Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben hep mikroda pişiriyorum ekimcim ve fırını da sırf bu yüzden aldım.
yalnız en yüksek ayarda 7 dk pişiriyorum. evet sünger gibi oluyor ıslak gibi ama sonra düzeliyor. istersen tavada yada tost makinesinde de gevretebilirsin tost makinesinde çok güzel oluyor mısır ekmee gibi oluyor:KK52::KK52:

Sağol fıstığım, tarifi de ver o zaman, bayramlık hazırlayım da kazaya kurban gitmiyim. Benim fırın medesam ın ki gibi hatta onun 2 adım ötesinde sağır, dilsiz, ne duyuyor ne görüyor, 2 saatte pişiriyor ekmeği. Bu yüzden mikro candır yine de :KK9: Bide ben mısır ekmeğini çokkkk severim. Yoğurda doğrar yerdim eskiden, ahh ahhh :KK56:

kızlarrrr uçuyorum şu an havalara ama kilo verdiğimden değil kpss sonucum açıklandı 96:KK16::KK16::KK33::KK76:
Vay beee!! :KK53: Utanmayaydın da full yapaydın :KK1: Bravoooo :KK9::KK9::KK9:

Ayyy :S Çok fenaaa.. Allah rahmet eylesin..
Ben de pepper time kullandıydım.. Ben de çok işe yaramadı da.. Eşim 7-8 kilo verdi 20 günde onla :S Aman uzak duralıımmm...!!

Kızlar yarın doğumgünüm ama pasta bile yiyemeden nasıl kutlanırsa artık. Yuh bana 38 bitiyor. :21: Ben doğumgününe doğum günü demem bademli pasta yemeyince :KK53:
Geçmiş amaa... Mutlu yıllar sempatiiikkk :KK9::KK52: Çıtır bir hatun olarak geçir bundan sonraki yıllarını inşallah.. :) Sağlık mutluluk dilerim..

geçmiş olsun dely, ben 4 unu de ameliyatla aldırmıştım, çenem küçük olduğu için diğer dişleri yamultuyodu. hatta 2 sini tek seferde aldırdım, biraz ağrı çekiyosun ama içerde çürürse çok daha zor oluyo, iyi bir çene cerrahı alırsa çok şişme ve ağrı olmadan atlatabilirsin.
Saol canıımm :KK16: Ben de iyi bi doktor arıyorum işte.. Burda bi arkadaşım oldu, memnundu da.. Ama çenesi dıştan bile morarmış biraz.. Nasıl memnun olunur ki ondan :S İnşallah çabucak geçer benimki..

kuzum ton balığını yağsız yiyemediğim için normal balık alıcam (aman amma nazlıyım yaa onu yiyemem bunu yiyemem aç kal o zaman :KK53:)
Hahahaha :KK9::KK9: İyi cevap vermişin kendine.. Aferin biliyon kendini hehehe :KK70::KK1::KK1:

delycim öncelikle geçmiş olsun, biraz geç oldu ama kusura bakma girememiştim çok fazla nete bu aralar:KK17:
................
Saol canımm.. Daha bir şey yaptıramadım ama.. Yakındır :18: Bayram bi geçsiin de..

Ben bugun 97.3 ile artik bki'mi 35 ten asagi dusurdum :)
yani 3.sınıf degil, 2. Sınıf degil, 1. Sınıf bir obezim artik. 83 olunca "kilolu" olucam.
Ay kıyamaaamm :KK19: "Normal kiloda" olcan "normaaalll" :KK66::KK34::nazar:

...
hedefim ilk basta 64 idi, gecenlerde 59 a dusurdum,
bugun de 57 ye dusurdum (Boyum 1.67)
Kimsenin yaa azcik toplusun canim bile diyemeyecegi kadar zayif olucam.
insallah :)
Ben de öyle istiyorum iştee... "Aaa sen zayıfsın" desinler.. Di mi di miiii :KK52::KK52:

Son düzenleme:
Beni görenlerin daha ne kadar zayıflayacaksın demeleri yok muuuuu, eriyorum bitiyorum resmen heheheheheheh daha çok gaza geliyorum uleyyyyn :)

