Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar selam. Bayramınızı kutlarım ben de. Bugün buralardayım ama yarın İstanbul yolları görünecek. Bir kaç günlük bir kısa tatil planı yaptık arkadaşlarımla. Medesa üzülme canım, en azından ev ziyaretlerindeki ikram risklerinden uzak durmuş olacaksın böylelikle. Kurabiye yapasım var kızlar. Semblante sen deyince benim de canım çekti.

Herkese iyi bayramlar arkadaşlar.

Medesa çalışmıyorum ama ben de buralardayım canım. Yalnız değilsin =)

Kızlar selam. Bayramınızı kutlarım ben de. Bugün buralardayım ama yarın İstanbul yolları görünecek. Bir kaç günlük bir kısa tatil planı yaptık arkadaşlarımla. Medesa üzülme canım, en azından ev ziyaretlerindeki ikram risklerinden uzak durmuş olacaksın böylelikle. Kurabiye yapasım var kızlar. Semblante sen deyince benim de canım çekti.

oyyy sevindim buralarda olduğunuza,çok sıkıcı bir gün benim içim yaaa.iş yok güç yok takılıyorum buralarda :KK50:
bi ara babanemlere kaçacağım ama o bayram ikramları,tuzakları falan hiçççç çelemez benim aklımı :KK20:

oyyy sevindim buralarda olduğunuza,çok sıkıcı bir gün benim içim yaaa.iş yok güç yok takılıyorum buralarda :KK50:
bi ara babanemlere kaçacağım ama o bayram ikramları,tuzakları falan hiçççç çelemez benim aklımı :KK20:
Canım ben de sabah kahvaltısında babaannemdeydim.
2 parça tulum peyniri ve domates, salatalık, çayla kurtardım ama akşam yemeğinede gideceğim asıl o korkutuyor beni. Tadımlık yiyeceğim en fazla.
Baklavada duruyordu açtım kutuyu baktım şöyle bir ama dokunmadım tabi. :KK45:

kızlar selam :KK3:
bende başlıyorum yarın itibariyle ama atak evresini hesaplama kısmını bulamadım yardımcı olabilirmisiniz :nazar:

Evett, kurabiye canavarı geldi :KK53: Simla'nın sitesinden limonlu kurabiye tarifi buldum yaptım. 6 kaşık yulaf kepeğinden 12 tane ince kurabiye çıktı. 4 tanesi midemde. :KK58: Kalanları 2 güne pay ederim artık. Çayla bir hızımı kesti gerçekten, iyi geldi regl öncesi. Aromalarımı yeni almıştım geçenlerde. Limon, acıbadem, rom, vanilya. Gerçekten çok güzeller. Koku duyum tavan yaptı :KK1:

Son düzenleme:
Evett, kurabiye canavarı geldi :KK53: Simla'nın sitesinden limonlu kurabiye tarifi buldum yaptım. 6 kaşık yulaf kepeğinden 12 tane ince kurabiye çıktı. 4 tanesi midemde. :KK58: Kalanları 2 güne pay ederim artık. Çayla bir hızımı kesti gerçekten, iyi geldi regl öncesi. Aromalarımı yeni almıştım geçenlerde. Limon, acıbadem, rom, vanilya. Gerçekten çok güzeller. Koku duyum tavan yaptı :KK1:
Sempatikacım afiyet olsun canım.
Gönlümüz birmiş, ben de limonlu kurabiyeyi yapacağım yarın :KK31:

Dün limon ve acıbadem aroması aldım ben ama vanilya yoktu. Rom nasıl? Merak ediyorum onu da elime almışken bıraktım.

Tüm dukancı arkadaşların bayramını kutlarım.

Kızlar benim bayram dün başladı.:KK14::KK14::KK14:
Dünden ben tatlıları, su böreklerini yedim. Bugünde aynı hızla devam ettim. :KK14::KK14::KK14:
Ben iflah olmam.:KK50:

Bayram sonrası sıkı bir denetim altına kendimi sokmam gerekiyor.

bugünü kaçaksız hallettim. herkes çeşit çeşit tatlılar, kurabiyeler, börekler yerken sadece çayla geçiştirdim. öğle yemeğinde taze fasulyeli tavuk yedim. yemeğin suyundan almasam da azıcık yağ almış oldum. akşam yemeğinde de menemen yaptım. birazdan sütümü içeceğim. bu sabah 105.6 idim.

