Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canlarımm bayram bıttı allama sukurler olsunnn:KK1: 60.3 ıle bayrama basladım sadece proteın hıc yapmadım bu 3 gunde hep sebze proteın ama yaprak sarma sardık annemle benımkı yulaf kepegı ıle yagsız falan dıkkatlı yedım tatlı hıc yemedım tek kacamagım kahvenın yanında yedıgım bı tane badem sekerı:KK1: ve sabah ıtıbarıyel kılomm 59.5 duyrulurrrrrrrrrrr:KK8: 57.8 de bıtırmem gerekiyor dukan amcam ole demıstı guclendırmeyı henuz okumadım acıkcası ne yapacagımı bılmıyorum ha bu arada bayram boyunca her gun 1 lıtre soguk yesıl cay ıctım sabah sıcak bı bardak gerı kalanı surahıye koyup lımon ve nane ıle sogutup ıctım bence onun faydasını gordum:KK16:

Tebrik ederim tatlııışşş :)) Ben bayramda da ondan öncesinde ramazanda da suyumu yeşil çayımı hiç içemedim. Ben de onun zararını gördüm sanırım :S Bugünden itibaren başladık tekrar bakalım.. Sen de inşallah en fazla 1 haftada hedefine ulaşacaksın :KK66: :nazar::KK9:

Tebrik ederim tatlııışşş :)) Ben bayramda da ondan öncesinde ramazanda da suyumu yeşil çayımı hiç içemedim. Ben de onun zararını gördüm sanırım :S Bugünden itibaren başladık tekrar bakalım.. Sen de inşallah en fazla 1 haftada hedefine ulaşacaksın :KK66: :nazar::KK9:

canım sende hemen toparlarsın hattta kalk üşenme yapalım birer yeşil çayy içelim karşılıklıı:KK16: bır hafta zorda:18:dukan amcanın dedıgı gıbı olacak sanırım eylul ılk haftasını bıle gecerımm sanırım:26:

günaydınlarr yorucu bi bayramı daha atlattık şükürr

dukana son 5 günüm kaldı:) oyhh heyecanlanıorum wallahi yaw inşallah hiç duraklama olmadan 23 kilocuğumu( :KK53: ) veririmde kurtulurum :KK70:

canım sende hemen toparlarsın hattta kalk üşenme yapalım birer yeşil çayy içelim karşılıklıı:KK16: bır hafta zorda:18:dukan amcanın dedıgı gıbı olacak sanırım eylul ılk haftasını bıle gecerımm sanırım:26:

1,7 kilon kalmış. Hadi olsun dediğin gibi, 2 hafta :KK66: :KK34:

Yaptım canım yaptım.. Yeşil çay da yaptım, su şişemi de yanıma aldım :KK66: Ramazanda oruç tutunca zaten içemedim iftarda eskisi kadar, tutmadığımda da tutanların yanında lıkır lıkır su içemedim tabi, ondan oldu. Eski ritmime dönüyorum ben de :KK66:

Son düzenleme:

dukana son 5 günüm kaldı:) oyhh heyecanlanıorum wallahi yaw inşallah hiç duraklama olmadan 23 kilocuğumu( :KK53: ) veririmde kurtulurum :KK70:

Hadi bakalıımmm :KK9: Verirsin tabi 23 kilocuğunu :KK66: Senin de güzel haberlerini alıcaz buralardan inşallah :KK66:

Verırsın canım gozunde buyutme ama benden sana tavsıye kaçamak aslaaaaaaaaaaaa yapma. bak ben yaptımda noldu bılıyomusun 2 ayım bosa gıttı.. sen dusme bak bu hataya..

1,7 kilon kalmış. Hadi olsun dediğin gibi, 2 hafta :KK66: :KK34:

Yaptım canım yaptım.. Yeşil çay da yaptım, su şişemi de yanıma aldım :KK66: Ramazanda oruç tutunca zaten içemedim iftarda eskisi kadar, tutmadığımda da tutanların yanında lıkır lıkır su içemedim tabi, ondan oldu. Eski ritmime dönüyorum ben de :KK66:

al bendende okadar ıse gelır gelmez suyumu doldurudum hedefım işten cıkana kadar sadece 3 lt suuuuu.. diğer sıvılar harıcccc..

