Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar kabızlık problemi için a101 de satılan mest form çayı tamamen çözüm. gece yatmadan önce içince sabaha tüm problem ortadan kalkıyor. hem fiyatı da 2 lira gibi bişey. etkili çözüm istiyorsanız mutlaka deneyin derim.

:KK9::KK9: Ay öyle söyleyince sen çok komik geldi bana :KK70: Nedenini bilmiyorum ama :KK9: "Mutfaktaki tavuğu yiyebilirsin" haha :KK70: Eve not bırakmış gibi olmuşun. "Salata da yaptım, üst rafta.." :KK9: Ya da tavuk canlı ve mutfakta koşturuyor :KK70: Her bişey geldi aklıma :KK70:

süpersin dely yaa işte özlediğimiz delyyy :KK9: :KK60:

Kızlar günaydın.
Dün -500 gr, bugün - 400 gr gitti derken. 60,6 kilo oldum ben. Tartıya inanamıyorum artık. Çok değil mayıs ayında aynı tartı beni 73, 5 gösteriyordu. :) Ne iyi olmuş Dukan' la tanışmak. Ben bu keyifle ne çok iş yaparım bugün.

Gününüz güzel geçsin.

oh anam ohh maşallah :nazar: ee sen nerdeyse geçtin güçlendirmeye bi de yanlış mı hatırlıyorum sen meyveli yoğurt da mı yiyodun? yok hani yiyip de bu kadar veriyosan bünyeme örnek göstericem seni o bakımdan :KK60:

Son düzenleme:
oh anam ohh maşallah :nazar: ee sen nerdeyse geçtin güçlendirmeye bi de yanlış mı hatırlıyorum sen meyveli yoğurt da mı yiyodun? yok hani yiyip de bu kadar veriyosan bünyeme örnek göstericem seni o bakımdan :KK60:

tenarrım aynen öyle. Meyveli yoğurdu 3 er 3er götürdüğüm de oldu benim :) Kola Zero hemen hemen her gün iki bardak.
Ama başka hiç bir kaçamak yok. Proteinse protein babalar gibi :)

ah güzelim bunlar şükrünü bilmiyo. Allah ne güzel bi nimet vermiş. oh yiyosun misss zayıfsın. ne bulsam yerim valla. hasta olup kliniklere mi yatılırmış. daha neler. pasta yenir börek yenir tatlı yenir, karnıyarık dolma pilav üstüne kuru... hepsi yenir şükredilir, kilo alınır efendi gibi.

ahahahha çok fenasınız çoookkk :))) akşam yine iftar vardı ve ben yumruğun son günündeydim aman Allah'ım onca tatlıdan bi çatal bile almadım. şimdi iyi yapmışım diyorum ama çook zordu çok
:KK20:
Bu keki yaptığımızda içerisinde 6 kaşık yulaf kepeği olduğu için 3 veya 4 eşit parçaya bölüp gün gün yemek gerekiyor değil mi?
O keki yeyince krepi yememek gerekiyor sanıyorum.:44:

Aliye size bir sorum olacaktı. Maydanoz atak evresinde verilen bir yiyecek. Peki maydanozu ne ölçüde serbest? Bu gün atak evremi bitirdim ama sabah yediğim domates dışında sebze yememeye dikkat ettim. Akşam ise maydanozlu yumurta salatası yaptım. Ama maydanozun ölçüsünü bilemediğim için tereddüt ettim.:44:
ben kek yaptığımda muffin kalıplarına koyuyordum bir kaşığa filan denk geliyordu, sabahları 1 kaşıklık ekmek akşamları da bir kek yiyordum güzel oluyordu.
herkes kendine göre ayarlayabilir yani.
Dukan yulaf kepeğini en fazla 2 kaşık ile sınırladığı için sanıyorum keki 3 güne eşit bölmek gerekiyor. Fazlası artık dukan keki olmaz.:KK1:

