Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

inşallah kuzum yaaa :KK16:
beyim diye söylemiyorum hakikaten medyum gibi adam,ne dese çıktı şimdiye kadar vardır mutlaka bir bildiği :KK34:
yani normal hayata dönünce güzel bir pizza yanında bol mayonezli patates kızartması yiyip de kilo almayacağıma hala inanamıyor ve çok korkuyorum.ama inşallah gerçekten dediği gibi olur ve kilomuz sabit kalır :KK8:

Merhaba, bunu ben de merak ediyorum diyet bitince normal beslenemeye başlayınca protein günleri dengelememize yardımcı olacak mı?

Canim, arkadashim yapti ve hala da,kilo almadi ..Protein gunlerinin dengelediyini soyluyor.

Nerdesiniz millet, niye kimse yazmıyor ya? olmuyor böyle ama hani motivasyon? hani dukan kardeşliği? :KK50::KK50:

Oğlumun bütün muhalefetine rağmen lesslie ile 1 mil yürüdüm, akşam da callan yapıcam, sabah 2 minnak yımırta ile fümeli omlet ve sadece beyaz peynir yemiştim, şimdi de krep ile hindi pastırma, kaşar ve 2 tane light karper yedim, sütlü türk kahvem de pişiyor the newsroom eşliğinde onu içicem :KK56::KK56:

Gelin kızlar ya, yazın, çizin, foruma hayat verin :KK4::KK4::KK4: buradan uzak olunca kaçamak çok oluyor, diyet psikolojisi dibe vuruyor, hareketsiz oldu bir süredir, gelin gari, gari de gariiiiii:KK52::KK52::KK52:

Iyi gunler.Araniza yeni katildim.6 gun oldu Dukan dietine bashlayali.Hala atak yapiyorum.
23 agustos 69 kg ile bashladim.
27 agustos 67.6 k8
28 agustos 68.0kg :KK43:
bugun reglimin 3 cu gunundeyim ve 6 gunde sadece 1kg verdim.
28 eylul duyunum ve o tarih ichin 61 kg olmak istiyorummmm:KK43:

6 gün atak mı? bunu dukan testi mi verdi sana, kendin mi o şekilde yapıyorsun? yeterince su içiyor musun? regl bittikten sonra gerçek kilonu görmüş olacaksın, başlamak için yanlış bir zaman seçmişsin açıkcası bu dönem vücut ciddi anlamda su tutabiliyor, reglin bittikten sonra tartıda güzel bir rakam göreceksin büyük ihtimalle :nazar::nazar:

Iyi gunler.Araniza yeni katildim.6 gun oldu Dukan dietine bashlayali.Hala atak yapiyorum.
27 agustos 67.6 k8

Merhaba. Hayırlı olosun. Merak etme. Regl bitince birden eksileri göreceksin :KK66: Hatta bu dönemde daha çok kilo veriliyor, sadece bunun fark edilmesi regl bittikten bi kaç gün sonra oluyor. Sakın motivasyonun bozulmasın :KK66: Boyun kaç peki. Kilon çok aşırı değil gibi çünkü. 6 gün atak çok gibi geldi.

sağol canım. tatlandırıcı aldım bı kez kullandım oylece duruyor. malzemelerım var ozaman bednde akşam evde lıght pundıngımı yapıyor olacagım..

büyük kipa var bıraz mesafe var ama var. ama rachelfine ev içinde tarıf verdı once onu deneyeyım ben.

ayyy bunların hepsını yapcaksan benım yolum dusmesede gelırım ben yaaa.. bayrama izmire mi gelsem :26::26::26:
ben gunluk gelırım ara ana 5 çayı hepsını sıler supururum. sana işte bırakmam :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

deli kız yaparım tabi nolcak,seni tıka basa doyururum daha da kaçamak falan da yapmazsın gözün hiç bişeyciklerde kalmaz ama gelcen mi bak bunu söz kabul ediyorum :KK16:
haaa bu arada gelmeden birkaç hafta önce haber ver de hazırlıklara başlayayım :KK9:

27 agustos 67.6 k8

canım benim 4 günde 1 kilo bile güzel bence,üstelik reglisin.
regl bitsin gözlerine inanamayacaksın,en az 2 kilo gidecek böyle olacaksın :KK53:
veee eminim düğünde 60 kilo bile olursun sen,biraz da spor yap ama ok :KK34:

inşallah kuzum yaaa :KK16:
beyim diye söylemiyorum hakikaten medyum gibi adam,ne dese çıktı şimdiye kadar vardır mutlaka bir bildiği :KK34:
yani normal hayata dönünce güzel bir pizza yanında bol mayonezli patates kızartması yiyip de kilo almayacağıma hala inanamıyor ve çok korkuyorum.ama inşallah gerçekten dediği gibi olur ve kilomuz sabit kalır :KK8:

Merhaba, bunu ben de merak ediyorum diyet bitince normal beslenemeye başlayınca protein günleri dengelememize yardımcı olacak mı?

yani kitapta yazdığına göre haftada 1 gün yapacağımız saf protein günü diğer günleri telafi edecek. artı eksi birbirini götürecek gibi.sonuçta adam 30 yıl emek harcamış,birt bildiği vardır heralde.şu ana kadar ona güvenerek güzel sonuçlar elde ettiğimize göre,yine güvenerek göreceğiz bakalım.inşallah öyle olur :KK8:

Canim, arkadashim yapti ve hala da,kilo almadi ..Protein gunlerinin dengelediyini soyluyor.

çok sağol canım paylaştığın için,buna sevindim :KK52:

6 gün atak mı? bunu dukan testi mi verdi sana, kendin mi o şekilde yapıyorsun? yeterince su içiyor musun? regl bittikten sonra gerçek kilonu görmüş olacaksın, başlamak için yanlış bir zaman seçmişsin açıkcası bu dönem vücut ciddi anlamda su tutabiliyor, reglin bittikten sonra tartıda güzel bir rakam göreceksin büyük ihtimalle :nazar::nazar:[/QUOTE]

Inshallah gorurum.Yok Dukan amca 3 gun yapmami soylemishdi )) Men 7 gun yapmak istiyorum ki,28 eylule 61 kg olayim)) gunde 3 L su ichiyorum ,birde 6 buyuk bardak yeshil chay.Hich kachamakda yapmiyorum amma kilolar bir turlu gitmiyor )))

Merhaba. Hayırlı olosun. Merak etme. Regl bitince birden eksileri göreceksin :KK66: Hatta bu dönemde daha çok kilo veriliyor, sadece bunun fark edilmesi regl bittikten bi kaç gün sonra oluyor. Sakın motivasyonun bozulmasın :KK66: Boyun kaç peki. Kilon çok aşırı değil gibi çünkü. 6 gün atak çok gibi geldi.

Sagol canim.Boyum 168 sm.28 eylule 61 kg olmam gerekiyor .Ondan sonra da 55 leri gormek istiyorum.55 kg hamile kalmak istiyorum.Inshallah yapa bilirim.

ben şimdi BMI'me baktım normal kiloluymuşum:21::21::21:
başladığımdaki BMI 29.9 yani kilolu idim 30 olsa obez olacakmışım,küsüratla yırtmışım.
şu anda normal bir insan olmuşummmmmmm :KK9::KK9::KK9::KK9:
darısı hepiciğinize güzellerrr :KK16:

regl bitsin gözlerine inanamayacaksın,en az 2 kilo gidecek böyle olacaksın :KK53:

Inshallah.31 agustosda tartilmayi dushunuyorum)) O zamana 67 olursam chok guzel olur))

Inshallah gorurum.Yok Dukan amca 3 gun yapmami soylemishdi )) Men 7 gun yapmak istiyorum ki,28 eylule 61 kg olayim)) gunde 3 L su ichiyorum ,birde 6 buyuk bardak yeshil chay.Hich kachamakda yapmiyorum amma kilolar bir turlu gitmiyor )))

Sagol canim.Boyum 168 sm.28 eylule 61 kg olmam gerekiyor .Ondan sonra da 55 leri gormek istiyorum.55 kg hamile kalmak istiyorum.Inshallah yapa bilirim.

