Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hatunlar günaydın.biraz geçmiş okudum .sadece benim canım sıkkın sanıyordum.meğer herkese uğramış.et konusunda kıymanın yağı gitsin diye haşlayıp süzüyorum öyle kavurup yumurta kırıp yiyorum.kıyma döneride aynısını yapıyorum.ama dün ve bugün artık lakmayı ağzıma alırken miydem kaldırmadı bende 5+5 yapıyorum salıya kadar sebze yok.bende başlangıçta 1 çay kaşığı günlük kullanıyorumdum.bunuda kek ve poğaçama koyuyordum.sonradan onuda çıkardım.meyve kaçamağının karbonhidratını karşılasın diye şimdi yeniden aynı düzene girmeye çalışıyorum:KK17:.şişkinliğimin düzene girince nekadar kaybettiğim belli olacak.şuan 70 lere tkrar geliyorum.karnım ve sırt kenarlarım sert bu geçerse herhalde daha incelirim.en azından zayıfladığımda heryanım aynı oranda olur.benim ekimin sonuna doğru güçlendirmeye girmem gerekiyordu.ama bu amaliyat ve sonrası kendimde deyilken arkadaşlaşlarımın içirdiği meyve suları yedirdiği kaysı ve yemekleri çıkarmam lazım.:18:patlıcan ve 2 kaşık pilav yediğimi hatırlıyorum:KK56:.aslında çok deyil.ama sonrasında daraldıkça yediğim 1 parça karpuz falan filan işte şimdi tatlı tatlı girenlerin acı acı çıkma zamanı.şimdi herkesin aynı sıkıntısı var anlaşılan.:KK4:

off temzlik yapmam lazım ama yerimdn kalkcak halim yok:KK51:

benimde temizlik yapmam gerekiyor.kızın biri ünüverste sonuçları açıklanana kadar iş buldum yoksa evin içinde beni delirtiyor.küçük kızda adı üstünde küçük yapacağı yardım sınırlı.ancak bayağı öğrettim.şimdi biraz onu çalıştırayım.yaş 12 ama benden uzun ve atletik.sporun faydalarını kullanayım.yoksa yeninesil kolay seriyor.kestane şekerim bak aynı derten bende muzdaribim.kızı biraz çalıştırıp sana yollayım.yaşına göre temizlik performansı iyi.

neyse ki benim de atak bugun bitti 3.5 kg verdim 1.9 demişti mösyö dukan..
şimdi haftada bir kg filan mı oluyor yaklasık tecrübeli arkadaşlarım?

Evet . Atakta 3 kilo blie versen hesap şaşmıyor. Ay sonunda toplamda 4-5 civarı vermiş oluyorsun. 1+1 ve 5+5 mantığı gibi. Totatlde giden aynı aslında ve normali de haftada 1 kilo civarıı

Kizlar su icin diyorum baska da birsey demiyorum:KK53:

ben 4-5 gündür pek su icmiyordum oructanda dolayii minnak minnak yiyordum ama tik yok tartida iki gündür accaip su ictim iki krep yedim aksam yemegi suydu buydu tarti düsüse gecti masallah:KK53:

Kesinlikle katılıyorum. Bu dietin götüreni ne yulaf ne protein. Tamamen su. Ramazandan önce pazar günleri normalde içtiğim kadar su içemiyordum.Malum evde uyunuyor, dışarda her an su olmuyor. Ve hemen farkediyor. SU İÇİN SU İÇİRİN ..

Ben bugun 97.3 ile artik bki'mi 35 ten asagi dusurdum :)
yani 3.sınıf degil, 2. Sınıf degil, 1. Sınıf bir obezim artik. 83 olunca "kilolu" olucam.