Son düzenleme:
herkese merhaba millettttt..walla bu hafta sanırım herkesin bol eksi haftası olmuss,,ohh ohh ne güsel hep böle olsun inş...ben gecen hafta sebze agırlıklı beslenmeme ragmen bu hafta tartıda 51.9 gördum yanı 1100 gram wermişim cunku bı önceki hafta 53 kg.dım..Şok oldum rakamı görunce gözlerime inanamadım :KK53: :KK53: bu sevıncle fotosunu bile çektim :KK1:cunku dediğim gibi sebze agırlıklı beslenmıstım..neyse bu tatil öncesı ii oldu,,bu haftada dikkat edicem,bölece haftaya Adanada rahatca cnımın ıstedıklerını yıyebilirim.1 kilo alsamda sorun deil cunku ben 53 olsam bana yeter,artk bende kilo wermek istemiorum.terziye daralttırdıklarım yine bol gelmeye basladı we en önemlisi herkes yuzumun cok coktugunu soyluyor.benim artk kilo wermeye deil sıkılasmaya ihtiyacım war,,bayramdan sonra sanırım bende callana baslıcam..

lovelyyyyym inanmayacaksin bende üc kez pespese tartildim resim cektim dün 71,2 kg görünce masallah hepimizee:KK16::KK16::KK16::KK16:
kobay olayım yaniii,yaa un varsa içinde ya 200 kilo olursam ya pudra şekeriyle karbonat karışımını yiyen karıncalar gibi yulaf kepeği,beyaz un karışımını yiyip patlarsam :KK9::KK9:

kuzu ben mikro keki yaptım bir kere 3.5 dk tuttum ama yine sünger gibiydi hatta gibisi fazla sünger bob gibiydi ahahahah:KK60:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: amaaaan ne olcek dukan varken kim korkar kilo almaktan pehhhhh:21::21::21:

:KK30:ay Allah korusun

ay ama neredeydi bu adam demistiniz bende iki haftaligina türkiyedeyken siparis versem fena olmaz vallahi gecn gitmemde bir paket yulaf kepegimi aldim yanima yüzüne bile bakmaya firsat kalmadan geri getirdim:44:

Sağol fıstığım, tarifi de ver o zaman, bayramlık hazırlayım da kazaya kurban gitmiyim. Benim fırın medesam ın ki gibi hatta onun 2 adım ötesinde sağır, dilsiz, ne duyuyor ne görüyor, 2 saatte pişiriyor ekmeği. Bu yüzden mikro candır yine de :KK9: Bide ben mısır ekmeğini çokkkk severim. Yoğurda doğrar yerdim eskiden, ahh ahhh :KK56:

merak etme mısır ekmeğini yeniden yogurda dograyip yiyebileceksin:KK52:
nasıl mı ?:KK34:
iştee böyleeeee ;
dukan diyeti tarifleri: MİKRODALGA EKMEĞİ ve TOST

Günaydın kızlaaarrr..
İşe hep geç kalıyodum ben :S 9'a doğru geliyodum.. Bugün 8'i çeyrek geçe falan geldim.. Anaammm.. O ne geçmek bilmez günmüş ayol!! Öğlen olamadı daha yaa oofff :97: Çok sıkıcııı!!

Bu arada Cumartesi günü tartıda çok güzel bi rakam gördüm :KK52: ama 1 günlük falandır kesin o.. Çok sevinemedim korkumdan :KK53: Moralim bozulur şimdi yine diye de bi daha tartılmadım. Perşembe gününü bekliyorum. Hadi bakalım ne olcak :18:

Haftasonu yazılanları okumadım.. Hereksler iyidir inşallah.. iyi haftalaaarrr...

Canım kardeşim benim,:KK19:
Mesai saati dedin ya, eskiden bizim her pazartesi avrupa yakasında toplantımız olurdu, (yine var artık video konferans) saat 8 de başlardı ama benim 6,45 de evden çıkmam gerekirdi malum köprü trafiği, işte o gün bana pazartesi salı gibi gelirdi. Tabii ben haftayı tükettiğimden cumayı da cumartesi sanıp işe gitmek istemezdim.

