Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Maşallah canım, maşallah. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Senin eksi haberlerini duymak bebeklerin ilk dişini, ilk adımlarını beklemek gibi oldu valla. Maşallah nazar değmesin daha da gitsin inşallah canım benim.
Yap ekmeklerini, dayan sarmacıklara, aynı dert bende de var. Ben de annemin sarmalarına nasıl dayanacağımı düşünüyorum :KK56:
Kocan da alem ya, insan bi defa da demez mi? Ver sen bana şunun telefonunu bakayım :KK1:

İnşallah, inşallah. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK1: Teşekkürleeerrr :KK16: İnşallah :))

:18:Sarmacıklara dayanmak zor yaa!! Bayram zaten çikolata ve tatlı üzerine kurulu :S Sanırım 2-3 minnak sarma ve 1 dilim baklavayla kapatırım ben bu bayramı :S Yani o kadar olsa yine iyi. Tebrik etcem kendimi :)) Sınırlı izinli yaptım kendime :p Ha Dukan tatlışlarımdan falan yaparsam.. o sorun da çözülebilir gerçi :44: Du bakalım.. Düşüncem bişiler..

şimdi ben kotondan aldığım 34 beden eteğe girebiliosam, kendimi zayıf kategorisinde değerlendirebilir miyim? :KK1: içimde kaldı 3 kilomu veremedim bu yüzden pek zayıf gibi hissetmiyorum kendimi ama kıyafetler yalan söylemez dimii :44:
:KK9::KK9: E bi zahmet :KK1::KK1: Zayıfsın zayıf :KK70: Kız 38 beden giyiyorum da zayıfsın diyolar ya bana :KK70: Sen baya baya zayıfsın yani :))

kızlar piskopata bağladım.her saat başı tartıya çıkıyorum kendimi tutamıyorum.sohurda 2 yumurta 1 bardak çayve bilemiyeceğim kadar su içtim.daha içtiğim sular bitmedi saat başıda wc ziyaret ediyorum.şuan itibariyle üstümdekilerle 70 geldim.korse ve altındakileri çıkaramıyorum.normalde nü bi vaziyette aç karnına ve wc gittikten sonra tartılırdım.bunun yerine herhalde iftara yakın tartılmam lazım.bide karnım inanılmaz derecede düz öyle incecik deyilim kilo itibariyla ama görüntü 65 gibi.yani doktorun dediği oldu.bana çok az düzelteceğim ama 10 kilo vermiş gibi duracaksın demişti.dediği çıkmaya başladı.zaten etim çok sıkıdır.kilom da olsa senelerin sporu cildimi toplu yaptı.yoksa 3 çocuk ve 42 yaşında doktor liposakşına almayacaktı.muayeneden sonra derimin çok iyi olduğunu söylemişti:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:.yani taşgibi hatun olduğumu doktordan belgeldim:KK37:.yaşlansamda minareyi dik ttutacağım evellalah:nazar:.bide akdeniz beslenme tarzının içinden şu yörük kanını çıkarsam hamuru yok edecem emme kan çekiyor.hamuru havada çevirip açan ben şimdi sadece uzaktan bakıyorum.çocuklarım yerken ben yemiş gibi oluyorum.:KK56:

Canım benim, olsun olsun, :KK54:hemen takılmak yok, başka aksiyonlar katarak devam :emir_bebek::emir_bebek:

ekimcim yaa kasları çalıştırayım azıcık diyorum, karın ve bacak falan ama callan ı yapmaya gozum yemiyo 1 saat olduğu için, belki bu aksiyon bi işe yarar bi de bende tefalin bodysignal tartısını almıştım bi zamanlar, artık onla tartılıcam belki de kas alıyorumdur kim bilir fakir avuntusu işte :KK53:

Kilomu akşama bildireceğim ama bu yarışmanın bana kattıklarından bahsetmek istiyorum :p

Ben ki hiiiç çay içmezdim normal çay bile, şimdi zorla da olsa kendime yeşil çay demler oldum :KK70: Hala içerken isyan ediyorum ama olsun :)

