Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

BTK yaptığı incelemelerde ttnet'in bazı abonelerden fazladan para tahsil ettiğini saptamış ve bu fazladan alınan paraların geri ödenmesine karar vermiş. aşağıdaki linkte TC no'su girerek geri ödeme alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. bana 1,78 tl ödeme gözüküyor:KK9::KK9::KK9::KK9: ama bazı arkadaşların 150 küsür tl ödeme aldığını duydum.

TTNET | TTNET Hakkında | Duyurular

şimdi benim bir sorum var :) kitabım ortada yok :KK43: o yüzden okuyamıyorum. Hatırladığım kadarıyla balıklar serbest ve her yeri yeniyor :KK1: Aranızda somon pişirip yiyen var mı, var ise bu balık diyete göre çok yağlı mıdır?

bütün balıklar serbest canım yağlılarda dahıl...

selam arkadaşlar. bu aralar işler biraz karıştı. misafirim vardı. ya evde koşturuyordum ya da dışarda. 3 gündür tartılamadım bile. yemek işleri de aksadı. evde ne piştiyse onu yedim. kendime ayrı yemek yapamadım. misafirim de sürekli atıştıran ve diyetimi sabote etmek için elinden geleni yapan bir arkadaştı. neyse işte... 3 gündür tartılamadım bile. en son 69.7 ile bırakmıştım tartıyı. bu akşam tartıldığımda muhtemelen + göreceğim ama ne yapalım sağlık olsun. bugün dışardayım ve bol bol yürüyeceğim. bakalım akşama sonuç ne olacak.

kızlar bu gece benim için dua edin nolursunuz...sonunda bi işe girebildim, bide sevgilimle aram düzelsin yaa çok üzülüyom böyle olunca:KK43:( nolur dua edin.birazdan başlıcam bnde dua etmeye. Allah hepimizin gönlünden geçeni versin inşallah

amin kuzum aminnn,yeni işin inşallah hayırlı olur.sevgilinle de hayırlı olacaksa barışırsınız inşallah,ama olmazsa da üzülme demek ki doğru kişi o değildir.yawww o kadar gençsin ki kiloları da veriyorsunn,herşeyin en güzeli olacak kuzuum,bazen üstüne gitmemek lazım bişeylerin.akışına bırak bakalım noluyor.ben bazen böyle iş yada aşk konularında içinden çıkamadığım zorluklara girdiğimde dua ediyorum,diyorum ki ' Allah'ım ben daha fazla düşünemiyorum,doğru olan ne içinden çıkamıyorum.Hangisi doğru yolsa sen beni ona sevket diyorum' Valla o da sevkediyor yada sonuç nolursa olsun diyorum ki Allah beni buna yönlendirdi demekki doğrusu buymuş diyorum.Tövbe yarabbim topu ona atıyorum gibi bişey oluyor yani :KK9::KK9:

dukanim dukanim ya öperim ben bu adami baksana herseye bir care düsünmüs:KK16: benim simdi ye kadar yaptigim kacamaklar hep minicik

pişşt heyyyy çekirge noluyo len :KK20:

ben 112.8 kg iken dukana başladım. 16 gün oldu. bu sabah 106.5 geldim.
10 gün SP yaptım. Şimdi 1+1 yapıyorum.
40 yaşındayım ve 5 yıldır menapozdayım. bu sebeple cok zor kilo veriyorum.
ama bu sefer olacak, bu kilolardan kurtulacağım...

çok tebrik ederim,çok hızlı başlamışsınız kilo kaybına,inşallahh en kısa zamanda hedefinize ulaşırsınız :KK9:
bu arada 35 yaşında mı menapoza girdiniz amaniiinnn yaaa benim hemen evlenip çocuk doğurmam lazımm puff :KK50:

Kızlarr belki de beni unuttunuzz benim hatam özür diliyorum yazmaya vaktim olmadı uzun zamandır. Sınavlarla meşguldum. Şimdi ise mutluluğumu sizle paylaşmak istiyorum. Dukana başladığımda tam 78.3 kiloydum şimdi. 65.4 :))))))) Diyetimin başlarında sürekli girip paylaşıyordum yaşadıklarımı sizde gerçek anlamda çok güzel destek oluyordunuz o yüzden haber vermek istedim bunda sizin de katkınız çok büyük. Şimdiki hedefim ise 60 kiloyu görmek :)):KK55:

çok tebrik ederim canım,azimle devam et 1 ay sonra görürsün 60 kiloyu :KK34:

Hepimize aşk diliyorum bugün :)

vayy kuzuu ağzından damlayan balı yiyyiimmm :KK23:

kızlar sıze foto gönderiyorum Eki Görüntüle 489236

ee ama sen sıfır beden falan mısın :KK9:

Hoş buldum bebemmmm, 3 kilo verdim ramazan boyunca, 69 küsürlerdeyim şu an :KK76::KK76: ama regl olunca dümen sapıttı, dünden beri böyle çikolata buldum dolapta aldım onu yanına çay yaptım ama ıhhh yiyemiyorum 1 kare yedim bıraktım, helva vardı onu aldım yiyim diye cıks hiç keyif vermiyor, eskiden yiyerek moralimi düzeltiyordum şimdi moralimi düzeltecek birşey kalmadı galiba, Allahım ne depresif insanmışım ben yeaaa:KK43::KK43::KK43: tabi bunların hepsi oğlum uyuduğunda baş gösteriyor o uyanıkken bir sorunumuz yok, zaten yemeye falan fırsat olmuyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım bugün yeni bir gün olsun,kaldığın yerden güzelce devam et bakiiim diyetine :KK55:

Sadece medesa için satışı var o ekmeğin güzelim. Sen de anlamıyon :21: :KK52:

yaaa dimek öyleeee enisteye bak sen:KK19: neyse ya bizim kizi almak icin bu kadar baldiza tost ekmegi yapmali:21:

heheheheheh kızlar çok güldürdünüz beni,Allah da sizi güldürsün emiii
2uge4p4.gif

bu arada ben adama dedim otelciyim falan isterseniz uğrayın bi ara görüşelim,belki otel için de ekmek kuruvasan falan alırız dedim.resmen yazılıyorum yaa aahahahahahahaha :KK60:

Medesaaaaaaaaa master çekirgem çok sevindim.
öpüyorum sarılıyorum mıncıklıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyyy cok tebrık edıyorum senı. valla sekerım hayan kaldım ıradene . supersın yaaa. kendımden gıtmıs gıbı sevındım. o nasıl ıfadedır ya herseye benzetmıssın sevıncı. supersın valla.:KK54:

:KK9::KK9: Çok güldüm :KK70::KK70:

Tebrikler canım.. Onlar da gidecek inşallah.. eksilerden gerçek eksiler gelecek :KK9::KK34:

Medesaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Valla biz bişey yapmadık kuzucuuuukkk!! Hepsini sen başardın!! Bizim desteğimize bile ihtiyacın yoktu senin bee!! Hiç kaçamak yapmadan 20 kilo verdin.. Amacına en kısa zamanda ulaşmak için elinden geleni yaptın!! Süpersin canım süperrr :KK54: Herşeyi hakediyorsun.. :KK52:
7.gif
buna da bayıldım hahahah :KK70: :KK60: Valla yutulacak kıvama geldin... Yirim seni yirimmm!!! :KK56::KK1::KK1:
..and the Oscar goes toooo....... :KK52: Tam Oscar konuşması yapmışsın yaa, çok güzel ahhaha :KK70: uç havalara hadi uuççç!! :KK55:

Eee 69 görmücen miii :KK55::KK1: :KK34:

medesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yürü be yavrum kim tutar seni:KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76:

süpersin süpersin :KK16::KK16:

canim benim belki bukadar disiplinli olmasan basaramazdinnn:KK19: ama sen zoru basardin

cok mtlu oldum halsiz bitkin bitkin otururken ssu ofis köselerinde bu haberi almak bana bile iyi geldi ki seni düsünemiyorum:21::21::21:

seyire devammi güclendirme mi gelsin:26::26:

kızlarrrrrr çok çoook teşekkür ederim canlarım beniimmm,inanın çook mutluyum yahuuuu :KK76:
delyyyyy sence bu mutluluğun üstüne,eee kilocukları da verebiliyorsam görmem mi 69'u
19.gif

göreceğiiimmmm,hedefimiii geri çekiyoruuum 69 olmadan geçmeyeceğim güçlendirmeyeee,bu da en az 1 ay daha seyredeceğim demek oluyor ama olsun
dancing1.gif

