Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar
uzun zamandır gelemiyordum kilo aldım utancımdan tabi:))
ramazanla birlikte biraz toparladım kendimi
hedef kilo:55 di dün iftardan önce tartıldım 56.4 geldim bakalım bugun kaç olcak
19 martta 66.3 ile baslamıştım

Bak aynı anda başladık, aynı kilolarda.. sen süpersin :KK34::nazar: Hiç de utanılacak bişey yok be delürdün müü :) :KK9::KK9: Ben 56'ları görsem.. Aahhh ahhh!!

dely' im sağol, valla az kaldı. Sayenizde geçti o günler. Sohbetiniz, dostluğunuzla...
Sen saol :KK66::KK54:

tenarrım aynen öyle. Meyveli yoğurdu 3 er 3er götürdüğüm de oldu benim :) Kola Zero hemen hemen her gün iki bardak.
Ama başka hiç bir kaçamak yok. Proteinse protein babalar gibi :)
Proteinse protein sebzeyse sebze:KK70: Sonuna kadar.. Dukan kardeşliği :))

süpersin dely yaa işte özlediğimiz delyyy :KK9: :KK60:
Ahh! Dışım güler içim ağlar hahaha:KK9:

Kızlar bu ara şeker krizindeyim neden anlayamadım gitti.bende facedeki şu tarifi yaptım ve mükemmel oldu..aynen kendimi çikolatalı dondurma yiyor gibi hissettim..tatlı krizine girdiginizde denemenizi öneririm.hemde kepekle yapılan bişi olmadıgından,,kepek hakkınızda gitmior :)

Dukan Diyeti Tarifleri | Facebook
E ama ben bakamıyoommm. Tarif isteriimmmm:KK52::KK52:

Çok memnum oldum kendi adıma seni tanıdığıma. Medesam bak İzmirli afet bulduk bi tane daha. hem o da bizden.
Cuteciğim merak etme bizde bekarız. Ve eylülde Medesayla çapkınlık için İzmir e geleceğim. Sende katılırsın artık bize. Ben boydan kısa olsamda idare ederim topuklu falan.
Sana CALLEN öneriyorum ben çok faydasını görüyorum ve hiç yorulmadan bi tarafımdan ter akıyor. Selülit falan kalmadı denecek boyutta artık.

Anonsumu tekrarlıyorum. Calleni inderemeyen varsa bana adresini mail atsın cd yollarım.
Evet yollar :KK66: Ben de tekrar başlayamadım bi.. Ara verdim uzuuun bi ara oldu.. Yapmam lazııımmm....:KK4:

Atın beni denizlereee. Walla İzmir de iş bulup gideceğim buralardan. Benim yine denizim geldi. Anam beni suda doğurmuş heralde. 12 ay denize girsem doymam heraldee.
Tamam kuzu söz. en kısa zamanda geleceğim.
bu arada cevap vermemişim:KK53: ümraniye'De meydan :KK76:

Çok memnum oldum kendi adıma seni tanıdığıma. Medesam bak İzmirli afet bulduk bi tane daha. hem o da bizden.
Cuteciğim merak etme bizde bekarız. Ve eylülde Medesayla çapkınlık için İzmir e geleceğim. Sende katılırsın artık bize. Ben boydan kısa olsamda idare ederim topuklu falan.
Sana CALLEN öneriyorum ben çok faydasını görüyorum ve hiç yorulmadan bi tarafımdan ter akıyor. Selülit falan kalmadı denecek boyutta artık.

Anonsumu tekrarlıyorum. Calleni inderemeyen varsa bana adresini mail atsın cd yollarım.

izmirde planlardan haberim olaccak yani görüşürüz
çapkınlık pek yapamam!!! :KK9::KK9::KK9: bekarım dediysemde tam bekar sayılmam
ben su callan ın ineceği yeri bile bilmiyorum ben önce bir indirmeyi deniyim
özelden mesaj atma hakkım henüz yok
siz bana face veya buradan atın

E ama ben bakamıyoommm. Tarif isteriimmmm:KK52::KK52:

bıyırr sekerim ;

DUKAN ÇİKOLATA(ATAK HARİÇ)
7 kaşık süt
2 tk kakao
... 4 yk süt tozu
2 yk splenda
1 yk granül kahve(nescafe)