Tatlı krizini evde dukan usulü pudingimsi bir şey yaparak atlattım :) çiğköfte su böreği, baklavai çikolata, şeker hepiciiine hayır dedim ama biraz yağlı yedim o kadar da olur heheheheh

Sempatikacım afiyet olsun canım.
Gönlümüz birmiş, ben de limonlu kurabiyeyi yapacağım yarın :KK31:

Dün limon ve acıbadem aroması aldım ben ama vanilya yoktu. Rom nasıl? Merak ediyorum onu da elime almışken bıraktım.

Teşekkür ederim güzelim. Sana da iyi gelecek eminim şöyle tazecik kurabiye çay keyfi. Hele de akşamüstü balkonda yapılırsa. Aromalardan acı bademi denedim çok keskindi. Limon ve vanilya tam kararında çok hoşuma gitti. Henüz romu hiç kullanmadım ama medesa kahvesine filan damlattığından sözetmişti sanki. Ben de öyle nescafeye, süte farklı bir tat katmak istersem onu kullanırım diye düşünmüştüm.

En çabuk kilo verip en hızlı aldığım yöntem :) Fazla kaçamak yapmıştım : )))

Bayram sonu tekrar başlayacağım:) Umarım sonucum sağlıklı olur bu sefer:)

herkese iyi bayramlar kızlar :KK16: bayramın ilk günü kaçamaksız atlatıldı, tatlının binbir çeşidine,böreklere, dolmalara, güzelim çikolatalara ve daha sayamadığım güzel ama yağlı yemeklerin hepsine hayır dendi sadece 3 madensuyu ve çay içerek kapadım bayram ziyaretlerini :KK53: bayramın 2. ve 3. günü genelde evde olduğumdan daha kolay geçer diye düşünüyorum, üstelik bugün sporumu da yaptım kaytarmayayım dedim tabi yorgunluğun üstüne çok zor oldu bacaklarımı oynatamıyorum şu an :KK1:

günaydin kizlarrrrrr bayramda kacamak yapmayan herkesleri tebrik eder öperimmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

ben maalesef hayir diyemeyenlerdenim zaten ramazan ayi boyunca özellikle tatilden sonra cok kötü bir dukan süreci gecirdim bence :KK43:

persembe yine ucuyorum ama ozamana kadar saf Protein yapicam cok sebze yaptim ard arda:26:

Kiloma gelince almadim ama durdum resmen:44: ama ben sorun etmiyorum sabitlenmeyi biliyorsunuz:KK8: almayayimda diyorum yoluma devam ediyorum:KK16:

ayrica bugün yarin regl oluyorum benceondan sonra vermis olucam

İyi bayramlar herkesee :KK3: :KK3:

Bayram şu ana kadar kaçamaksız geçti bende. İnsanlar ısrar etmeyi ne kadar çok seviyor bir kere daha anladım :KK37:

bulasiksuyu, kaç kilo verdikten sonra 1 beden aşağı inmiştiniz acaba? Benden sadece 5 kg fazlanız varmış başladığınızda ondan size sorayım dedim

İyi bayramlar herkesee :KK3: :KK3:

Bayram şu ana kadar kaçamaksız geçti bende. İnsanlar ısrar etmeyi ne kadar çok seviyor bir kere daha anladım :KK37:

bulasiksuyu, kaç kilo verdikten sonra 1 beden aşağı inmiştiniz acaba? Benden sadece 5 kg fazlanız varmış başladığınızda ondan size sorayım dedim

Canım sen sorunca düşündüm de ben hiç beden ölçülerimi almadım :KK43: daha doğrusu hatırlamıyorum :KK43: Kol bacak ne kadar inceldi onu hiç bilmiyorum ama başladığımda bildiğin 3xl gibi bir şeydim, şimdi kıyafetlerim M-L arası değişiyor.