uyyyyy bütün çekirgeler geçecek güçlendirmeye ben buralarda tek başıma yaşlanacağım galibaa :KK9:
çok sağolun canlarım,siz verdikçe de ben aynı derecede mutlu oluyorumm,güzel bebişlerim beniiimmm
choir.gif

slm 20 kiloyu nekadar sürede verdiniz

pazar günü tam 5 ay olacak başlayalı.
yani ayda 4 kilo vermişim ortalama haftada 1 kilo yani,tam da Dukanımın dediği gibi :KK76:
Eğer başlamayı düşünüyorsanız burdan ayrılmayın.Sürüden ayrılanı kurt kapar Allah muhafaza :KK9:

Güne güzel uyanmışız bebekler :)

Medesacığım tebrikler kuzum :KK34: harikasınnnnnnn aman nazar değmesin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sağol kuzum,sen de inşallah kalan şu azıcık kilondan tez zamanda kurtulursun :KK16:

Şimdi benim bir sorum var :) kitabım ortada yok :KK43: o yüzden okuyamıyorum. Hatırladığım kadarıyla balıklar serbest ve her yeri yeniyor :KK1: Aranızda somon pişirip yiyen var mı, var ise bu balık diyete göre çok yağlı mıdır?

BTK yaptığı incelemelerde ttnet'in bazı abonelerden fazladan para tahsil ettiğini saptamış ve bu fazladan alınan paraların geri ödenmesine karar vermiş. aşağıdaki linkte TC no'su girerek geri ödeme alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. bana 1,78 tl ödeme gözüküyor:KK9::KK9::KK9::KK9: ama bazı arkadaşların 150 küsür tl ödeme aldığını duydum.

TTNET | TTNET Hakkında | Duyurular

19,70 TL iade çıktı.
ne iadesi acaba bu?

ben dün çok kötü bi şey yaptım :KK25: yedim de yedim :S ama öyle böyle değil insan dışı bi şekilde yedim :KK39: nedenini bilmiorum ama büyük ihtimal uzun süredir beynimin içinde dönen düşünceler beni çok yordu yıprattı stresten kendimi yemeğe verdim :/ başka bi açıklaması yok çünkü =) bugün toparlıcam inşallah 1 kg oynamışım tartıda yarın da saf protein günüm zaten 54üm bugün inşallah cuma günü yine 52yi görürüm olmadı cumartesi görürüm olumsuz düşünmek yok :KK19:

kızlarrrrrr çok çoook teşekkür ederim canlarım beniimmm,inanın çook mutluyum yahuuuu :KK76:
delyyyyy sence bu mutluluğun üstüne,eee kilocukları da verebiliyorsam görmem mi 69'u
19.gif

göreceğiiimmmm,hedefimiii geri çekiyoruuum 69 olmadan geçmeyeceğim güçlendirmeyeee,bu da en az 1 ay daha seyredeceğim demek oluyor ama olsun
dancing1.gif

uyyyyy bütün çekirgeler geçecek güçlendirmeye ben buralarda tek başıma yaşlanacağım galibaa :KK9:
çok sağolun canlarım,siz verdikçe de ben aynı derecede mutlu oluyorumm,güzel bebişlerim beniiimmm
choir.gif

Ben en az dört beş ay buralardayım bende bu kağnı hızı varken anca:KK53:

hadi iyisin. Daha once hıc sozleşmenı fesh ettınmı onunla alakalı sanırım..

açıkçası daha fazla bekliyordum. her ay sabit abonelik parası alıyorlar hiç konuşmasam bile 15 TL küsür.
hiç telefon sözleşmemi feshetmedim, ttnet kullanmıyorum şu an ama telefon yaklaşık beş - altı senedir açık

açıkçası daha fazla bekliyordum. Her ay sabit abonelik parası alıyorlar hiç konuşmasam bile 15 tl küsür.
Hiç telefon sözleşmemi feshetmedim, ttnet kullanmıyorum şu an ama telefon yaklaşık beş - altı senedir açık

ben feshettıgım ıcın ona yormustum demekkı degılmıs. Zaten bana verdıgıde Bısey degıl. Gıt al paranı bırakma onlara..

Son düzenleme:
ben feshettıgım ıcın ona yormustum demekkı degılmıs. Zaten bana verdıgıde vısey degıl. Gıt al paranı bırakma onlara..