Tüm malzemeyi çırpıp evde bulunan eski çikolata paketinde dondurdum.Harika oldu resmen çikolata hasretim sona erdi.Buzlukta bir gün bekletiyorsunuz ve sadece yerken alıp bir iki dakikadan fazla dışarda bırakmıyorsunuz hemen mideye,kalanını buzluğa geri koyun eriyiveriyor yoksa:))

Eklentiler

• $426987_408605482498715_2091869012_n.jpg
    $426987_408605482498715_2091869012_n.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 39
kuzularım tanıştırayım, bugünün dominiki yarının "re"miniki, sevgili arkadaşım, tartıların gözünden ve dilinden hızla düşecek olan çömezimdir kendisi :KK66: Hoş geldin yahu:KK16:

Neslicimm teşekkür ederimm:)tariflerii not etmeye devamm:))

Son düzenleme:
kuzum callan da şu bar üzerinde bacağa abanmalı hareketleri hiç tam manasıyla başaramamış olabilirim ben.. zira öyle boş boş yaylanıyomuşum gibi oldu her seferinde. bir ara seninle bu konu hakkında zevzeklik edek olur mu??
......
ben o duruşlarda (bana göre boş ya hani) callan teyzeyi rahmete boğuyom :)) ona saygı duruşu sekansı gibi bişey :))
Hahahah :KK70: Bence de yaa :))
Onları ben bazen yapmıyorum bile :26: Sadece germe hareketleri gibi onlar.. Ya da onun yaptığından daha az yapıyorum :S Sadece rahatlamak için yapılan şeyler sanki. Ya da işte esnek olman için falan.. Bazen sıkıyo, acelem de olursa pas geçiyom.. itiraf.com :p

darısı benim başıma....
Sen de çok güzel gidiyorsun canım... Yeter ki başka saçma şeyleri düşünmee :KK34::KK54: Yani 'saçma' derken.. Yanlış anlama hee.. anladın sen onu :KK54: Senin başına da olacak tabi kiii :nazar:

bıyırr sekerim ;

DUKAN ÇİKOLATA(ATAK HARİÇ)
7 kaşık süt
2 tk kakao
... 4 yk süt tozu
2 yk splenda
1 yk granül kahve(nescafe)

Tüm malzemeyi çırpıp evde bulunan eski çikolata paketinde dondurdum.Harika oldu resmen çikolata hasretim sona erdi.Buzlukta bir gün bekletiyorsunuz ve sadece yerken alıp bir iki dakikadan fazla dışarda bırakmıyorsunuz hemen mideye,kalanını buzluğa geri koyun eriyiveriyor yoksa:))

Saol saol saoolll!!! :109::KK71:

Bi de ben ne sorcam sizzeeeee.. süt tozum yok ne zamandıırrr.. Süt tozsuz güzel bi ekmek tarifi var mıı :44: Ya da sipariş verip sabretceeemm :KK31: Sabır da hiç bana uygun değil ama :p mecbursam... Bu süt tozu denen şeye Migros'da 2 kere falan denk geldim, her ikisinde de 1 tane kalmıştı. Kipa'nın hiç haberi bile yok öyle bişeyden :KK47: Başka daha küçük marketlere de baktım, onlara da öyle bişeyi haber vermemişler :p

Son düzenleme:
kızlarrrr sizi çooook özlediiiim,
sabaha karşı uyandım midem bulanmaya başladı ve hala geçmedi :KK50:
baya keyfim kaçtı,neden böyle oldu anlayamadım.
bir taraftan da yarın akşamki iftar davetini hazırlıyorum,açamadım kk'yı sabahtan beri.
geçmişi de okuyamadım henüz,kusuruma bakmayın bu ara yoğunluğum anlamsız şekilde fazla :KK14:
ipekim yeni izmirli arkadaş bulmuşuz,tam okuyamadım henüz ama umarım izmirde yaşıyordur da görüşebilirm bari :KK34:
love,çikolatalar harika görünüyor da eski çikolata kağıdı ne demek yahu anlamadım ben :26:
hepiniz iyisinizdir inşallah,azıcık daha çalışıp okuyacağım geçmişi :KK54:

bir taraftan da yarın akşamki iftar davetini hazırlıyorum,açamadım kk'yı sabahtan beri.
geçmişi de okuyamadım henüz,kusuruma bakmayın bu ara yoğunluğum anlamsız şekilde fazla :KK14:
ipekim yeni izmirli arkadaş bulmuşuz,tam okuyamadım henüz ama umarım izmirde yaşıyordur da görüşebilirm bari :KK34:
love,çikolatalar harika görünüyor da eski çikolata kağıdı ne demek yahu anlamadım ben :26:

Hoşgeldin tezgittin :p Meraba canım.. Allah kolaylık versin :KK66:

arkadaslar facedeki simlanın sayfasından bi yorumumu gören bi arkadas bana faceden msj atmıs,,buryada uyeymıs ama yazmıomus sadece okuormus..guclendırme ıle ılgılı ona yazarken burayada yazmak ıstedım guclendırmeye gececek olanlara belkı fayda olur die.öncelikle dukan bu işi kesınlıkle bilior,,guclendırmede hıc kılo almadım wermeye dewm ettim.kılo alırım korkusuna bende gırıp 1 hafta uzatmıstım seyırı ama gerek yokmus.benım sahsı tawsıyem hedef kılonuza ulastı ısenız guclendırmeye gecmenız...zira artk seyirdeki kahwaltı derdi benim iiçin bıkkınlık getırmıstı.cunku seyırde hep lor peynırı yumurta ve yulaf kepegımden poaca tuketmıstım.o yuzden suan bana yedıgım lıght kasar we ekmek ödül gibi gelior.hergun meywemıde yıorum.kitapta hergun aynı sebze we meyweyı yemeyın dıor ama ben hergun domates yıorum meywede genelde karpuz yıorum.hergun aynı seyı yani.ama hala protein agırlıklı beslendiğim söylenebilir.o daha kolay oluor benım ıcın cunku.20 Haziranda baslamıstım suan 32.gün.1300 gram civarı werdim.Pazar gunude ödülü insani sınırlar dısında abartmama ragmen göbeğim pazartesi kötüydü doğal olarak ama bugun geri indi :KK1: bugunku halim asağıda :KK53:korkacak bişi yok kısaca dukan amcam bizlere bu işin sırrını ögretti bence,,NO PANIC :)

$SAM_0691.jpg $SAM_0690 - Kopya.jpg

geçmiş olsun cnm..eskı cıkolata kagıdı dedıgıde bayramdan kalma cıkolata kapları oluor ya ondan bahsetmıs ama ben buz kalıbına doktum öle yaptım.silikon buz kalıplarından olan warsa,,cok daha ii olur.

herkese merhaba ben çok yeniyim dukan diyetine dün başladım. Bugün 2. atak günüm yarın son cumayı iple çekiyorum :) Yasak olduğundanmıdır nedir sebzeye aşırı düşkün olmadığım halde tüm sebzeler gözümün önünden gitmiyor :) Bu arada 59.1 ile başladım hedefim 52 olmak inşallah...

Selam arkadaşlar. :KK3:
Atağı dün 6.günümde sonlandırdım.
62.9'la bugün seyire geçmiş bulunuyorum.
Öğlen tavuğu domatesle pişirdim, o bile iyi geldi :)
Soğanda ekleyecektim biraz suyla pişer diyordum ama üşendim.

Birde şunu soracağım.
Baharat serbest ya kızlar, her öğünde kullanan var mı?
Ben bu aralar her tavuk pişirişimde biraz pul biber ya da sumak kullanıyorumda. :26:

Selam arkadaşlar. :KK3:
Atağı dün 6.günümde sonlandırdım.
62.9'la bugün seyire geçmiş bulunuyorum.
Öğlen tavuğu domatesle pişirdim, o bile iyi geldi :)
Soğanda ekleyecektim biraz suyla pişer diyordum ama üşendim.

Birde şunu soracağım.
Baharat serbest ya kızlar, her öğünde kullanan var mı?
Ben bu aralar her tavuk pişirişimde biraz pul biber ya da sumak kullanıyorumda. :26:

kullanabilirsin baharatta sorun yok..

bayramdan sonra ensendeyim öyleyse :KK66: bu sefer de buluşamazsk selamı sabahı kescem seninle :)) hele bi de medesamla buluşur da biz hala görüşememiş olursak atarım seni tersanenin dehlizlerine :KK70:DDd
ben o duruşlarda (bana göre boş ya hani) callan teyzeyi rahmete boğuyom :)) ona saygı duruşu sekansı gibi bişey :))

dettt kıskançlık yoook,siz yine arada sırada görüştünüz birileriyle ben napiiim buralarda kaldım bi başıma,face'e de giremiyorum zaten:KK50: yaaa eyyy güzeller izmirim güzel şehirdir,çeşmemin denizi hiç biyerlerde yoktur.atlayıp gelsenizee bi h.sonu yaaa,illa otobüs mü kaldırcaz sizin için :KK9::KK9:

Atın beni denizlereee. Walla İzmir de iş bulup gideceğim buralardan. Benim yine denizim geldi. Anam beni suda doğurmuş heralde. 12 ay denize girsem doymam heraldee.
Tamam kuzu söz. en kısa zamanda geleceğim.

gel kuzum gel sen benim yamacıma kordonda çimler üstünde callen yapalım :KK9:

kızlar ben sizi okumaya çalışıyorum ama çok yazamıyorum
14/11/1977 yaş 35 boy 173-174 arası bişiler
hiç doğurmadım dokumadım bekarım kilo belli zaten
çok zor veriyorum kiloları , umuyorum kalıcı veriyorumdur :))
eczacıyım çalışıyorum
çok tembellim öyle sizler gibi güzel yemekler yapamıyorum & yapmıyorum
dukanı çok sevdim kitabını okudum sonra burayı keşfettim
spor yapmıyorum arada sırada yürüyorum ama standart değil
spor yapmama sebebim kendimi hem yeme alışkanlıkları yönünden eğitmeye çalışırken bir de sporu ekleyince ters tepiyor sıkılıp bitiriveriyorum mevzuyu
bir de kışın daha sistemli oluyor insan yapacak şey azalıyor
o zamanlarda spor yapmak daha mantıklı geliyor
şimdilerde yaz mevsimi izmir karşıyaka cıvıl cıvılken yapacak çok şey buluyorum spor dışında :KK9::KK9::KK9::KK9:
ne zaman başladım ben dukana 16 mayısta başladım ve kilom şimdi altta gördüğünüz
umuyorum yakında 64 te olacak inanıyorum kendime
eski beni o yediklerimden daha çok seviyorum çünkü
ha bu arada 2003 yılında tanitalar varya ölçüm yapan aletler onlardan 2 tane çıktı buldum 53-54 kiloymuşum 9 yılda kendimi bu hale sokmuşum
ama bu sürede 2 tane hipotiroidi atağıda geçirdiğimi söylemem lazım
ay çok uzun yazmışım kusura bakmayın kızlar

heyy hemşooo yahu sen bu zamana kadar nerelerdeydin.yahu boylarımız yakın ve şu anki kilolarımız da aynı sayılır,eee sen 60lara imince süpperrr olursun ama yaaaa :KK9:

Maşallah canım yaaa.. :nazar: Güçlendircen yakındaaa :)) :KK9:
Senin de günün güzel geçsiiinn..!

Hayırlara vesile olsun inşallah canım.. Hadi sana kolay gele.. Derdin kıyafet olsun.. bulursun var öyle ucuz pantolonlar falan gömlekler.. İş görüşmelerine iyi oluyo, alıyon bi kaç tane :)) Hatta Koton'da falan bile oluyo denk gelirse.. Güzelini arama.. dediğin gibi, giyemicen yakında :KK34:

Bu arada Doğadan'ın özel günler çayını içiyorum. Medesa işe yariy dediydi. Onun da içinde civanperçemi varmış tabiki de, ama neyse aromalarla falan, iyileştirmişler tadını.. Ağrısız sızısız geçse bari.

geçmiş olsun cnm..eskı cıkolata kagıdı dedıgıde bayramdan kalma cıkolata kapları oluor ya ondan bahsetmıs ama ben buz kalıbına doktum öle yaptım.silikon buz kalıplarından olan warsa,,cok daha ii olur.

canım valla iyi bir söktürücü o doğadan bayanlara özel olan hem de ağrı sancıyı azaltıyor.ama terzi kendi söküğünü dikemezmiş,nereye baksam bulamadım.bence onu içince vücuttaki şişlik çok daha hızla gidiyor çünkü sen kullan bak göreceksin sağlam söktürüyor korkma sonra

Delyyyyy,şimcik biz yarın geçen haftaki kiloya göre mi bildirim yapacağızzzz yoksaa 2 hafta öncekine göre mi ?

kızlar ya bu kullandığımız aromaların içinde yağ varmı?ben geçen gün nescafeme azıcık acıbadem aroması eklim dedim baloncuk baloncuk yağ gbi çıktı kahvenin üstüne.tadıda güzel diildi...aromada yağ olmaz diye biliyom ama merak ettim

X