Tatlandırıcım yok. Bu keki şekersiz yapmayı düşünüyorum.
şekersiz kek mi?
böğğğğ ziyan etme bence ekmek filan yap ya da poğaca :KK9:

peki sizin tercihiniz doğalsan mı yoksa ru sehim mi ben internetten doğalsan olanı aldım sizin kullandığınız markalar neler?
doğalsan :KK64:

kızlar benim 2 gün sonra atağım bitiyor, ondan sonra verdiğim her kiloya 10 gün mü yapıcam, bu arada 1+1 düşünüyorum. Yani kafam karıştı seyiri kaç gün yapacağım
bu arada ben bügün açımmmmmmmmmmmmmm:KK56:
ya acayip yiyesim var ama kendimi tutuyorum :KK49:
mutfakta olan pilav, tavuk, karnıyarık sizi istemiyorummmmmmmmmmmmmmm:KK36::KK36::KK36:
oyy yavrucum sen hiç okumamışsın kitabı
ataktan sonra seyir gelir ve inmek istediğin kiloya kadar seyir evresi devam eder
sonra güçlendirme gelir o da verdiğin toplam kilo *10 gündür.
ayrıca yazık tavuğu ye bari
ama yok yok sen önce şu kitabı al ve adamakıllı bir oku.

olduğu için bulamayacağımdan internetten siparşişte bulunacağım.[/QUOTE]
günaydın kızlar
uzun zamandır gelemiyordum kilo aldım utancımdan tabi:))
ramazanla birlikte biraz toparladım kendimi
hedef kilo:55 di dün iftardan önce tartıldım 56.4 geldim bakalım bugun kaç olcak
19 martta 66.3 ile baslamıştım

hoş geldin :KK14:
yarına bir iş görüşmesi çıktı. ama giyecek hiç birşeyim yok. zaten bütün kıyafetim 1 kot 2 tshirt. aslında iş görüşmelerine giydiğim bir siyah pantolon beyaz gömlek vardı ama pantolon düşüyor, gömlekte komşudan alınmış gibi. şimdi gidip yeni birşeyler almam lazım. şöyle ucuzundan, 3-5 giymelik. sonra zaten olmayacak onlar da :-))))

ahh canımcım öncelikle panik yapma illaki 2-3 giyimlik hatta tek giyimlik bir şey bulacaksın elbette
ve hayırlı olsun, dilerim istediğin gibi sonuçlanır
hadi bize de dua etmek düşüyor bu durumda kızlar

benden de hepimize günaydın ve de tünaydın
dukaniçeye katılıyorum iyi bir ay olur inşallah
gerçi kocaman bir bayram var daha ne olsun ehueheuheu :KK60: gözüm domuyor benim galiba
heep böyleydi :KK14:

Kızlar bu ara şeker krizindeyim neden anlayamadım gitti.bende facedeki şu tarifi yaptım ve mükemmel oldu..aynen kendimi çikolatalı dondurma yiyor gibi hissettim..tatlı krizine girdiginizde denemenizi öneririm.hemde kepekle yapılan bişi olmadıgından,,kepek hakkınızda gitmior :)

Dukan Diyeti Tarifleri | Facebook

kızlar kabızlık problemi için a101 de satılan mest form çayı tamamen çözüm. gece yatmadan önce içince sabaha tüm problem ortadan kalkıyor. hem fiyatı da 2 lira gibi bişey. etkili çözüm istiyorsanız mutlaka deneyin derim.
maalesef bende hiç işe yaramadı mest çayı
tilaksı tek geçerim sevgicimii de öperim tabi :KK34:

tenarrım aynen öyle. Meyveli yoğurdu 3 er 3er götürdüğüm de oldu benim :) Kola Zero hemen hemen her gün iki bardak.
Ama başka hiç bir kaçamak yok. Proteinse protein babalar gibi :)
iyiymiş :KK14:ben yapsam + 1000 olur kesin :KK33:

Kızlar bu ara şeker krizindeyim neden anlayamadım gitti.bende facedeki şu tarifi yaptım ve mükemmel oldu..aynen kendimi çikolatalı dondurma yiyor gibi hissettim..tatlı krizine girdiginizde denemenizi öneririm.hemde kepekle yapılan bişi olmadıgından,,kepek hakkınızda gitmior :)

Dukan Diyeti Tarifleri | Facebook
şahane görünüyor kuzum.
afiyet olsun sana :KK34:

Aminnnn cümlemize....
Bahsetsene biraz kendinden . Ne zaman başladın boyun yaşın falan. Sporda ne durumdasın. Yakınız da kilo olarak merak ettim :)

kızlar ben sizi okumaya çalışıyorum ama çok yazamıyorum
14/11/1977 yaş 35 boy 173-174 arası bişiler
hiç doğurmadım dokumadım bekarım kilo belli zaten
çok zor veriyorum kiloları , umuyorum kalıcı veriyorumdur :))
eczacıyım çalışıyorum
çok tembellim öyle sizler gibi güzel yemekler yapamıyorum & yapmıyorum
dukanı çok sevdim kitabını okudum sonra burayı keşfettim
spor yapmıyorum arada sırada yürüyorum ama standart değil
spor yapmama sebebim kendimi hem yeme alışkanlıkları yönünden eğitmeye çalışırken bir de sporu ekleyince ters tepiyor sıkılıp bitiriveriyorum mevzuyu
bir de kışın daha sistemli oluyor insan yapacak şey azalıyor
o zamanlarda spor yapmak daha mantıklı geliyor
şimdilerde yaz mevsimi izmir karşıyaka cıvıl cıvılken yapacak çok şey buluyorum spor dışında :KK9::KK9::KK9::KK9:
ne zaman başladım ben dukana 16 mayısta başladım ve kilom şimdi altta gördüğünüz
umuyorum yakında 64 te olacak inanıyorum kendime
eski beni o yediklerimden daha çok seviyorum çünkü
ha bu arada 2003 yılında tanitalar varya ölçüm yapan aletler onlardan 2 tane çıktı buldum 53-54 kiloymuşum 9 yılda kendimi bu hale sokmuşum
ama bu sürede 2 tane hipotiroidi atağıda geçirdiğimi söylemem lazım
ay çok uzun yazmışım kusura bakmayın kızlar

Ben bugün dondurma yaptım kendime :) Ahh dukan ahhh kesemde onarılamayacak delikler açtın ya neysee. Çeyizimde dondurma makinem de oldu :)))

kızlar ben sizi okumaya çalışıyorum ama çok yazamıyorum
14/11/1977 yaş 35 boy 173-174 arası bişiler
hiç doğurmadım dokumadım bekarım kilo belli zaten
çok zor veriyorum kiloları , umuyorum kalıcı veriyorumdur :))
eczacıyım çalışıyorum
çok tembellim öyle sizler gibi güzel yemekler yapamıyorum & yapmıyorum
dukanı çok sevdim kitabını okudum sonra burayı keşfettim
spor yapmıyorum arada sırada yürüyorum ama standart değil
spor yapmama sebebim kendimi hem yeme alışkanlıkları yönünden eğitmeye çalışırken bir de sporu ekleyince ters tepiyor sıkılıp bitiriveriyorum mevzuyu
bir de kışın daha sistemli oluyor insan yapacak şey azalıyor
o zamanlarda spor yapmak daha mantıklı geliyor
şimdilerde yaz mevsimi izmir karşıyaka cıvıl cıvılken yapacak çok şey buluyorum spor dışında :KK9::KK9::KK9::KK9:
ne zaman başladım ben dukana 16 mayısta başladım ve kilom şimdi altta gördüğünüz
umuyorum yakında 64 te olacak inanıyorum kendime
eski beni o yediklerimden daha çok seviyorum çünkü
ha bu arada 2003 yılında tanitalar varya ölçüm yapan aletler onlardan 2 tane çıktı buldum 53-54 kiloymuşum 9 yılda kendimi bu hale sokmuşum
ama bu sürede 2 tane hipotiroidi atağıda geçirdiğimi söylemem lazım
ay çok uzun yazmışım kusura bakmayın kızlar

Çok memnum oldum kendi adıma seni tanıdığıma. Medesam bak İzmirli afet bulduk bi tane daha. hem o da bizden.
Cuteciğim merak etme bizde bekarız. Ve eylülde Medesayla çapkınlık için İzmir e geleceğim. Sende katılırsın artık bize. Ben boydan kısa olsamda idare ederim topuklu falan.
Sana CALLEN öneriyorum ben çok faydasını görüyorum ve hiç yorulmadan bi tarafımdan ter akıyor. Selülit falan kalmadı denecek boyutta artık.

Anonsumu tekrarlıyorum. Calleni inderemeyen varsa bana adresini mail atsın cd yollarım.