Verırsın canım gozunde buyutme ama benden sana tavsıye kaçamak aslaaaaaaaaaaaa yapma. bak ben yaptımda noldu bılıyomusun 2 ayım bosa gıttı.. sen dusme bak bu hataya..

al bendende okadar ıse gelır gelmez suyumu doldurudum hedefım işten cıkana kadar sadece 3 lt suuuuu.. diğer sıvılar harıcccc..

inşallah canım niyetim o yöndee benim 1 yıl sürcek inşallah irradem tam olurda 1 yılda bitirirm bu işi bi dahada dönmem geriye

bayram bana 3 kiloya patladı. hooop dön başa tekrar sıkı yönetim başlıyoooo :KK20: 52-53 görmeliyim tekrar en kısa süredee :S yoksa bayram boyunca aldığım iltifatları bi daha duyamıcaaammm :KK25:

iyi akşamlar kuzularım.. ben son 4 hafta içinde galiba 3 kere akşam yatmadan önce diyeti niyeti bozup ufaktan tatlı yedim.. Neden yedim bilmiyorum:26:
neyse garip olan şu ki, her yatarayak yediğim tatlının akabinde, bacaklarıma şiddetli kramplar girdi.. şeker şoku mudur sizce?? yoksa dukan mı çarpmıştır?? :KK47:

Canım.. Sadece bir adet kalburabastı ve beach sahibi tarafından ağzıma zorla sokulan likörlü çikolata dışında tatlı yemememe rağmen o krampları bende yaşadım. Tabi bundan 1600 km. yl yapmam ve platforma topuklarla sabahlara kadar dans etmiş olmamda etkili olabilir. Demir eksikliği de önemli bir şey . Bana doktor demir tozu vermişti. Sen bi kontrole git de içimz rahat etsin...

Doymuyorum desem ne dersiniz :KK43:

Şimdi bişey derim ama kıyamam sana.
Doyarsın canım doyarsın. Mide ufacık zatenn ne kadar ki senin etin budun

arkadaşlarım kefir içiyorum ben bi zararı olurmu :KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45:

Olurmu hiç. Faydası olur. Bende bu akşam mayalayacağım yağzsız sütten. Bakalım nasıl olacak...

Herkese merhaba
Diyeti yapıp kilo verenlere bir sorum var.
Kilo verince göbek, basen vs. bölgelerinde küçülme oluyor mu?

Son günlerde çok araştırdım ve kilo kaybının vücuttaki ödemlerin dışarıya atılmasıyla gerçekleştiğini söyleyen doktorlar var.
Vücuttan su atmayla kilo vermenin bir anlamı yok.

Sorumu cevaplarsanız sevinirim.
Cevap olumlu olursa yarın gidip kitabı alacam ve eşimle diyete başlayacaz
:KK37:

Şöyle anlatayım. 15 kilo veridm.
Babam ilk 5 kiloda senin belinmi vardı dedi.
Hayatımda ilk defa kendime kısa deri bir ceket alabildim hemde yaz günü tatilde dayanamadım.
7 yaşındaki arkadaşımın kızı teyze senin kolların bile incelmiş dedi.
Barda benle tanışmak için 40 takla atan 24 lük çıtır 33 olduğumu duyunca şoka girdi.
Giydiğim minicik şort yüzünden bacak aram pişmedi.
Topuklu ayatkkaılarla 9 saat aralıksız takılıp dans edebildim.
Kotla kemer kullanmanın ne kadar güzel olduğunu gömleğimin alt düğmelerini açınca ben gibi herkesin görmesi ayrı bir deneyimm..
Otobüste yanımdaki kadına dokunmadan bacak bacak üstüne atmak başka bir zevk.

Sahilde sıfır beden kızlar dururken, "ya kadın dediğin bunun gibi olacak" cümlesini duyup sırıtan tek insan olmak süper duygu. Aynı insanın gece yarısı yan masadan alevli meyve tabağı gönderdiğinde dietdeyim yiyemem demek başka bir zevkk :)

Daha nelere anlatırımda şimdi çalışmam laızmmm..

