Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

haftaya kadar 80 olman gerektiğini hatırlatayım da belki kapanır o zaman iştahçığın :KK53:

tenarrr cım senin kitle endeksinle benimki aynı şu test sende 52 vermiş bende58,8 vermiş beni neden hor gördü bu test sen 52 leri göremenmi diyo bana belkide yaş 41 olunca anca buyaşta bunumu yaparsın diyor.

Canikolaaarrr...

Bişi sorcam kel alaka :p Balık buzdolabında bozulur muuu:44: Derin dondurucuda değil ama.. 2 derecede yani. Yaklaşık 1 haftadır falan duruyo sanırım :S yenir mi o yenir miii :KK52:

Bi de ben bu kilomla Dukan testini bi daha yaptım :p Bana "minimum 56,4 olursun sen, daha da artık benim sinirlerimi bozma!!" dedi hahaha :KK9::KK9: "Bir sürü müşterim var para da vermiyon senle mi uğraşcam!??" dedi :KK60: "You are 29 years old. So you are a very young woman and too young to be already concerned with weight problems." dedi :KK9::KK9: Saol Dukan amcam sen de olmasan very youngsın diyenimiz yok hahaha :KK70: Kendi kendime nasıl da eğleniyorum :KK70::KK70::KK60::KK37: Tam 1 ayda bu son 4 kilomu verecekmişim. Tabi onun küçük kaçamaklarla ara vermeme rağmen, hala Dukan yaptığımdan haberi yok.. ama bakalım dediği çıkacak mı yaa.. Ah keşke çıksa.. Yarından itibaren 2 gün atak yapıyorum. 0,6 kilo veriyorum. Diğer 3 kilomu da 29 günde veriyormuşum.. Sporlarımı da yaparak 1 ay kendimi Dukan'a adıyorum. Son çırpınışlarım bunlar... Bayramda da bi lokma baklava, çikolata yemiyorum.. 1 ay sonra da hala vermemiş olursam, yeter gari deyip güçlendirme koruma falan şeyederim heralde.. Bari daha fazla almiyim dicem o zaman.. :128:
Bana gaz vermek isteyen var mııı :S:S:106::103: Çok üzülüyorum diyete uyduğum halde daha da veremeyinceee.. Bu sefer verir miyim kii.. Baya da şaşırttım yani vücudu :))

2 derecede kokabilir canım havalar sıcak. bi kokla öyle ye. aman diyeyim zehirlenirsin.
bu arada çok güldüm sana. very young woman diyo hee. bana da dermi acaba öyle 34 üm ben ama. young muyum ne dersin?
bu arada spor yapmanı çok takdir ediyorum. daha çok vermiş gibi görünmenin sebebi bu olmalı. geçen sene bende dambıl yaptım ama bırakınca böle lımbıldıyo şimdi kollarım. ahh spor ahh. en güzel ve sevdiğim spor yan gel osman on dönüm bostan :KK60:

ahaaa bulaşıksuyunun antrenörü vaaarrr nerde bizim antrenörleeeerrr :KK52:

kıyamam sanada koçluk yaparım tatlım.sanada ne önerebilirim bidüşüneyim şimdi hepinize aynı taktik olmaz sende bağırsak doluluğu varsa bu kilo vermeyi durdurur.sabahları kalkar kalkmaz ılk su iç hatta ılığında üzerinde olsun su böbrek yerine miydede biraz dursun ki arkasından bağırsaklara inip onu temizlesin.sonracıma metebolizmayı hızlandırmak için bu ılık suyun içine limon damlat birkaç damlada bal koy.sonracıma yemeklerine zencefil ekleyip ye buda terle ödem atmanı sağlar.neyse aynı şeyi sanada söyleyim hoca verir talkımı kendi yer salkımı :KK47: oldumu tatlım ha gayret

Canım, ilk önce 1+1 diye yola çıktım ama 1. gün sebze+protein yapınca sebzeyi öyle özlemişim ki 2. günde kendime engel olamadım ve sebze yedim. Bunun üzerine sebze+proteini 5 gün yapayım bari dedim.
Dukan kitabında 1+1 i öneriyor. Senin yazmış olduğun gibi sonuçta 15 gün protein 15 gün protein+sebze yapmış oluyorsunuz diyor. Keşke 1+1 yapabilsem.

Sadece protein günlerinde inanılmaz yorgun oluyorum. Beş gün üst üste yapmak vücudu yıpratıyor.
Yürüyüşümü yaptığım için olabilir ama uykum çok geliyor. Sanki sırtımda dağ var ve bu beni çökertiyor gibi.