:KK3:meydan yolcuları için son çağrı.. gelen yok mu :KK9::KK9: isveç güfteynen brokoli bi de zero ısmarlayacam lem:KK56:

Çok memnum oldum kendi adıma seni tanıdığıma. Medesam bak İzmirli afet bulduk bi tane daha. hem o da bizden.
Cuteciğim merak etme bizde bekarız. Ve eylülde Medesayla çapkınlık için İzmir e geleceğim. Sende katılırsın artık bize. Ben boydan kısa olsamda idare ederim topuklu falan.
Sana CALLEN öneriyorum ben çok faydasını görüyorum ve hiç yorulmadan bi tarafımdan ter akıyor. Selülit falan kalmadı denecek boyutta artık.

Anonsumu tekrarlıyorum. Calleni inderemeyen varsa bana adresini mail atsın cd yollarım.
kuzum callan da şu bar üzerinde bacağa abanmalı hareketleri hiç tam manasıyla başaramamış olabilirim ben.. zira öyle boş boş yaylanıyomuşum gibi oldu her seferinde. bir ara seninle bu konu hakkında zevzeklik edek olur mu??

:KK3:meydan yolcuları için son çağrı.. gelen yok mu :KK9::KK9: isveç güfteynen brokoli bi de zero ısmarlayacam lem:KK56:

Meydan İKAE neresi oluyor. Ümraniyemi Bayrampaşa mı. Valla canım nasıl İkea çekti anlatamam. Teklifinde süper bence. Ama yalovadan oraya gelmek bi dert dönmek bi dert. Ramazan olmasaydı atlar gelirdim benn

kuzum callan da şu bar üzerinde bacağa abanmalı hareketleri hiç tam manasıyla başaramamış olabilirim ben.. zira öyle boş boş yaylanıyomuşum gibi oldu her seferinde. bir ara seninle bu konu hakkında zevzeklik edek olur mu??

Konuşak canım. Ben o hareketlerde kaç kere düştüm bi bilsenn. AMa tam yapmak bu kiloyla zaten mümkün değil. Vücut hazır olduğunda esneyecek diyo. Boş boş değil yani yaptığın merak etmee...

bugün 2 tane pantolonumu terziye verdim daraltmak için:) çok mutlu oldum:KK34: kafamdaki olumsuz düşünceleri atmak istiyorum artık...hepimizin günleri güzel geçsin...
neslicim gelrim sana makarna yapmaya.kalırımda gece istersen yasenayada stoklucaktık ya anca yetişir.sen müsait olduğun gün çağır ben gelirim...

Meydan İKAE neresi oluyor. Ümraniyemi Bayrampaşa mı. Valla canım nasıl İkea çekti anlatamam. Teklifinde süper bence. Ama yalovadan oraya gelmek bi dert dönmek bi dert. Ramazan olmasaydı atlar gelirdim benn
Konuşak canım. Ben o hareketlerde kaç kere düştüm bi bilsenn. AMa tam yapmak bu kiloyla zaten mümkün değil. Vücut hazır olduğunda esneyecek diyo. Boş boş değil yani yaptığın merak etmee...
bayramdan sonra ensendeyim öyleyse :KK66: bu sefer de buluşamazsk selamı sabahı kescem seninle :)) hele bi de medesamla buluşur da biz hala görüşememiş olursak atarım seni tersanenin dehlizlerine :KK70:DDd
ben o duruşlarda (bana göre boş ya hani) callan teyzeyi rahmete boğuyom :)) ona saygı duruşu sekansı gibi bişey :))

Son düzenleme:
bayramdan sonra ensendeyim öyleyse :KK66: bu sefer de buluşamazsk selamı sabahı kescem seninle :)) hele bi de medesamla buluşur da biz hala görüşememiş olursak atarım seni tersanenin dehlizlerine :KK70:DDd
ben o duruşlarda (bana göre boş ya hani) callan teyzeyi rahmete boğuyom :)) ona saygı duruşu sekansı gibi bişey :))

Atın beni denizlereee. Walla İzmir de iş bulup gideceğim buralardan. Benim yine denizim geldi. Anam beni suda doğurmuş heralde. 12 ay denize girsem doymam heraldee.
Tamam kuzu söz. en kısa zamanda geleceğim.

bugün 2 tane pantolonumu terziye verdim daraltmak için:) çok mutlu oldum:KK34: kafamdaki olumsuz düşünceleri atmak istiyorum artık...hepimizin günleri güzel geçsin...
neslicim gelrim sana makarna yapmaya.kalırımda gece istersen yasenayada stoklucaktık ya anca yetişir.sen müsait olduğun gün çağır ben gelirim...
konuşalım tatlım. :KK66:)

X