Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Anaaa!! Ben bunu görmemişiimm... Der tabi beee.. Hem sportmen hem very young :))

Hoşgeldiiinnn :KK16::KK16: Özletiyosun amaaa... Nasıl işmiş o öyle.. bırak yahu öyle iş mi olur :p hihi :KK1: Kolay gelsin canıımmm...!! Fıstık bi kiloda sabitlendin yaa, süper!! Ben hala seyir güçlendirme falan.. iki arada bi derede geziniyom :)) Bana da hepiciğinde başarılar bana daaa :KK52::KK52::KK1: Ben hep burdayım çünkü :p

:KK16: Çok teşekkür ederiimmm :kk77: :KK17: :KK54:

Heee!! Şişkoymuşum demii hihiihih :KK1: Harbi baya baya balonmuşum ben :KK70: :KK1: Zaten bacaklardan kollardan hep şikayetçiyimdir. Hemen onlar alıyo kiloları benim.. Odun bacak :p :KK70: Sanırım bacaklarım en ince halini aldı. Daha da incelmez zaten, yapısı öyle benimkilerin :) Maşallahları var :p Biraz basen biraz da göbiş gitti mi tamamdır :KK66: Fazla bişi istemiyom amaa.. Önce 58 olan halime dönmek istiyom, sonra da 2 kilo dahaaa... Sonra zaten ilerleyen yaşlarda alırım kilo.. Bari hayatımda bi kere istediğim kiloda oliyim istiyoomm :KK17: :KK54:

Hoşbuldum şeker, valla ben de çok özledim ya,

Allahın sopası yok işte, dukan araları iş yaparken öyle bir sürpriz yaptı ki sorma:KK9:

Valla tatlım artık sen süper olmuşsun, maşallah. :nazar::nazar: Bacakların şahane zaten hayatım.

Tekrar mı test yaptın sen, hem sportmen hem genç demiş bak dukan amcam sana :emir_bebek::emir_bebek:

Dukan yaptığını anlayamamış ama çok garibime gitti, insan kendi verdirttiği margarinleri tanımaz mı hiç :KK9::KK9:

Şu callen teyze ile samimi olayım istiyorum ben, basenlerde yaşlar gitti ama sıkılaşmaya ihtiyacı var bi de doğumda 30 kilo alan göbüşün tabi. Korkunç değil ama sıkılaşmaya ihtiyacı var. Bana ne reçete vericen de bakalım?

Selam Kızlarrrrrrr, ben geldim :)

Tahmin edersiniz, uzun zamandır giremiyorum geçmişi okuyamadım.Nasılsınız? Herkes iyi mi? İnanılmaz yoğun bir tempodayım, hala da devam ediyor ama sizleri çok özledim.

Ne alemdesiniz? Kilo vermeler nasıl gidiyor?

Güçlendirme canlarım, sizler nasılsınız?

Ben 56,2 ile 56,6 arasında gidip geliyorum. Artık oturdu diyebilirim kilom. Aslında günlerdir yulaf kepeğimi yiyemiyorum, hiç yeşil çay içemiyorum, çok su içemiyorum vicdan azabı çekiyorum bu konuda ama yoğunluğum bitince umarım o da yoluna girer. Onun haricinde çok şükür herşey yolunda. Biraz gevşeklik var vücudumda, gidermek için spora başlamalıyım ama tempo o kadar yoğun ki ruhlar geride kalıyor, icraate geçemiyorum bir türlü.

ooo ekimim sen hayatta mıydın,,hoşgeldın ya ozledik walla :) bidaha bu kdr uzun zmn habersiz bırakma bizi :KK16:
kuzuuuum kendine haklsızlık etme nolursun yaaaa,benim şu anki halim nerdeyse senin o halin gibi,yani sen o zaman da fıstık gibiymişsin :KK34:
bence biz bu satırları sürekli kopyala yapıştır yapalım artık :KK9:

ayy cnm agzından bal damlıo cok saol :KK16: bu arada ewt ya bi bu,bide Tilaks cay oneri cumlemı sureklı yazmaktan kırık plağa bağladım artk :KK1:

yok kuzu yaaa valla sporla beraber daha iyiydi şimdi sanki böyle popom falan gevşedi gibi geliyor pööfff :KK50:
bir de geçen gün sire gittim ayıptır söylemesi :26:
kız dedi ki siz aşırı kilo falan mı verdiniz dedi,heeeee dedim oldukça aşırı :KK34:
nerden anladınız dedim,etiniz incelmiş dedi uyuz,ne demek o gevşemiş miyim ben yanii acaba ?
gerçi o göbişimdi yani,orada biraz gevşeklik oldu.anaaaam bol bol mekik çekmem ve yüzüstü yatıp bacakları havaya havaya attırmam lazım ki popom kalksın.ayyy anaaam bakın ne dertler daha çıktı başımıza :KK9:
bu arada bana gençsin diyene bak hele,aramızda 3-4 yaş bişey var :KK34:
neyse ki sen gençsin dedin,Dukan Dely'e dedi ama bana dfemedi yaaa wowwww you are a young woman falan :KK50:
boşıcam onu en sonunda.yok yaa Türkü Fransızı farketmiyor hepsi aynı model bunların :KK9:

yahu ben de yaptım şimdi testi yeniden ,dedim ki kocacık ben 69 olmak istiyorum o da bana dedi ki olmaz,senin ideal kilon 71:26:
eeee peki neden ilk yaptığımda bana ideal kilon 75.7 demişti ki ?
neyse daha komik kısmı 2 gün atak,16 gün seyir verdi ,16 gün yaaa çom komik :KK9:
23 gün de güçlendirme hehehehe ,olmuşum ben artık olmuşummmm :KK76:
delyy sen de olmuşun bence,çok da zorlama.ama dediğin gibi devam et bence baktın olmuyor zıpla güçlendirmeye ben de öyle yapacağım bakalım gittiği yere kadar zorlarım baktım kitlendi geçerim artık :KK52:

Yaa ben de yapıcam canım, merak ettim bana ne diyecek. Senin kilon iyi şimdi git sarkan derilerini toplamanın derdine düş diye birşey yazarsa şaşmamak lazım :KK9:

Çok bilmesin o kız, o kadar margarine göre şahanesin sen, ya hiç spor yapmasaydın ne olurdu, 20 kilo ya, bir çimento torbası 25 kilo işte, kaldırdınız mı bilmiyorum, benim denemişliğim var ordan biliyorum :KK1: ya da 2 tane mutfak tüpüne yakın işte:KK1:

Eee popo kaldıran hareket hangisi kuzum, yüzüstü yatıp ayaklarını dizlerden kırarak yukarıya kaldırdığın mı?

Kopyala yapıştıra çok güldüm yaa hehehe :KK1::KK1:

Yemicem tamam canım.. Yeme dediler zaten evet.. Gitti balıkçık :p Kediler bayram etsin :p
Valla hala diş ağrısı çekiyorum ama enerjik olmaya çalışıyorum napiimm.. Zayıflarsam daha enerjik olcam :)) Sana ideal kilondasın derse şaşmam :KK66:

2 kilo daha istiyom be canım.. Ne olcek gitse.. Yoksa hırs değil de, hala rahat giyemiyorum bişeyleri.
Spor yapcaz o zamaaannn!! Hop 1 2 3 hop 1 2 3 :)) :KK53: Beni de bu havalar bunalttı sanırım.. Gevşedim durdum.. Ama lımbırdamaaakk yokkk!! Lımbırdamaya soonn!! :KK66: Ben yürüyüşle başlıyorum bugün :KK66: Sen de Callan'a başlaaa.. Ya da evde fitness aerobik falan yaaappp :KK8::KK8: Haydiii!!! Yazın bitmesini beklemeee!!

Medesaaa bence de gevşek değilsin yaaa! Zaten koşturmacaların oluyor senin.. Sen istesen de gevşeyemezsin :KK66:

Ablacııkkk :)) Ben kendi kendime öyle bi motive oldum ama :KK70: Bunu size nasıl bulaştırcam bilmiyorum hihihi :KK1::KK1:

Valla o da senin uzmanlığına kalmış şeker :KK16::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Anaaa!! Ben bunu görmemişiimm... Der tabi beee.. Hem sportmen hem very young :))
Heee!! Şişkoymuşum demii hihiihih :KK1: Harbi baya baya balonmuşum ben :KK70: :KK1: Zaten bacaklardan kollardan hep şikayetçiyimdir. Hemen onlar alıyo kiloları benim.. Odun bacak :p :KK70: Sanırım bacaklarım en ince halini aldı. Daha da incelmez zaten, yapısı öyle benimkilerin :) Maşallahları var :p Biraz basen biraz da göbiş gitti mi tamamdır :KK66: Fazla bişi istemiyom amaa.. Önce 58 olan halime dönmek istiyom, sonra da 2 kilo dahaaa... Sonra zaten ilerleyen yaşlarda alırım kilo.. Bari hayatımda bi kere istediğim kiloda oliyim istiyoomm :KK17: :KK54:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