Iban istediler verdim. ama telefon hala eski soyadıma kayıtlı hesap ise yenisine.
bunu sorun edip ödeme yapmazlarsa hiç şaşırmam:KK1:

Tünaydın bebekler :KK76::KK76:

sabah dukan krebi ile light kaşar ve karper yedim çayla birlikte, şimdi de light ton balığı ile yoğurt yiyorum, oğluş uyudu :emir_bebek: birazdan da çayla kitap keyfi yapıcam :KK51::KK51: İnşallah iradem sapıtmazda en az 2 günlük gerçek bir atak yapabilirim :18::18:

ıban istediler verdim. Ama telefon hala eski soyadıma kayıtlı hesap ise yenisine.
Bunu sorun edip ödeme yapmazlarsa hiç şaşırmam:KK1:

sanmıyorum canım ya yazmıslar sadece musterı hızmetlerının sıze ulaşması ıcın ıstendıgını. Hem hesabı belırtmıs adınıza olmalı dıye telefonuda belırtırdı.. öderler bence..

Şimdi benim bir sorum var :) kitabım ortada yok :KK43: o yüzden okuyamıyorum. Hatırladığım kadarıyla balıklar serbest ve her yeri yeniyor :KK1: Aranızda somon pişirip yiyen var mı, var ise bu balık diyete göre çok yağlı mıdır?
Ben yiyorum ben yiyoruummm!! Yağlı yağsız bütün balıklar serbesstt :KK66: Ekstra yağ koymadığın sürece sorun yok canım :KK66:

...........................
....................
19.gif

dancing1.gif

choir.gif

.......................
..............
Canikooo!! Ben de burdayım ben deee:KK52::KK52: Seyredelim beraber bakalım neler olacak hihihi :KK70: Bayramda kaçamakçıklar olmazsa bu işi kıvırırım ben heralde :KK66: Amaann! Olursa da kıvırırm yaaa.. Napiyim :)) Son 3 kilomuzu verelim :KK8::KK8: Bu arada bunlara bayıldıımmm :KK9::KK9:
19.gif
choir.gif

Son düzenleme:
kızlarrrrrrrrr günaydıııııınnnnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52:
bağırıyorum çığlıklar atıyorummmmm içimmm içimeee sığmıyorrrrr uçuyoruuuummmmmm :KK55::KK55::KK55:
72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 :KK53::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK33::KK9::21::KK3::KK4::KK52::KK55::KK8:
yaaaaaaaaaaaaaa inanabiliyor musnuzzz valla ben inanamıyorummmm yaaaa offf böyle yazışarak olmuyorr,keşke yanımda olsaydınız daaa hepiciğinizii kucaklasaydımm sıksaydım sımsıkııı,yaa spor sspikerleri gibi ağlamak istiyorum diye haykırmak istiyorummmm,halaa inanamıyorummmmm.yaaaa 20 kilo 300 gram verdim.
cancan.gif

çok şapşal bir mutluluk içindeyimmm
Banane21.gif

aşık olmuş gibi sırıtık sırıtık geziniyorummm ahahahaa
7.gif
lan yuttu bu ikoncan beniii ahahahahaaa,o kadar minnak oldum bennn hahahaha :KK76:
ayy beni idare edin bugün sanırım aklımı oynatmak üzreyeim,bu olağan üstü duruma alışmam biraz zaman alabilir.
dancegirl2.gif

yıllardırrr bir sürü yöntem deneyip sürekli başarısız olmuşken pat diye karşıma çıkıp beni kendine aşık eden Dukanıma,sonra bu kadar zorluğa göğüs gerebilip tek gün bile itaatsizlik etmeden disiplinle bu yolu başarıyla tamamlayabilmiş olan kendime,bir küçük bedenini verelim hanımefendi size 38 olur diyen mağaza görevlilerine ama daha da önemlisii bu yolda beni yalnız bırakmayan,destekleri enerjileri ve motivasyonlarıyla belki tökezleyecek olsam da elimden tutup kaldırıp beni kendime getireceklerinden emin olduğum,deneyimleriyle tarifleriyle pozitif enerjileriyle gücüme güç katan yüzlerini hiç görmediğim halde en çok sevdiğim can dostlarım kadar çok sevdiğimden emin olduğum tüm dukancan dostlarıma da çook ama çoook büyük teşekkür ederim.siz olmasaydınız belki de yapamazdım :KK16:
lennn olimpiyatta altın madalya kazanmışım gibi olduu,ayy ama çook mutluyummm.
hepinizi o kadar çoook seviyorum kiii
Laie_7.gif

bu arada bekleyin beniii,az kaldıı en kısa zamanda gelip onaylatacağım size fıstıklığımıı :21:
canlarım benim çoook saağolun hemi de her birinizzz
loveshower.gif

