Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

vermek istediğin kiloya göre değişio, sen kaç kilo vermek istiyosun?

20 kio vermem lazım çok kilom var ama geceleri uykudan uyanıp karnım acıkırdı şimdilerde artık hiç yok seviniyorum ve güven geldi. birde anneannem vefat etti hayata bağlayacak bir sebep bulamıyorum bu beni hayata bağlayacak en azından sürecı beklicem zayıflamamı :KK43: boyum 1,72 kilom 6 gün öncesine kadar 99,2 di. şimdi 96 olmuşum yarın atak 7 olacak.

20 kio vermem lazım çok kilom var ama geceleri uykudan uyanıp karnım acıkırdı şimdilerde artık hiç yok seviniyorum ve güven geldi. birde anneannem vefat etti hayata bağlayacak bir sebep bulamıyorum bu beni hayata bağlayacak en azından sürecı beklicem zayıflamamı :KK43: boyum 1,72 kilom 6 gün öncesine kadar 99,2 di. şimdi 96 olmuşum yarın atak 7 olacak.

6. gündeyim 3 kg verdim ben :S

selam dukan güzelleri:)))))

ben geldim:)) nasılsınız bakalım.keyifler iyidir inşALLAH. kilocuklarımız gidiyo yaşasınnn..... bugun tartildim ve 57.80 kg geldim. maşaALLAH bana. sizde diyin hee:)) nazar degmesin bana:)) tütüütütüt bana:))) saka bir yana şişkinlikler gitdi sanıırm. yarin denize gidiyoruz .yanımda ne götürsem diye dusunupp duruyorum. bi arkadasın dedıgı gibi yiyorum gerci bi duraksama yapmadı bende ama. syaptıklarımda sınırlarıda asmıyorum ama yıne sanki kilo veremicem gibi gelio duraksıcakmıısm gibi oluyodu ama masallah bişi olmadı. gerci 4 gun önced yaptıgım pizzza krakerleir anca bugun bıtırdım ve mukemmel bişiymiş. simla hanıma şükranlar:))) mükemmel bi insan:))

görüsüruz hedefe 800 gr kala:)))))

sağolasın accacımmm..:KK16:

Kaleye ben geçicem tımam mı..Bu cüsse top peşinde koşamaz bacım :KK60:

oy kıyamam, geçmiş olsun levoya..:KK16: ama iyiymiş. :KK51:ağladı mı peki canı çok yandı mı:26:

dondurmam gaymak:KK53::KK53:
oyy kuzumm yakında olsak hemen bi kase yollardım sana. canın mı çekti kıyamam :26:
ben çok severim dondurma o yüzden aldım. ama asıl frozen yoort merak ediyorum böle pratik pratik

tenarcım bu dondurma gerçekten çok basit.
işte makinesi olmayanlar için tarif ;
dukan diyeti tarifleri: VANİLYALI DONDURMA

çok sağol kedicim, ben makina da aldım ona rağmen beceremedim yani pöh bana beceriksizlik bende :) beceri konusunda forumda neslinin tam tersi olan kişiyim :)

bu kadar sınızrsız ete verilen parayla spor salonuda aynı işi görmezmi?

Görür canım görür. Hadi bi gayret. Çok memnun oldum tanıştığımıza. Başka topiclerde görüşmek üzere....

selam dukan güzelleri:)))))

ben geldim:)) nasılsınız bakalım.keyifler iyidir inşALLAH. kilocuklarımız gidiyo yaşasınnn..... bugun tartildim ve 57.80 kg geldim. maşaALLAH bana. sizde diyin hee:)) nazar degmesin bana:)) tütüütütüt bana:))) saka bir yana şişkinlikler gitdi sanıırm. yarin denize gidiyoruz .yanımda ne götürsem diye dusunupp duruyorum. bi arkadasın dedıgı gibi yiyorum gerci bi duraksama yapmadı bende ama. syaptıklarımda sınırlarıda asmıyorum ama yıne sanki kilo veremicem gibi gelio duraksıcakmıısm gibi oluyodu ama masallah bişi olmadı. gerci 4 gun önced yaptıgım pizzza krakerleir anca bugun bıtırdım ve mukemmel bişiymiş. simla hanıma şükranlar:))) mükemmel bi insan:))

görüsüruz hedefe 800 gr kala:)))))

Şu krakerlerin tarifini burada da paylaşırmısın rica etsemmm..

