Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bayramda bana olmuyor diye kaldırdığım keten pantolonumu giydim. kaç senedir giyemiyordum. herkes ne güzel kilo vermişsin dedi.

nasıl sevindim anlatamam. bu arada artık bol gelen kyafetleri dolaptan kaldırmaya başladım. müthiş bir zevkle...

beni de ekleyebilir misiniz listenize acaba?yarın ben de başlayacağım da.sizinle beraber olursam daha etkili olur diye düşündüm.boyum 160 kilom 58 yarın başlayacağım dukan diyetine.ancak mart ayından beri ekmek hamur işi ve tatlıyı keserek arada bir kaçamak yaparak 65 kilodan 58e düştüm 23 ağustos itibari ile.

geçen perşembeden bu perşembeye kaçamak yapmadığım halde 1.4 kg almışım,bravo banaaaa.kaçamak yapan arkadaşlarımız bile almadı ben aldım :KK50:
keşke o baklavaları yeseymişim bayramdaa puffff :KK19:

İyi akşamlar herkese..
Ben dün itibariyle başladım..
Süt, peynir ve yoğurtta hangi markayı kullanıyorsunuz..
Markette gördüğüm light ürünleri aldım gitti ama yağ oranlarına bakmam gerektiğini,
deli gibi farklar olduğunu şimdi öğrendim..
Mesela günde ne kadar peynir tüketiyorsunuz, yoğurt ve süt de aynı şekilde..

geçen perşembeden bu perşembeye kaçamak yapmadığım halde 1.4 kg almışım,bravo banaaaa.kaçamak yapan arkadaşlarımız bile almadı ben aldım :KK50:
keşke o baklavaları yeseymişim bayramdaa puffff :KK19:

valla bende medesacım gram kilo vermemişim, gülüyorum bu halime, sınırlı izinlileri kullanmadım tatlandırıcı zaten kullanmamaya çalışıyorum geçen haftadan beri hiç kullanmadım, her gün spor yaptım, bayramın üç günü dahil, ama gram eksi yok sabahki regl süpriz oldu bu kadar erken beklemiyordum :KK37: bu regl halimlede sporumu yaptım şu an :KK8: ama dukan bu bir durur bir artar bir de bakarsın -2 kilo :KK1: moral bozmak yok yola devam :KK37:

İyi akşamlar herkese..
Markette gördüğüm light ürünleri aldım gitti ama yağ oranlarına bakmam gerektiğini,

bende bu gün 2 çeşit peyniri geri verdim.keşke kaşarıda kesmemiş olsaydım onuda verirdim.hatta lıght beyaz peynir bile çok yağlı oluyormuş lor aldım.ama o lorda istenen düzeyde değil.artık kaçıncıda tutturucam acaba çok merak ediyorum :)

sudur o sudur...

valla bende medesacım gram kilo vermemişim, gülüyorum bu halime, sınırlı izinlileri kullanmadım tatlandırıcı zaten kullanmamaya çalışıyorum geçen haftadan beri hiç kullanmadım, her gün spor yaptım, bayramın üç günü dahil, ama gram eksi yok sabahki regl süpriz oldu bu kadar erken beklemiyordum :KK37: bu regl halimlede sporumu yaptım şu an :KK8: ama dukan bu bir durur bir artar bir de bakarsın -2 kilo :KK1: moral bozmak yok yola devam :KK37:

se değil ama ne olduğunu da anlamadım.uyku düzenim falan karıştı belki ondandır,belki de artık verecek bişeyim kalmamıştır ne bileyim:KK9:

medesaaaa naber kız nöbetçi misin :KK3:

aynen kuzum yaaa nöbetçiyim,sabah doğru düzgün giremedim.şimdi bi bakiim dedim neler kaynatmışınız diye.
bildirim tablosunu da gördüm,dely'nin eline sağlık:KK16:
amma ve lakin sıfır kaçamakla bitirdiğim bayram tatilinden +1400 ile çıkışıma bi mana bulmaya çalışmaktayım akşam akşam:KK14:

Üzülme medesa ben de sıfır kaçamakla yaklaşık 1 kilo fazla gördüm, çıldırıyordum ilk gördüğümde ama şimdi alıştım :KK1:

İyi akşamlar herkese..

süt ve süt ürünlerinde 1 lt sınırı var, ben pınar light peynir, yörsan light kaşar, pınar light yoğurt aldım bugün mesela bir de light karper alıyorum.

Çok şükür yeniden seyire adapte oldum ve bugünü düzgü bir şekilde bitiriyorum, akşama doğru kontrafile yemiştim az bişey, acıktım şimdi hindi fümeye 2 minnak yumurta kırdım yanında kaşar ve beyaz peynir ile götürüyorum, bir de buzlu zero tabii ki, nasıl rahatladım anlatamam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

aynen kuzum yaaa nöbetçiyim,sabah doğru düzgün giremedim.şimdi bi bakiim dedim neler kaynatmışınız diye.
bildirim tablosunu da gördüm,dely'nin eline sağlık:KK16:
amma ve lakin sıfır kaçamakla bitirdiğim bayram tatilinden +1400 ile çıkışıma bi mana bulmaya çalışmaktayım akşam akşam:KK14:

aaaa üzülme kuzucum yaa geç yattıysa tatil falan diye su tutuyo vücut uyku düzeni bozulunca

:KK9::KK9: E sorup duruyom da ben tartılmıyorum dedin ya dombişş :) Şimdik beni yazmadın diyon :) Ayrıcaaa hedef kilonu da yaz bakiim :KK66: haftaya gel, tekrar bildir, seni de eklerim. Herkese kapımız açık. bildirim yapacak var mı, diye bağırmaktan boğazlarım acıdı :KK37::KK1:

hedefi büyüttüm 55 dedim ama yapabilirmiyim bilmiyorum.oğlumu doğurduktan sonra emzirirken75 den 55 düşmüştüm.bide spor yaptım 3 çocuktan sonra karnımda baklava dilimi oluşmuştu.ama yaş ozaman 31 şimdi 41 bitti.bide boyun ftıı yüzünden yediğim kortizonlar 65 lerden 75 lere 3 kere çıkardı ben 70 lere yakın durdum.ama 8 senedir 65 altına düşemedim.ilaçta kullandım ama 68 kadar indim yeniden 70 leri geçtim.şimdi okadar direniyorki vücut bide liposekşın şişliği bilemicem biraz dertliyim.

X