Çok atak yapınca çok daha fazla kilo vereceksin diye bir şey yok ama. Bence artık yeter, yorma vücudunu. Gerçi zaten 6 gün geçmiş ama.. Boyun da iyiymiş. Böyle dikkatli gidersen 61 kilo olursun merak etme :KK66: düğünden sonra devame dersen 55 de olursun da.. Dukan sana muhtemelen 60 ol falan demiştir hee :) Neyse sen bakma ona. Nasılsa bebişin sana kilo aldırır :KK66::emir_bebek:

6 gün atak mı? bunu dukan testi mi verdi sana, kendin mi o şekilde yapıyorsun? yeterince su içiyor musun? regl bittikten sonra gerçek kilonu görmüş olacaksın, başlamak için yanlış bir zaman seçmişsin açıkcası bu dönem vücut ciddi anlamda su tutabiliyor, reglin bittikten sonra tartıda güzel bir rakam göreceksin büyük ihtimalle :nazar::nazar:

Inshallah gorurum.Yok Dukan amca 3 gun yapmami soylemishdi )) Men 7 gun yapmak istiyorum ki,28 eylule 61 kg olayim)) gunde 3 L su ichiyorum ,birde 6 buyuk bardak yeshil chay.Hich kachamakda yapmiyorum amma kilolar bir turlu gitmiyor )))[/QUOTE]

Inshallah.31 agustosda tartilmayi dushunuyorum)) O zamana 67 olursam chok guzel olur))

olursun olmasına da bence sen o kaçamak kelimesini tamamen unut,yoksa valla 70 kilo gelin olursun,Allah korusunn :KK9:
Eğer herşeyi doğru yaparsan ki sadece 1 aydan az bir süre dişini sıkman gerek,o zaman eminim ki fıstık gibi bir gelin olacaksın :KK23:

kızlarr püüf canım sıkkın benimmmmm :KK50:
bilen bilir 30 ağustosta bodruma gidecektik bob ile beraber.ama gelin görün ki pazar akşamı herşey güllük gülistanlıkken birden kapıştık:KK22: ayrıldık mı noldu onu bile anlamadım.ikimiz de şaşkınız,nolduğumuzu anlamadık.
şimdi de paşam nazlanıyor,kendini ağırdan satıyor.korkarım bizim aylardır planladığımız bodrum tatili yalan olduu :KK14::KK14:
lenn bu tatile gidebilelim diye ben bayram günü bile çalışmıştım,üfffff rom şişelerinde balık olasım varr :KK43:

deli kız yaparım tabi nolcak,seni tıka basa doyururum daha da kaçamak falan da yapmazsın gözün hiç bişeyciklerde kalmaz ama gelcen mi bak bunu söz kabul ediyorum :KK16:
haaa bu arada gelmeden birkaç hafta önce haber ver de hazırlıklara başlayayım :KK9:

kızlarrrrrr ticker'ımı güncelledimmmmmm :KK52::KK52::KK52:

ay ben kocacıgımı ilmik ilmik işlemeye başlayayımda şöyle bir izmir havası alalım. yiyelim patlayana kadar. bugüne kadar hiç yemedikya :KK9::KK9::KK9::KK9: patlayasıca ben hala yemek düşünüyorum yaaa:KK16::KK16::KK16:

tıkırında hayırlı olsun hedefe bısı kalmadıı:KK55::KK55::KK55:

bilen bilir 30 ağustosta bodruma gidecektik bob ile beraber.ama gelin görün ki pazar akşamı herşey güllük gülistanlıkken birden kapıştık:KK22: ayrıldık mı noldu onu bile anlamadım.ikimiz de şaşkınız,nolduğumuzu anlamadık.
şimdi de paşam nazlanıyor,kendini ağırdan satıyor.korkarım bizim aylardır planladığımız bodrum tatili yalan olduu :KK14::KK14:
lenn bu tatile gidebilelim diye ben bayram günü bile çalışmıştım,üfffff rom şişelerinde balık olasım varr :KK43:

bende asyaysam denizsem sende bu bodruma gidersin. okadar...:KK4::KK4::KK4::KK4:

başladığımdaki BMI 29.9 yani kilolu idim 30 olsa obez olacakmışım,küsüratla yırtmışım.