:)

Günaydin Dukan güzellerim:21:

ayyy cok mutluyum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bugün 6 gibi uyandim o zamandan bu zamana regl sancim var geliyor bence:KK76:10 gün rötarli geliyor bakalim, cok sükür kazasiz belasiz:KK16: buna ragmen bugün 73,8 kg olmusum hani eger regl de biterse 1 kiloyu kafadan siliyorum insallah:KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Kizlaaaar su saate kadar takilamadim sizinle maalesef ki :26: cok yogundu isler bugün aksama ve yarina sakliyorum ekimim gibi :KK76::KK76:

Günaydin Dukan güzellerim:21:

ayyy cok mutluyum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bugün 6 gibi uyandim o zamandan bu zamana regl sancim var geliyor bence:KK76:10 gün rötarli geliyor bakalim, cok sükür kazasiz belasiz:KK16: buna ragmen bugün 73,8 kg olmusum hani eger regl de biterse 1 kiloyu kafadan siliyorum insallah:KK52::KK52::KK52::KK52:

Günaydın prenses,

Bugün telafi edelim dimi :KK34:

Bu arada misafirinin gelmesine de sevindim, hadi geçmiş olsun canım. :KK9:

günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16:

güzeeeeeeellll bir gün olur inşallah :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Günaydın canım,

Karıncalar patlıyorrrrrr sağol canım benim :)))

günaydınlarrrrrrrrr...

aldıgım + 1,200 un 700 u bugun gıtmıs. ben anlamıyorum yaaa... daha wc ye de gıtmedım ha..nerden gelıyo nere gıdıyo anlamıs degılımmmmmm..

oyy annecik okul belirlemeye çalışmak sbs den bile zor olabilir, bol şans öncelikle.
ayrıyetten denedim ben güzellik salonundan da bi fayda yok :KK9::KK9::KK9:

senin performansının karşısında perforjeye bağdaş kurarım ben, yetişmişsin yine çok yere :nazar:
şu karınca meselesini akşam anneciğime müjdeleyeceğim. onaylandı sayenizde :KK14:

Canım güneylim,

Şu benzetmelerin öldürüyor beni,

Perforjeye bağdaş kurmak, Allahım böyle birşey nasıl aklına geliyor ki, hayal ettim şimdi yine bastım kahkahayı :KK9::KK52:

bende başladım bugün 6. gün atakkk.. 3 kg vermişim. bazıları diyor ki 5 gün yap bazıları diyorki 10 15 kilo vermek istiyorsan 7 gün yap ne yapmak lazım arkadaşlar?

Hoşgeldin canım,

Ama atak süresi bazılarına göre değişen bir şeydeğil ki canım benim :) Dukan ın sitesine gireceksin 16 civarı soruya verdiğin cevaptan sonra senin bütün rejim haritan çıkacak ortaya.

Adım Adım Dukan diyet programı hesaplaması | Anne Kaz

Buradan yapabilirsin canım.

kız madesaaaaaaaaaa çok güzel görünüyosun. :KK53::KK19:ahanda bende hedefimi değişiyom. :63:75 yapıyorum hemen. zaten dukan amcam bana 79 demişti.:119: ben abartıp 65 yapmıştım:KK9:

Asyam, bu neee, şaka yapıyorsun değil mi :) 79 la 65 arasında 3 yaşında bir çocuk var kuzum :KK9:

herkese selaaaam iki haftadır duraklama yaşıyorum bi göremedim 53 leri eveet kararım 3 gün atak bir gece bir sabah olmak üzere hergün 2 saat yürüyüştür. Karar alınmışır! Burada yazıya dökülmüştür. Hergün bakıp hatırlanacaktır! :KK47:

Günaydın canım,

Valla ben de okudum, artık yürümezsen çekeceğin var :))

kısslar hepinize günaydın.yaklaşık 1 ay oldu güçlendirmede aldım verdim tekrar aldım derken toplamda 1 kilo gitti.herşey gayet iyi yavaş yavaş bir takım şeyler oturmaya başladı yanlız bi problemim var saçlarım korkunç dökülüo tarağı bir sürüyorum topuyla gelio. diyetten olduğu aşikar da bu sorunu yaşayanlar varmı aranızda yaşayan varsa çözüm bulan varmı hoşş saç dökülmesine etkili bir çözüm yok ama ne kadar kurtarırsak kardır. eee yeterli gıda dolayısıyla gerejli vitaminlerden yeteri kadar almıyoruz acaba vitamin takviyesimi yapsam bilemedimkii yaaaaa

Günaydin ekimciiiiim....bugün bak asdece telafi etmek icin bir bucuk saat erkenden geldim ise dermisim:KK9::KK9::KK9::KK9:

Hahaha, çok iyi yapmışsın canım, ben de erken gelemediğim için sabrettim yoksa 7 de gelip otururdum bugün
:KK9::KK9:
günaydınlarrrrrrrrr...

aldıgım + 1,200 un 700 u bugun gıtmıs. ben anlamıyorum yaaa... daha wc ye de gıtmedım ha..nerden gelıyo nere gıdıyo anlamıs degılımmmmmm..

Günaydın canımmm,

Ben dün sana demedim mi su o su, su seviyesi deniz gibi alçalıp yükseliyor :KK55::KK55:

ahahahahahah sevinsem mi üzülsem mi bilemedim bak şimdiiiii :KK52::KK52::KK52::KK52: sen katil oldun ben azmettirici :KK1::KK1::KK1::KK1:

Hahaha, sorma kuzum, sevin sevin, ben hem katil, hem azmettiriciyim, güneyliye de söyledim. :KK9::KK9::KK9:

X