Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bulaşık suyum, karşında son model kompleksli bir hatun varmış. Bu modellere hasetik asit diyorum ben :KK1: Düşün; zayıflığı öyle canını yakmış ki zamanında, diliyle senin canını yakmaya çalışmış. Çok da tınnn, diyip geçicen böylesine. O sana 20 kilo daha verseniz muhabbeti yaptığında sen de ona; senin de daha 40 fırın ekmek yemen gerekiyor güzelim hem de her manada diyeceksin. Hadi bakayım bu lafın altından kalksın... Sen orda kendi durumunun keyfini çıkarsana yavrım dimi ama :KK1:

Hasetik asit :KK1: bayıldım ben bunaaaaa heheheheheheeh sağol bebeğim güldürdün beni :)

fırında bol kakaolu dukan keki, mutfak kapısında kekin kokusunu almış 2 toraman kedi. çok sevimliler yahu :KK1:

Bugün bebelere bayram şekeri aldım :KK1: yiyemiyorum, çıldırmak üzereyimmmm :KK52: :KK1: Bayramı kazasız belasız atlatacak güçte hissediyorum kendimi, bakalım hislerim kuvvetli mi :KK1:

Anneme yardıma gittim dün. Alışveriş vs. Gelen gidene şeker, çikolata, tatlı stoğu yaptık. Ben onca alışverişin üzerine edebimle oturup meyveli yoğurt yedim :KK53:

Canım başka yolu yok ki. Peki irade mi meyveli yoğurt mu dersen bence çilekli :KK53: soruya bak hizaya gel. Şeker komasına mı girdim ne, o kadar tatlıyı bir arada görünce :KK1:
Canım çok haklısın başka yolu yok gerçekten.
İrade sayılır seninki elbette. En azından tükettiğin şey sınırlı izinli listesindeki bir besin. Ağzına 1 tane şeker ya da çikolata atmandansa meyveli yoğurt en iyisi. :KK39:

Ben 78 kiloyla kendi çapımda diyete başladığımda hiç kaçamak yapmıyordum canım da istemiyordu. Ama şimdi direniyorum resmen. :KK25:

Bu aralar doymuyorum da. Birde o sorunum var. :26:

İrade sayılır seninki elbette. En azından tükettiğin şey sınırlı izinli listesindeki bir besin. Ağzına 1 tane şeker ya da çikolata atmandansa meyveli yoğurt en iyisi. :KK39:

Ben 78 kiloyla kendi çapımda diyete başladığımda hiç kaçamak yapmıyordum canım da istemiyordu. Ama şimdi direniyorum resmen. :KK25:

Regl öncesi haftada ben de doymuyorum bir türlü. Özellikle de tatlı konusunda pis boğazlığım tavan yapıyor. Zaten geçmişte aldığım kiloların tamamına yakını regl dönemi iştah patlamalarından kaynaklanmıştı. Gece kalkıp nutella kavanozu filan kaşıklardım düşünsene. Şu tatlı krizleri dışında büyük bir risk görmüyorum bizler için. Onu da geçiştirmenin biçimleri var allahtan. En azından yulaf kepeği sayesinde revaniden tiramisuya kadar herşeyi pişirebiliriz.

bu aralar ben de doymuyorum. daha demim 3 tane keki mideye indirdim. içinde 2 kaşık yulaf kepeği, süttozu ve kakao vardı. bayramda ne yapacağım bilmem. inşallah dayanırım. tatlılardan ve hamur işlerinden kaçabilsem yeter en azından. en tehlikelisi onlar. yemeklerden az az yesem de dert değil. hergün en az 2 saat yürürüm. denize de gireceğim. yakarım yediklerimi.

Regl öncesi haftada ben de doymuyorum bir türlü. Özellikle de tatlı konusunda pis boğazlığım tavan yapıyor. Zaten geçmişte aldığım kiloların tamamına yakını regl dönemi iştah patlamalarından kaynaklanmıştı. Gece kalkıp nutella kavanozu filan kaşıklardım düşünsene. Şu tatlı krizleri dışında büyük bir risk görmüyorum bizler için. Onu da geçiştirmenin biçimleri var allahtan. En azından yulaf kepeği sayesinde revaniden tiramisuya kadar herşeyi pişirebiliriz.
Bende tam regl dönemindeyim zaten canım.
Allah'tan bayramla bir ikisini atlatmış olacağım.
Tabii ki de kaçamaksız! Ya da tadımlık kaçamak en fazla. :KK45:

Bayramın 2. günü kurabiye yapacağım kendime. Tatlı isteğimi bastıramıyorum. Atıştırmalık kurabiye iyi olur diye düşündüm.

benim doymamamın sebebi de aynı şey...

bu aralar ben de doymuyorum. daha demim 3 tane keki mideye indirdim. içinde 2 kaşık yulaf kepeği, süttozu ve kakao vardı. bayramda ne yapacağım bilmem. inşallah dayanırım. tatlılardan ve hamur işlerinden kaçabilsem yeter en azından. en tehlikelisi onlar. yemeklerden az az yesem de dert değil. hergün en az 2 saat yürürüm. denize de gireceğim. yakarım yediklerimi.
Canım ben de bayramın 2. günü kurabiye yapayım diyorum ama kakao falan koymayacağım. Limon aroması, vanilya, tatlandırıcıyla daha masumca olur diye düşünüyorum.

Canım ben de bayramın 2. günü kurabiye yapayım diyorum ama kakao falan koymayacağım. Limon aroması, vanilya, tatlandırıcıyla daha masumca olur diye düşünüyorum.

ben daha önce hiç kullanmıyordum sınırlı izinlileri. 15 gün önce ilk kez süt tozu, kakao ve diğerlerini aldım. ilk kez kek dondurma falan yaptım. onlar olunca tabi splenda da kullanmaya başladım. buna bir de her iftar içtiğim diet kola da eklendi. daha önce bunlar hemen hemen hiç yoktu hayatımda. süper hızlı kilo verirken şu an duraklamaya girdim. neyse şu tatili geçireyim, yine eski düzenime döneceğim. tatilde kaçamak yapmamak için, sınırlı izinlilere sığınacağım mecburen. ekim ayı sonunda güçlendirmeye geçmek istiyorum. o zamana kadar 60 olmam gerek. zor görünüyor ama neden olmasın. ramazanda kilo almasan bari diyordum. sonra 70 hedef koydum ve 200 gr sapmayla (üstelik hala regl olmadım) tuturdum hedefimi. ekim sonu 60 olabileceğime de inanıyorum açıkcası.

ben daha önce hiç kullanmıyordum sınırlı izinlileri. 15 gün önce ilk kez süt tozu, kakao ve diğerlerini aldım. ilk kez kek dondurma falan yaptım. onlar olunca tabi splenda da kullanmaya başladım. buna bir de her iftar içtiğim diet kola da eklendi. daha önce bunlar hemen hemen hiç yoktu hayatımda. süper hızlı kilo verirken şu an duraklamaya girdim. neyse şu tatili geçireyim, yine eski düzenime döneceğim. tatilde kaçamak yapmamak için, sınırlı izinlilere sığınacağım mecburen. ekim ayı sonunda güçlendirmeye geçmek istiyorum. o zamana kadar 60 olmam gerek. zor görünüyor ama neden olmasın. ramazanda kilo almasan bari diyordum. sonra 70 hedef koydum ve 200 gr sapmayla (üstelik hala regl olmadım) tuturdum hedefimi. ekim sonu 60 olabileceğime de inanıyorum açıkcası.
Canım olursun elbette. 60 rakamınıda görürsün 1-2 ay içinde.
Sınırlı izinli bende kullanmadım. Kurabiye, kek, tatlı türevleri denemişliğim yok hiç.
Bugün light puding aldım ama uzun bir süre yapacağımı sanmam. Muhtemelen beni duraklamaya sokar çünkü.
Zero tüketiyorum ben her gün. en az 2 bardak. İyi geliyor bana.

Bayramda babaannemin kadayıfını yememek için masum bir kurabiyeyle atlatayım diye düşünüyorum işte.
Kaçamaklar falan bayağı korkutuyor beni. Hemen + oluveriyor çünkü.
Moral bozukluğu yaşamak istemiyorum.

herkese iyi bayramlar..
kızlar 1 hafta önce sebze protein dönemim başladı atak da 1.6 kg verdim ama 1 haftalık seyir de 200-300 gr vermişim ancak ya bu normal mı sizdede mi böyle oldu ve bu nekadar sürer (yani bu kadar yavaş kilo vermek ya da vermemek)

kızlarr iyi bayramlarrr,
gerçi bu mesajımı kim görüyor bilemiyorum.bir başıma kalmışım buralarda :KK50:
herkesler tatilde,ben ise işteyim offff yaaaa bayram sabahı çalışan benden başka kim vardır acaba böhüüüü :KK14:
neyse seviyorum sizleri,öpüyorum kocamaaaannn :KK54:

X