Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

saç dökülmesi için h vitamini almak gerekiyomuş.saç sağlığı için bu çok önemliymiş...h vitamini içeren besinler balık özellikle somon uskumru levrek,patates,süt günde 1 bardak sütle birlikte az yağlı,yoğurt,peynir,ayran tüketebilirmişiz.bde kuru baklagillerde varmış h vitamini

oh süt iciyoruz zaten balikta yeriz nolcek:KK76:

Kızlar ya, ben bu akşam yağsız kıyma değilde yağlı kıymayla yapılmış ızgara köfte yedim mecburiyetten 2-3 tane. :KK25: :KK4:
Atak ve seyire başladığımdan beri hiç yağlı birşey yememiştim. Kaçamakta yapmadım hiç bu zamana kadar. :KK45:
Ne olduysa bu akşam oldu.
Vermek istediğiniz bir ceza var mı? :26: :18:

oturdum izledim.izlemeyip merak edenlerede yazdım
dukan diyeti saçmalıktır insan bi diyet listesine kendi adını verebilirmi...dukancıları 3-5 sene sonra görücem o dukancıların verdikleri kilolar onlara yol su elektrk olarak geri dönücek.dukan diyeti diye bi diyet çıkardılar bu bir pazarlama harikası.diyete kendi adınızı veriyosanız ya egosantrik bi insansınızdr ya da pazarlama uzmanısınızdır.kendi hastası 80 kilo vermiş birlikte takip edelim hiç bi problem olmucak onda 3 sene sonra diyo.hadisenin dukanla verdiği 13 kiloda sarkma olmuş çnkü yağla birlikte kas erimiş 3 yerine 6 kilo verirmişiz ama erimeye başlarmışız kilo vermeye değil erimeye başlarmışız.kasları eriterek sarkarmışız bir süre sonrada kısırlık gibi bi problemle karşılaşırmışız.dukan falan hikaye nası kandırıyolar milleti o dukan diyeti yapanlar 3-5 sene sonra aman kurtar bizi doktor diye gelcekler.dukan diyeti amerikan kalp birliği amerikan diyet birliği tarafndan reddedilmiş.eğer yağ almazsak sakallı bıyıklı kadın olurmuşuz...östrojenin yapısındaki en önemli madde yağmış.sen birine protein verip karbonhidrat vermezsen o karbonhidrat olmadığı için vücut su atmaya başlıyo.ağızları garip bi koku kokar.böbrekleri karaciğerleri mahvolucak...
daha fazla izlemedim...ztn beynim zonkluyo bide buna üzülemicem...geçen sene doktorumda gürkan kubilayın verdiği diyet listesinide denemiştim...snra bıraktım işe yaramıştı napiim:KK17:

Kızlar ya, ben bu akşam yağsız kıyma değilde yağlı kıymayla yapılmış ızgara köfte yedim mecburiyetten 2-3 tane. :KK25: :KK4:
Atak ve seyire başladığımdan beri hiç yağlı birşey yememiştim. Kaçamakta yapmadım hiç bu zamana kadar. :KK45:
Ne olduysa bu akşam oldu.
Vermek istediğiniz bir ceza var mı? :26: :18:

bozmuşun ama sonuçta protein almışsın:) bişi olmaz:nazar:

dukan diyeti saçmalıktır insan bi diyet listesine kendi adını verebilirmi...dukancıları 3-5 sene sonra görücem o dukancıların verdikleri kilolar onlara yol su elektrk olarak geri dönücek.dukan diyeti diye bi diyet çıkardılar bu bir pazarlama harikası.diyete kendi adınızı veriyosanız ya egosantrik bi insansınızdr ya da pazarlama uzmanısınızdır.kendi hastası 80 kilo vermiş birlikte takip edelim hiç bi problem olmucak onda 3 sene sonra diyo.hadisenin dukanla verdiği 13 kiloda sarkma olmuş çnkü yağla birlikte kas erimiş 3 yerine 6 kilo verirmişiz ama erimeye başlarmışız kilo vermeye değil erimeye başlarmışız.kasları eriterek sarkarmışız bir süre sonrada kısırlık gibi bi problemle karşılaşırmışız.dukan falan hikaye nası kandırıyolar milleti o dukan diyeti yapanlar 3-5 sene sonra aman kurtar bizi doktor diye gelcekler.dukan diyeti amerikan kalp birliği amerikan diyet birliği tarafndan reddedilmiş.eğer yağ almazsak sakallı bıyıklı kadın olurmuşuz...östrojenin yapısındaki en önemli madde yağmış.sen birine protein verip karbonhidrat vermezsen o karbonhidrat olmadığı için vücut su atmaya başlıyo.ağızları garip bi koku kokar.böbrekleri karaciğerleri mahvolucak...
daha fazla izlemedim...ztn beynim zonkluyo bide buna üzülemicem...geçen sene doktorumda gürkan kubilayın verdiği diyet listesinide denemiştim...snra bıraktım işe yaramıştı napiim:KK17:
adamı bende dinledim de hiç kendi muayene ücretlerinden bahsetmiyor nedense 2009 biri 350 tl demiş, şu anki fiatını tahmin bile edemiyorum :KK1: dukan dieti pazarlamaymış en çok buna güldüm kitap 20 tl allah aşkına bunun neresi pazarlama olabilir ki :KK1: çıkarmış oraya da kilo vermiş hastasını bide özellikle pizza yerken falan çekmişler, resmen kandırmaca, kadın ne istediyse yemiş de hiç bir şeyden kısıtlamamışta vs... öyle olsa eminim şu an hepimiz zayıf olurduk

adamı bende dinledim de hiç kendi muayene ücretlerinden bahsetmiyor nedense 2009 biri 350 tl demiş, şu anki fiatını tahmin bile edemiyorum :KK1: dukan dieti pazarlamaymış en çok buna güldüm kitap 20 tl allah aşkına bunun neresi pazarlama olabilir ki :KK1: çıkarmış oraya da kilo vermiş hastasını bide özellikle pizza yerken falan çekmişler, resmen kandırmaca, kadın ne istediyse yemiş de hiç bir şeyden kısıtlamamışta vs... öyle olsa eminim şu an hepimiz zayıf olurduk

diyetisyenler kan kaybediyo artık dolayısıyla da nasıl yapsak da bu durumu engellesek diye düşünüolar. dukanın zararlı olmasını gerektircek hiçbir şey yok çünkü ömür boyu yaptığımız bi şey değil. ortalama 5-6 ayda istediğimiz kiloya gelip sonrasınde dilediğimizi (meyve, ekmek, sebze) yiyebilioruz.

Bi de şu açıdan bakmak lazım. benim bazı arkadaşlarım bazı günler hiçbişey yemiyorlar bazen sadece bi öğünle geçiriolar günlerini. bazı besinleri hiç tüketmiyorlar. kiloyla falan hiçbir problemleri olmadıkları halde. normal bi insan bu şekilde hayatını sürdürebiliyorsa biz hayli hayli sağlığımızı kaybetmeden yaşayabiliriz değil mi ama :KK34:

kilolunun halinden bi tek kilolu anlar ancak. iki lokma yiyip ertesi gün kilo alma korkusunu yaşamayan bilemez. "bu kadarcık çikolatadan bi şey olmaz" "azcık kek kurabiye bi şey yapmaz" diyen insanlar bizi anlayamaz. o yüzden biz kulaklarımızı tıkayalım ve elimizden geldiğince sağlıklı insan kilosuna gelene kadar boğazımıza hakim olalım. bırakalım bu diyetisyenler konuşsun dursun, kendi reklamlarını yapıolar işte bi şekilde :KK4:

geçen sene web sitesinde yazıodu fiyatlar.sahiden de çok yüksekti...

