Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

donbulcum 6433 v3 6434 te resimleriyle çizelgenin nasıl kk ya koyulacağını anlattım oraya baksana bi

orayada baktım.o kutunun tamamını kopyaladım bacım kabul etmiyo.seninkinde 1 satır kopyalanmış gibi görünüyor.ben tüm kutuyu kopyalayıp yapıştırdım.cizelge bölümünü tuşladımmı o yapıştırdıklarım adres şeklinde görünüyor.kaç kere kopyalayıp yapıştırdıysam alt alta 4-5 kere tekrarı var.ama değişikliği kaydete bastımmı sitenin formatına uygun olmaığını çizelgenin açıklamasını okumamı söylüyor.ordaki adresten girdim.herşey tamam çizelge bölümünde adres görünüyor ama onaya basınca nanay oluyor.:KK53:

Az önce tartıldım 70.5 çıktı :KK52::KK52::KK52::KK52: Allam yareppim ya, yine mi pili bitiyo bu tartının yoksaaaaaa :KK53::KK53::KK53::KK53: birazdan değiştirip yeniden tartılcam, inşallah doğrudur, dinimiz, amin :KK1::KK1:

kizlar beni ilgilendirmez ama dün ucankus kanaltürkte dr gürkan kubilay vardi ve dukan diyetinin zararlarini ve yapan kisilerin 2 wea 3yil sonrasindaki yasiyca hastaliklar saydida inanamazsiniz tv arsivinden dinleyin ve bunu birakin derim

arkadaşım gürkan kubilayın kendi özel kliniği yada muayenehanesi var tabii ki öyle diyecek, ne demesini bekliyordun ki

kızlar ben bugün işe gittim...hepinizi çok özledim kkya hiç giremedim orda hep başımda birileri vardı...love01im aradı ama açamadım onuda anca hotmailden mail atabildim işteyim açamıyom diye onuda gördümü görmedimi bilmiyorum :KK30:

orayada baktım.o kutunun tamamını kopyaladım bacım kabul etmiyo.seninkinde 1 satır kopyalanmış gibi görünüyor.ben tüm kutuyu kopyalayıp yapıştırdım.cizelge bölümünü tuşladımmı o yapıştırdıklarım adres şeklinde görünüyor.kaç kere kopyalayıp yapıştırdıysam alt alta 4-5 kere tekrarı var.ama değişikliği kaydete bastımmı sitenin formatına uygun olmaığını çizelgenin açıklamasını okumamı söylüyor.ordaki adresten girdim.herşey tamam çizelge bölümünde adres görünüyor ama onaya basınca nanay oluyor.:KK53:

donbulcum o kutunun tamamını yani aşağıda "url" ile başlayan kısmı kopyalarsan olmaz

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w9BHgc8/weight.png[/img
[/url

sadece "http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w9BHgc8/weight.png" bu kısmını kopyalayıp yapıştırman gerekiyor :KK34: bir de böyle dener misin?

Son düzenleme:
kadınlarda 70-90 kilo aralığında ayda 2.5 kilo vermk normalmiş.hızlı kio vernce safra kesesnde taş şeer hastası kısır olunuyomuş

saç dökülmesi için h vitamini almak gerekiyomuş.saç sağlığı için bu çok önemliymiş...h vitamini içeren besinler balık özellikle somon uskumru levrek,patates,süt günde 1 bardak sütle birlikte az yağlı,yoğurt,peynir,ayran tüketebilirmişiz.bde kuru baklagillerde varmış h vitamini

X