adım sportmen bacı benim. bu niki de beni gaza getirsin diye almıştım. :KK52:o zaman bodyrock.tv de takılıyordum ama diyete dikkat edemeyince kg aldım. dedim önce kgları verim sonra spor. eliptike devam ediyordum benim cadı kaynana geldi. ve bir bucuk ay eve otağ kurdu :KK53: o gitmeden başlayamadım. o gitti havalar cehennem gibi oldu ben osmanı iyice yaydım.
bu arada o kalın bacak sendromu bende de var. nefret ediyorum onlardan. sırtım üst kısımdaki kaburgalarım kürek kemiklerim iyice belirginleşti ama yok alttan giden bişi yok. 60 a inenen kadarda bişi gitmicek sanırım geçen sene öyle olmuştu.:26:

ekimm hoşgeldin özletme kendini bu kadar.

ooo ekimim sen hayatta mıydın,,hoşgeldın ya ozledik walla :) bidaha bu kdr uzun zmn habersiz bırakma bizi :KK16:

ayy cnm agzından bal damlıo cok saol :KK16: bu arada ewt ya bi bu,bide Tilaks cay oneri cumlemı sureklı yazmaktan kırık plağa bağladım artk :KK1:

Hoşbuldum canım, uzakta kaldım ama kalbim ve dukanım sizi unutmadı hiç :KK16::KK16:

Kitabı oku, kitabı oku, tilaks, tilakssssss :))))))

Ya hani şu kaynana semranın sesini remiks yapmışlardı ya, o geldi aklıma, bunları da öyle yapsak :KK1::KK8::KK8::KK8:

Selam kızlar 15. günün sonunda 4 kilo verdim ama fark edilir biçimde sıkılaştım sporun da katkısıyla (kardiyo + ağırlık + pasif jim.) :21: Geçen gün iftar yemeğine katılıp 1 gececik diyeti bozunca 1 kilosunu geri aldım ama olsun :KK9: 3 ü gitti 6 sı kaldı tam gaz devam :KK16:

Hoşbuldum canım, uzakta kaldım ama kalbim ve dukanım sizi unutmadı hiç :KK16::KK16:

Kitabı oku, kitabı oku, tilaks, tilakssssss :))))))

Ya hani şu kaynana semranın sesini remiks yapmışlardı ya, o geldi aklıma, bunları da öyle yapsak :KK1::KK8::KK8::KK8:

ahahahahaahhahaahah alemsin yaa koptum sesli güldüm wallaaa,,aynen süper olurrrr :KK1: :KK1: :1

Son düzenleme:
Kopyala yapıştıra çok güldüm yaa hehehe :KK1::KK1:

Yemicem tamam canım.. Yeme dediler zaten evet.. Gitti balıkçık :p Kediler bayram etsin :p
Valla hala diş ağrısı çekiyorum ama enerjik olmaya çalışıyorum napiimm.. Zayıflarsam daha enerjik olcam :)) Sana ideal kilondasın derse şaşmam :KK66:

2 kilo daha istiyom be canım.. Ne olcek gitse.. Yoksa hırs değil de, hala rahat giyemiyorum bişeyleri.
Spor yapcaz o zamaaannn!! Hop 1 2 3 hop 1 2 3 :)) :KK53: Beni de bu havalar bunalttı sanırım.. Gevşedim durdum.. Ama lımbırdamaaakk yokkk!! Lımbırdamaya soonn!! :KK66: Ben yürüyüşle başlıyorum bugün :KK66: Sen de Callan'a başlaaa.. Ya da evde fitness aerobik falan yaaappp :KK8::KK8: Haydiii!!! Yazın bitmesini beklemeee!!