Son düzenleme:
diyetisyenler kan kaybediyo artık dolayısıyla da nasıl yapsak da bu durumu engellesek diye düşünüolar. dukanın zararlı olmasını gerektircek hiçbir şey yok çünkü ömür boyu yaptığımız bi şey değil. ortalama 5-6 ayda istediğimiz kiloya gelip sonrasınde dilediğimizi (meyve, ekmek, sebze) yiyebilioruz.

Bi de şu açıdan bakmak lazım. benim bazı arkadaşlarım bazı günler hiçbişey yemiyorlar bazen sadece bi öğünle geçiriolar günlerini. bazı besinleri hiç tüketmiyorlar. kiloyla falan hiçbir problemleri olmadıkları halde. normal bi insan bu şekilde hayatını sürdürebiliyorsa biz hayli hayli sağlığımızı kaybetmeden yaşayabiliriz değil mi ama :KK34:

kilolunun halinden bi tek kilolu anlar ancak. iki lokma yiyip ertesi gün kilo alma korkusunu yaşamayan bilemez. "bu kadarcık çikolatadan bi şey olmaz" "azcık kek kurabiye bi şey yapmaz" diyen insanlar bizi anlayamaz. o yüzden biz kulaklarımızı tıkayalım ve elimizden geldiğince sağlıklı insan kilosuna gelene kadar boğazımıza hakim olalım. bırakalım bu diyetisyenler konuşsun dursun, kendi reklamlarını yapıolar işte bi şekilde :KK4:

kkda gürkan kubilayın 1 ayda 10 kilo verdiren diyeti vardı bi ara.farkında olmadan kendiyle çelişmiş aslında

iyi akşamlar kızlar

en çok tokluk sağlayan yulafmış ekmeğin 2 katı tokluk sağlıyomuş balık ekmeğe göre yüzde yüz 25, dana etide ekmeğe göre yüzde 76 fazla tok tutuyomuş

bende bakıyım dedim programı bulamadım ama o sırada yaptığı başka bir programı izledim senin dediğin herhalde orada da dana eti, yulaf ve balığın en çok tokluk veren besinler olduğundan bahsediyordu zaten bunlar bizim dukanımızın tavsiyeleri

saç dökülmesi için h vitamini almak gerekiyomuş.saç sağlığı için bu çok önemliymiş...h vitamini içeren besinler balık özellikle somon uskumru levrek,patates,süt günde 1 bardak sütle birlikte az yağlı,yoğurt,peynir,ayran tüketebilirmişiz.bde kuru baklagillerde varmış h vitamini

biz zaten eskiden olmadığı kadar süt içip yoğurt , peynir , balık tüketiyoruz :KK1::KK1::KK1:

vucuda yağ alınmalı diyor ya ben hamileyken bir ara nette okumuştum tamda hatırlayamıyorum ama doğumdan sonra aldığımız kiloların hepsini veremiyoruz özellikle göbek bölgesinde yağlar kalıyor ya onlar olası bir durumda yokluk açlık vb. anne hiçbir besin alamasada 3 ay boyunca bebeğe süt verebilmesi için vucudun depoladığı besinmiş buradan yola çıkarak bende vücudumda var olan eritmek istediğim yağların da beni dukan diyeti sırasında yeterince beslediğini ( yağ açısından) düşünüyorum, yani doktor beyin dediği gibi yağsız kalmıyor vücut

rachelfine kiz bekleeeeeee beni nereye bu aceleeee:KK19:

tamam canım beklemeye geçtim :KK1::KK1::KK1:, bugün çok fena bozdum diyeti bak sırf senin hatrın için heee :KK34::KK34: çok acayip diyet dışı bir yemek yaptım ama nasıl bir yemek oldu anlatamam, 1 aydır yediğim tatsız tuzsuz yemeklerden sonra böyle damağımda lezzet tanecikleri dans ediyor hala o derece yaniiii :KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım ilk insanlar tamamen et ile besleniyorlardı, tahıl dolayısıyla yüklü karbonhidrat insan hayatına çok sonra girdi, özümüzde hepimiz avcıyız, hepimiz et oburuz, bunun aksini iddea edeni mağmaya doğru uğurluyorum, ben hiç ama hiç etkilenmiyorum bu tip söylemlerden, bu açıklamalar tamamen duygusal ve bu adam bana hiç samimi gelmiyor tamamen reklam, bi şarlatan tipi var adamda bir gün katıldığı bir programı arayıp şarlayasım var:KK53::KK53::KK53:

Malesef dunku program bazi insanlari etkilemis ornek benim erkek arkadasim. Dunden beri basimin etini yiyor birak su diyeti diye ki bugun benim 2.gunum daha. Ben sunu anlamiyorum ki ben zaten cok duzensiz ve sacma beslenme tarzimdan dolayi pcos' un da etkisiyle bu hale geldim. Koca sene o kadar sagliksiz seyler yedim ki simdi sut,et,tavuk,yumurta hatta normalde yemedigim baligi bile yedim bu aksam. Zamanla sebzesi de girecek isin icine, niye sagliksiz olsun. Anlatamiyorum bunu ona. Ben simdi ev ariyorum ev yerlestirecegim bulduktan sonra yuksek aktivite gostereceksin kendine yazik edeceksin falan diyor iyice moralimi bozdu. 19 yasindayim daha yasim ilerlemeden halledeyim su isi dedim Dukan da aklima yatti ama iste erkek arkadasimin tepkisi moralimi bozuyor.

tenerrr cim kopyala yaparak yaptım bide mesaj haneme kopyala demeden mesajımı yazayım bakalım.her seferinde kopyala yapmak zor.yavaş yavaş öğreneceğim bu işi sabırrrrr

yaşasın sağolasın tenerrr cim şuan mutluluktan ağlaya bilirim.özel mesaj için daha mesaj sayım dolmamıştı.sabrın için sonsuz teşekürler:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:öpüldün tatlım.

kızlar çizelgemi yapmakla meşgul olduğum için bugün yaptıklarımı yazamadım.çizelgemi şu ana göre yaptım.aslında amaliyatla giden yağla benim 67.5 olmam gerekirken 70.5 geliyorum.amaliyata 70 girdim 72.2 çıktım.bu fazlalık ödem yavaş yavaş gidecekmiş bak 1 günde yani bugün.1.7 kaybetim.aniden.korsemi 1 adım geriden vurdum.dukana devam.kiloya son.şimdilik emeği ve yardımı geçen tüm gacılara teşekkür eder ve iyi geceler dilerim.umarım hepiniz eksilerde uyanırsınız:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Canım ilk insanlar tamamen et ile besleniyorlardı, tahıl dolayısıyla yüklü karbonhidrat insan hayatına çok sonra girdi, özümüzde hepimiz avcıyız, hepimiz et oburuz, bunun aksini iddea edeni mağmaya doğru uğurluyorum, ben hiç ama hiç etkilenmiyorum bu tip söylemlerden, bu açıklamalar tamamen duygusal ve bu adam bana hiç samimi gelmiyor tamamen reklam, bi şarlatan tipi var adamda bir gün katıldığı bir programı arayıp şarlayasım var:KK53::KK53::KK53:

Sonuna kadar katılıyorum sana. Dukkan tekerlerine taş koydu tabi bunların. Adam beslenme ile ilgili sağlam tüyolar verdi bize. Hatta arada foruma girip Dukkan' la ilgili negatif bilgiler, görüşler ıvır zıvırlar paylaşanların arasında da mutlaka bir kaç diyetisyen vardır gibi geliyor bana. Çok da dertleriydi bizim sağlığımız.. Bu kadar önemliydik biz de, niye bedavadan zayıflatmadınız milleti. Maşallah pabuç kadar muayene ücretleri... Halkın sağlığı vs. madem bu kadar umurunuzda hadi bakalım obeziteye savaş diyip, dökülün meydanlara. Bu ne aşktır arkadaş, bizi Dukan' dan korumak için memleketin tüm diyetisyenleri el ele vermişler. Herkes işine baksın. :KK53:

Son düzenleme:
X