Bu beş gün proteini tamamlayınca artık Karatay yapmayı düşünüyorum. Bana göre o çok daha sağlıklı.
Sen bilirsin.. Ama bence 1+1 yapmayı tekrar denersen ve iradene de sahip olursan başarabilirsin.. Sonuçta bütün diyetler irade meselesi.. Canımız tatlı isteyince nasıl yemiyorsak, protein gününde de canımız sebze isteyince yemicez.. yoksa dediğin gibi 5 gün üst üste protein yemek çok daha büyük eziyet olur, yıpratır tabii.. Karatay'la da verirsin inşallah o zaman.. Haklısın belki uzun vadede daha sağlıklı ama istediğin kiloya ulaştırması da uzun sürüyor.. Ben onu da denemiştim.. tabi herkesin bünyesi farklı. Zaten Karatay Dukan'ın güçlendirme evresine de çok benziyor. İstediğim kiloya ulaşırsam inşallah, hayatım boyunca o tarz beslenmek istiyorum bende.. Kolay gelsin sana..

2 derecede kokabilir canım havalar sıcak. bi kokla öyle ye. aman diyeyim zehirlenirsin.
bu arada çok güldüm sana. very young woman diyo hee. bana da dermi acaba öyle 34 üm ben ama. young muyum ne dersin?
bu arada spor yapmanı çok takdir ediyorum. daha çok vermiş gibi görünmenin sebebi bu olmalı. geçen sene bende dambıl yaptım ama bırakınca böle lımbıldıyo şimdi kollarım. ahh spor ahh. en güzel ve sevdiğim spor yan gel osman on dönüm bostan :KK60:
Kokmamışsa yiyebilir miyim:44: Anlaşılır di mi?

Ben de sporu bıraktım sportmen :S Sanırım o yüzden sarktım falan bişiler oldu bana da :S Tekrar başlayacak motivasyonu arıyorum.. Bu akşamdan itibaren başlıyorum :KK8: :KK66: yoksa yan gel yat Osman, çok sevdiğim bi arkadaştır hahaha :KK9::KK9:

tenarrr cım senin kitle endeksinle benimki aynı şu test sende 52 vermiş bende58,8 vermiş beni neden hor gördü bu test sen 52 leri göremenmi diyo bana belkide yaş 41 olunca anca buyaşta bunumu yaparsın diyor.

yok donbulcum 52 yi ben verdim :KK53: dukan 55 dediydi. benim boy 157 senin daha uzun heralde?

Canikolaaarrr...

Bişi sorcam kel alaka :p Balık buzdolabında bozulur muuu:44: Derin dondurucuda değil ama.. 2 derecede yani. Yaklaşık 1 haftadır falan duruyo sanırım :S yenir mi o yenir miii :KK52:

hayıııııır hemen çöpe at güzelim o balığı , en fazla 48 saat kalabilir 0-4 derecede , çözündürdükten sonrada max. 24 saat kalabilir

Son düzenleme:
Love01, hiçte iğrenç görünmüyorsun. Zayıflayınca daha bir şekil almışsındır ama şu halinle çok samimi, sıcak kanlı bir kadınsın. Ben çok beğendim.

Kızlar, 5 günlük seyirden sonra 5 günlük protein günlerimin bugün 3. sü. Ama ben bu sefer 5 günlük atağımdaki başarıyı elde edemedim. Acaba çok küçücük kaçamaklar yaptım ve birde farklı olarak yulaf kepeğini krep olarak değil kek olarak tüketiyorum olduğum için mi?

cnm cok tşk ederim.ayrıca seyırde kılolar ataktakı kdr hızlı gıtmıor o nedenle sıkma canını..

Yok canııımm.. Haksızlık etme kendineee.. O zaman da hiç iğrenç değilmişsiinn.. Ama şimdi baya baya zayıflar kategorisindesin :)) Fıstıklar kategorisindesin.. İyi ki başlamışın da azmetmişin :KK66: O eski sevgilin de avucunu yalasın.. Afiyet olsun ona :KK1::KK1:
.

saol cnm cok tsk ederimmm..