Bende 1. sınıftan hafif şişman (fazla kilolu) kategorisine geçtiğimde çok sevinmiştim...

benimde temizlik yapmam gerekiyor.kızın biri ünüverste sonuçları açıklanana kadar iş buldum yoksa evin içinde beni delirtiyor.küçük kızda adı üstünde küçük yapacağı yardım sınırlı.ancak bayağı öğrettim.şimdi biraz onu çalıştırayım.yaş 12 ama benden uzun ve atletik.sporun faydalarını kullanayım.yoksa yeninesil kolay seriyor.kestane şekerim bak aynı derten bende muzdaribim.kızı biraz çalıştırıp sana yollayım.yaşına göre temizlik performansı iyi.

bak süper olur arkadaş olur hem banada

Ben bugun 97.3 ile artik bki'mi 35 ten asagi dusurdum :)
yani 3.sınıf degil, 2. Sınıf degil, 1. Sınıf bir obezim artik. 83 olunca "kilolu" olucam.

tatlım tebrik ederim A llah sonuna erdirip dilediğin kiloya ulaşmanı sağlar.sporuda yaparsan cillop gibi olursun :KK9::KK9:

Kızlar bir yanlış anlaşılmayı açıklamak istiyorum.

Sizlere CALLEN cd si göndermeyi teklif ettim biliyorsunuz. Mesajlar alıyorum kaç para falan diye. Yok öyle bişeyyy rica ederim. Bir cd nin lafını mı edeceğim. Çok üzüldüm valaa.

Eğer böyle düşündüğünden adresini yazmayan falan varsa döverim walla. Hadi yollayın adreslerinizi kargo gelecek birazdan. Dolu kopyaladım oturduğum yerde. Korsan cd ci oldum ben. Ama ticari bi gayem yok.

Ay çok üzüldüm. Benden hediye cd alan arkadaşlar yazsanıza öle bişey yok desenizee. İçime dert ederim wallaa...

:KK43:

bak süper olur arkadaş olur hem banada

çok meraklı ve sürekli soru sorar onun için seni uyarayım.fark etmeden herşeyini öğrenir zilli.dukanın çocuğunu ona 1 ay yaptırdım 3 kg verdi.şimdi yapmıyor.ama günde rahat 5 saat spor yapıyor.bu enerjinin birazııda ben kullanayım.kızımın heryanı kas.büyükte brak sporu hayyattan bezmiş yaşar.liseden mezun olduğu gün artık kurtuldum diye baklava dağıttım.okuldaki öğretmenle kurban kesmiştir herhalde.şimdi ünüversteyi kazanırsa okutmanları düşünsün.tercihlerinden ilkide diyetisyenlik.o dukanı yaptı hiç veremedi hemde harfiyen yaptı.şimdi bıraktı,koca bidilim ekmeği birkerede yiyor,babası yavaş kızım azıcık kibar ol diyor.ben emekçiyim ve açım diyor.ve bu kız bu şekilde zayıflıyor.istersen sana büyüğü göndereyim hiç kıpırdamadan işleri yürütme sanatını öğretir.:KK52::KK52:

Sizlere CALLEN cd si göndermeyi teklif ettim biliyorsunuz. Mesajlar alıyorum kaç para falan diye. Yok öyle bişeyyy rica ederim. Bir cd nin lafını mı edeceğim. Çok üzüldüm valaa.

Eğer böyle düşündüğünden adresini yazmayan falan varsa döverim walla. Hadi yollayın adreslerinizi kargo gelecek birazdan. Dolu kopyaladım oturduğum yerde. Korsan cd ci oldum ben. Ama ticari bi gayem yok.

Ay çok üzüldüm. Benden hediye cd alan arkadaşlar yazsanıza öle bişey yok desenizee. İçime dert ederim wallaa...

tatlım çok iyisin vallahi onu okadar aradım bulamamıştım sonunda internetten indirdim.eski çekim başlangıçmış şu callen bacının anasının olduğu cd.dünde kitabını bulup indirdim.eger elindeki süper callen ise bende isterim.tek tek kopyalayacığına mesajına ekle ordan herkes indirir.bunun nasıl olacagını bilmiyorum.ama ben oşekilde birinin mesajından indirdim.pek teknoloji ile aram iyi deyil.kitapta o şekilde indirdim.hemde masraf yapmazsın.canım hepimizi düşünmüşşün ama masraf yapmana kıyamam.seningibi insanlar tükendi.:KK54::KK54:

çok meraklı ve sürekli soru sorar onun için seni uyarayım.fark etmeden herşeyini öğrenir zilli.dukanın çocuğunu ona 1 ay yaptırdım 3 kg verdi.şimdi yapmıyor.ama günde rahat 5 saat spor yapıyor.bu enerjinin birazııda ben kullanayım.kızımın heryanı kas.büyükte brak sporu hayyattan bezmiş yaşar.liseden mezun olduğu gün artık kurtuldum diye baklava dağıttım.okuldaki öğretmenle kurban kesmiştir herhalde.şimdi ünüversteyi kazanırsa okutmanları düşünsün.tercihlerinden ilkide diyetisyenlik.o dukanı yaptı hiç veremedi hemde harfiyen yaptı.şimdi bıraktı,koca bidilim ekmeği birkerede yiyor,babası yavaş kızım azıcık kibar ol diyor.ben emekçiyim ve açım diyor.ve bu kız bu şekilde zayıflıyor.istersen sana büyüğü göndereyim hiç kıpırdamadan işleri yürütme sanatını öğretir.:KK52::KK52:

hangi ildesin kuzum sen?

tatlım çok iyisin vallahi onu okadar aradım bulamamıştım sonunda internetten indirdim.eski çekim başlangıçmış şu callen bacının anasının olduğu cd.dünde kitabını bulup indirdim.eger elindeki süper callen ise bende isterim.tek tek kopyalayacığına mesajına ekle ordan herkes indirir.bunun nasıl olacagını bilmiyorum.ama ben oşekilde birinin mesajından indirdim.pek teknoloji ile aram iyi deyil.kitapta o şekilde indirdim.hemde masraf yapmazsın.canım hepimizi düşünmüşşün ama masraf yapmana kıyamam.seningibi insanlar tükendi.:KK54::KK54:

Süperini bulmam için önce başlangıcını süper yapmam lazım. Ma bakarım müsait bir zaman. Walla rahmetli IT müdürümle bayağı bir uğraştık. Paylaşamadın net ortamında dosyayı. Hem büyük müş hemde sınırlı. Dolaşımına izin yokmuş. Bende cd kopyalayıp yolluyorum.
Evet bendeki de anası olan video.

Ayrıca benim bunu size yollama maliyetim

dvd :0,10 tl
kargo :1 tl

Aşk olsun. Bu kadar masrafımda olsun ne var. Dietisyene psikologa gitsem dünyanın parasını ödeyeceğim. Dukaniçeler olmasa ben 3 ay aynı diete sadık kalmazdım. Beni sizLEEEERRRR yarattınızzzz. SANA DÜN BİR TEPEDENNNNNNNNNNNNNN BAKTIMMMMM AZİZZZZZZZZZZZZZZZZ İSTANBULLLLLLLLLL. Ablanız kurban olsun sizeee. Allah gaza geldimmm biri beni sustursunnnn

şimdi sohbetlerden sonra bugün dukan amca için yaptıklarımı yazayım.önüme 3 tane kap koydum hepsinin içine 6 şar kaşık kendi mayaladığım yoğurtan koydum 1 cisine 1 yumurta ve biraz lor peyniri 2 cisine vanilya aromaı 2 ölçü toz tatlandırıcı 3 cüsüne yumurtam kalmadı tarçın ve 4 kaysıyı kıyıp koydum hepsini çırpıp 10 kaşık kepekle kabartma tozunu ekleyip küçük kalıplara döktüm.200 derecede altı üstü ve fanı çalıştırarak pişirdim.lorlu ve vanilyalı olan bayağı güzel oldu ama kaysılı olana yumurta olmayınca azıcık sıvı oldu içine azıcık tatlandırıcıda eklemiştim.yinede yenebilir formda şimdi 30 kaşık kepek 15 günlük yemek demek.buzluğa atacağım.canım sıkıldıkça yerim.sebze günü gelince kendime kepekten bulgur pilavı ve kısır falan denerim.işte onda şu 1 tatlı kaşığı yağı kullanırım.aslında etlerin yağını çıkartıp bunu 1 yemek kaşığı yaparız.etleri haşlayıp yağını çıkarıyorum.tabi çok haşlamıyorum.vitamin ve proteyini kaybetmesin diye.bu günlerde miydem kalksada motivasyonumu sağladım.aynen dukana devam.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Acı sevmeyen ben işe yarıyormuş madem yiyeyim dedim :KK1: Ulen dilim yanmasada hala içim yanıyo beeee, ankara daha bi sıcak benim için bugün puhahahaha :KK1::KK1::KK1:
kiz bulasigim benim icim yanar icim kanardaaaa bu sarkiyi sana ismarladim bebek :KK9:
seneye yaza :)

