Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın hatunlarrr :) Bu yıl ilk defa bayram bitsin istiyorum, bitsin uleynnn :KK1: Evde oturmak deli etti beni, yaşasınn yarın evde kalmayacağım :KK1:

günaydın prenses herkes kazasız bişekilde geçiriyor ama ben resmen delmeyi bırak kudurdum.buda tabi +900 olarak yansıdı artık bugün callen ve yürüyüşe başlıyacağım.evde mezro bulamadım gidip bitane alıp ölçeceğim ondan sonra yürüyüş yapıp callen yapacağım.önümüzdeki 10 gün kızın kayıt işlemleri var hemşirelik bölümü olduğu için tam teşeküllü bi hastaneden rapor istiyorlar.kredi falan Allahtan yanımızda okuyacak yoksa bide benim cadoloza yurt yada ev ayarlamam gerekiyordu.onunla kimse aynı evde kalmaz.tam bi baş belasıdır kendileri liseden mezun olunca öğretmenleri kurban kesmiştir.şimdi ünüverstedekiler düşünsün.her neyse görüldüğü gibi stresli bi hafta geçirdim ve stresli 10 gün beni bekliyor.adamcağızımda yok gidiyor.o hiç olmazsa katolizör oluyordu.o yüzden kendimispora vercem bakalım calen teyze ölçülerimi ne derece değiştirecek.kitapta kas miktarınız artacagı için kilo artışı olabilir ama olduğunuzdan ince olursunuz diyo hadi bakalım rahmetlinin bi bildiği vardır elbet:KK20::KK20::KK20::KK20:

Günaydın hatunlarrr :) Bu yıl ilk defa bayram bitsin istiyorum, bitsin uleynnn :KK1: Evde oturmak deli etti beni, yaşasınn yarın evde kalmayacağım :KK1:

normal hayatima dönmek istiyorum bende kitabim basucumda sabah cok romantik bakistik ama bana biraz kirgin dukam emice :KK9::KK9::KK9::KK9: ama ona söz verdim tatilde sicaktan dolayi zaten yiyemem ben diye birseyler düsündüm bakalim gelince anlaticam sizlerede:21:

kızlar gidip mezromu aldım belimi ölçtüm 84 cm popoyu ölçtüm 103 göğüs 103 yani benim bel bir manken poposu kiloda 69 küsürde şimdi kendimce bi denklem kurayım her kiloda 1 cm gitse 10 kiloda 10 cm olmalı yani belim 74 civarına düşer bildiğim en ince belim 72 cm di.eşimin dediği gibi senin kemiklerin iri sen 50 kiloya düşemezsin.haklımı acaba neredeyse 20 kg kolay girdi ama kolay çokmaz

kilo çizelgemi düzenleyeyim :) çünkü hedef kilomun bile 300 gram altına düşmüş durumdayım ve güçlündirmedeyim, darısı başınızaaaaaaaaa

herkese tekrardan selam(hatırlayan var mı bilmem )
Ben dukanı yaklaşık 1ay önce bıraktım daha doğrusu istemeden zorunda kaldım. bütün felaketler üstüste geldi önce kuzenim hastaydı kötüleşti ve hergünümüz hastanede geçti 1 ağustosta da kaybettik. onun üzerine 5 cenazemiz daha oldu. bu ay felaket ayım felan sanırım bayramın ilk günü de az daha yanarak ben ölecektim. işin özü kendimi saldım 115den 96ya inmiştim en son ama şuan 98-100 arası gidip geliyorum. tekrar başlayamıyorum okul başlayacak diye. acaba yurt ortamında devam ettirebilir miyim ki?

Ben dukanı yaklaşık 1ay önce bıraktım daha doğrusu istemeden zorunda kaldım. bütün felaketler üstüste geldi önce kuzenim hastaydı kötüleşti ve hergünümüz hastanede geçti 1 ağustosta da kaybettik. onun üzerine 5 cenazemiz daha oldu. bu ay felaket ayım felan sanırım bayramın ilk günü de az daha yanarak ben ölecektim. işin özü kendimi saldım 115den 96ya inmiştim en son ama şuan 98-100 arası gidip geliyorum. tekrar başlayamıyorum okul başlayacak diye. acaba yurt ortamında devam ettirebilir miyim ki?