Uleynnn benim neden iştahım hiç kapanmıyor, midem de küçülmedi galiba, ne zaman normal oldum ki ben zaten :KK1:

Lovecııım kilolu halin bu mu şekerimmm :) zıfır beden olma yolunda hızla ilerliyorsun zannımca :)

oyy saol cnm,,moral werdin walla :KK70:

annem eski hatunlardandır.malum eski hatunların her olaya bi lafı vardır.annemin bu konudaki özlüsözünü seninle paylaşayım biraz için soğusun"erkeğin en iyisi tuvalet yolunda can versin" der neden o yolda can veriyor bilemiyorum.ama eskilerin bir bildiği vardır diyorum

aman dogru sölemiş,,hatta tuwaletin deliğinde can wersınler hamam bocegı gıbı :KK70:

Bi de ben bu kilomla Dukan testini bi daha yaptım :p Bana "minimum 56,4 olursun sen, daha da artık benim sinirlerimi bozma!!" dedi hahaha :KK9::KK9: "Bir sürü müşterim var para da vermiyon senle mi uğraşcam!??" dedi :KK60: "You are 29 years old. So you are a very young woman and too young to be already concerned with weight problems." dedi :KK9::KK9: Saol Dukan amcam sen de olmasan very youngsın diyenimiz yok hahaha :KK70: Kendi kendime nasıl da eğleniyorum :KK70::KK70::KK60::KK37: Tam 1 ayda bu son 4 kilomu verecekmişim. Tabi onun küçük kaçamaklarla ara vermeme rağmen, hala Dukan yaptığımdan haberi yok.. ama bakalım dediği çıkacak mı yaa.. Ah keşke çıksa.. Yarından itibaren 2 gün atak yapıyorum. 0,6 kilo veriyorum. Diğer 3 kilomu da 29 günde veriyormuşum.. Sporlarımı da yaparak 1 ay kendimi Dukan'a adıyorum. Son çırpınışlarım bunlar... Bayramda da bi lokma baklava, çikolata yemiyorum.. 1 ay sonra da hala vermemiş olursam, yeter gari deyip güçlendirme koruma falan şeyederim heralde.. Bari daha fazla almiyim dicem o zaman.. :128:
Bana gaz vermek isteyen var mııı :S:S:106::103: Çok üzülüyorum diyete uyduğum halde daha da veremeyinceee.. Bu sefer verir miyim kii.. Baya da şaşırttım yani vücudu :))

ayy hakkaten delisin sen ya cok guldum :KK1:

Selam Kızlarrrrrrr, ben geldim :)

Tahmin edersiniz, uzun zamandır giremiyorum geçmişi okuyamadım.Nasılsınız? Herkes iyi mi? İnanılmaz yoğun bir tempodayım, hala da devam ediyor ama sizleri çok özledim.

Ne alemdesiniz? Kilo vermeler nasıl gidiyor?

Güçlendirme canlarım, sizler nasılsınız?

Ben 56,2 ile 56,6 arasında gidip geliyorum. Artık oturdu diyebilirim kilom. Aslında günlerdir yulaf kepeğimi yiyemiyorum, hiç yeşil çay içemiyorum, çok su içemiyorum vicdan azabı çekiyorum bu konuda ama yoğunluğum bitince umarım o da yoluna girer. Onun haricinde çok şükür herşey yolunda. Biraz gevşeklik var vücudumda, gidermek için spora başlamalıyım ama tempo o kadar yoğun ki ruhlar geride kalıyor, icraate geçemiyorum bir türlü.

Yeni gelen arkadaşlara, hala seyirde olan arkadaşlara bol bol eksili günler diliyorum. Hepinizi çokkk öpüyorum :KK16::KK16::KK16:

Hayatım, kuşlar resimlerini paylaştığını söyledi ve geldim. :KK70:

Muhteşem fark var arada. Sen ciddi ciddi kiloluymuşsun diyetten 1 gün önceki hallerinde, bacakların da epey topluymuş. Ama sonraki resimler sanki başka birine ait gibi ve bana sorarsan artık verecek bişeyin kalmamış ve kendine haksızlık ediyorsun canım. Bacakların da çok hoş, hiç fazlalık kalmamış. :nazar::nazar::nazar:

Çıtırım benim, fıstık olmuşsun fıstık. :KK16::KK16::KK16:

kıssslarr bakın bugun elime gecen eski usb.min içinde ne buldummm:KK1: bunlar benim 3 sene önceki hallerim,,dukana basladıgımda bundan 4-5 kilo daha fazla oldugumu dusunursek,,neyseki başlamışım dimi :KK1: yanımdaki kişi eski pislik sevgilim,,o nedenle olabildiğince kırptım,,onun bana sölediği yalanları saysak,burdan fizana yol olurdu..nişan elbisemi bile almıştımda elimde bıraktı bu pislik bu benim yalanları yüzünden :2: neyse su hallerime bakınca bile neyseki dukanı tanımısım diyorum,,iğrenc gorunuorum :KK1:

Canım, orada da çirkin bir görüntü yok ama şimdi tam çıtırsın maşallah :nazar:

Tabi ki iyi ki başlamışsın, hepimiz iyi ki başladık. Sağolsun medesam ın dukanı :KK16:

kıssslarr bakın bugun elime gecen eski usb.min içinde ne buldummm:KK1: bunlar benim 3 sene önceki hallerim,,dukana basladıgımda bundan 4-5 kilo daha fazla oldugumu dusunursek,,neyseki başlamışım dimi :KK1: yanımdaki kişi eski pislik sevgilim,,o nedenle olabildiğince kırptım,,onun bana sölediği yalanları saysak,burdan fizana yol olurdu..nişan elbisemi bile almıştımda elimde bıraktı bu pislik bu benim yalanları yüzünden :2: neyse su hallerime bakınca bile neyseki dukanı tanımısım diyorum,,iğrenc gorunuorum :KK1:

kuzuuuum kendine haklsızlık etme nolursun yaaaa,benim şu anki halim nerdeyse senin o halin gibi,yani sen o zaman da fıstık gibiymişsin :KK34:

öncelikle kitabı alıp okumadığın sürece burada kimse size yardımcı olamaz.bu diyette sabit bi menü yok,kitapta adı gecen izinlilerden sınırsız yıyebilirsiniz.kitapsız bu diyeti sadece netten okuduklarınızlada eksik yapmıs olursunuz ztn.

bence biz bu satırları sürekli kopyala yapıştır yapalım artık :KK9:

Canikolaaarrr...

kuzuu o balığı kesinlikle yemiyorsun,1 hafta olmaz dolapta çoktan fosil olmuş o,at hemen gitsin kedicikler yesin :KK9:
çok güldüm kuzum sana,bu eski enerjine dönmene çook seviniyorum :KK34:
ben de yapiiim test bakalım bana ne dicek :KK52:

Muhteşem fark var arada. Sen ciddi ciddi kiloluymuşsun diyetten 1 gün önceki hallerinde, bacakların da epey topluymuş. Ama sonraki resimler sanki başka birine ait gibi ve bana sorarsan artık verecek bişeyin kalmamış ve kendine haksızlık ediyorsun canım. Bacakların da çok hoş, hiç fazlalık kalmamış. :nazar::nazar::nazar:

kuzuuum hoşgeldiiinnnnn :KK54:
bence de bişeyi kalmamış ama inatçı çıktı işte ama olsun bazen hırslı olmak iyidir :KK34:
yaa kızlar sanki bende de yavaştan bir gevşeme başlıyor gibi hissediyorum yaaa :KK50:
yaklaşık 1.5 aydır spora gitmiyorum ki biliyorsunuz deli gibi günde 3 saat falan spor yapıyordum.ama hava sıcak,kapalı salonlarda tıkılıp kalmak istemedim ama yaz bitsin hemen başlamalıyım lımbırdamak istemiyorum :KK14:

bu arada kimler hangi sporu ne kadar süre yapıyor, sporla kesinlikle daha iyi verilir diye düşünüyorum da... tecrübelerinizi yazarsanız kısaca bana, çok sevinirim :KK34:

şimdi yapmıyorum ama plates düzgün bir eğitmenle süper oluyor
şekle giriyorsun kasların boyun uzuyor resmen
ama kilo vermen zor platesle
zayıf gözükürsün toparlanacağın için

bence de bişeyi kalmamış ama inatçı çıktı işte ama olsun bazen hırslı olmak iyidir :KK34:
yaa kızlar sanki bende de yavaştan bir gevşeme başlıyor gibi hissediyorum yaaa :KK50:
yaklaşık 1.5 aydır spora gitmiyorum ki biliyorsunuz deli gibi günde 3 saat falan spor yapıyordum.ama hava sıcak,kapalı salonlarda tıkılıp kalmak istemedim ama yaz bitsin hemen başlamalıyım lımbırdamak istemiyorum :KK14:

Hoşbuldum canım,

Hepinizi çok özledim gerçekten, bir yanım eksik kalıyor sizden uzaklarda.