Evde veya dışarıda yemek yerken kılı kırk yardım resmen acaba bu bana kilo aldırır mı falan diye :) psikopata bağladım sanırım :)

Sınırlı izinlileri son zamanlarda tüketiyordum şimdi hiç yok denecek kadar az :)

Bir hafta daha bi yarışmaya katılırsam kendimi gerçekleştirmiş olacağiiiim :KK52::KK53::KK53::KK53:

canavar bu yarışma en çok seni motive etmiş anlaşılan süper walla :KK9:

Kızlar acil fikirlerinize ihtiyacım var.Hani hatırlayın kestane şekerinin söylediği yerden ekmek sipariş etmiştim ama ekmek çok beyadı ve ben normal un olabileceğinden kıllanmıştım hatta bizim usta da un var bunda demişti ya,adamın açıklamasını paylaşıyorum sizinle yorum yapın lütfen,güveneyim mi ben bu adama ????

Size gelen 24 adet mini tost ekmeğinde toplam 8 ölçek (1 ölçek dolu dolu 1 yemek kaşığına tekamül etmektedir) yıkanmış ve ayıklanmış yulaf kepeğinin öğütülmüş olan unu,yumurta akı(sarısı kullanılmamaktadır),yağsız süt ve az miktarda kabartma tozu kullanılmıştır bildiğiniz üzere dukan diyet ölçüsü günde 2 ölçek yulaf kepeğidir.

selçuk belevi mevkisinde bulunan saanen keçi çiftliğimizde soğuk hava depomuz ve organik gıda ürünleri üretimimiz bulunmakta olup kullanmış olduğumuz yulaf kendi mahsulümüzdür yulafımızı tirede taş değirmenlerde öğüterek DÜAG güzelbahçe tesislerinde yıkama ve ozonlama işlemini yaptırmaktayız ürün hakkında bir şüpheniz var ise almış olduğunuz ürünün para iadesini yarın adresinize iade edebiliriz

medesam adamlar pek bi kendilerinden emin konuşmuşlar sanki güvenebilirmişsin gibi geldi bana

herkese merhaba millettttt..walla bu hafta sanırım herkesin bol eksi haftası olmuss,,ohh ohh ne güsel hep böle olsun inş...ben gecen hafta sebze agırlıklı beslenmeme ragmen bu hafta tartıda 51.9 gördum yanı 1100 gram wermişim cunku bı önceki hafta 53 kg.dım..Şok oldum rakamı görunce gözlerime inanamadım :KK53: :KK53: bu sevıncle fotosunu bile çektim :KK1:cunku dediğim gibi sebze agırlıklı beslenmıstım..neyse bu tatil öncesı ii oldu,,bu haftada dikkat edicem,bölece haftaya Adanada rahatca cnımın ıstedıklerını yıyebilirim.1 kilo alsamda sorun deil cunku ben 53 olsam bana yeter,artk bende kilo wermek istemiorum.terziye daralttırdıklarım yine bol gelmeye basladı we en önemlisi herkes yuzumun cok coktugunu soyluyor.benim artk kilo wermeye deil sıkılasmaya ihtiyacım war,,bayramdan sonra sanırım bende callana baslıcam..

kız avatarındaki tip gibi kaldın walla :KK9:

kepekle bende epey yaptımbişeyler 30 kaşıklık falan düşün 15 gün yiyeceğim bende buzluğa koydum.artık çıkartır yerim pizzamda var ancak sebze ekledigim için yarın yiyeceğim bugün ne yapacağım bilmiyorum kepeğim bitmiş gidip migrostan kepeğimi alayım.bide lion aroması alıp limonata yapayım geçen pek güzel oldu.

kızlar vırt zırt soru soruyorum ama sizden başk da danısacak kımse yok...
ben et sevmıyorum peynır yesem uc ogun mıdem bulanmıyor peynırle olmaz mı bu ıs arada da sıkarım kendımı et yerım ?

