Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Teşekkür ederim cnm evet bende yeni gördüm acıbademi ama birkaç damladan fazla kullanmanı tavsiye etmem çok sertti aroması :KK1:

3 yumurta , 4-5 çorba kaşığı tatlandırıcı,8 yemek kaşığı yulaf kepeği, 7-8 damla vanilya aroması, 5 çorba kaşığı goji berry, göz kararı süt ve tarçın, yarım paket kabartma tozu bir de azcık limon kabuğu rendesi koydum cnm netteki bir tariften aldım ben de ama çok güzel çıktı tavsiye ederim doğrusu :KK34: hazırlarken kabartma tozu ve yulaf kepeği hariç tüm malzemeleri iyice karıştırıp en son onları da ekledikten sonra yarım saat bekletiyoruz cnm. En sonda kek kalıbına döküp fırında 50-55 dk pişirdim 150 derecede. Üstüne de azıcık tarçın serpiştirdim pişince
kek on numara elıne saglık.. gujı berry bulmam sıkıntılı.. bı de vanılya degıl aroması? nası yanı?

kek on numara elıne saglık.. gujı berry bulmam sıkıntılı.. bı de vanılya degıl aroması? nası yanı?

Marketlerde sıvı aromalar satılıyor cnm vanilya pudra şekerlerinin olduğu raflarda oluyor genelde, orada rahatlıkla bulabilirsin. Vanilya yasak sanırım pek görmedim tariflerde, hep aroması önerilmişti bende aromasını kullandım o yüzden :KK1: Goji berryde malatya pazarında satılıyor ama netteki fiyatlarla aynı fiyatı, açıkçası ben ararken boşuna yoruldum netten istesen de olur. benim bağırsak problemlerinin de sonu oldu kendisi tavsiye ederim açıkçası :78:

Son düzenleme:
Marketlerde sıvı aromalar satılıyor cnm vanilya pudra şekerlerinin olduğu raflarda oluyor genelde, orada rahatlıkla bulabilirsin. Vanilya yasak sanırım pek görmedim tariflerde, hep aroması önerilmişti bende aromasını kullandım o yüzden :KK1: Goji berryde malatya pazarında satılıyor ama netteki fiyatlarla aynı fiyatı, açıkçası ben ararken boşuna yoruldum netten istesen de olur. benim bağırsak problemlerinin de sonu oldu kendisi tavsiye ederim açıkçası :78:

habire tıkınıp böyle işlerle alakası olmayınca ınsanın aroma seylerını farketmedım hıc:KK51:
bazen okulda arkadaslar form bıskıvi yerken midem kalkardı ne ya o öyle sunta gıbı..o yuzden dıyet olaylarına yenı alısıyorum ama senın kek muhtesem gozukuyor mutlaka yapıcam canım

habire tıkınıp böyle işlerle alakası olmayınca ınsanın aroma seylerını farketmedım hıc:KK51:
bazen okulda arkadaslar form bıskıvi yerken midem kalkardı ne ya o öyle sunta gıbı..o yuzden dıyet olaylarına yenı alısıyorum ama senın kek muhtesem gozukuyor mutlaka yapıcam canım

Afiyet şeker olsun şimdiden :KK16: yess bende sevmiyorum pek ama formda kalmak iyidir; gülü seven dikenine de katlanıyor sanırım bir şekilde :KK61:

tekrar selam kızlar sizden feyz alıp bende haftalık kek çörek yapayım dedim ama azcık abarttım sanırım zira sadece beni değil tüm aileyi doyuracak kadar yapmışım :KK9: üstüne bir de vanilyalı ve kahveli dondurma yaptım; anlaşılan leplezetli bi hafta olacak benim için. özellikle kek ve melisende'nin çörekleri muhteşem oldu diyet dışında da tüketilebilecek lezzetlerden bence :KK39:

keki vanilya aroması ve goji berry'le yaptım, muffinleri kakao, acıbadem aromalı ve tarçınlı olarak 3 tip yaptım yerken sıkılmayayım diye. bir de ufak süt bezeleri yaptım internette başka güzel tarifler de vardı aklım da kalmadı değil hani ama onları da haftaya yapıcam artık :21: dondurmanın fotosunu çekemedim henüz donmadı diye ama donunca unutmazsam onu da eklerim:KK34:

Eki Görüntüle 487333 Eki Görüntüle 487334

muhtesem görünüyorlar canım eline sağlık :)

Dukanın 13. gününde kilom durdu, toplamda 2 kilo verebildikten sonra 65 'de takıldım. Normal midir değil midir anlayamadım? Fazla sebze de yiyemiyorum ama?? :KK50:

Günaydin cancaaaazlarim:KK16:

bu hafta erkenciyim bir bucuk saat erkenden gelicem buralara :KK23:

aman yarebbim sabah sabah bi stres bi stres patronun hatalarini düzeltmek ile geciyor tüm günüm gecem:KK47:

ama o kadar kaptirdim ki kendimi:KK9: aman streste kilo verdirir diyorum:KK9::KK9::KK9:

ben bugün süper bir rakam görücem sanirim sabah tartildm haberini aldim resmen :21: ay hadi insallah :21: belki bu bi haftalik yarista bi kilodan fazla gitmis olacak:KK51:

Son düzenleme:
Dukanın 13. gününde kilom durdu, toplamda 2 kilo verebildikten sonra 65 'de takıldım. Normal midir değil midir anlayamadım? Fazla sebze de yiyemiyorum ama?? :KK50:

canim seyirin ilk haftasinda bendede durdu sonradan yavsatan basladi yine gitmeye:nazar: dert etme aynen devam:KK76: kiz buarada haftasonu avatarinda ki filme baktim tisadüfe bak

Son düzenleme:
kizlar gunaydin,

yeni katildim araniza, 5+5 seklinde basladim diyeti yapmaya,bugun 8.gunudeyim toplam 2600 verdim suana kadar. Fakat fark ettigim bu diyetin beni gercekten kistladigi birazda yordugu,3. asamaya gecmeme,hedef kiloma ulasmaya da daha epey bir var,ne yapsam 5+5 i bitirip mi biraksam yoksa 5+5ten sonra 3, asamaya mi gecsem,ne dersiniz? Vermem gereken 5 kilo daha var bu arada.

Bu arada ben diyeti gayet disipli bir sekilde yaptim hic kacamak olmadi (ilk iki gun yedigim kasar peynirlerini saymiyrum tabii,serbest saniyordum :))

Selam kızlar günaydın,

kilom cumartesi sabahı 62,7 de kaldı.:26:
üç gün sonra regl oluyorum..
sonra da bayram giriyor araya...
hiç başarılı değilim hiç kendimden memnun değilim.:KK50:
kesin karar verdim memleketten dönünce spora başlicm artık

Selam kızlar günaydın,

kediiiiiii kader arkadaşım, al benden de o kadar :KK50: ben de yarışmayı -200 le tamamlayarak kaybettim :KK43:

Günaydin cancaaaazlarim:KK16:

bu hafta erkenciyim bir bucuk saat erkenden gelicem buralara :KK23:

aman yarebbim sabah sabah bi stres bi stres patronun hatalarini düzeltmek ile geciyor tüm günüm gecem:KK47:

ama o kadar kaptirdim ki kendimi:KK9: aman streste kilo verdirir diyorum:KK9::KK9::KK9:

ben bugün süper bir rakam görücem sanirim sabah tartildm haberini aldim resmen :21: ay hadi insallah :21: belki bu bi haftalik yarista bi kilodan fazla gitmis olacak:KK51:

oo prenses bravoo :KK9: bekliyoruz akşama haberlerini. evet oruç tutmayan yarışmacılar bekliyoruz sonuçları :KK8:

Selam kızlar günaydın,

canimmm kesinlikle basla bende baslayacagimm:KK8: tas gibi olmak icin:21: kilonun durmasinida takma ne zaman takmazsan ozaman iniyor bu kilocuklar:nazar:

kediiiiiii kader arkadaşım, al benden de o kadar :KK50: ben de yarışmayı -200 le tamamlayarak kaybettim :KK43:

canimmmm olsun bu yarismada kaybetmek yoktu kiiii:KK19:

ben oruc oldugum icin iftardan önce bildiricem kilomu sorun olmaz degilmi :18:

Tam -1500 :)

Perşembe bildiriminde uçacağım bu hafta sanırım.

Ben bu hafta suyu biraz abarttım ve balığı. Olan biten bu. Tama tatil üstü süper oldu....

:)

canimmm kesinlikle basla bende baslayacagimm:KK8: tas gibi olmak icin:21: kilonun durmasinida takma ne zaman takmazsan ozaman iniyor bu kilocuklar:nazar:

canimmmm olsun bu yarismada kaybetmek yoktu kiiii:KK19:

ben oruc oldugum icin iftardan önce bildiricem kilomu sorun olmaz degilmi :18:

tabii prenses akşam bekliyoruz sonuçları :KK34:

X