Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kitabı okudum bitirdim.çok rezil bir durum biliyorum 2.günü kaçamak yapmak.:KK17:ama dukandan başka denemediğim de kalmadı.akupunkturda işe yaradı bende ama bulunduğum şehirde yok.kaldığım yerden dukana devam edecem.dukan testinde atak 2 gün çıkmıştı?kaç gün yapayım şu durumda?

Bravo canıımm :KK9::KK9::nazar: Bence sen 55 olmaya çalış :KK66: Baktın olamıyorsun yine geçersin güçlendirmeye, kaçmıyo ya :KK66::KK34: Benim boy 1.63. Ben de 55-56 olmaya çalışcam.

O zaman gitmeyeceğini bildiği için öyle demiştir hihi :KK1: Canım sen de tamam fazla parlamış olabilirsin ama o da çok abartmış gerçekten. Onda da suç var yani. Bi de öyle ağlamalar falan.. Ay çok fenaa.. Ben de sinirlenince ağlarım, tutamam kendimi ama neyse ki kızım :KK1: Erkekler ağlamaz diyen biri değilim kesinlikle ama; böyle şeylerde de ağlamasın yani. Ağlamak var, ağlamak var.. Hem sinirlendi diye öyle saçma saçma araba kullanmak da neymiş. Kavga ettiniz diye ölecek değilsiniz yaa.. Peh pehh!! Sen de Yılmaz Morgül demişsin gerçi adama ama hahahha :KK70::KK70: Azıcık da çeneni tutaydın iyimiş hahahaha :KK9::KK9: Ama dediğim gibi o da çok abatmış. Biraz da haketmiş yani. Hem affetttiemeye de çalışmışsın kendini daha napcan.. Bence o bi kaç güne kalmaz seni arar yaa.. Dayanamaz Booobb :KK16: Öpüşür barışırsınız :KK71::KK19: Ama hep böyle oalcaksa bu çocuk.. zor da ne zor..

Hadi hayırlı olsun :KK66: Un yok, çay var :KK66:

Sana da hayırlı olsun dicem amaa, çok erken kaçamak yapmışsıınnn :KK20: Olmaz ki böyle. İlerleyemezsin. Kafandan tamamen silmelisin kaçamak olayını. Yasaklar da ters etkiliyor diyorsun, nasıl olacak o iş... Medesa'nın dediği gibi 2 gün fazla atak yapsan, sonra yine kaçamak yapsan, o yaptığın atak yine boşa gidecek. Psikolojini hazırlamadan ve kendine kaçamak yapmama konusunda söz vermeden başlama bence..

ağlasın kuzum da ağlancak yer var ağlanmıcak yer var.her tartışmada da ağlanmaz ki kız gibi,ben de tam tersi hiç ağlayamam.
hee valla o an çok yılmaz morgüle benziyordu ağlarken ama ben de şu çenemi tutup söylemesem iyiydi,küstü işte bebişimmmm:KK14:
neyse sonrasında ben de biraz fazla alttan aldım yapıcı davrandım diye havalandı o,azcık üstüne düşmeyeyim bakalım başlar o zaman kapıları aşındırmaya.offf neysee yapacak bişey yok.yaww evli olan arkadaşlar vallahi tebrik ederim hepinizi zira zor zanaat,hoş doğru düzgün adamı bulunca tadından yenmez bence ama çok zor karar verilecek bir durum.düşün yaa biz şimdi bunla evli olsak kesin eşyalarını toplar anasının evine giderdi,gel de delirme :KK9:

kitabı okudum bitirdim.çok rezil bir durum biliyorum 2.günü kaçamak yapmak.:KK17:ama dukandan başka denemediğim de kalmadı.akupunkturda işe yaradı bende ama bulunduğum şehirde yok.kaldığım yerden dukana devam edecem.dukan testinde atak 2 gün çıkmıştı?kaç gün yapayım şu durumda?

Ne kaçamak yaptığın da önemli aslında ama :) Hadi 1 gün daha yap o zaman. Bir daha da kaçamak lafını bile etmee :KK66: Çok bunalırsan 1 ay sonra falan anabilirsin belki :KK1:

Ben çıkmaya hazırlaniyim. Bi kaç iş de hallediyim.

