Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

maşallah maşallah !
bu kez mikro keki ekmeği yiyim diye gittim mikrodalga fırın bile aldım. evet kilo veremiyorum öyle çabuk :84: ama kararlıyım En Büyük TÜRKİYE

en önemlisi o zaten kuzu,kararlıysan bu iş bitmiştir En Büyük TÜRKİYE

medesammmm seninnn ekmegini bnde yapmistim minicik kabarmisti ama leziz oldu ben icerisine birazda kekik atmistim...ama yapmak istemiyourm bana gelmiyor birden hepsini yapmak aciktika onu yiyorum kepek limitmi askmak kacinilmaz oluyor....´hi birde ilk baslarda ben tüm kepegimi sabah yiyordum aksama birsey kalmiyordu simdi ayirdim hepsini aksam bi kasik sabah bi kasik:KK16:

canım ben ekmek falan yaptığımda,mesela içine 8 kaşık kepek koydumsa,sekize bölüyorum.2'şerli paketleyip buzluğa atıyorum.böylece her canım istediğinde yemiyorum :KK34:

Kızlar ben dondurma delisiyim. ve bende dedim madem öyle bir dondurma makinesi edineyim kendi dondurmamı kendim dukanik olarak yapayım hemide içindeki katkı maddeleri olmadığından emin olayım. işte ilk vanilyalı dondurma denemem. tarif. simlanın sitesindeki.

Eki Görüntüle 465570 Eki Görüntüle 465571

vay anam yahuu,offf canım çekti valla.bu zamana kadar kastım kendimi.ben de bu hafta kendime kahve dünyasının light dondurmasından ikram edeyim bari.koca yaz geçti bir dondurma yemedim :KK34:

vay anam yahuu,offf canım çekti valla.bu zamana kadar kastım kendimi.ben de bu hafta kendime kahve dünyasının light dondurmasından ikram edeyim bari.koca yaz geçti bir dondurma yemedim :KK34:

yi tabi kuzum neden mahrum ediyorsun ki kendini izinli birşey sonuçta.:KK34: sahlep sınırlı izinli ama oturupta yarım kg dondurma yiyecek halin yok her halde :KK53::KK53:

bu arada dondurma makinesi şart değil. makinesiz tariflerde var ama iki saatte bir buzluktan alıp karıştırmalı. ben koç burcu olmam sebebüynen sabırsız bir arkideşiniz olaraktan hemen olsun isterim:KK37: o yüzden makine aldım.

Son düzenleme:
gunaydın kızlar.

dunde -300 gr vererek 93.9 olmustum. sizlere bildirememiştim. ama kaçamaklarımın acısı sımdı cıkıyor galıba bugun +1,200 kg ile gune basladım. ha şuda var dun proteın gunumdu ve gunboyu cok ac kaldım. aksam 9,5-10 a dogru yemek yedım ve gunun aclıgı ıle baya bı fazla yedım. usutune 3 gundur de dısarı cıkamıyorum bunların etkısıde olmus olabılır tabı.

asya deniz cumadan beri dukana uygun hiç bişey yemedim...2.5 hafta boyunca bi gram bile veremememin etkisi var sanırım bu moral bozukluğunda.yarın atakla başlıycam yeniden...dha artı görmedm ama o kdr çok yedmki önmzdeki günlerde görcem eminim:KK14:

asya deniz cumadan beri dukana uygun hiç bişey yemedim...2.5 hafta boyunca bi gram bile veremememin etkisi var sanırım bu moral bozukluğunda.yarın atakla başlıycam yeniden...dha artı görmedm ama o kdr çok yedmki önmzdeki günlerde görcem eminim:KK14:
halledeceksin tatlım :KK66:)

Dukanımın güzelleri hepimize en güzelinden bir hafta diliyorum.