Medesaaa bence de gevşek değilsin yaaa! Zaten koşturmacaların oluyor senin.. Sen istesen de gevşeyemezsin :KK66:

Ablacııkkk :)) Ben kendi kendime öyle bi motive oldum ama :KK70: Bunu size nasıl bulaştırcam bilmiyorum hihihi :KK1::KK1:

yooook çok gevşek değilim ama sanki yumuşadım ya azcık,yumuşak oldum ben :KK9:
spora 1 ay ara verdim ahanda gördüm hemen callen falan bişeylere başliiim :KK8:

Yaa ben de yapıcam canım, merak ettim bana ne diyecek. Senin kilon iyi şimdi git sarkan derilerini toplamanın derdine düş diye birşey yazarsa şaşmamak lazım :KK9:

Çok bilmesin o kız, o kadar margarine göre şahanesin sen, ya hiç spor yapmasaydın ne olurdu, 20 kilo ya, bir çimento torbası 25 kilo işte, kaldırdınız mı bilmiyorum, benim denemişliğim var ordan biliyorum :KK1: ya da 2 tane mutfak tüpüne yakın işte:KK1:

Eee popo kaldıran hareket hangisi kuzum, yüzüstü yatıp ayaklarını dizlerden kırarak yukarıya kaldırdığın mı?

Valla o da senin uzmanlığına kalmış şeker :KK16::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kuzum yüzüstü yatarken popoyu sıkıp bacakları dümdüz yukarı yukarı kaldırıyorsun ,sonraa ayaktayken de mesela yine popoyu sıkmak suretiyle bacakları yanlara doğru uzatıyorsun :KK8:

yahu ben de yaptım şimdi testi yeniden ,dedim ki kocacık ben 69 olmak istiyorum o da bana dedi ki olmaz,senin ideal kilon 71:26:
eeee peki neden ilk yaptığımda bana ideal kilon 75.7 demişti ki ?
neyse daha komik kısmı 2 gün atak,16 gün seyir verdi ,16 gün yaaa çom komik :KK9:
23 gün de güçlendirme hehehehe ,olmuşum ben artık olmuşummmm :KK76:
delyy sen de olmuşun bence,çok da zorlama.ama dediğin gibi devam et bence baktın olmuyor zıpla güçlendirmeye ben de öyle yapacağım bakalım gittiği yere kadar zorlarım baktım kitlendi geçerim artık :KK52:
:KK1::KK1: Bak işte.. Verecek bişeyin kalmamış diyo kibarca :KK70: 16 gün ne yaa heheh :KK70:
Evet canım evet.. Öyle yapalım.. Sen de öyle yap.. gidebildiği yere kadar.. Ben son çırpınışlarımı son gayretlerimi vericem, çünkü artık bıkkınlık geldi :S 1 ay işte. Sıkcam dişimi.. Ha hala gitmezse bilmem nereye kadar yolu var oraya gitsin sinirlendirmesin beni hahahaha :KK9::KK9: Geçerim misler gibi güçlendirmeme.. :KK55:

Hoşbuldum şeker, valla ben de çok özledim ya,

Allahın sopası yok işte, dukan araları iş yaparken öyle bir sürpriz yaptı ki sorma:KK9:

Valla tatlım artık sen süper olmuşsun, maşallah. :nazar::nazar: Bacakların şahane zaten hayatım.

Tekrar mı test yaptın sen, hem sportmen hem genç demiş bak dukan amcam sana :emir_bebek::emir_bebek:

Dukan yaptığını anlayamamış ama çok garibime gitti, insan kendi verdirttiği margarinleri tanımaz mı hiç :KK9::KK9:

Şu callen teyze ile samimi olayım istiyorum ben, basenlerde yaşlar gitti ama sıkılaşmaya ihtiyacı var bi de doğumda 30 kilo alan göbüşün tabi. Korkunç değil ama sıkılaşmaya ihtiyacı var. Bana ne reçete vericen de bakalım?
Başla sen de başlaa... Başlamadan da ölç şöyle kendini.. Benim resmen belimde bacaklarda 3'er 5'er cm incelme oldu.. Zayıflamayı bırak da buna inanamazdım. Tabi zayıflayınca mecbur incelcek o ayrı da :) Sıkı sıkı inceldi yani :KK66: Daha fazla yapsaydım daha iyi olcekti.. Sen bi başla.. millet sana ay hala mı zayıflıyosun diyecek çünkü incelince zaten zayıflamış gibi duruyorsun :KK66: Yalnız Callan'ın karna çok fazla etkisi yok.. Ben pek görmedim.. Onun için de tabi ki mekik ve dirsekler yerde sırt üstü yere uzanıp bacakları yukarı aşağı hareket etttirme hareketi :KK66: Biraz zor bişi.. :)

..........
:KK1:Ne uzmanlığı :)) Kendime hayrım yok benim.. :) Kaldır poponu da harekete geç artık derim en fazla hihiih :KK70: Callan teyzem, rahmetli, tam sana göre :129: 1 hafta yap, kadına dua et.. Öyle yani :)) :KK66:

Son düzenleme:
:KK1::KK1: Bak işte.. Verecek bişeyin kalmamış diyo kibarca :KK70: 16 gün ne yaa heheh :KK70:
Evet canım evet.. Öyle yapalım.. Sen de öyle yap.. gidebildiği yere kadar.. Ben son çırpınışlarımı son gayretlerimi vericem, çünkü artık bıkkınlık geldi :S 1 ay işte. Sıkcam dişimi.. Ha hala gitmezse bilmem nereye kadar yolu var oraya gitsin sinirlendirmesin beni hahahaha :KK9::KK9: Geçerim misler gibi güçlendirmeme.. :KK55:

Başla sen de başlaa... Başlamadan da ölç şöyle kendini.. Benim resmen belimde bacaklarda 3'er 5'er cm incelme oldu.. Zayıflamayı bırak da buna inanamazdım. Tabi zayıflayınca mecbur incelcek o ayrı da :) Sıkı sıkı inceldi yani :KK66: Daha fazla yapsaydım daha iyi olcekti.. Sen bi başka.. millet sana ay hala mı zayıflıyosun diyecek çünkü incelince zaten zayıflamış gibi duruyorsun :KK66: Yalnız Callan'ın karna çok fazla etkisi yok.. Ben pek görmedim.. Onun için de tabi ki mekik ve dirsekler yerde sırt üstü yere uzanıp bacakları yukarı aşağı hareket etttirme hareketi :KK66: Biraz zor bişi.. :)

:KK1:Ne uzmanlığı :)) Kendime hayrım yok benim.. :) Kaldır poponu da harekete geç artık derim en fazla hihiih :KK70: Callan teyzem, rahmetli, tam sana göre :129: ! hafta yap, kadına dua et.. Öyle yani :)) :KK66:

Tamam o zaman, teyzemi yadedeyim bu günlerde, bir de o harekete talimliyim ama bir türlü o iradeyi gösteremedim ben, başlıyorum ama, kaldırıyorum popoyu :KK9: :emir_bebek::emir_bebek:

yooook çok gevşek değilim ama sanki yumuşadım ya azcık,yumuşak oldum ben :KK9:
spora 1 ay ara verdim ahanda gördüm hemen callen falan bişeylere başliiim :KK8:

kuzum yüzüstü yatarken popoyu sıkıp bacakları dümdüz yukarı yukarı kaldırıyorsun ,sonraa ayaktayken de mesela yine popoyu sıkmak suretiyle bacakları yanlara doğru uzatıyorsun :KK8:

Yumuşamak aslında iyi bile gelmiş olabilir biraz, sporda fazla sıkılaşmışsındır.

Zaten gevşek olamazsın fıstığım, maşallah sana, maşallah. :nazar::nazar::nazar:

kızlar spor yapalım diyoruz da spor bölümünde jillian michaels bölümüne bir göz atsanız, fotografta paylaşmışlar inanamadım valla, 16- 17 günde kadın şekle girmiş resmen, ben başlamayı düşündüm dün ilk bölümünü yaptım 27 dk bişi, 30 gün sürecekmiş, etim sıkı olduğu için fazla etki etmez belki bende, ne bileyim acayip gaza geldim işte :KK52::KK52:

Oyyy kuzum muhteşemsinnn :) Diyet koçum benim :KK1: Kola içmiyorum ama soda içiyorum. Ona biraz ara vereyim, ama öyle ot sap çöp içemem ki ben :26::26::26::18::18::KK17::KK17: Yeşil çayı bile zar zor içiyorum, ama dün başladım ona da tekrar. Emeğin boşa gitmeyecekkkk :KK53::KK53::KK53::KK53:

dediğim gibi hocanın dediğini yap gittiği yoldan gitme otu çöpü benim miydede kaldırmıyor.biriki deneyim dedim kusasım geldi.neyse mantık çerçevesinde buluruz bişey.olmadı sallarız kurabiyem

Dombul um geçmiş olsun, nasıl oldun?