Öncelikle başın saolsun... Ben geçen sene yurtta güçlendirmeyi yapıyordum zor oluyordu ama başarılmayacak şey değil ki benim buzdolabımda yoktu düşünün yani :KK1: iki haftada bir kardeşim yapıp dukan keklerini, poğaçalarını yolluyordu...bikaç gün içinde tüketmem gerekiyordu tabi...Protein günlerinde de kızarmış tavuk falan alıyordum ya da dışarda balık...Masraflı oluyordu ama istedikten sonra oluyordu benim kardeşimin düğünü vardı mecburen dikkat etmem gerekiyordu ama düğünden sonra sınavımda çok önemli olduğu için son 2-3 ay sapıttım ve sonuç ortada :KK1: ama kısa sürede aldığım için kısa sürede verebiliyorum inşallah son 3-4 kilomda gidecek :KK34:

Fark ettim ki evde ne baklava azalıyor, ne börek ne de çikolatalar :KK1: layyyn bundan önce bütün çikolataları börekleri baklavaları ben mi yiyormuşummmm :KK53: :KK53: :KK53: Bir kez daha oha dedim kendime hehehehehehe

Bu arada 2. günü de kazasız belasız atlattım :)

bravooo:KK9: ama bizdekiler tükendi sanırım depresyondayım:KK1::KK53: ama azmine hayranım gerçekten

Öncelikle başın saolsun... Ben geçen sene yurtta güçlendirmeyi yapıyordum zor oluyordu ama başarılmayacak şey değil ki benim buzdolabımda yoktu düşünün yani :KK1: iki haftada bir kardeşim yapıp dukan keklerini, poğaçalarını yolluyordu...bikaç gün içinde tüketmem gerekiyordu tabi...Protein günlerinde de kızarmış tavuk falan alıyordum ya da dışarda balık...Masraflı oluyordu ama istedikten sonra oluyordu benim kardeşimin düğünü vardı mecburen dikkat etmem gerekiyordu ama düğünden sonra sınavımda çok önemli olduğu için son 2-3 ay sapıttım ve sonuç ortada :KK1: ama kısa sürede aldığım için kısa sürede verebiliyorum inşallah son 3-4 kilomda gidecek :KK34:
teşekkür ederim. umarım kurtulursun onlardan da ben şimdi başlarsam güçlendirmeye aralık ayında felan geçerim. kalıcağım yurt yemeksiz yani dışardan yiyebilirim ama ne kadar uygun olur acaba biilmyrm. eski yurdumda dolap vardı ama yenisinde benim de yok arkadaşımla bi tane alırız 2. el felan duramam ben öyle :KK70:

Herkese merhaba
Diyeti yapıp kilo verenlere bir sorum var.
Kilo verince göbek, basen vs. bölgelerinde küçülme oluyor mu?

Son günlerde çok araştırdım ve kilo kaybının vücuttaki ödemlerin dışarıya atılmasıyla gerçekleştiğini söyleyen doktorlar var.
Vücuttan su atmayla kilo vermenin bir anlamı yok.

Sorumu cevaplarsanız sevinirim.
Cevap olumlu olursa yarın gidip kitabı alacam ve eşimle diyete başlayacaz
:KK37:

başınız sagolsun gercekten zor gunler gecırmıssınız bence yurtta olur ıstedıkten sonra nıye olmasın...

Herkese merhaba
Diyeti yapıp kilo verenlere bir sorum var.
Kilo verince göbek, basen vs. bölgelerinde küçülme oluyor mu?

Son günlerde çok araştırdım ve kilo kaybının vücuttaki ödemlerin dışarıya atılmasıyla gerçekleştiğini söyleyen doktorlar var.
Vücuttan su atmayla kilo vermenin bir anlamı yok.

Sorumu cevaplarsanız sevinirim.
Cevap olumlu olursa yarın gidip kitabı alacam ve eşimle diyete başlayacaz
:KK37:
ben hep göbekten kilo alan bi insan olarak soyluyorum evet gobekten ıncelme oluyor mutlaka alın kitabı deneyın dukan gercek bır mucıze cünki ...

Fark ettim ki evde ne baklava azalıyor, ne börek ne de çikolatalar :KK1: layyyn bundan önce bütün çikolataları börekleri baklavaları ben mi yiyormuşummmm :KK53: :KK53: :KK53: Bir kez daha oha dedim kendime hehehehehehe

Bu arada 2. günü de kazasız belasız atlattım :)

üç gün boyunca annemde kaldım evet ben de anladım butun cıkolata sekerı ben yıyormusum mılletın ocagına ıncır agacı dıkmısım.. annem karnıyarık nıye bıtmedı dedi durdu. tebrık ederım canım..ınsallah son gunu de atlatmıssındır:nazar:

bayram kaçamaksız atlatılmıştır :KK9: üstelik sporumuda aksatmadım perşembe günü eksiler benim hakkım dimi kızlarrrr :KK1: gerçi regl olucam ama olsun, belimin inceldiğini o kıvrımın çıktığını hissediyorum, sınırlı izinlilerdende uzak duruyorum ama perşembe tartıldıktan sonra kendime dukan pastası yapabilirim tatlı krizi hat safada :KK53:

Başın sağolsun, ne zor şeyler yaşamışsın öyle :KK50::KK50: bir dene bence olmazsa olmaz, olursa ne güzel :nazar:

günaydınnn.

tatilde bitti :KK50:
sabah peynır, haslanmıs yumurta ve 1 bardak çay ile kahvaltımı yapmıs bulunmaktayım. yedıklerımı heyecanla yazdıgım ılk dukan gunlerı gıbı yenıden yazmaya baslayacagım. o gunler motıvasyonum tavandı sımdı ıse yerlerde.. artılarımdan bahsetmek ıstemıyorum. ramazanı eksı ıle kapatamadım malesef.. birkaç gunluk proteın ıle baslayıp kaldıgım yerden seyıre devam etmeyı planlıyorum. herkese boooollll eksiler... hadi gazamız mübarek ola :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Günaydın Dukancanlarıımmm!!!