Bu arada beklediğimden 2 gün önce regl oldum :) Neyse iyi oldu. Bitsin de bir an önce eksileri göriyim :KK35:

Yarın görüşürüz inşallah kızlaarr.. Öptüüümm..

canım zaten sen başladığın gibi bozmuşsun gitmiş.
bana sorarsan zaten 2 günmüş.bu sefer daha ciddiye alarak baştan başla 2 gün güzelce atağını yap,sonra da seyire geçersin.
zaten 2 gün atak yapacağına göre vermen gereken çok fazla kilon yok heralde,ne güzel işte.azcık sık dişini bitir bir an evvel.
bak biz aylardır debeleniyoruz buralarda,sen hiç değilse çok daha kısa yapacaksın diyetini:KK34:
ama kaçamağı falan aklından çıkar,zaten neden ihtiyaç duyasın ki pek çok şeyi tüketebiliyoruz.tüketemediklerini de bugüne kadar yediklerimize say,azcık sabır :KK34:

ağlasın kuzum da ağlancak yer var ağlanmıcak yer var.her tartışmada da ağlanmaz ki kız gibi,ben de tam tersi hiç ağlayamam.
hee valla o an çok yılmaz morgüle benziyordu ağlarken ama ben de şu çenemi tutup söylemesem iyiydi,küstü işte bebişimmmm:KK14:
neyse sonrasında ben de biraz fazla alttan aldım yapıcı davrandım diye havalandı o,azcık üstüne düşmeyeyim bakalım başlar o zaman kapıları aşındırmaya.offf neysee yapacak bişey yok.yaww evli olan arkadaşlar vallahi tebrik ederim hepinizi zira zor zanaat,hoş doğru düzgün adamı bulunca tadından yenmez bence ama çok zor karar verilecek bir durum.düşün yaa biz şimdi bunla evli olsak kesin eşyalarını toplar anasının evine giderdi,gel de delirme :KK9:

:KK9::KK9: Kesin giderdi yaaa hahaha:KK9: Valla baya zor hahah :KK70: Doğru düzgün olsa da farketmez :KK70: Deli ederler yine insanı :KK1::KK1: Accık sen alttan alcan accık o.. Hep o alsa daha iyi tabi :KK1::KK1: İyi akşamlaarr..

medesa yaw tuz konusunda bi sınırlama varmı hani öyle çok tuzlu yiyen tip deilim ama azda olsa koymak isterim 2 gündür çok az koyuyorum az gelio:KK70:

cano,ben başlarda tuz tamamen yasak sanıyordum amamnnniiiiinnnnn var ya o tavukları falan nasıl zor yiyiyordum sıfır tuz olunca,tuzlansın diye üstüne peynir falan koyuyordum.sonra gördüm ki tuzu azaltarak yiyin demiş sevdiceğim :KK76:
ben normal şekilde kullanıyorum tuzu ama şu da bir gerçek ki tuz vücutta su tutuyor,bu da ödem yani şişlik yapıyor :KK49:
bu evredeyken sizin özellikle mümkün olduğu kadar az tüketmenizde fayda var.ama yasak değil,şap gibi de yeme yani :KK34:

canım zaten sen başladığın gibi bozmuşsun gitmiş.
bana sorarsan zaten 2 günmüş.bu sefer daha ciddiye alarak baştan başla 2 gün güzelce atağını yap,sonra da seyire geçersin.
zaten 2 gün atak yapacağına göre vermen gereken çok fazla kilon yok heralde,ne güzel işte.azcık sık dişini bitir bir an evvel.
bak biz aylardır debeleniyoruz buralarda,sen hiç değilse çok daha kısa yapacaksın diyetini:KK34:
ama kaçamağı falan aklından çıkar,zaten neden ihtiyaç duyasın ki pek çok şeyi tüketebiliyoruz.tüketemediklerini de bugüne kadar yediklerimize say,azcık sabır :KK34:

haklısınız teşekkür ederim destekleriniz için.siz 20 kiloyu dukanlamı verdiniz?

yörsan iyi.zaten pek tuzsuz lor diye bulunmuyor da,onu da tatlı lor diye satıyorlar açık olanı.tadına bakarak alırsın,ben seviyorum.
hem o loru ne bileyim kakaoyla yada aromalarla karıştırıp tatlı niyetine de yiyebilirsin:KK34:

Hah tatlı dedin orda olay bitti zaten :) hemen alıyorum :KK1:

sen sigarayı nası bıraktın diye sormuşsun ya alıntı yapamadan kaybolmuş o sayfa. mesajını görünce cevap veremedim ama hafızaya aldım :KK53: ben sigarayı Sigaray1 B1rakman1n Kolay Yolu şu videoyu izleyerek bıraktım. benim için gerçekten çok işe yaradı alan carr diye bi adamın yöntemi. ana fikri sigarayı içmemen gereken sebepleri düşünerek değil, içmeni gerektiren sebeplerin aslında bir yanılsama olduğunu anladığında daha kolay oluyo bırakması. ama elbette konsantre olmak şart aynı diyette olduğu gibi. ben diyet işinde bi türlü tam disipline olamadım nedense :44: belki de dombik olmayı seviyorumdur hehe :KK53: umarım bu video sana da yardımcı olur, kitabı da var ayrıca öptim çok çok :KK54:

haklısınız teşekkür ederim destekleriniz için.siz 20 kiloyu dukanlamı verdiniz?

evet hepsini dukanla verdim.
33 yaşındayım.bu yaşa kadar zayıflama hapları,akapunktur,diyetisyen,altın çilek ne varsa her yolu denedim hiç birinde başarılı olamadım.
verdiklerimi hep fazlasıyla geri aldım.
dukana başladığımda 46 beden falan giyiyordum,şu an 38-40 arası giyiyorum.
boyum 1.76,benim için süpper olduuu.resmen mucize.
hayatım boyunca hep 10 kilo vermenin hayalini kurmuştum,oysa şimdi 20 kilo verdim,rüyamda görsem hayra yormazdım valla bak:KK9:
19 martta başladım ama tek bir kaçamak bile yapmadım,hiç :KK19:
sporumu da yaptım,fıstık gibi de oldum :21:
sen daha iyisini de yapabilirsin.zaten insan kilo verdikçe öyle bir şevke geliyor ki,istesen de emeklerini çöpe atamıyorsun.
hadi sen de kararlı bir şekilde katıl aramıza,senin de başarılarını alkışlayalım olma mı,bir de niyetin ciddiyse burdan,bizden kopma e miii:KK16: iyi akşamlar dukaniçelerrrr :KK54:

günaydın kızlar, herkes iyidir umarım :KK16:

callan yapan kızçeler, ben callanetics 10 hours challange diye bir video indirdim, 1500 lerden kalma bi teyze var, siz bunu mu yapıyorsunuz :KK53::KK53: bu video mu yani başka var mı yoksa? başka varsa sizin yaptığınızın adı nedir adres verin direk onu indireyim çünkü burda bacağını neyin kaldırıyor bu teyze benim bacağımı o şekilde kaldırmam imkansız gibi bişey :KK53::KK53::KK53: başlangıcı neyin mi var bunu?
başka topik mi var ona da bi bakayım :KK51::KK51:

Başlangıç videosu var canım, istersen ondan başla yok ben bunu yapabilirim diyorsan birkaç gün sonra bacağın kalkacak merak etme :KK1:

medesa yaw tuz konusunda bi sınırlama varmı hani öyle çok tuzlu yiyen tip deilim ama azda olsa koymak isterim 2 gündür çok az koyuyorum az gelio:KK70:

Ben tuz konusunda kendime sınırlama yapmadım, çok tuzlu seviyorum tabi bu muhtemelen vücudumda su tutuyordur ama bol yeşil çayla o suyu atabildiğimi düşünüyorum :KK53: ama genede sen dikkat et canım...

2 gün ataksa gerçekten dukan yapmaya karar verdiğinde tekrar başla derim ben...2 gün atak süresinde kaçamağa başladıysan ilerisini düşünemiyorum bileee:KK1: kaçamaklar dietin süresini çok uzatıyor çünkü...hem her kaçamak için uzattığın süre vücuduna zarar verecektir:KK50:

Canım acayip tatlı istiyor medesa verdiğin tarifler çok güzelde acıktırdın beni valla, çok gezdim çok yoruldum yemek yapacak hal kalmadı, daha sporumu da yapmadım...Keşke dukan yemeği sipariş edeceğimiz uygun yerler olsa her ilde :KK1: feyste biri bisküvi paylaşmış dukana uygun fransada satılan, ne var aynısından türkiyede de satılsa...

