. Hepinizin huzurunda sözüm söz!! :KK45:

şu marketlerde satılan yapışmaz muffin kalıplarından almıştım. teflona benzer bişey. ama yağ sürmeden yaptığım poğaçalar yapıştı hep. bugün azıcık yağladım kalıpları ama yine yapıştı. nasıl da güzel olmuş poğaçalrım ama kalıptan çıkmıyor :-) muffin kağıtlarından almıştım ama onlara da yapışmıştı. küçücük kalıplara da yağlı kağıt seremem ki. siz nasıl hallediyorsunuz bu yapışma işini?

Silikon kalıplarda ben hiç yapışma sorunu yaşamadım canım. Şiddetle tavsiye ederim. Hatta şekillileri de var onların çok ciciii oluyolar :KK1:

afiyet olsun ne güzel bir çay olmuştur çubuk tarçın çayı özellikle bel ve karın bölgesindeki yağlar için birebirmiş geçen bir yerde okumuştum akşamları bende narçiçeği ve çubuk tarçın çayı yapıyorum hergünde yeşil çay içmeye çalışıyorum demleme olanı özellikle çok güzel toksin attırıyor

afiyet olsun bende öğlen yemeğim yoktu yanımda markete gittim lihgt üçgen peynir ve pınarın light hindi fümesinden aldımm yanınada bir light cola içtim
iyi hissediyorum şu an kendimi

arkadaşlar ben tickerdan yapıyorum ama olmuyor yani ticker oluyor ama siteye yüklediğimde format uygun değil diye bir uyarı veriyor bana yardım edecek biri varmı acaba

Sadece http...........png olan kısmı yapıştıracaksın. Başında sonunda başka bir şey varsa, almayacaksın :KK34:

silikondan mini mini muffın kabı da var cok kolay cıkıyor

ben de o şekilde yapamıyorum kabul etmiyor, ticker ı oluşturduktan sonra resmin üstüne sağ tıklayıp resmin url sini kopyalayıp profildeki o alana yapıştırıyorum :KK34:

Canım benim de aynen anlattığın gibi oldu, ben çözümü slikon muffin kaplarında buldum. 6 tane almıştım bazen yetmiyor yine kağıt olanlara koyuyorum ama onlar hep yapışıyor.

Muffin kalıplarına çok mu yapışıyor ? sıyrılması gerekmiyor mu ondan :44::44: ben de silikon kalıplar var onlara yapıyorum, elektroworldden almıştım galiba çok da ucuzdu renkli renkli

yağsız mı döküyorsunuz kalıba? yağsızken de mi yapışmıyor? öyleyse süper. ben de alayım silikon kalıp. gerçi benim kalıplar yağladığımda bile yapıştı. gerçi çok çok az yağladım peçeteyle. buna rağmen yarısı kalıpta kaldı. kazıyarak aldım.

yağsız mı döküyorsunuz kalıba? yağsızken de mi yapışmıyor? öyleyse süper. ben de alayım silikon kalıp. gerçi benim kalıplar yağladığımda bile yapıştı. gerçi çok çok az yağladım peçeteyle. buna rağmen yarısı kalıpta kaldı. kazıyarak aldım.

Evet canım, hiç yağlamıyorum ben, zaten yumuşak olduğu için istediğin gibi eğip büküp çıkarabiliyorsun.

$weight.png

oıujhgf

Kız sen bana neden o kadar çok güldün de bakalım :)) Belli ki yanlış birşey var, buradan görecektim :))

Seviyom kıs seni :KK16::KK16::KK16: tam ekim yetişir şimdi yazacaktım baktım ohoooo ekim yetmiş bile :KK9::KK9::KK9::KK9: biri tikır desin hemen koşuyon yardıma ona güldüm bebem :KK16::KK16::KK16:

tabi yağ istemiyor, yağsız da olsa yapışmaz :KK34:

X