et ye bence başlarda yiyebildiğin kadar çünkü süt ürünlerinde az da olsa süt şekeri oluyo

:KK16::KK54:Saol canım!! Medesa da demiş söylemicen mi diye ama :44: korkuyorum valla :18: O gün kalktığımda karnım dümdüzdü mesela.. Bugün yine şişti biraz :KK43: Günü gününü tutmuyo kii :26: Tamam söyliyim.. Nazar değmesin :KK1: 57,5 kilo çıktım :KK76: İnanamadım gözlerime :KK53::KK52: İnşallah Perşembe de görürüüüm..

hadi delycim yendin bu sefer makuz talihini 56 bekliyoruz en kısa zamanda :KK51:

bi kg peynırı zaten yıyemıyorum bı gunde ..bı kalıp peynır uc gunde falan yıyebılıyorum söyle yapıyorum anlatayım

sabah: 1 yumurta ıkı kıbrıt kutusu peynır çay çay çay (eger sebze gunuyse domates bıber)
öğle: peynır (uc kıbrıt kutusu)
aksam : 1 yumurta yulaf kepeklı krep ıkı kıbrit kutusu peynır(krepı de zor bıtırıyorum hıcbısey yıyesım yokS: )
bı de cok fazla su

oldukça az kalori alıyosun bu şekilde halsizlik falan olmuyo mu?

hadi delycim yendin bu sefer makuz talihini 56 bekliyoruz en kısa zamanda :KK51:
:KK54:Teşekkürleeerrr :KK52: İnşallah yenmişimdir.. Hala inanamadığım için :KK1:
Bi de şöyle bişi var; antibiyotik alıyorum dişim için.. söylemesi ayıp belki ama :KK17: söliyim, fazla çalıştırdı tuvalet olayını.. Onun da etkisi var sanırım.. Onu bırakınca yine 59 olmam inşallah :KK53::KK1:

Kızlar selam herkese :KK3:

Semblante günün menüsünü takdim etsin sizlere :KK53:

$13082012008.jpg $13082012009.jpg

Dukan mücver. :KK56:

Zero'yla birlikte bir yandan atıştırdım bir yandan da sizlere gönderdim. :KK14:

dely ve kilo veren tüm bayanları tebrik ediyorum,iftar öncesini bekleyemedim çıktım tartıya, -100 az ama olsun yarışmayıda -600 ile kaybettim :KK1: ama mezuniyet için kıyafet almıştım önceden,2 ay içinde o kadar çok kilo almıştım ki mezuniyet törenimde giyememiştim, kıyafet patlayacak gibi duruyordu üstümde :KK37: mecburen pantolonla falan kilomu kapatmaya çalışmıştım, şimdi aldığım o elbiseyi giydim ,annemler inanamadılar :KK34: verdiğim çok değil 6 kilo ama çok farkediyor , bir 6 kiloyu daha versem çıtır olucam bennn :KK76:

dely ve kilo veren tüm bayanları tebrik ediyorum,iftar öncesini bekleyemedim çıktım tartıya, -100 az ama olsun yarışmayıda -600 ile kaybettim :KK1: ama mezuniyet için kıyafet almıştım önceden,2 ay içinde o kadar çok kilo almıştım ki mezuniyet törenimde giyememiştim, kıyafet patlayacak gibi duruyordu üstümde :KK37: mecburen pantolonla falan kilomu kapatmaya çalışmıştım, şimdi aldığım o elbiseyi giydim ,annemler inanamadılar :KK34: verdiğim çok değil 6 kilo ama çok farkediyor , bir 6 kiloyu daha versem çıtır olucam bennn :KK76:

Maşallaaahh!! :nazar: Olursun tabi yaaa.. :KK34: Az demee.. Bugün az ama hergün -100 olsa.. Ohooo :KK8: Etti sana -700 :) Hem 600 gr vermişsin bence çok iyi..
Ben diyete başlayalı 5 ay olacak yakında.. 20 haftadan fazla.. ve ben ancak 10 kilo ya verdim ya veremedim.. Makus bir talihim var :76: Bünye meselesi :KK53: Arkadaşlar saolsunlar o yüzden bi sevindiler benim için :KK1: O yüzden 100'müş 200'müş dert etme.. aldığını da görebilirsin. Onu da dert etme :KK66: Çıtır olacaksın :KK12:

Bu arada o giden 6 kilonun en az 4-5 kilosu yağdan gitmiştir :KK34: O yüzden çok fark ediyor :KK34:

Son düzenleme:
Ohhh valla maşallah canım:nazar::nazar::nazar:, barnakların da güzelmiş heeeee:KK1::KK1:

Kız ben bunu atlamışım :)))
Dely yazınca gördüm. Kahkahayla güldüm ya okuyunca, Allah da seni güldürsün emi :))))

Öyle patlayamazsın kuzum sen, benim evdekiler daha çok şekeri yiyip zevkten ölüyolar zannımca :KK9:

amin kuzum,hepimizi güldürsün inşallahh :KK16:

medesaaaam bebeim sana ekimin ilk haftalari geliyorum ya bebeimm bak hep karistiriyorsun ben leylegi havada gördüm bu yil icersiinde 10 kez türkiye yaparim sanirim insallah:21::21:

acca gelecekti galiba eylülde,eee hem ben ne bileyim kuzum her gelişinde heyecanlanıyorum bu sefer izmire geliyor diye:KK52:

BEnim annem ANTEP li. DÜn dayım geldi ziyarete. 4 aydır görmemiştim ben. D,yete de başlayalı 3 ay oldu. Evimi taşıdığımdan sabah uyu hali saçıma bi bandaha takıp gözlük pijama attım kendimi ana caddeye. Arabamıda değiştiğimi bilmiyor dayım. İndim arabadan beklemeye başladım. Karşıdan dayımın arabasını görünce el kol işareti falan yaptım. Yanıma kadar geldi ben deli gibi hareket yapan bi tip. Aaa o da ne.. Durmadı yanımda baktı ve bastı gitti. Sonra beni arıyor nerdesin kayboldum galiba diye. Ya dayı yanımdan geçtin dedim. Hatta durdun baktın dedim.
Şokk
O senmiydin ne olmuşsun muhabbeti tüm gün sürdü. Tabirince "dal" olmuşum. Daha önce neymişim düşünün artık. Bu kiloda bile dal sandı beni. Hemen yengemi falan aradı İpek acayip erimiş falan diee. Ben havalarda tabiiii. Babamda diyorki o kadar değil falan azıcık süzüldü diyorr. 15 kilo ne süzülmesi be yaa diyesim geldi de sustum.

Akşam iftarda p günümdü ve deli gibi çeşit vardı . OO dedi dayım bu nasıl diet ben. anlattım protein yiyorum die. Yae biz antepliler de hep böle besleniyoruz zaten demezmiii. Haklı adam. Ama kebapların yanında yedikleri lahmacunları, sabah 5 de yenen çartlak kebabı ve üstüne cila edilen katmeri saymıyor tabi. Ay kusura bakmayın yazınca benim bile canım çekti ama diet bitince hepiciğini yiyeceğiz nasılsa...

EE kuzumm adada bayramdayım. Alemde lazım değil bu fazla kilolar bana. Zaten rakının dibine vuracağımdan fazla vermem iyi. Dayanamam bilirsin...

Gitsin kilolar gitsin kilolarrrrrrrr.
Tşk cnm

Ohh iyi yapmışşş. Medesammmm duydunmuuu ne didiii.
Hanife hanım emin olun hepimiz çok değiştikkk. Şaka gibiyizzzz...

İster CALLEN gellll işter seviş ister barışşş :)

Bana güven verdi açıkça sölemez yoksa. Çok net olmuşş. Yıkanmış yulaf fikri iyi geliyor. Un kalıntısı kalmaz. Acaba sadece yulaf kepeği satıyorlarmı...