Tartıdaki rakamı söylemiycek misin bize, geri gider diye mi korkuyorsun :KK34:

İnşallah perşembe de aynı rakamı görürsün canım. :KK16::KK16:

kızlar ben sağlık personeliyim(hemşireyim),dr.arkadaşım bu diyetle şuan toplamda 8 kg verdi 3 ayda...kadın komple değişti diyebilirim size,hatta secgilisini bile değiştirdi okadar inanın bana ;-))
Hahahah:KK9: Baya değişmiş hihiih:KK1::KK9:
canımmm sana da iyi haftalar,özlettin kendini iyice ama tabii şimdiki koşuşturmalarının arasında yine de unutmuyorsun bizleri canım benim.herşey yolundadır inşallah :KK16:
bu arada ne olacak senin bu önlenemeyen kilo verimin bilemiyorummm :KK9:
Di mi yaaa :KK9: Önlenemeyen yükseliş.. yani düşüş :p:KK53:

Bu arada ben o ekmek aldığın yere inandım aslında.. Almışsın madem ye bence.. Sonra bi daha yemezsin.. Ne kadar almıştın ki.. ? Yapmaya üşendikçe arada tırtıklarsın işte. Bi güzel tostuna da yap.. Sonuçta içinde yulaf kepeği varsa.. Tadına bak bari :)) Anlarsın zaten az çok :KK66:

herkese merhaba millettttt..walla bu hafta sanırım herkesin bol eksi haftası olmuss,,ohh ohh ne güsel hep böle olsun inş...ben gecen hafta sebze agırlıklı beslenmeme ragmen bu hafta tartıda 51.9 gördum yanı 1100 gram wermişim cunku bı önceki hafta 53 kg.dım..Şok oldum rakamı görunce gözlerime inanamadım :KK53: :KK53: bu sevıncle fotosunu bile çektim :KK1:cunku dediğim gibi sebze agırlıklı beslenmıstım..neyse bu tatil öncesı ii oldu,,bu haftada dikkat edicem,bölece haftaya Adanada rahatca cnımın ıstedıklerını yıyebilirim.1 kilo alsamda sorun deil cunku ben 53 olsam bana yeter,artk bende kilo wermek istemiorum.terziye daralttırdıklarım yine bol gelmeye basladı we en önemlisi herkes yuzumun cok coktugunu soyluyor.benim artk kilo wermeye deil sıkılasmaya ihtiyacım war,,bayramdan sonra sanırım bende callana baslıcam..
Valla sevindim canım ama.. artık bundan sonra daha da sevinemicem :) bak.. Dedikleri doğru.. yüzün çökücek ama artııkk..! Nerdeyse 50 olacaksın.. Yetişkin insanlarız.. Boyun da çok kısa değil.. 50 kilo olmak çok azzz :S Aen Adana'da güzeelllce ye, 53 ol da gel :KK66:

kobay olayım yaniii,yaa un varsa içinde ya 200 kilo olursam ya pudra şekeriyle karbonat karışımını yiyen karıncalar gibi yulaf kepeği,beyaz un karışımını yiyip patlarsam :KK9::KK9:
..............
:KK9::KK9: Hay sen patlama e mi!!? :KK9::KK9:

............
ay ama neredeydi bu adam demistiniz bende iki haftaligina türkiyedeyken siparis versem fena olmaz vallahi gecn gitmemde bir paket yulaf kepegimi aldim yanima yüzüne bile bakmaya firsat kalmadan geri getirdim:44:
Tatilden sonra sınav vardır da, çalışmaya kitaplarını götürürsün memlekete de tatil boyunca açmazsın ya.. Hahaha :KK9::KK9: Onun gibi :KK1: Ben de öyle yapıyorum :S :))

Tatilden sonra sınav vardır da, çalışmaya kitaplarını götürürsün memlekete de tatil boyunca açmazsın ya.. Hahaha :KK9::KK9: Onun gibi :KK1: Ben de öyle yapıyorum :S :))

aynen delycimmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: 10 gün sonra iki haftaligina gidiyorum cok korkuyorum ama carem yok ya dukan krebi ya hic ekmek:26:

Günaydın canlarım, hepinize iyi haftalar, bol eksili günler olsun inşallah :KK16:

Nasılsınız? Herkes iyi mi?

Ben de yoğunluk ve kilo verimi devam ediyor, durduramıyorum kendimi :)) bugün 55,2 kiloyum :emir_bebek:

Ödülümü bugün yapıcam, haftaya da bayrama denk getireyim ki anacığımın yemeklerinden yerim. :KK56:

Yarışma nasıl gidiyor kızlar? Eminim sizi çok motive etmiştir bu durum. En kısa zamanda hedefinize ulaşın inşallah.