Kizlar konu ile hich alakasi yok biliyorummm.Amma biri mene sarikafalari nasil koydugunu ve metrechi nasil yapdigini soylesinnnnnnnn................

Yeni başlayanlar ve diğer arkadaşlarım lütfen ama lütfen rafine tuz ve şekerden uzak durun, rafine edilmemiş kaya tuzu veya deniz tuzu veya himalaya tuzu kullanın, çankırı tuzu özellikle mineral açısından çok değerli hatta himalaya tuzundan bile değerli, ama ne olursa olsun bildiğimiz sofra tuzunu hayatınızdan çıkarın ve yakınlarınızı da bu tuzdan uzak durmaları için uyarın.
Tuz hayatımızı devam ettirmemiz için çok önemli bir madde, mutlaka kullanılmalı ama doğal tuz kullanılmalı, işlenmiş, özelliğini kaybetmiş, zehir halini almış tuz değil :KK50::KK50::KK50:

Son düzenleme:
evet hepsini dukanla verdim.
33 yaşındayım.bu yaşa kadar zayıflama hapları,akapunktur,diyetisyen,altın çilek ne varsa her yolu denedim hiç birinde başarılı olamadım.
verdiklerimi hep fazlasıyla geri aldım.
dukana başladığımda 46 beden falan giyiyordum,şu an 38-40 arası giyiyorum.
boyum 1.76,benim için süpper olduuu.resmen mucize.
hayatım boyunca hep 10 kilo vermenin hayalini kurmuştum,oysa şimdi 20 kilo verdim,rüyamda görsem hayra yormazdım valla bak:KK9:
19 martta başladım ama tek bir kaçamak bile yapmadım,hiç :KK19:
sporumu da yaptım,fıstık gibi de oldum :21:
sen daha iyisini de yapabilirsin.zaten insan kilo verdikçe öyle bir şevke geliyor ki,istesen de emeklerini çöpe atamıyorsun.
hadi sen de kararlı bir şekilde katıl aramıza,senin de başarılarını alkışlayalım olma mı,bir de niyetin ciddiyse burdan,bizden kopma e miii:KK16: iyi akşamlar dukaniçelerrrr :KK54:

Canim,ne kadar surede verdin ?

Son düzenleme:
iki aydır dukanla muhteşem gidiyorum ama bugün birşeyler oldu arkadaşlarım ,delice yemek yeme isteği var içimde ama akşama kadar p günümde olduğum halde haşlanmış karnıbahar ,bir tane light meyveli yoğurt ve 3 tanede yağda kızarmış hazır köfte yedim ,tamam pasta börek çörek yemedim ama sebzeye boğdum miğdeyi ,ilk kez böyle bişey yaşıyorum ,yolun yarısında sapıtmaya mı başladım acaba ,offf canım sıkılıyor bugün belkki ondan ,ay ne bileyim bugün mutsuz ve sinirliyim ,minik kızıma bile tahamül edemiyorum ,çok kızdırıyor beni ,ay yardım edin kızlar

iki aydır dukanla muhteşem gidiyorum ama bugün birşeyler oldu arkadaşlarım ,delice yemek yeme isteği var içimde ama akşama kadar p günümde olduğum halde haşlanmış karnıbahar ,bir tane light meyveli yoğurt ve 3 tanede yağda kızarmış hazır köfte yedim ,tamam pasta börek çörek yemedim ama sebzeye boğdum miğdeyi ,ilk kez böyle bişey yaşıyorum ,yolun yarısında sapıtmaya mı başladım acaba ,offf canım sıkılıyor bugün belkki ondan ,ay ne bileyim bugün mutsuz ve sinirliyim ,minik kızıma bile tahamül edemiyorum ,çok kızdırıyor beni ,ay yardım edin kızlar

Değişik bir şeyler yap kendine, sıkılman çok normal, çoğumuz özel yemekler yapmıyoruz kendimize kuru kuru haşlama vs yiyoruz, tatlı falan yap, protein günleri için olan tariflerden yap :KK34:

Değişik bir şeyler yap kendine, sıkılman çok normal, çoğumuz özel yemekler yapmıyoruz kendimize kuru kuru haşlama vs yiyoruz, tatlı falan yap, protein günleri için olan tariflerden yap :KK34:

ah canım diyorum ya bugün hiçbişey yapmak gelmiyor içimden ,dipteyim ,psikolojik sanırım

X