Love01im canımcım başın sağolsun, senin de sağ salim gidip gelmene çok sevindim.
hayat böyle yavrukuşum,zaman geçtikçe de insan kabul etmiyor sanki sadece uzakta bir yerde, gibi düşünüyor. Ailesine ve sizlere sabırlar versin Mevlam.
Tekrar rahmetler diliyorum.

günaydın kızlar

1 aylık güçlendirmenin sonucunu söylüyorum - 800 gr
yaa ekinsum şahanesin ne diyeyim. ben abarttım ilk hafta sonu ama bu konuya sonra değineceğim :KK1::KK1:

Dukaniceler, Kızçeler nasılsınız?

Dün ofis dışındaydım 1 gün aradan sonra geldim ama hepinizi çok özledim.

Umarım hepiniz iyisinizdir, herşey yolundadır, kilocuklar verilmiştir.

Ben güçlendirmeye 58,8 ile geçtim 4 haftayı tamamlıyorum ve şu an kilom 56,2 hala. :))
Herşeyimi yiyorum, aksattığım birşey yok veee bugün öğlen menümü yazıyorum kusura bakmayın ne olur Ama hiç kaçamak yapmadım seyirde. 4 aydır hayalini kurduğum mercimek köfte, poğaça, börek, tiramisu dan oluşan gün tabağı. Hepsini yiyemem muhtemelen ama hedefe ulaşmak güzel.

Bu arada sadece görsellere bakabildim:

Neslim, proteinli yulaf kepeği uyarısı için teşekkürler. Ayrıca erişteni de gördüm balım ellerine sağlık.

Güneylim, bayıldım sana, inceciksin ama yüzüne ayrıca bayıldım.

Prensesim, köften harika görünüyor, :nazar::KK16:çiğ de yenebilir sanki.

Şimdilik bu kadar canlar, ara ara bağlanacağım size, hepinizi öpüyorum.
canımcım tebrikler öncelikle ve evet maymun etti bu diyet bizi di mi ya :KK9:

Canım karıncalar için pudra şekeri ile karbonatı karıştırıp serp gezdikleri yere onu yiyip ölüyolar, mideleri aside dayanamıyomuş, booooom diye patlıyolarmışşş, bi üniversitenin çalışması bu :KK1: bir ara hamam böceği çıktı bizim evdeeee, ayyy iğrenç allam yareppim onun için uyguladım kökünü kuruttuuu çok şükür :KK51:
o-O bu iyiymiş karınca derdi bizde de var biz de 5.kattayız öff kafayı yiycez gerçekten de ya da onlar bizi yiyecek. töbe töbe kıyamıyorum demiyorum artık, o kadar yaani :KK33:

Sırrımı paylaşayım kızlar
1. Üşengeçlikten lezzetli dukan menüleri yapmadım
2. Spor yapmadım
3. 1 kaşık sabah 1 kaşık akşam üzeri yulaf kepeği aldım
4. günlük yemek listem : sabah 1 kaşık yulaf kepeği+100 gr light yogurt
öğlen: 150 gr tavuk
akşam üzeri 1 kaşık yulaf kepeği+100 gr light yogurt
akşam: 100 gr tavuk
gün boyu yarım litre light cola

protein+sebze günlerimde bunların yanısıra 2-3 domates
ee sen bişi yememişsin zaten :KK53: böyle yaşadıysan tebrikler valla ne diyim ben yapamazdım muhtemelen :nazar:

Ama gerçek link bu değilkineee :44:

Ekim vermiş linki zati sonra :KK66:

HEYOOOOOOOOOOO!!!:KK9: Süpersin!! Kandırıkçı seniiiii :KK1: Ya biliyorduk zaten biz böyle olacağını :KK70: Senin duraklamandan ne olcek beee!! Aha işte!! Duraklaman bile zayıf :KK1: Tebrik ederim canım... Bi hafta daha devam edersen sen kesin en az 1 kilo daha verirsin :)) 400 gr'ı vermeyi mi beklicen (yani 1 gün falan :p ) yoksa Ramazan'da falan mı geçersin sen de güçlendirmeye, 1 hafta sonra?
kuzum darısı başına inşallah, bekliyoruz güçlendirmede sizi :KK54:

kız Nesliiii,bırak ben onun Medesa'sı hayatının kadını falan olayım.Bekar mı arkadaşım bu Serdar ?
Ben ona Dukanı da öğretirim,takip de ederim efendime söyliiim ellerimle Dukan yemekleri de yaparım üstüne bir de yediririm daha da yetmedi Callen da yaparıkk ohhhh yuuppiiiiiii :KK52:
de get :KK9:seni kimler isteyecek bizden de vermiycez bak diyim ben onu sana :)))) cidden çook daha iyisi değilse salla gitsin canımcım