Bu arada ben callen teyzemle başladım yine bugün 4. olacak. 5 gün yapıp 15 gün ara vermiştim ama yeniden başlayınca hiç zorlanmadım. Yanında da 8 minutes buns diye basen kalça egzersizi var onu yapıyorum eşref saatime denk gelirse. Yoğunluk devam ama yakında rutin olarak sizlerle olmaya başlarım.

Ajansa bağlandınız, benden haberler şimdilik bu kadar kızlar. :KK9:

ekimcim walla bende duramıorum,,almayalımda wermesekte olur artk walla..:21:

Kızlar acil fikirlerinize ihtiyacım var.Hani hatırlayın kestane şekerinin söylediği yerden ekmek sipariş etmiştim ama ekmek çok beyadı ve ben normal un olabileceğinden kıllanmıştım hatta bizim usta da un var bunda demişti ya,adamın açıklamasını paylaşıyorum sizinle yorum yapın lütfen,güveneyim mi ben bu adama ????

Size gelen 24 adet mini tost ekmeğinde toplam 8 ölçek (1 ölçek dolu dolu 1 yemek kaşığına tekamül etmektedir) yıkanmış ve ayıklanmış yulaf kepeğinin öğütülmüş olan unu,yumurta akı(sarısı kullanılmamaktadır),yağsız süt ve az miktarda kabartma tozu kullanılmıştır bildiğiniz üzere dukan diyet ölçüsü günde 2 ölçek yulaf kepeğidir.

selçuk belevi mevkisinde bulunan saanen keçi çiftliğimizde soğuk hava depomuz ve organik gıda ürünleri üretimimiz bulunmakta olup kullanmış olduğumuz yulaf kendi mahsulümüzdür yulafımızı tirede taş değirmenlerde öğüterek DÜAG güzelbahçe tesislerinde yıkama ve ozonlama işlemini yaptırmaktayız ürün hakkında bir şüpheniz var ise almış olduğunuz ürünün para iadesini yarın adresinize iade edebiliriz

cnm benım içim rhaat etmezdi sahsen,,ben yemezdim ama tabiki yine karar senin.

Kızlar,

Dukan ekmeği ve kekini mikrodalga ile pişiren var mı? Ben 4 dk ya ayarladım ama sünger gibi oldu, en güzel tarif hangisi ve en uygun süre kaç dakika?

cnm ben 5-6 dkda yaptım yine sünger gibi oluor.

Valla sevindim canım ama.. artık bundan sonra daha da sevinemicem :) bak.. Dedikleri doğru.. yüzün çökücek ama artııkk..! Nerdeyse 50 olacaksın.. Yetişkin insanlarız.. Boyun da çok kısa değil.. 50 kilo olmak çok azzz :S Aen Adana'da güzeelllce ye, 53 ol da gel :KK66:

saol cnmm..hadi bakalım senın gusel haberide beklioruz dört gözlee :KK53:

Ohhh valla maşallah canım:nazar::nazar::nazar:, barnakların da güzelmiş heeeee:KK1::KK1:

Kız ben bunu atlamışım :)))
Dely yazınca gördüm. Kahkahayla güldüm ya okuyunca, Allah da seni güldürsün emi :))))

Öyle patlayamazsın kuzum sen, benim evdekiler daha çok şekeri yiyip zevkten ölüyolar zannımca :KK9:

Kuzum ya bence sen kendin yapmaya devam et, arımayasın sen yaparsın, bu zamana kadar yaptın zaten, ben olsam almazdım :KK34:

Mikro dalgaya gelince valla bi defa da 2,5 dk yapayım bakalım ne olacak :)

ben yapıyorum ama benimkiler ekmekten çok keke benziyorlar yani tost yapmaya elverişli olmuyor,ne bileyim ya adam da %100 oy almış,memnun kalmış insanlar vs.içimden güvenmek geliypr ama ya un varsa diye de çok korkuyorum :KK50:

Vay beee!! :KK53: Utanmayaydın da full yapaydın :KK1: Bravoooo :KK9::KK9::KK9:

Ayyy :S Çok fenaaa.. Allah rahmet eylesin..
Ben de pepper time kullandıydım.. Ben de çok işe yaramadı da.. Eşim 7-8 kilo verdi 20 günde onla :S Aman uzak duralıımmm...!!