Özleştik heee :KK66:

Bayramı kaçamaksız atlatanlara hayranım ve saygıyla selamlarım kendilerini :KK42::KK42: Ben yedim yani :) çok çok değil ama.. Kendime geldim yahu :p hihih :KK1: Gün itibarı ile yine 59,9 kiloyum. Neyse ki 60 olmamışım :p Neysee :KK66: 1 haftada yine 58 lere düşerim. 3 gün saf protein yapmaya çalışıcam. Önümde başka tuzaklar da kalmadı. Eylül sonu 56 olma derdindeyim :KK66: İnşallah olacaaakkk!!!
İşe geldiğim için mutsuzum :S ama bu mutsuzluğumum her şeyi erteleyip çalışmamadan ve bundan dolayı işlerin birikip sonra da "amanıınn ne çok işim vaarr" diye strese girmemden kaynaklandığına karar verdim. Kabul ediyorum tembelim :S :KK17::KK14: Çalışmıyorum... :S Kendimi gaza getirmem gerekiyor. Çalışmam gerekiyor.. Bir plan yapıp başlasam iyi olacak :KK31: Umarım uygulamaya alabilirim planımı :100: Hep böyle diyorum ama yine başlamıyorum çünkü :S Sanırım sizlerden birazcık uzak kalmam lazım olabilir. Yine de her gün girerim ben :KK66: Okumakla yetinmem gerekecek heralde bazen de çançene olmamdansa :p

....................
....................
canım iyi tatiller,iyi bayramlarrr :nazar:
bu arada beğenmediğin işe bak sen yaa,çıöıyorum deyince çıkılabiliyor mu sizin orda :KK9:
:KK1:Patron çıkmıştı. Millet de kaçtı :)) Benim iş beğenmem biraz zor sanırım :p

evet nihayet açıklandı kızım hemşirelik bölümünü kazandı şuan çok sevinçli bende öyle.darısı diğerine küçük kız tıp istiyor ona Allahtan daha 6 senesi var hele 2 sene sonra oks ye girsin sonra ünüverste derdine düşeriz.2 kız ikiside farklı büyük kısa yoldan okulu bitirip meslek sahibi olmak istiyor.uzun zamanokuyamam dedi.küçük ise farklı uzun süre okuyup emek vereceği şeyleri seviyor.oğlanım daha şabalak durumda nyin ne olduğunu bilmiyor.ben çalışıp senin kıremlerini alırım diyor.malum yaşlanacağım adamcağızımda emekli olacak krem almaya parası yetmezse anasına oğlu alacakmış.her neyse darısı herkesin başına.:nazar::nazar::nazar::nazar:
Dolbulcuuukk!! Hadi bakalım atlatmışsınız. Tebrik ederim kızınıı:KK9: Sıradaki yavruşların da istedikleri yerlere girsinler inşallah :KK66:

Gamzecim.. Gerçekten çok şeyler geçmiş başınızdan.. Ölenlere rahmet olsun.. Allah bundan sonra güzel günler göstersin inşallah sizlere..

Diyette de yurtta zorlanırsın ama, başarılmayacak bir şey değil. Belki ayda 4 kilo değil 3 kilo verirsin, ama buna da değer bence.. en azından bir dene derim.. Verdikçe veresin gelecek zaten :KK66:

Öpüyorum hepiciğinizi kızlaaarrr... İyi günleeeerrr....

canlarımm bayram bıttı allama sukurler olsunnn:KK1: 60.3 ıle bayrama basladım sadece proteın hıc yapmadım bu 3 gunde hep sebze proteın ama yaprak sarma sardık annemle benımkı yulaf kepegı ıle yagsız falan dıkkatlı yedım tatlı hıc yemedım tek kacamagım kahvenın yanında yedıgım bı tane badem sekerı:KK1: ve sabah ıtıbarıyel kılomm 59.5 duyrulurrrrrrrrrrr:KK8: 57.8 de bıtırmem gerekiyor dukan amcam ole demıstı guclendırmeyı henuz okumadım acıkcası ne yapacagımı bılmıyorum ha bu arada bayram boyunca her gun 1 lıtre soguk yesıl cay ıctım sabah sıcak bı bardak gerı kalanı surahıye koyup lımon ve nane ıle sogutup ıctım bence onun faydasını gordum:KK16:

X