Fark ettim ki evde ne baklava azalıyor, ne börek ne de çikolatalar :KK1: layyyn bundan önce bütün çikolataları börekleri baklavaları ben mi yiyormuşummmm :KK53: :KK53: :KK53: Bir kez daha oha dedim kendime hehehehehehe

Bu arada 2. günü de kazasız belasız atlattım :)

Fark ettim ki evde ne baklava azalıyor, ne börek ne de çikolatalar :KK1: layyyn bundan önce bütün çikolataları börekleri baklavaları ben mi yiyormuşummmm :KK53: :KK53: :KK53: Bir kez daha oha dedim kendime hehehehehehe

valla aynı şey bizim evde de oldu küçük bir tepsi baklava vardı ama hala yarısı duruyor:KK1: çikolatalar yerli yerinde önceden olsa çoktan kutuyu yarılamıştım , bugün sofrada yaşam savaşı verdim resmen.. annem bugün ödül yapsan olmaz mı diyo, anne dedim ne ödülü daha seyirdeyim, üzüldü tabi herkes yemek yerken benim tavuğa gömülmeme, olsun sporumu da yaptım ve perşembe eksileri görüceğime inanıyorum :KK53:

valla aynı şey bizim evde de oldu küçük bir tepsi baklava vardı ama hala yarısı duruyor:KK1: çikolatalar yerli yerinde önceden olsa çoktan kutuyu yarılamıştım , bugün sofrada yaşam savaşı verdim resmen.. annem bugün ödül yapsan olmaz mı diyo, anne dedim ne ödülü daha seyirdeyim, üzüldü tabi herkes yemek yerken benim tavuğa gömülmeme, olsun sporumu da yaptım ve perşembe eksileri görüceğime inanıyorum :KK53:

kesinlikle katılıyorum ben de her seferinde aynı şeyi hissediyorum zamanında evdeki her şeyi ben yiyormuşum meğersem. bayram alışverişi yaptık bi sürü güzel yiyecekler aldık koyduk dolaba ben onlara bakıorum onlar bana bakıyo. diyette olmasaydım dediğiniz gibi bu bakışma çoktan bi aşka dönüşebilirdi ve ben her şeyi mideme indirebilirdim :KK1: tek avantajım nefsimi köreltebileceğim ödül öğünlerim :KK16: yaklaşık bi aydır ödül öğünlerimi hep pasta yiyerek tüketiyorum o derece tatlıya hasret kalmışım yani :KK39: bayramı kazasız belasız atlatmaya devam ederiz umarım. bu arada kutlayamamıştım, herkesin bayramı kutlu olsun umarım güzel bi bayram geçiriyorsunuzdur :KK34:

Kizlarrrr ne var ne yok oh masallah herkes bayrami kazasiz belasiz geciriyor:21::21:

bende maalesef kacamaksiz gecmiyor..ama dün sondu bizde cok sükür....bugün tekim :21: ama söyle birsey yaptim kacamaklari hissettim sanki....
sabah krep yedim hindi gögsü salami ögle ve ara da iki meyveli yogurt aksama 5 sarma :21: kilom sabitlendi persembeye eksi görsem iyiydi:18:

Kizlarrrr ne var ne yok oh masallah herkes bayrami kazasiz belasiz geciriyor:21::21:

bende maalesef kacamaksiz gecmiyor..ama dün sondu bizde cok sükür....bugün tekim :21: ama söyle birsey yaptim kacamaklari hissettim sanki....
sabah krep yedim hindi gögsü salami ögle ve ara da iki meyveli yogurt aksama 5 sarma :21: kilom sabitlendi persembeye eksi görsem iyiydi:18:

günaydın prenses herkes kazasız bişekilde geçiriyor ama ben resmen delmeyi bırak kudurdum.buda tabi +900 olarak yansıdı artık bugün callen ve yürüyüşe başlıyacağım.evde mezro bulamadım gidip bitane alıp ölçeceğim ondan sonra yürüyüş yapıp callen yapacağım.önümüzdeki 10 gün kızın kayıt işlemleri var hemşirelik bölümü olduğu için tam teşeküllü bi hastaneden rapor istiyorlar.kredi falan Allahtan yanımızda okuyacak yoksa bide benim cadoloza yurt yada ev ayarlamam gerekiyordu.onunla kimse aynı evde kalmaz.tam bi baş belasıdır kendileri liseden mezun olunca öğretmenleri kurban kesmiştir.şimdi ünüverstedekiler düşünsün.her neyse görüldüğü gibi stresli bi hafta geçirdim ve stresli 10 gün beni bekliyor.adamcağızımda yok gidiyor.o hiç olmazsa katolizör oluyordu.o yüzden kendimispora vercem bakalım calen teyze ölçülerimi ne derece değiştirecek.kitapta kas miktarınız artacagı için kilo artışı olabilir ama olduğunuzdan ince olursunuz diyo hadi bakalım rahmetlinin bi bildiği vardır elbet:KK20::KK20::KK20::KK20:

X