Geçmiş amaa... Mutlu yıllar sempatiiikkk :KK9::KK52: Çıtır bir hatun olarak geçir bundan sonraki yıllarını inşallah.. :) Sağlık mutluluk dilerim..

Saol canıımm :KK16: Ben de iyi bi doktor arıyorum işte.. Burda bi arkadaşım oldu, memnundu da.. Ama çenesi dıştan bile morarmış biraz.. Nasıl memnun olunur ki ondan :S İnşallah çabucak geçer benimki..

Hahahaha :KK9::KK9: İyi cevap vermişin kendine.. Aferin biliyon kendini hehehe :KK70::KK1::KK1:

Saol canımm.. Daha bir şey yaptıramadım ama.. Yakındır :18: Bayram bi geçsiin de..

Ay kıyamaaamm :KK19: "Normal kiloda" olcan "normaaalll" :KK66::KK34::nazar:

Ben de öyle istiyorum iştee... "Aaa sen zayıfsın" desinler.. Di mi di miiii :KK52::KK52:

dely sen zayıfsın zaten :KK9:
bu arada pepper time ben de kullanmıştım 8-9 kilo verdim sonra geri aldım,ayy çok korktum bu haberi okuyunca yaaa,ne cahil işler yapmışız :KK50: millet bas bas bağırıyor zayıflama ilaçları tehlikeli diye,yıllarca yediklerini emek harcamadan bir ilaçla nasıl yok edebilirsin ama aynı hatayı ben de yaptım.ucuz atlatmışız ne diiimmm,bir daha tövbee.zaten ben bi daha kilo almayacağım ki :KK34:

lovelyyyyym inanmayacaksin bende üc kez pespese tartildim resim cektim dün 71,2 kg görünce masallah hepimizee:KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: amaaaan ne olcek dukan varken kim korkar kilo almaktan pehhhhh:21::21::21:

:KK30:ay Allah korusun

canım gittigidiyor.com'da giritlicem :)

aynen delycimmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: 10 gün sonra iki haftaligina gidiyorum cok korkuyorum ama carem yok ya dukan krebi ya hic ekmek:26:

kuzuuuu uğrayacaksın dimi bana ,ben sana veririm ekmek su :KK9:

canım gittigidiyor.com'da giritlicem :)

kuzuuuu uğrayacaksın dimi bana ,ben sana veririm ekmek su :KK9:

medesaaaam bebeim sana ekimin ilk haftalari geliyorum ya bebeimm bak hep karistiriyorsun ben leylegi havada gördüm bu yil icersiinde 10 kez türkiye yaparim sanirim insallah:21::21:

Kızlar,

Dukan ekmeği ve kekini mikrodalga ile pişiren var mı? Ben 4 dk ya ayarladım ama sünger gibi oldu, en güzel tarif hangisi ve en uygun süre kaç dakika?

Ekim ben daha dün ekmek yaptım mikrodalgada. Maksimum derecede 7 dakika pişirdim. Gayet güzel oldu.
4 kaşık yulaf kepeği
1 yumurta+ 1 yumurta beyazı
1 çay kaşığı kabartma tozu
3 kaşık yoğurt
Bu arada sabah itibarıyla tartı 59. 4 gösterdi. Bu hafta dışarda yemekte antrikottu , dondurmaydı filan yiyince artışlar oldu normal yani . dün 59. 8 dim mesela.

Son düzenleme:
BEnim annem ANTEP li. DÜn dayım geldi ziyarete. 4 aydır görmemiştim ben. D,yete de başlayalı 3 ay oldu. Evimi taşıdığımdan sabah uyu hali saçıma bi bandaha takıp gözlük pijama attım kendimi ana caddeye. Arabamıda değiştiğimi bilmiyor dayım. İndim arabadan beklemeye başladım. Karşıdan dayımın arabasını görünce el kol işareti falan yaptım. Yanıma kadar geldi ben deli gibi hareket yapan bi tip. Aaa o da ne.. Durmadı yanımda baktı ve bastı gitti. Sonra beni arıyor nerdesin kayboldum galiba diye. Ya dayı yanımdan geçtin dedim. Hatta durdun baktın dedim.
Şokk
O senmiydin ne olmuşsun muhabbeti tüm gün sürdü. Tabirince "dal" olmuşum. Daha önce neymişim düşünün artık. Bu kiloda bile dal sandı beni. Hemen yengemi falan aradı İpek acayip erimiş falan diee. Ben havalarda tabiiii. Babamda diyorki o kadar değil falan azıcık süzüldü diyorr. 15 kilo ne süzülmesi be yaa diyesim geldi de sustum.