Bu arada avatarın nick inle tam tezat olmuş dombulum. :KK8::KK8::KK8:

iyiyimbe ekim34 cüm.korse sıksada insan oğlunun 39 derecede bile korseye alışabileceğini kanıtlamış durumdayım.tezatlığı fark ettim.oçizelgeyi nasıl yaptım bir bilsen günlerce aktaramadım sağ olsun tenarrr adresi yanlış kopyaladığımı gösterdi neyse öylesine olurmu olmazmı derken neleri kodladığımı bile fark etmeden oluşturup acaleylen kopyalayıp yapıştırdım.tam ne yaptığıma bakacakken elektirikler kesildi ben ne yaptığımı fark etiğimde bu tickere sahip olmuştum.kışta güneş neyse be tatlım kış şuan olmak istediğim mevsimi yazda korsemi temsil etsin kilo değişiminde nasipse değiştiririm.

iyiyimbe ekim34 cüm.korse sıksada insan oğlunun 39 derecede bile korseye alışabileceğini kanıtlamış durumdayım.tezatlığı fark ettim.oçizelgeyi nasıl yaptım bir bilsen günlerce aktaramadım sağ olsun tenarrr adresi yanlış kopyaladığımı gösterdi neyse öylesine olurmu olmazmı derken neleri kodladığımı bile fark etmeden oluşturup acaleylen kopyalayıp yapıştırdım.tam ne yaptığıma bakacakken elektirikler kesildi ben ne yaptığımı fark etiğimde bu tickere sahip olmuştum.kışta güneş neyse be tatlım kış şuan olmak istediğim mevsimi yazda korsemi temsil etsin kilo değişiminde nasipse değiştiririm.

Canım benim, çoğu gitti azı kaldı.

Çizelgeden huzursuzsun demek ki sen ben farketmemiştim :)) Rumuz un donbul ama resimdeki baaayaaan epey zayıf ya, ben onu demek istemiştim. Ama ticker ın gayet hoş olmuş bence, Tarkan ın kış güneşi, çook severim :))

İyi akşamlar arkideşleeerr..!!! Yaptığım sporları yarın size anlatırım :KK66: Şimdiki planım yürüyüş ve Callan.. Ya da Callan yreine fitness falan filan.. Çünkü "erisin göbekler..!" sloganıyla yola çıktım :p :KK1:

Görüşmek üzereee... :KK3:

Tamam o zaman, teyzemi yadedeyim bu günlerde, bir de o harekete talimliyim ama bir türlü o iradeyi gösteremedim ben, başlıyorum ama, kaldırıyorum popoyu :KK9: :emir_bebek::emir_bebek:

Yumuşamak aslında iyi bile gelmiş olabilir biraz, sporda fazla sıkılaşmışsındır.

Zaten gevşek olamazsın fıstığım, maşallah sana, maşallah. :nazar::nazar::nazar:

evet spor da fazla kaslandırmıştı,neyse tüm aşamaları bitirince iyice şekle girmiş olurum sanırsam.
yeni resimler çekeyim ben de size yahu :KK34:

Canım benim, çoğu gitti azı kaldı.

Çizelgeden huzursuzsun demek ki sen ben farketmemiştim :)) Rumuz un donbul ama resimdeki baaayaaan epey zayıf ya, ben onu demek istemiştim. Ama ticker ın gayet hoş olmuş bence, Tarkan ın kış güneşi, çook severim :))

bak yaaa melek yaaa,iyimser pozitif yerim senin enerjini kuzumm :KK16:

İyi akşamlar arkideşleeerr..!!! Yaptığım sporları yarın size anlatırım :KK66: Şimdiki planım yürüyüş ve Callan.. Ya da Callan yreine fitness falan filan.. Çünkü "erisin göbekler..!" sloganıyla yola çıktım :p :KK1:

Görüşmek üzereee... :KK3:

İyi akşamlar dely ciğim. :KK19: Ben de araştırıyorum işte o topic senin bu topic benim :KK34:

Hadi yap yarın anlat be kuzum ablanın basenleri, göbüşü düzelsin:emir_bebek::emir_bebek:
evet spor da fazla kaslandırmıştı,neyse tüm aşamaları bitirince iyice şekle girmiş olurum sanırsam.
yeni resimler çekeyim ben de size yahu :KK34:

bak yaaa melek yaaa,iyimser pozitif yerim senin enerjini kuzumm :KK16:

Tabi canım çek tabi yeni resim. Ben de seni yerim kuzum seni :KK16::KK16:

Ha kızlar bu arada bilgisayarımı temizlerken eski resim buldum ilk hali diyebileceğim, rutin hayata geçtiğim ilk anda paylaşırım sizinle resimlerimi. Love01 im sen de duy :))

X