Evet canım. IT ci gidince yenisi yasak koymuştu. Kötü baktım ona yada burayı okudu. Eve gittim net bağladım. ertesi gün bir baktım ki iş yerinde kk geri gelmiş. Eve bağladım sayesinde herşeyin hayırlısı.

Aman darısı hepimizin başına. Nice 1500 lere.....

Kesinlikle ben bu diyetin su diyeti olduğuna karar verdim. Çünkü bu zaten benim yeme tarzımdı. Yanında yediğim ekmek börek ve tatlıları saymazsakk :)

Süpersin canım. Evet sen daha fazla verme bencede. Hadi doba hep birlikte CALLEN

Ayyy bayılırım yoğurtta beklemiş mısıs ekmeğine.. Off günde 1 kaşıkmıydı mısır ekmeği sınırlı izinliii. Canım çekti yawww

Ben bunu yapıyorum süper oluyorrr.
Ama esas tost ekmeği tarifim budur.

1 yumurta.
1 kaşık labne yada süzme yoğurt
2 kaşık kepek
az kabartma.
Mikrodalga 5 dk.
Tam tost ekmeğii bence buu :)

kuzuuum,valla rakının dibine vurmamıza daha 1 sene var yahuu,güçlendirmede de vuramayız ki :KK50:

:KK16::KK54:Saol canım!! Medesa da demiş söylemicen mi diye ama :44: korkuyorum valla :18: O gün kalktığımda karnım dümdüzdü mesela.. Bugün yine şişti biraz :KK43: Günü gününü tutmuyo kii :26: Tamam söyliyim.. Nazar değmesin :KK1: 57,5 kilo çıktım :KK76: İnanamadım gözlerime :KK53::KK52: İnşallah Perşembe de görürüüüm..

Eşime düşük çıkıncaaa "Ayyy!! Sence kaç çıktım" diyorum. O da hep çıktığımdan daha düşük söylüyor yaa :KK9: 57,2 mi dedi :p Normalde onun daha yüksek söylemesi ve benim de "haayyıırrr 57,5 çıktım" demem gerekiyodu hihih :KK1: Hep öyle planlıyorum. Hiç şunu yaptırmıyo bana :KK9::KK9:

Ben de bayramın 1. gidiyorum Bursa'ya.. ekmek yapmalıyım.. Yoksa öyle kepek götürmekle olmuyoo.. Annemin sarmalara nasıl dayancam bilmem ama :18:

İnşallah inşallah... :KK51::KK1:

Vışşş :KK70: O senin zayıflığın şekerim :KK1::KK1:

Geçmiş olsuunn!! Sağlık söz konusuysa artık Dukan falan kusura bakmasın :KK1: :KK34:Toparlarsın canım... :KK55:

nazar değmesin kuzum benim,perşembe daha iyilerini de gör inşallahh :nazar:

Maşallah canım, maşallah. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Senin eksi haberlerini duymak bebeklerin ilk dişini, ilk adımlarını beklemek gibi oldu valla. Maşallah nazar değmesin daha da gitsin inşallah canım benim.

Yap ekmeklerini, dayan sarmacıklara, aynı dert bende de var. Ben de annemin sarmalarına nasıl dayanacağımı düşünüyorum :KK56:

Kocan da alem ya, insan bi defa da demez mi? Ver sen bana şunun telefonunu bakayım :KK1:

İnşallah, inşallah. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kız telefonu verse de sence dely'nin kocası senin 34 beden sesinden korkar mı ki :KK9:

veeeee herkese geç de olsa iyi haftalar mutlu günler
nasılsınız şekerler
ben muhteşem olmamakla beraber iyi sayılırım kilocuklarımda iyi -400 ile bitirdim 76 lara bu haftada inemedim77.1 77 arası gidip geliyorum
tabi mazaret sayılmaz yarışma için ama regli oldum bugün 3. günü
ha birde misafirim var evde
çoluk çombak tüm aktivitemiz yemek yemek üzerine
ama bu hafta umarım -1000 olacak
okuyamıuorum geçmiş çok uzun ama geç vakit okurum diye umut ediyorum
öpüyorum herkesiiiiiiii:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X