:)

Canım.. Sadece bir adet kalburabastı ve beach sahibi tarafından ağzıma zorla sokulan likörlü çikolata dışında tatlı yemememe rağmen o krampları bende yaşadım. Tabi bundan 1600 km. yl yapmam ve platforma topuklarla sabahlara kadar dans etmiş olmamda etkili olabilir. Demir eksikliği de önemli bir şey . Bana doktor demir tozu vermişti. Sen bi kontrole git de içimz rahat etsin...

Olurmu hiç. Faydası olur. Bende bu akşam mayalayacağım yağzsız sütten. Bakalım nasıl olacak...

Hayatımda ilk defa kendime kısa deri bir ceket alabildim hemde yaz günü tatilde dayanamadım.
Barda benle tanışmak için 40 takla atan 24 lük çıtır 33 olduğumu duyunca şoka girdi.
Kotla kemer kullanmanın ne kadar güzel olduğunu gömleğimin alt düğmelerini açınca ben gibi herkesin görmesi ayrı bir deneyimm..

Sahilde sıfır beden kızlar dururken, "ya kadın dediğin bunun gibi olacak" cümlesini duyup sırıtan tek insan olmak süper duygu. Aynı insanın gece yarısı yan masadan alevli meyve tabağı gönderdiğinde dietdeyim yiyemem demek başka bir zevkk :)

off süperr kendimi gördüm resmen inşallah bende yapıcamm ben başka erkeklerden deilde kocamdan ve ailemden duysam dünyalar benim olur heralde:)

sen ne olmussunda haberımız yok.. bende ıstıyorum boyle seyler yaaa. ıltıfatlar almak ıstıyoruuummm... daha neler oldu anlaaaatttt...

canlarııımm günaydıınnn nasılsınız bakalım,
henüz geçmişi okuyamadım,umarım herkesin bayramı iyi geçmiştir :KK16:
çok şükür kii kendimden beklediğim üzere kaçamaksız bir bayramı atlatmış bulunuyorum :21:
çok fazla tuzak vardı ama tongaya düşmedim vallahi rakı balıklarda bile zeroya yüklendim.gerçi biraz fazla zero içmiş olabilirim ama o da sorun yaratmaz diye umuyorum :nazar:
haydi bakalım ben şimdi azcık geçmişi okuyayım:KK34:

eveeeetttt
musmutlu günler arkadaşlaaarrrrr
nasıl geçti günleriniz
ben biraz dinlendim biraz gezdim
standarttı kısacası
hala 75 e düşemedim ama 70 altına düşene kadarda burayı güncelllememeye karar verdim
ama belli olmaz yinede
kk ve bu topik açılış sayfamda ama bilgisayarı açtığımzamanlarda hiç geçmişe bakamadım
şimdi fırsat bulursam yavaş yavaş okurum sanırım
ruhum sıkılıyor şu şehit haberlerinden ve birşey yapamamaktan bakalım sonumuz hayır olsun
e hadi görüşürüz :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

günaydın arkadaşlar,

eski bir dukancı olarak yeniden aranıza katılacağım günleri iple çekiyoruuummmmm,
2011 eylülde başlamış 2 ayda 13 kg vermiştim ama hamile kalınca mecburan ayrıldım, şimdi bebeğim 23 günlük, hamileliğimde aldığım 17 kg nun 12 si gitti, ben de biran önce tekrar dukana başlamak istiyorum ama malum emziriyorum..
bir süre daha kendim idare ederek vermeye çalışıcam, sonra inşallah gelip burda kaldığım yerden devam edicem..

sizlere çoook çookkk kolay gelsin,kilolar 5er 10ar gitsiinnnnn :KK76::KK76:
şimdilik hoşçakalın :79::79:

sen ne olmussunda haberımız yok.. bende ıstıyorum boyle seyler yaaa. ıltıfatlar almak ıstıyoruuummm... daha neler oldu anlaaaatttt...