hedefim ilk basta 64 idi, gecenlerde 59 a dusurdum,
bugun de 57 ye dusurdum (Boyum 1.67)
Kimsenin yaa azcik toplusun canim bile diyemeyecegi kadar zayif olucam.
insallah :)
oh masallah olacka olacak inaniyorum
ama sen yedin tulumba çekmesin canın:KK8:
offf vallahi yemesem belki bi kilo daha eksik olceeedim
off temzlik yapmam lazım ama yerimdn kalkcak halim yok:KK51:
kalk kiz nerede hareket orada bereket
Evet . Atakta 3 kilo blie versen hesap şaşmıyor. Ay sonunda toplamda 4-5 civarı vermiş oluyorsun. 1+1 ve 5+5 mantığı gibi. Totatlde giden aynı aslında ve normali de haftada 1 kilo civarıı

Kesinlikle katılıyorum. Bu dietin götüreni ne yulaf ne protein. Tamamen su. Ramazandan önce pazar günleri normalde içtiğim kadar su içemiyordum.Malum evde uyunuyor, dışarda her an su olmuyor. Ve hemen farkediyor. SU İÇİN SU İÇİRİN ..

Bende 1. sınıftan hafif şişman (fazla kilolu) kategorisine geçtiğimde çok sevinmiştim...
evet ya aklimi döveyim ben ya su icsene be kizimmm

oy böcegimmm benim o kalbiniin temizligini yesinler...ücret soran arkadslarda eminim sana yük olmamak icin sormuslardir:KK16:

Süperini bulmam için önce başlangıcını süper yapmam lazım. Ma bakarım müsait bir zaman. Walla rahmetli IT müdürümle bayağı bir uğraştık. Paylaşamadın net ortamında dosyayı. Hem büyük müş hemde sınırlı. Dolaşımına izin yokmuş. Bende cd kopyalayıp yolluyorum.
Evet bendeki de anası olan video.

Ayrıca benim bunu size yollama maliyetim

dvd :0,10 tl
kargo :1 tl

Aşk olsun. Bu kadar masrafımda olsun ne var. Dietisyene psikologa gitsem dünyanın parasını ödeyeceğim. Dukaniçeler olmasa ben 3 ay aynı diete sadık kalmazdım. Beni sizLEEEERRRR yarattınızzzz. SANA DÜN BİR TEPEDENNNNNNNNNNNNNN BAKTIMMMMM AZİZZZZZZZZZZZZZZZZ İSTANBULLLLLLLLLL. Ablanız kurban olsun sizeee. Allah gaza geldimmm biri beni sustursunnnn

canım benim çok tatlısın.iyiliğinin karşılığı önüne eksi kilolarla gelsin.insanlar 10 kuruşun hesabını yapıyor inan.çbulunduğum memleket tam bu tarz bir memleket alış verişte 10 kuruş kaldımı helal etmiyor.geçerken bırakırsın diyor.birde pazarcılarını göreceksin.tartıları normal terazi deyil sanki altın terazisi 1 üzüm tanesini bile fazladan koymuyor.arkalarından tezğahta yoksullar için bişi bırakmıyorlar.çok memleket gördüm ama burasına daha alışamadım.ondandır butür şeylerin önemli olduğunu anladım.bende karşılıksız yardım olayını ailemden görerek büyüdüm.ne söylendim dimi bu memleket içimi şişirmiş

canım benim çok tatlısın.iyiliğinin karşılığı önüne eksi kilolarla gelsin.insanlar 10 kuruşun hesabını yapıyor inan.çbulunduğum memleket tam bu tarz bir memleket alış verişte 10 kuruş kaldımı helal etmiyor.geçerken bırakırsın diyor.birde pazarcılarını göreceksin.tartıları normal terazi deyil sanki altın terazisi 1 üzüm tanesini bile fazladan koymuyor.arkalarından tezğahta yoksullar için bişi bırakmıyorlar.çok memleket gördüm ama burasına daha alışamadım.ondandır butür şeylerin önemli olduğunu anladım.bende karşılıksız yardım olayını ailemden görerek büyüdüm.ne söylendim dimi bu memleket içimi şişirmiş

:KK53::KK53: neresiymiski orasi

X