Kızlar, bu arada güçlendirmede kaç kişiydik biz acep

Love01 im memleketine gitti,
Güneyli min işi çok zannımca
glshk burdasın dimi canım

ekinsu nerde?

Başka kim vardı ki?:44:

Cılız cılız kaldık bugün yaw çabuk gel medesam gellllll.
ekimim tatlım, ben iş durumu belli olmuyor pek, bir anda çörekleniyor herşey bazen de 2 saat tık yok.
ilk fırsatta soluğu burada alıyorum .
güçlendirmedeyim ama ödül öğünüyle başımı yaktım ben biraz :KK47:yine de seyire dönmeden halletmeyi planlıyorum. başarabilirim inşallah.

Herkese merhaba,
kendi çabalarımla 2ayda 6 kilo verdim dukan diyetini görümcemde yapıyo oda 6 klio verdi ama benden daha ince görünüyor bende dukan diyeti yapsammı diye düşünmeye başladım,önümüz ramazan bildiğiniz gbi ramazanda bu diyete yapabilirmiyim benim 1.evrede 5 gün yapmam gerekiyor çünkü hedef kilom 10-20 arası
öğünlerde neler yiyorsunuz?ayrıca 1gün saf protein+1 gün protein de ne anlamadm
yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar
lütfen kitabı alın, okuyun, karar verin ve öyle başlayın.
öğünler herkesin kendine göre değişiyor ama fikir vermek açısından zaman zaman menüleri paylaşıyoruz , yine de herkes için damak zevki ayrı ve başka bir şey :KK34:

Aynen canim heyecan dorukta bunada alalim buda lazim olur ailem burda yasiyor benim ama aile büyüklerim tr de onlari cok özledim birde esimle ayri memleketteniz bu yüzden her tatile gittigimde gidemedim Sinop'a..Ne cok kaybim oldu sevdiklerimden mezarlarini ziyaret edecegim..:KK43: Bende seni cok öptüm..sekerle konustunmu bugün..?haber aldinsa banada bi yaziver özelden..

yasenacım,taktir-i ilahi Rabbim sevdiklerimizle imtihan etmesin, annem sıralı ölüm der durur. galiba öylesini dilemek lazım.
arkamızda sizler gibi güzel insanlar bırakanlardan oluruz inşallah canım.
hoş gel bu nedenle.
medesa canim beniiiiiiiiiiiim:KK52: cok mutlu oldum inanilmaz mutlu oldum cok cok cok seviyorum hepiciiniziiiiiii:KK54: p.tesi güclendirmeye gecersin ekimcimin dedigi gibi:KK16:

ekim34 tatlimmmmm insallah sana komsu olurum atasehire geliyorum bücük ihtimal:KK76: ooh ozaman proteinpersembelerini birlikte geciririz:KK9:

bundan böyle hergün menümü paylasicam varya söyleyin lütfen yanlisimi hatalarimi:KK45: olmuyor böyle kilo vermem gerek:KK47:

kahvalti: (bu sabah yazdigim gibi sabahlari cok ac olmuyorum laf olsun diye yiyorum)

bir cay bardagi süt bi tatli kasigi nescafe. bir kase 0,1% yogurt

ara: bir nescafe sütlü (yagsiz)