ben şimdi obezdim şişkomu oldum :KK52::KK52::KK52::KK52:

Çok atak yapınca çok daha fazla kilo vereceksin diye bir şey yok ama. Bence artık yeter, yorma vücudunu. Gerçi zaten 6 gün geçmiş ama.. Boyun da iyiymiş. Böyle dikkatli gidersen 61 kilo olursun merak etme :KK66: düğünden sonra devame dersen 55 de olursun da.. Dukan sana muhtemelen 60 ol falan demiştir hee :) Neyse sen bakma ona. Nasılsa bebişin sana kilo aldırır :KK66::emir_bebek:

Dukan amca bana 59 kilo olmami onerdi.Amma zaman olarak kasim sonunu gosterdi )))

2 sorum olacak))
1 bu sari kafalari nasil koya biliyorsunuz ?
2. o kg metreyi nasil olushduruyosunuz ?

Yaptık oğlumla :KK1::KK1: ilk harekette ben eğildikçe bacaklarımın arasından kahkahalar attı, izliyorum videoyu biraz sıkıcı görünüyor ama hareketler zor değilmiş tahmin ettiğim kadar, sadece bacağımı düz bir şekilde yukarı kaldırmam mümkün değil onun dışındakileri yaparım ama anca oğluş uyuduktan sonra :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
oğliş kaç yaşında:)?
Canlar bu arada bu sabah 72.8 çıktım neyseki haftalardır gördüğüm 73lerden kurtuldum tabi umarım bu ilerleyen günlerde de böyle devam eder.:KK16:
69u görsem kasmayacağm artık 65 diye çünkü hakikaten adamın bir bildiği varmış.ideal kilon neyse oymuş sonra kastıkça insanın canı sıkılıyor cidden:KK50: gerçi iyiki de onu dinleyip 75.7de geçmedim güçlendirmeye sonuçta onun üstüne 3 kilo daha verdim.69u da görünce tamamdır.üstünü de sporla callenla falan halledicem En Büyük TÜRKİYE
dün sabah kahvaltıda 2 tane poğaça ile peynir yedim.öğlen dışarda beğendili tavuk yedim beğendilerine pek musallat olmadan:KK34:
akşam da dışarda saat 18:30 gibi piliç pirzola yedim,yanına koydukları yaklaşık yarım kilo patates kızartmasını görmezden gelerek :KK19:
eve döndüğümde saat 10a geliyordu,dönerim vardı azcık ondan ısıtıp yoğurtla yedim.sonra bir baktım dolapta sürprizzzzz çikolatalı light puding duruyor,ilk defa yaptım ben müthiş güzeldi onu da yedim valla :KK56:
dün sanırım diyete başladığımdan beri en çok yemek yediğim gündü ama işyeri stresli geçmişti,karnım doysun bari dedim:KK33:

bu sabah 2 dilim dukan kekimi yedim,ice tea içtim azcık.öğlen dönerle light ayran düşünüyorum.akşam yine bir arkadaşımla dışarda olacağız sanırım tavuk yerim.bu arada light soya sosu aldım,3.5 tl falan.ilerleyen günlerde soya soslu tavuk yapıcağım kendime:KK76:
yaşasın dukan emmi ne dese doğru walla
aminnn inş. bende o günleri görürüm

oyy çok üzüldüm yaa inşallah şu 2 gün içinde düzelir herşeyde gidersiniz tatilinize kalbinimi kırdın paşanın acabaa gönülmü almak lazımm :KK53:

bende dışarda yedim biliosunuz ankaranın meşhur hostasına gittik tavuk ızgara yokmuş dandik yerde bende servis tavuk döner ama ekpeksiz istedim şeyy yanında yoğurt koyarmısınızzz didim 1 kaşıkcıkk koymuşlar neysee didim yidim değişik oldu iyi geldi sabahda dukan krebimin 1 tanesiyle peynir yemiştim ve a101den aldıım çayı içtim ne olur ne olmaz die bugün böle geçio bakalım akşama ne yesemkii:KK43:

ay ben kocacıgımı ilmik ilmik işlemeye başlayayımda şöyle bir izmir havası alalım. yiyelim patlayana kadar. bugüne kadar hiç yemedikya :KK9::KK9::KK9::KK9: patlayasıca ben hala yemek düşünüyorum yaaa:KK16::KK16::KK16:

gelin tabi gelinnn kocacığına da bol domates soslu kızartma yaparım kızz yada buzlukta kayseriden aldığım kayseri mantısı var,onu yaparız kocana biz de koklaya koklaya yoğurdundan yeriz olma mı :KK60:

olursun olmasına da bence sen o kaçamak kelimesini tamamen unut,yoksa valla 70 kilo gelin olursun,Allah korusunn :KK9:
Eğer herşeyi doğru yaparsan ki sadece 1 aydan az bir süre dişini sıkman gerek,o zaman eminim ki fıstık gibi bir gelin olacaksın :KK23:
Yiyesim bile yok.Ac bile kala bilirim bu surede 7kg vermek ichin ))

$539147_358337254242419_2087669281_n.jpg

hahahahahhh çok güldüm yaa

bu arada 3.hedefim bu kuzum,ilk 2 hedefimi tutturdum,bu da 3.ve son hedefim olacak.Allahın hakkı üçtür.Bunu da tuttrudum mu kiii bir aydan fazla zaman alacak,sonra ver elini güçlendirmeeeee:KK55:

oğliş kaç yaşında:)?

yaşasın dukan emmi ne dese doğru walla

aminnn inş. bende o günleri görürüm

oyy çok üzüldüm yaa inşallah şu 2 gün içinde düzelir herşeyde gidersiniz tatilinize kalbinimi kırdın paşanın acabaa gönülmü almak lazımm :KK53:

bende dışarda yedim biliosunuz ankaranın meşhur hostasına gittik tavuk ızgara yokmuş dandik yerde bende servis tavuk döner ama ekpeksiz istedim şeyy yanında yoğurt koyarmısınızzz didim 1 kaşıkcıkk koymuşlar neysee didim yidim değişik oldu iyi geldi sabahda dukan krebimin 1 tanesiyle peynir yemiştim ve a101den aldıım çayı içtim ne olur ne olmaz die bugün böle geçio bakalım akşama ne yesemkii:KK43:

yok yaaa 2 gün içinde düzeleceğini zannetmiyorum :KK50:
heee kırdım galibaa ama böyle gerildik bu da canımı sıktı ben de kapa çeneni dedim.onun için kapa çeneni demek çok korkunç bişeyyy :KK30: o da resmen delirdi,sonra bırbırbırbırrrrr yedik birbirimizi.ama sonra gönlünü almaya çok uğraştım gelgelelim benim ki biraz kız gibi nazlı olduğundan yelkenlerini suya indirmez.gitti bodrum tatilimiz de,oysaki ne kadar mutluyduk be yaaaa,off ama o da çok abarttı aman neyseee bi fındık fıstık olaydı da yiyeydik :KK56:
sıkıntıdan stresten çok yerdim ben resmen hırsımı yemeklerden alırdım.sanırsam çok stresler yaşamışım ki 90lı kilolara kadar varmışım.neyse ki yasak da yiyemiyorum.yoksa 2 gündür kim bilir neler yer içerdim vallahiii:KK36:

Yiyesim bile yok.Ac bile kala bilirim bu surede 7kg vermek ichin ))

X