Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın kızlar

Ay ne abidik reklam bu bütün sayfayı sağlı sollu parsellemiş yaaa :S :KK53: Uyuz oldum..

Haftasonu eşimin teyzesine gittik yazlıklarına. Diyet dışı bişi yemedim ama kahvaltıda bol bol normal peynir yedim mesela, salatalar biraz yağlıydı falan.. Yani sadece fazladan yağ almış oldum. Onun dışında dondurmaya, meyvelere, keke vs. falan hayır dedim hep. Hiç bişi yemiyosun dediler. Bi kaç ısrar ettiler. Sonra anladılar ki yemiyorum :p Uyuz gelin oldum belki ama :KK53: yimedim :) Yine de regl öncesi olduğumdan 60 kilo çıktım. Bi de 2 gün tuvalet olayı olmadı :KK17: Onun da etkisi vardır sanırım.

Pazartesi günlerinden nefret ettiğim için pek keyfim yok bugün.. Herkese mutlu haftalaarr...

Son düzenleme:
Günaydın kızlar

Ay ne abidik reklam bu bütün sayfayı sağlı sollu parsellemiş yaaa :S :KK53: Uyuz oldum..

Haftasonu eşimin teyzesine gittik yazlıklarına. Diyet dışı bişi yemedim ama kahvaltıda bol bol normal peynir yedim mesela, salatalar biraz yağlıydı falan.. Yani sadece fazladan yağ almış oldum. Onun dışında dondurmaya, meyvelere, keke vs. falan hayır dedim hep. Hiç bişi yemiyosun dediler. Bi kaç ısrar ettiler. Sonra anladılar ki yemiyorum :p Uyuz gelin oldum belki ama :KK53: yimedim :) Yine de regl öncesi olduğumdan 60 kilo çıktım. Bi de 2 gün tuvalet olayı olmadı :KK17: Onun da etkisi vardır sanırım.

Pazartesi günlerinden nefret ettiğim için pek keyfim yok bugün.. Herkese mutlu haftalaarr...

günaydın canım. katılıyorum sana b reklamları once bızlere sorsalarya nerelere koyacaklarını. resmen bıze yazacak yer bırakmamıslar ya. hemde yavaslatıyor formu..:KK47::KK47:

bide o artılar bende de vardı. ama bak regl bıtmesıne yakın hepsı gıttı. sende de gıder meraklanma..

Son düzenleme:
Tartının pilini bi değiştir de öyle de tartıl :KK1::KK1: bir günde o kadar gitmez gibi geliyo bana, benim tartının pili azalmış ondan az gösteriyodu ilk başladığımda :KK53::KK53: ve çok az yemişsin bu dukana pek uymuyor :KK20::KK20::KK20::KK20:

arkadaşım çok haklı çıktın :)) o günden sonra daha o kiloyu göremedim tartım kafayı yemiş bugün üç farklı sonuç çıkardı 72.2 (bu başlangıç kilom zaten) 69.8 (işte buna artık inanmıyorum) 70.8 (bu biraz inanılası) :))

sinbo nun dijital tartısını kullanıyorum ölçtüğüm yer hep aynı acaba pili zayıf diye mi böyle yapıyor bir sene olmadı alalı :26:

günaydınlarrr

bende artık dukancıyım inşallah :KK1:

sabah gittim yoğurdumu bahçivanın bembeyazının lıghtı çıkmış ondan aldım turşu aldım azcık sabahta yumurta haşlamıştım kendime 1tan e kahvaltımı ettim öğlenede haşladığım tavuğumu getirdim şimdilik iim ama peynirden ötürü sanırım ağzımda böle metalik bi tat var o hoşuma gitmedi:)

sabahtan beri yarım lt su içtim 5.5 a kadar 2 -2.5 lt tüketmiş olurum inşallahh

Günaydın canlar,iyi haftalarrrr ,bol eksili bir hafta olsun inşallah:KK16:
Ben dün sabah yeniden 72lerdeydim ama bu sabah yine 73.6 çıktım :KK50:
dün 5 şişe yeşil çay demledim.1 şişesini işe getirdim,içicem lıkır lıkır.
bu arada kızlar,c.tesi günü 3 tane yeşil çay içtim,üstüne dün akşam mest çayı içtim cıx tık yok yaaa:KK14:
neyse olacak bi şekilde er yada geç :KK9:
dün kipadan light puding buldum 10 paket falan almışım resmen gözüm dönmüş :KK53: daha önce hiç almamıştım ama siz burda yazdıktan sonra almaya karar verdim.gecenin 1i falandı pişirdiğimde,kaselere boşalttım.tencerenin dibini sıyırdım,sonra olmadı aldım bir kaseyi kaynar kaynar yedim.ayyy ne çok özlemişim çikolata tadını yahuuu :KK56:

Günaydın kızlar

kuzuum günaydın,iyi bari dayanabilmişsin tuzaklara :KK34:
ohooo hem wc hem regl senin içinde fazladan rahat 3 kilo vardır bebeemmm :KK9:

bende sadece bende mı bı problem var dıyordum. hem tıckerlar gorunmuyor hemde cok yavas.. bır saat donuyor ancak acılıyor sayfa.