öglen saymadim ama 5 olmasi gerek ton baligi köftesi

ara: iki adet sekersiz seker :KK9: o nasil oluyorsa

ara: iki dilim hindi füme

aksam: bir yumurta ile 1yk kepekten olusan omletim yanina öglenden kalma iki adet ton baligi köftesi:KK8:
kacamak 0 ama sporda sifir birden yagmur bastirdi ne oldugunu sasirdim eve kostum:26:
ece pilates yaparim ama ne kadar su ictigimi saymiyorum bile cünkü cok iciyorum hakikaten:KK28:

prensseim diğer menülerine de baktım. bence gayet iyi gidiyorsun. ödülünü alacaksın inşallah. ben daha hiç spor yapmadım, sen gene harikasın bence

Merhabaaaaaa canlar sizinle bir şey paylaşacağım sözlükte takılırken rastladım bu arada kilo verenleri kutluyorum pek uğrayamıyorum bu günlerde neyse şunu okuyun :KK9:

90.dukan diyeti nedeniyle haşır neşir olduğum site. orda 3000-4000 sayfa boyunca kim ne yaptığını, kaç kilo verdiğini, neler pişirdiğini vs anlatmış insanlar. inanılmaz bir bilgi yığını, çok da faydalı. 25 kilo vermesi gereken de var, düğün öncesi acele 5 kilo vermesi gereken de. kimi "kociş"iyle kavga ediyor diyet yüzünden - malum erkek adam yemek ister(!), kimi çocuğunun hastalığını anlatıyor. yani kk başka bir dünya dostum. oraya girdin mi, kafa gitti. kayış kopuyor. mısır unu ne kadar kullanılıyordu yaa diye giriyorsun, kociş bebiş sayıklayarak çıkıyorsun. arkada yanar döner pembe bi fon. biri mesaj atıyor mesela "kızlaaaar bugün tartıda 59.7yi gördümmm :)))" falan diye, sonraki 3 sayfayı falan geçeceksin kafadan, herkes "canımmm ne güzel", "çok tebrik ederimmmm", "ben de istiyoruuum canım ya" falan derken sağ gözde bir seğirme başlıyor. hele kullanılan acaip emoticonlara değinmiyorum bile, onlar başlı başına delirtir adamı. use responsibly.

take it easy champion diyesim geldi :KK53:
ahahahhaha malttetmiş bunları yazan. kıskanç dümbelek nolcak. çekemedi tabii 300-400 sayfa gelsin biz ona 600-700 sayfa çektirelim bi güzel emoticonmuş peH
:KK33:
biz de seni özledik hilal :KK66: bu arada neyi farkettim biliyon muu, seninle tee aylar önce 80 89 arasındakiler birlikte zayıflıyor topiğinde tanışmışız ya biz, selamlaşmışız falan :)))

ahahah Türk filmleri geldi gözümün önüne bir an :KK9:
Bi bakmışızki haftasonu gelmiiişşş =)) bugün buralar tenha olur ama ben yine de yazayım :KK1: güçlendirme 2.günümdeyim, tartılmadım bu yüzden kendimi daha huzurlu hissediyorum. Ohh bee dünya varmışşş :KK36: dün hiç kaçamak yapmadım, bugün de aynı performansı göstermeyi bekliorum kendimden. :44: Arkadaşımda kalıcam bu yüzden aç kalma ihtimalim çok yüksek ama napalım idare etcez artık. Bu arada bugünlük menümü yazayım;

Sabah
Her zamanki lezzetli dukan pizzam (domates+biber+ 2dilim salam ve kaşar)
Artı 2 dilim salam 1 dilim kaşar
2 meyveli yoğurt (artık şekerli bi şeyler yemek istediğim için meyveli yoğurtları hergün tüketmek istiyorum umarım sorun olmaz)

Öğlen
Normal ekmeğimle yaptığım tost

Akşam
Yanımda yoğurt götürcem artık onla idare edicem bugünlük napalım
Et bulamam belki ama sebze bulurum belki salatalık falan yiyebilirim
Bi de meyve bulabilirsem meyve hakkımı tüketicem

Herkese iyi haftasonları ve bol __li günler diliyorumm, iyi bakın kendinizee :KK16:
amin canım, bol - ye benim epey ihtiyaçım var bu hafta :KK30:

3 gündür dukana mukana uyduğum yok.27 mayıstan beri kaçamak falan yapmadığım halde 2.5 haftadır bi gram oynamadı kilom.bnde su böreği yedim magnum bademli yedim gofret yedim kıymalı börek yedim kutu kutu meyvesuyu içtim...ztn çok özel bi durumumda vardı ondanda sardım böyle yemeğe diye düşünüyorum...hiç pşman değilim şu anda ilerde nolur bilemicem...pzt salı çarşamba atak yapıp devam edicem artık..ooffff:KK36:
kızzzzzzzzzzzzzzzzzz naaptın seen. daha ben yemedim yaa
gebertcem hee
dır dır dır
vır vır vır
zır zır zır :KK9::KK9:
tamam yok bi daha böyle kaçamak 3-5 ay olur mu bebeeeem :KK34:

selam dukan güzellerii:))

dun gece sabaha kadar süren şiiddetli agrılarımın arddindan bugun regl oldum:KK52: İNŞALLAH olamayanlarda olur diye dua ediyorum siizn için dogrusu:)) cok gecikmişitm zaten anormal bi duzenım var. dukanla alakası yok yanı:)) bugun sımla hanımın sayfasındaki pizza krakeri yapmayi duusnuyorum orada 1yk süt tozu var . 15 adet cıkıyormus.hepsinin bi günde yermiyim bişi diyemicem amma sorun olurmu gunluk limit 1 tatli kasıgıydı sanırım. yapabilirmiyim.tadi nefis olursa belki dayanamam. birde canımız bişier istedignde yapiyoruz bişiler ama sınırları asmadiigmiz sürece sorun olabilrimi acep??

soru ustune soru:KK52:
ohh darısı benim reglin başına inşallah.
bence tarifi 2 ye böl, böylece hepsini yersen zarar daha az olur
:KK34:
Kizlar mrb, bende baslamak istiyorum! Dukanin sitesindeki hesaplamaya gore vermem gereken 4 kilo var ama diger diyetisylenlere gore 7 kilo vermem gerekiyor ideal kilom icin.bu arada 61 kiloyum boyumda 162. Dukana baslasam dedim arastirdim diyet seyir gunlerinde 1/1 yada 5/5 gidiyormus bu ikisi arasinda ne fark oluyo tam anlayamadim?5/5 de daha hizli mi bpveriliyor deneyen var mi?
4 kilo için başlama bence ama 7 kiloysa başla ve önce kitabı al lütfen.
kalanını buradan biz tamamlarız inşallah mütivasyon filan :KK34:

yapmiciiiiiz yapmiciiiiiiz....aslinda kacamak yapanlara tarti günleri cezami kessek ne?
bitanesin tatlim cok cok cok sagol:21::21::KK54::KK54::KK54:
ahahha prensesim bu uygulamaya önümüzdeki hafta başlayalım olur mu..şu cezayı diyorum :KK8::KK8:
-500gr gördümki ben bugün Allahim nazarlardan saklasin:21:
amiiiin :nazar::nazar::nazar:

canim arkadasimin verdigi tarife göre bugün ki sebze + protein ögünümü hazirladim

dukan ekmegi tarifi aynen arkadasimin dedigi gibi, ben üzerine ton baligi yesil sogan yesil biber domates biber tuz ekledim üzerinede sogan halkalari ekmegim pistikten sonra ise üzerine bir dilim %5 yag oranli kasar peyniri koydum enfes oldu ve resim de cektim! ve hepsini yiyemedim 2/3 ünü yedim cok doyurucu ve leziz

Eki Görüntüle 464801 Eki Görüntüle 464802 Eki Görüntüle 464803

digeride dün yaptigim ton baligi köftesi pismis halinide ekleyecektim söz vermistim:KK54:
mis misssss ellerine sağlık
ben de bu pazar yapacaktım ama yapamadım zira c.tesi ödül öğününü abartıım tabii
bu hafta inşallah
afiyetler olsun canımcım