Ayyyyyy yerim ben seni yaaaaa :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9:

Valla sizin kilo vermeniz bile beni motive ediyor, çok seviniyorum hepiniz adına :KK16::KK16:

Eminim sürekli foruma girebilsem hiç kaçamaksız bir ramazan geçirirdim ama olmadı :KK50::KK50: artık daha sık girmeye çalışıcam, burda olmak bile bana kilo verdiriyor :KK54::KK54::KK54::KK54:

Ben en az dört beş ay buralardayım bende bu kağnı hızı varken anca:KK53:

sende kağnılık yok kuzum,sen de biraz kaçamak meyili var ondan.dikkat edersen azcık sıksan çok daha kolay verebilirsin bence :KK34:

sabah dukan krebi ile light kaşar ve karper yedim çayla birlikte, şimdi de light ton balığı ile yoğurt yiyorum, oğluş uyudu :emir_bebek: birazdan da çayla kitap keyfi yapıcam :KK51::KK51: İnşallah iradem sapıtmazda en az 2 günlük gerçek bir atak yapabilirim :18::18:

var yaa bayıldım menüne,afiyet olsun kuzum :KK56:

Ben yiyorum ben yiyoruummm!! Yağlı yağsız bütün balıklar serbesstt :KK66: Ekstra yağ koymadığın sürece sorun yok canım :KK66:

Canikooo!! Ben de burdayım ben deee:KK52::KK52: Seyredelim beraber bakalım neler olacak hihihi :KK70: Bayramda kaçamakçıklar olmazsa bu işi kıvırırım ben heralde :KK66: Amaann! Olursa da kıvırırm yaaa.. Napiyim :)) Son 3 kilomuzu verelim :KK8::KK8: Bu arada bunlara bayıldıımmm :KK9::KK9:
19.gif
choir.gif

hehehehee mutlu paylaşmıştı onları benle de pek kullanmıyordum,bugün mutluluğumu payşalırken onlardan da destek alayım dedim:21:
valla ben bayramı da sıfır kaçamakla atlatacağım Allah izin verirse.sarma götmezsem çok memnun olurum yoksa baklava böreklere dayanabilirim ama sarmaya da dayanıcam uleeennn,yaww bak şimdi yine dolmalarımı çöpe atan salak arkadaşım geldi aklıma :KK9:

bağırıyorum çığlıklar atıyorummmmm içimmm içimeee sığmıyorrrrr uçuyoruuuummmmmm :KK55::KK55::KK55:
72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 :KK53::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK33::KK9::21::KK3::KK4::KK52::KK55::KK8:
yaaaaaaaaaaaaaa inanabiliyor musnuzzz valla ben inanamıyorummmm yaaaa offf böyle yazışarak olmuyorr,keşke yanımda olsaydınız daaa hepiciğinizii kucaklasaydımm sıksaydım sımsıkııı,yaa spor sspikerleri gibi ağlamak istiyorum diye haykırmak istiyorummmm,halaa inanamıyorummmmm.yaaaa 20 kilo 300 gram verdim.
cancan.gif

Banane21.gif

7.gif
lan yuttu bu ikoncan beniii ahahahahaaa,o kadar minnak oldum bennn hahahaha :KK76:
ayy beni idare edin bugün sanırım aklımı oynatmak üzreyeim,bu olağan üstü duruma alışmam biraz zaman alabilir.
dancegirl2.gif