Gevşemeye gelince sen hiç de gevşek değilsin tatlım, hem enerjik hem daha gençsin, fıstık gibisin maşallah. :nazar::nazar:

Lımbırdamak ha, dur bakalım, sen lımbırdarsan ben ölmem lazım :KK9:

Dely cim ben de yan gel osman ı çok seviyorum ama birbirimizi motive edelim be ablacım, sen de o iradeyi çok görüyorum hadi ablana gaz ver bakalım :emir_bebek::emir_bebek:

...........
............
Anaaa!! Ben bunu görmemişiimm... Der tabi beee.. Hem sportmen hem very young :))

hayıııııır hemen çöpe at güzelim o balığı , en fazla 48 saat kalabilir 0-4 derecede , çözündürdükten sonrada max. 24 saat kalabilir
Oyyyy :S Pekkiii... Atiyim bari.. :KK31: Gitti güzelim çipuraa... :104:

Selam Kızlarrrrrrr, ben geldim :)

Tahmin edersiniz, uzun zamandır giremiyorum geçmişi okuyamadım.Nasılsınız? Herkes iyi mi? İnanılmaz yoğun bir tempodayım, hala da devam ediyor ama sizleri çok özledim.
Ne alemdesiniz? Kilo vermeler nasıl gidiyor?
Güçlendirme canlarım, sizler nasılsınız?
Ben 56,2 ile 56,6 arasında gidip geliyorum. Artık oturdu diyebilirim kilom. Aslında günlerdir yulaf kepeğimi yiyemiyorum, hiç yeşil çay içemiyorum, çok su içemiyorum vicdan azabı çekiyorum bu konuda ama yoğunluğum bitince umarım o da yoluna girer. Onun haricinde çok şükür herşey yolunda. Biraz gevşeklik var vücudumda, gidermek için spora başlamalıyım ama tempo o kadar yoğun ki ruhlar geride kalıyor, icraate geçemiyorum bir türlü.
Yeni gelen arkadaşlara, hala seyirde olan arkadaşlara bol bol eksili günler diliyorum. Hepinizi çokkk öpüyorum :KK16::KK16::KK16:
Hoşgeldiiinnn :KK16::KK16: Özletiyosun amaaa... Nasıl işmiş o öyle.. bırak yahu öyle iş mi olur :p hihi :KK1: Kolay gelsin canıımmm...!! Fıstık bi kiloda sabitlendin yaa, süper!! Ben hala seyir güçlendirme falan.. iki arada bi derede geziniyom :)) Bana da hepiciğinde başarılar bana daaa :KK52::KK52::KK1: Ben hep burdayım çünkü :p

:KK16: Çok teşekkür ederiimmm :kk77: :KK17: :KK54:

Heee!! Şişkoymuşum demii hihiihih :KK1: Harbi baya baya balonmuşum ben :KK70: :KK1: Zaten bacaklardan kollardan hep şikayetçiyimdir. Hemen onlar alıyo kiloları benim.. Odun bacak :p :KK70: Sanırım bacaklarım en ince halini aldı. Daha da incelmez zaten, yapısı öyle benimkilerin :) Maşallahları var :p Biraz basen biraz da göbiş gitti mi tamamdır :KK66: Fazla bişi istemiyom amaa.. Önce 58 olan halime dönmek istiyom, sonra da 2 kilo dahaaa... Sonra zaten ilerleyen yaşlarda alırım kilo.. Bari hayatımda bi kere istediğim kiloda oliyim istiyoomm :KK17: :KK54:

Son düzenleme:
Merhaba cute77,

Sen eczacıydın sanırım, nasıl gidiyor diyet?

Ben güçlendirmedeyim ama bu zamana kadar hiç vitamin almadım, ama şimdi yoğun bir tempodayım ve sanırım ihtiyacım var.

Belki daha önce yazmışsındır ama geçmişi okuyamadım bana bir vitamin önersene canım.

yahu ben de yaptım şimdi testi yeniden ,dedim ki kocacık ben 69 olmak istiyorum o da bana dedi ki olmaz,senin ideal kilon 71:26:
eeee peki neden ilk yaptığımda bana ideal kilon 75.7 demişti ki ?
neyse daha komik kısmı 2 gün atak,16 gün seyir verdi ,16 gün yaaa çom komik :KK9:
23 gün de güçlendirme hehehehe ,olmuşum ben artık olmuşummmm :KK76:
delyy sen de olmuşun bence,çok da zorlama.ama dediğin gibi devam et bence baktın olmuyor zıpla güçlendirmeye ben de öyle yapacağım bakalım gittiği yere kadar zorlarım baktım kitlendi geçerim artık :KK52:

Hoşbuldum canım,

Gevşemeye gelince sen hiç de gevşek değilsin tatlım, hem enerjik hem daha gençsin, fıstık gibisin maşallah. :nazar::nazar:

Dely cim ben de yan gel osman ı çok seviyorum ama birbirimizi motive edelim be ablacım, sen de o iradeyi çok görüyorum hadi ablana gaz ver bakalım :emir_bebek::emir_bebek:

yok kuzu yaaa valla sporla beraber daha iyiydi şimdi sanki böyle popom falan gevşedi gibi geliyor pööfff :KK50:
bir de geçen gün sire gittim ayıptır söylemesi :26:
kız dedi ki siz aşırı kilo falan mı verdiniz dedi,heeeee dedim oldukça aşırı :KK34:
nerden anladınız dedim,etiniz incelmiş dedi uyuz,ne demek o gevşemiş miyim ben yanii acaba ?
gerçi o göbişimdi yani,orada biraz gevşeklik oldu.anaaaam bol bol mekik çekmem ve yüzüstü yatıp bacakları havaya havaya attırmam lazım ki popom kalksın.ayyy anaaam bakın ne dertler daha çıktı başımıza :KK9:
bu arada bana gençsin diyene bak hele,aramızda 3-4 yaş bişey var :KK34:
neyse ki sen gençsin dedin,Dukan Dely'e dedi ama bana dfemedi yaaa wowwww you are a young woman falan :KK50:
boşıcam onu en sonunda.yok yaa Türkü Fransızı farketmiyor hepsi aynı model bunların :KK9:

kurabiye canavarı bence verirsin.eğer diyet kala soda içiyorsan biraz araver kilo aldırmıyor ama insan vücudunu kabartıyor.kirazın sapından mısırın püskülünden,maydanoz sapından yeşil çaydan çay yap yani hafif demle ve buzlu buzlu iç ha gayret sana azıcık koçluk yapayım.(hoca verir talkımı kendi yer salkımı,yada hocanın dediğini yap gittiği yoldan gitme ) sana veriyorum gazı almayı unutma hadi kim tutar seni.

Oyyy kuzum muhteşemsinnn :) Diyet koçum benim :KK1: Kola içmiyorum ama soda içiyorum. Ona biraz ara vereyim, ama öyle ot sap çöp içemem ki ben :26::26::26::18::18::KK17::KK17: Yeşil çayı bile zar zor içiyorum, ama dün başladım ona da tekrar. Emeğin boşa gitmeyecekkkk :KK53::KK53::KK53::KK53:

........
bence biz bu satırları sürekli kopyala yapıştır yapalım artık :KK9:

kuzuu o balığı kesinlikle yemiyorsun,1 hafta olmaz dolapta çoktan fosil olmuş o,at hemen gitsin kedicikler yesin :KK9:
çok güldüm kuzum sana,bu eski enerjine dönmene çook seviniyorum :KK34:
ben de yapiiim test bakalım bana ne dicek :KK52:

Kopyala yapıştıra çok güldüm yaa hehehe :KK1::KK1:

Yemicem tamam canım.. Yeme dediler zaten evet.. Gitti balıkçık :p Kediler bayram etsin :p
Valla hala diş ağrısı çekiyorum ama enerjik olmaya çalışıyorum napiimm.. Zayıflarsam daha enerjik olcam :)) Sana ideal kilondasın derse şaşmam :KK66:

2 kilo daha istiyom be canım.. Ne olcek gitse.. Yoksa hırs değil de, hala rahat giyemiyorum bişeyleri.
Spor yapcaz o zamaaannn!! Hop 1 2 3 hop 1 2 3 :)) :KK53: Beni de bu havalar bunalttı sanırım.. Gevşedim durdum.. Ama lımbırdamaaakk yokkk!! Lımbırdamaya soonn!! :KK66: Ben yürüyüşle başlıyorum bugün :KK66: Sen de Callan'a başlaaa.. Ya da evde fitness aerobik falan yaaappp :KK8::KK8: Haydiii!!! Yazın bitmesini beklemeee!!

Hoşbuldum canım,

Medesaaa bence de gevşek değilsin yaaa! Zaten koşturmacaların oluyor senin.. Sen istesen de gevşeyemezsin :KK66:

Ablacııkkk :)) Ben kendi kendime öyle bi motive oldum ama :KK70: Bunu size nasıl bulaştırcam bilmiyorum hihihi :KK1::KK1:

X