Ya çok şey oldu. Dolu dolu.
Müsait zamanda aklıma geldikçe söz anlatacağımm.

canlarııımm günaydıınnn nasılsınız bakalım,
henüz geçmişi okuyamadım,umarım herkesin bayramı iyi geçmiştir :KK16:
çok şükür kii kendimden beklediğim üzere kaçamaksız bir bayramı atlatmış bulunuyorum :21:
çok fazla tuzak vardı ama tongaya düşmedim vallahi rakı balıklarda bile zeroya yüklendim.gerçi biraz fazla zero içmiş olabilirim ama o da sorun yaratmaz diye umuyorum :nazar:
haydi bakalım ben şimdi azcık geçmişi okuyayım:KK34:

Kuzu 2 parça tatlı dışında tek kaçamağım bol bol rakı oldu. Ama yemem gerekenleri o kadar azalttım ki.

Ve tatilden -200 le döndm. + görmeyeyim yeter diyordum.

Benim ağa beni karşılayamadı İzmirden. Yoksa çok istedik Bob la seni tanımak. Ama bir dahakine söz direk sana geleceğim. Vakit çok azdı malum. Dün sabahta erkenden yola çıktık. O getirdi beni eve. Yada ben onu getirdim. Canım çıktı araba kullkanmaktan.

Bu hafta hepimiz bir silkelenelim. 2-3 gün P yapalım. Haftaya yarışma yapalım. Yarın dely ye bayram hedeflerini yollayacağım. Perşembe bildirim tablosuna ekledin kuzu. Bakalım kim me yapmış görelim 1 ay boyunca.

Son günü de kazasız belasız atlattım ya ölsem de gam yemem :p Kendimi motive etmek için de gittim ciciler aldım kendimeee ohh salınıyorum valla :KK1:

selam kizlar, aranizda beni hala hatirlayan var mi bilmiyorum ama,
bundan 3 ay önce dukan diyetine baslamis ve bunu sizlerle paylasmistim.
1 ay kadar yaptim ve toplamda 4 kilo vermistim... fakat o esnada oglum rahatsizlanmisti ve diyetimi birakmak zorunda kalmistim.
daha sonra tekrar denemek istedim ama ayni heyecani ve hevesi yakalayamadim.
bu arada benim PCO sendromum var, ve kullandigim dogum kontrol hapi malasef iyi degilmis.
adet düzensizligim var. agrilarim oluyor, ve karnimda son derece kötü bir sislik var...

su an gene 71 kiloyum, ama 85 gibi görünüyorum, vücudum balon gibi sisti... moralim cok ama cok bozuk :KK43:
aynalara bakmaya utaniyorum :KK43:

haftaya kadin dogum uzmanima gidip bu konuyu onunla konusucam, eger aranizda bana destek olucak varsa, tekrar dukan diyetime baslamak,
ve artik kilolarimdan kurtulmak istiyorum. 31 yasindayim ama kendimi 60 yasinda gibi hissediyorum, artik psikolojimde bozulmaya basladi :KK43:

diyetinde basarili olanlari gönülden kutlarim, umarim hersey bizim icin en hayirlisi olur...

ayrica herkese iyi bayramlar :nazar:

Berlin´den kocaman sevgiler....

herkese merhaba bende bugun başladım umarım bende sizler gibi kısa sürelerde güzel sonuçlar alırım. 73 kiloyum 1.70 de boyum var yuvarlanıyorum yani anlayacağınız.inşallah işe yarar.diyet yanında jillien 30 shred 1.levelini bitirdim bugun 2.levele başlıyorum jillinadan öncede 45-50 dk tempolu yürüyüş yapıyorum.

bayramı kazasız belasız hallettim. hatta güzel güzel kilocuklar verdim:) dün sabah 104.6 iken bu sabah 105.1'i gördüm. o niye oldu bilmiyorum. Tartılıp bilgi vereceğimiz gün ne zamandı? yarın mı?

bu sabah kahvaltıda sadece diyet yoğurdun içine yulaf kepeği koyup yedim, arada neskafe yağsız sütle yapıp içine tatlandırıcı koydum. şimdi de ızgara tavuk yiyeceğim, zero ile.

X