yıllardırrr bir sürü yöntem deneyip sürekli başarısız olmuşken pat diye karşıma çıkıp beni kendine aşık eden Dukanıma,sonra bu kadar zorluğa göğüs gerebilip tek gün bile itaatsizlik etmeden disiplinle bu yolu başarıyla tamamlayabilmiş olan kendime,bir küçük bedenini verelim hanımefendi size 38 olur diyen mağaza görevlilerine ama daha da önemlisii bu yolda beni yalnız bırakmayan,destekleri enerjileri ve motivasyonlarıyla belki tökezleyecek olsam da elimden tutup kaldırıp beni kendime getireceklerinden emin olduğum,deneyimleriyle tarifleriyle pozitif enerjileriyle gücüme güç katan yüzlerini hiç görmediğim halde en çok sevdiğim can dostlarım kadar çok sevdiğimden emin olduğum tüm dukancan dostlarıma da çook ama çoook büyük teşekkür ederim.siz olmasaydınız belki de yapamazdım :KK16:
Laie_7.gif

bu arada bekleyin beniii,az kaldıı en kısa zamanda gelip onaylatacağım size fıstıklığımıı :21:
loveshower.gif
aferim sana medesam. incecik medesam, uzun boylu medesa, çıtır çıtır medesam. aferim sana :-)

sende kağnılık yok kuzum,sen de biraz kaçamak meyili var ondan.dikkat edersen azcık sıksan çok daha kolay verebilirsin bence :KK34:

hayır canım var.:KK1:
geçen hafta beş gün saf P yaptım hiç kaçamaksız ama yine veremedim buna ne dersin

pişşt heyyyy çekirge noluyo len :KK20:

heheheheheh kızlar çok güldürdünüz beni,Allah da sizi güldürsün emiii
2uge4p4.gif

bu arada ben adama dedim otelciyim falan isterseniz uğrayın bi ara görüşelim,belki otel için de ekmek kuruvasan falan alırız dedim.resmen yazılıyorum yaa aahahahahahahaha :KK60:

19.gif

dancing1.gif

choir.gif

medesammm eniste olarak öptüm yahuuu ama baldiz ama baldiz bal olayida var hani:KK23:

ayyy ben biraz kassam bir ayda insem ayni gün gecsek güclendirmeye süper olur:KK16::KK16:

ben dün çok kötü bi şey yaptım :KK25: yedim de yedim :S ama öyle böyle değil insan dışı bi şekilde yedim :KK39: nedenini bilmiorum ama büyük ihtimal uzun süredir beynimin içinde dönen düşünceler beni çok yordu yıprattı stresten kendimi yemeğe verdim :/ başka bi açıklaması yok çünkü =) bugün toparlıcam inşallah 1 kg oynamışım tartıda yarın da saf protein günüm zaten 54üm bugün inşallah cuma günü yine 52yi görürüm olmadı cumartesi görürüm olumsuz düşünmek yok :KK19:

canimmm ben bu gibi durumlarda kulagima mp3 ü takip atiyorum kendimi yollara
yürüyorum da yürüyorum temiz hava spor sakinlik ooh mis tavsiye ederim:21:

kiz nicin atak yapiyorsun sen kac kilosunki

19.gif
choir.gif

bayramda normal kahvalti yapicam sanirim ailevi bir kahvalti bu:KK9::KK9::KK9::KK9:

pesine 3 gün saf protein sinirli yiyecekler de yok:KK19: dukancim öyle dedi

Selam bebekler, Kadir gecemiz mübarek olsun, hepimiz için aklıma geldikçe dua edicem :KK66: Love okudum şimdi hakkında hayırlısı ne ise o olsun, dualarımdasın :KK66:

cnm yazdıgını yeni gördüm..çok tşk ederim,,saolasın..

cancan.gif

Banane21.gif

7.gif
dancegirl2.gif

Laie_7.gif

loveshower.gif

medesa tebrikler kuzummm..hadi hadi yarınnn yeeee su kaşarlı tostu hak ettin :KK70: geçiyorsun dımı hemen guclendırmeye???

Iban istediler verdim. ama telefon hala eski soyadıma kayıtlı hesap ise yenisine.
bunu sorun edip ödeme yapmazlarsa hiç şaşırmam:KK1:

tt net abone merkezlerındende alabılıomussun,,wermezlerse öle yaparsın :KK70:

3 kilomuzu verelim :KK8::KK8: Bu arada bunlara bayıldıımmm :KK9::KK9:
19.gif
choir.gif

ya delyyy bende bunlardan istiorummmm,,nasıl yapcazzzzz nerden cıkıo bu ıfadelerrr,,dee hele bii ?

X