Akşam iftarda p günümdü ve deli gibi çeşit vardı . OO dedi dayım bu nasıl diet ben. anlattım protein yiyorum die. Yae biz antepliler de hep böle besleniyoruz zaten demezmiii. Haklı adam. Ama kebapların yanında yedikleri lahmacunları, sabah 5 de yenen çartlak kebabı ve üstüne cila edilen katmeri saymıyor tabi. Ay kusura bakmayın yazınca benim bile canım çekti ama diet bitince hepiciğini yiyeceğiz nasılsa...

vayyy ipeğimmm naaptın sen öyle,yarışmanın şampiyonu belli gibi duruyor :KK34:

EE kuzumm adada bayramdayım. Alemde lazım değil bu fazla kilolar bana. Zaten rakının dibine vuracağımdan fazla vermem iyi. Dayanamam bilirsin...

Günaydın kızlaaarrr..
İşe hep geç kalıyodum ben :S 9'a doğru geliyodum.. Bugün 8'i çeyrek geçe falan geldim.. Anaammm.. O ne geçmek bilmez günmüş ayol!! Öğlen olamadı daha yaa oofff :97: Çok sıkıcııı!!

Bu arada Cumartesi günü tartıda çok güzel bi rakam gördüm :KK52: ama 1 günlük falandır kesin o.. Çok sevinemedim korkumdan :KK53: Moralim bozulur şimdi yine diye de bi daha tartılmadım. Perşembe gününü bekliyorum. Hadi bakalım ne olcak :18:

Haftasonu yazılanları okumadım.. Hereksler iyidir inşallah.. iyi haftalaaarrr...

İpeekk!! Harikasıınn :KK66: :nazar:

Gitsin kilolar gitsin kilolarrrrrrrr.
Tşk cnm

kızlar ben sağlık personeliyim(hemşireyim),dr.arkadaşım bu diyetle şuan toplamda 8 kg verdi 3 ayda...kadın komple değişti diyebilirim size,hatta secgilisini bile değiştirdi okadar inanın bana ;-))

Ohh iyi yapmışşş. Medesammmm duydunmuuu ne didiii.
Hanife hanım emin olun hepimiz çok değiştikkk. Şaka gibiyizzzz...

Günaydın canlarım, hepinize iyi haftalar, bol eksili günler olsun inşallah :KK16:

Nasılsınız? Herkes iyi mi?

Ben de yoğunluk ve kilo verimi devam ediyor, durduramıyorum kendimi :)) bugün 55,2 kiloyum :emir_bebek:

Ödülümü bugün yapıcam, haftaya da bayrama denk getireyim ki anacığımın yemeklerinden yerim. :KK56:

Yarışma nasıl gidiyor kızlar? Eminim sizi çok motive etmiştir bu durum. En kısa zamanda hedefinize ulaşın inşallah.

Bu arada ben callen teyzemle başladım yine bugün 4. olacak. 5 gün yapıp 15 gün ara vermiştim ama yeniden başlayınca hiç zorlanmadım. Yanında da 8 minutes buns diye basen kalça egzersizi var onu yapıyorum eşref saatime denk gelirse. Yoğunluk devam ama yakında rutin olarak sizlerle olmaya başlarım.

Ajansa bağlandınız, benden haberler şimdilik bu kadar kızlar. :KK9:

İster CALLEN gellll işter seviş ister barışşş :)

Kızlar acil fikirlerinize ihtiyacım var.Hani hatırlayın kestane şekerinin söylediği yerden ekmek sipariş etmiştim ama ekmek çok beyadı ve ben normal un olabileceğinden kıllanmıştım hatta bizim usta da un var bunda demişti ya,adamın açıklamasını paylaşıyorum sizinle yorum yapın lütfen,güveneyim mi ben bu adama ????