ben görebiliyorum hepinizin tickerını,siz de mi sorun var acaba.yada sorun giderildi mi belki de :KK76:

kızlarrrr şu linke baksanızaaa,beyim tatlı yiyelim tatlı konuşalım demiş sanki değil mii :KK9:
Sign In

anaaa link çıkmamış sizde.neyse dukancım bana özel mesaj atmış :KK9:
balkabağı tatlısı,ne dersiniz ???
ben bunu nasıl düşünemedim bu zamana kadar yaaa,üstelik de bayılırım hem de çok basit.
doğranmış balkabaklarının üstüne splenda,kısık ateşte pişmeceee,üstüne hindistan cevizii,ohhh mis alın size tatlı :KK56:

Günaydın canlar,iyi haftalarrrr ,bol eksili bir hafta olsun inşallah:KK16:
Ben dün sabah yeniden 72lerdeydim ama bu sabah yine 73.6 çıktım :KK50:
dün 5 şişe yeşil çay demledim.1 şişesini işe getirdim,içicem lıkır lıkır.
bu arada kızlar,c.tesi günü 3 tane yeşil çay içtim,üstüne dün akşam mest çayı içtim cıx tık yok yaaa:KK14:
neyse olacak bi şekilde er yada geç :KK9:
dün kipadan light puding buldum 10 paket falan almışım resmen gözüm dönmüş :KK53: daha önce hiç almamıştım ama siz burda yazdıktan sonra almaya karar verdim.gecenin 1i falandı pişirdiğimde,kaselere boşalttım.tencerenin dibini sıyırdım,sonra olmadı aldım bir kaseyi kaynar kaynar yedim.ayyy ne çok özlemişim çikolata tadını yahuuu :KK56:

ben görebiliyorum hepinizin tickerını,siz de mi sorun var acaba.yada sorun giderildi mi belki de :KK76:

afıyet olsun ya bendemı alsam:26:.. ben cok dusuyorum bılıyorsunuz tuzaklara :KK17:

bu arada ben senın tıckerınıda goremıyorum. belkıde sorun bızdedır :KK9:

kızlarrrr şu linke baksanızaaa,beyim tatlı yiyelim tatlı konuşalım demiş sanki değil mii :KK9:
Sign In

bizde engellenmiş bu link açamadım :KK50::KK50:

ben bunu nasıl düşünemedim bu zamana kadar yaaa,üstelik de bayılırım hem de çok basit.
doğranmış balkabaklarının üstüne splenda,kısık ateşte pişmeceee,üstüne hindistan cevizii,ohhh mis alın size tatlı :KK56:

ben yaparım bunu. kimse tutamaz benii:KK55::KK55:.. bende bayılırım kabak tatlısına..:KK56:

afıyet olsun ya bendemı alsam:26:.. ben cok dusuyorum bılıyorsunuz tuzaklara :KK17:

bu arada ben senın tıckerınıda goremıyorum. belkıde sorun bızdedır :KK9:

bizde engellenmiş bu link açamadım :KK50::KK50:

ben yaparım bunu. kimse tutamaz benii:KK55::KK55:.. bende bayılırım kabak tatlısına..:KK56:

yap valla kuzum,light pudingi light süt ile pişir,balkabağını da sebze günümüzde tüketebiliriz süpper olu bence :KK9:

günaydın canım. katılıyorum sana b reklamları once bızlere sorsalarya nerelere koyacaklarını. resmen bıze yazacak yer bırakmamıslar ya. hemde yavaslatıyor formu..:KK47::KK47:

bide o artılar bende de vardı. ama bak regl bıtmesıne yakın hepsı gıttı. sende de gıder meraklanma..
Saol tatlım :KK54: Gider inşallah..

günaydınlarrr

bende artık dukancıyım inşallah :KK1:

sabah gittim yoğurdumu bahçivanın bembeyazının lıghtı çıkmış ondan aldım turşu aldım azcık sabahta yumurta haşlamıştım kendime 1tan e kahvaltımı ettim öğlenede haşladığım tavuğumu getirdim şimdilik iim ama peynirden ötürü sanırım ağzımda böle metalik bi tat var o hoşuma gitmedi:)

sabahtan beri yarım lt su içtim 5.5 a kadar 2 -2.5 lt tüketmiş olurum inşallahh

Hayırlı olsun :)):KK9:

............
..........
kuzuum günaydın,iyi bari dayanabilmişsin tuzaklara :KK34:
ohooo hem wc hem regl senin içinde fazladan rahat 3 kilo vardır bebeemmm :KK9:

:KK1: 3 kilo olmasa da 2 vardır heralde :))

Valla ben de göremiyorum hala ticker.

Ayyy!! Valla yaa!! Bence de çok güzel olur hee :KK56: Miss missss :KK56: Hindistan cevisi sevmem ama; o yumuşak yumuşak ağzımda eriyen kabaaakkk... :KK53::KK1: ben de yapceeemmmm!! :KK52:

ben de baş dönmeleri var. bugün atakta son günüm.
b12 eksikliğimden de kaynaklı olarak uygun gördüğüm diyet buydu.
ama ayaga kalkınca bu baş dönmeleri kötü oluyor.
korktum sanırım.
fikir verin lütfen

Dur daha bismillah yeni başladın :) Napılır..? Görütülür mutfak varsa mutfağa geri konulur. Yoksa, başkalarına ikram edilir. Olmadı orda durur durur ezişir büzüşür, yenemz hale gelir :p

yok canım istemioda naapsam die düşündüm:KK37:en pisboğaz müdür bile almadı:)

X