Size gelen 24 adet mini tost ekmeğinde toplam 8 ölçek (1 ölçek dolu dolu 1 yemek kaşığına tekamül etmektedir) yıkanmış ve ayıklanmış yulaf kepeğinin öğütülmüş olan unu,yumurta akı(sarısı kullanılmamaktadır),yağsız süt ve az miktarda kabartma tozu kullanılmıştır bildiğiniz üzere dukan diyet ölçüsü günde 2 ölçek yulaf kepeğidir.

selçuk belevi mevkisinde bulunan saanen keçi çiftliğimizde soğuk hava depomuz ve organik gıda ürünleri üretimimiz bulunmakta olup kullanmış olduğumuz yulaf kendi mahsulümüzdür yulafımızı tirede taş değirmenlerde öğüterek DÜAG güzelbahçe tesislerinde yıkama ve ozonlama işlemini yaptırmaktayız ürün hakkında bir şüpheniz var ise almış olduğunuz ürünün para iadesini yarın adresinize iade edebiliriz

Bana güven verdi açıkça sölemez yoksa. Çok net olmuşş. Yıkanmış yulaf fikri iyi geliyor. Un kalıntısı kalmaz. Acaba sadece yulaf kepeği satıyorlarmı...

İpekimmmmm, ben uzun zamandır yoktum ama sen de yokmuşsun, bilgi işlem maceralarını duydum ama, galip gelmişsin tebrikler. :KK16::KK16:

Bu arada - 1.500 e de tek söylenecek söz :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK16::nazar:

Evet canım. IT ci gidince yenisi yasak koymuştu. Kötü baktım ona yada burayı okudu. Eve gittim net bağladım. ertesi gün bir baktım ki iş yerinde kk geri gelmiş. Eve bağladım sayesinde herşeyin hayırlısı.

Aman darısı hepimizin başına. Nice 1500 lere.....

süpersin hay masallah bende bu hafta suyu abarttim ve inanilmaz fark etti:KK53:

Kesinlikle ben bu diyetin su diyeti olduğuna karar verdim. Çünkü bu zaten benim yeme tarzımdı. Yanında yediğim ekmek börek ve tatlıları saymazsakk :)

Süpersin canım. Evet sen daha fazla verme bencede. Hadi doba hep birlikte CALLEN

Ayyy bayılırım yoğurtta beklemiş mısıs ekmeğine.. Off günde 1 kaşıkmıydı mısır ekmeği sınırlı izinliii. Canım çekti yawww

merak etme mısır ekmeğini yeniden yogurda dograyip yiyebileceksin:KK52:
nasıl mı ?:KK34:
iştee böyleeeee ;
dukan diyeti tarifleri: MİKRODALGA EKMEĞİ ve TOST

Ben bunu yapıyorum süper oluyorrr.
Ama esas tost ekmeği tarifim budur.

1 yumurta.
1 kaşık labne yada süzme yoğurt
2 kaşık kepek
az kabartma.
Mikrodalga 5 dk.
Tam tost ekmeğii bence buu :)

selaammmm

ben geldim. iyileştim sayılır. su boğazımdakı acı ve yanmada bıtse..

e maalesef ramazan hedefım kaynadı gıttı. 92 kg deyım suan. bayrama kadar dukan dısı devam edıp bayram ıtıbarıyle dukanla yenıden merhaba dıyecegım. hastalanınca dukana uymam mumkun degıldı. il baslarda bısey yıyemedım sadece su ıle durdum yıyesım gelmedı. sora meyva falan yedım. evdekı yemeklerden yedım. ben kaçamak olarak dıkkate almıyorum bunları mecburdum. zor toparlanan ben dıyet dıye ısrar etseydım hıc toparlanamazdım..neyse herseyden onemlısı saglık. bunu bırkezdaha teyıt etmıs oldum..:KK54:

kızlar vırt zırt soru soruyorum ama sizden başk da danısacak kımse yok...
ben et sevmıyorum peynır yesem uc ogun mıdem bulanmıyor peynırle olmaz mı bu ıs arada da sıkarım kendımı et yerım ?

kızlar vırt zırt soru soruyorum ama sizden başk da danısacak kımse yok...
ben et sevmıyorum peynır yesem uc ogun mıdem bulanmıyor peynırle olmaz mı bu ıs arada da sıkarım kendımı et yerım ?

olmaz fıstık. sut urunlerı gunluk 1 kg ile sınırlı. hem etteki proteinide alman lazım. köfte falan yapsan yıyemezmısınkı. et dukanın olmazsa olmazı..:KK50::KK50:

X