Merhaba arkadaşlar atak süreci kaç gün olmalı ki 10 12 kilo vermek isteyenler 7 gün yapsın diyorlar benim bugün 4, günüm 2 kilo gitmiş.birde seyirde 2 gün protein pzartesi perşembe diğer günler nişastasız sebzeler eklenecek. Ben doğrumu yapıyorum yabancı siteden bişey anlamadım test yaptım gelmedi bişey... Bilen birileri varsa çok mutlu olucam benim en az 20 kilo vermem lazım :KK43:
testte eksik vardır bir de calgulator kısmını en son taıklamalısın, gelir o zaman

arkadaşlar günde 1 yemek kaşığı yağsız ve şekersiz salça kullanılabiliyormuş. siz hangi marka salça kullanıyorsunuz? yoksa kendi salçanızı kendiniz mi yapıyorsunuz? :KK56:
ben hiç kullanmadım salça, domates soteledim sadece :KK34:

günaydıııııııııın oo 1 hafta çok uzun bi süre sempatika bi çaresine bakmalısın bu wc sorununun çok zorluyor insanı çünkü bu arada tebrik ederim eksiler için.Ben hiç meyveli yoğurt ya da şu tariflerden denemedim kendime zaman koydum şu kadar kilo vereyim öyle ara ara yerim diye çünkü duraksama yaptığını ya da daha az kilo verildiğini düşünüyorum :/

bebeklerim geçmişi okuyorum yavaş yavaş, henüz son sayfayı okudum sadece :KK1:

doğalsanın yulaf kepeği nasıl? kullanan var mı? ben ruşeym olanı alıyorum ama orası biraz uzak ve sabah gittiğim halde almayı unuttum.
Çok canım sıkkın bu arada, çok ters şeyler oldu :KK43: keşke toplanıp bana gelseniz, size kek yapsam bebeklerimmm :KK56:
hepinizi öptüm :KK54:
ben de doğalsan'ı tavsiye ediyorum, zaten şu böceklenme olayından sonra başka da bir şey almam herhalde :KK1:

Kızlar lordan usanmışım, gittim Sütaş Light peynir aldım ilk defa. Tadı da fena gelmedi lordan sonra ama içim rahat etmedi uygun mu sizce? Kullanan, öneren, önermeyen?

olur elbet. ama ben migrosun light peynirini tavsiye ederim yağ %si daha düşük ama sütaş da olur .
ben de geçen hafta ilk defa lor aldım, bana da o güzel geldi :KK9:

Günaydın hatunlarrrr :) Sabahın köründe bomboş okula gelmek kadar kötü bir şey yok ama olsunn :KK1: Bu hafta güzel geçecek eminim :KK1:

hoş geldin bulaşıksuyum, boş okul azgın bir dolu okuldan iyi ama sadece bu sıcaklarda iyi, diye düşünüyorum canım :KK34:
günaydın arkadaşlar benide aranızaalırmısınız çook kiloluyum
kararlıyımhiç olmadığım kadar 2 haftadır spor salonuna gdyorum ymeklerimi kestm ekmek yok şeker yok
bana BİRİNİZ RİCA ETSEM KISACA DUKANI SABAH ÖĞLE DİYE YAZABİLİRMİ YENECEKLERİ BAŞLANGIÇ İÇİN
YULAF EZMESİDE ALDIM LÜTFEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
82,7 İDİM
80.3 OLDUM
hoş geldin ama menüleri olanaklarımız ve damak zevkimiz çercevesinde kendimiz oluşturuyoruz ayrıca ezme kullanılmıyor
yulaf kepeği alaman gerekiyor

günaydıın güzellerriiim hepinize iyii haftalarrrr , hoplaya zıplaya keyifli bir hafta geçirin inşallah :KK16:
eveetttt şimcikkk sizinle müjdemi paylaşabilirim.aslında tartı resmimi ekleyecektim ama ne yazıkki laptopa virüs bulaştığından ekleyemiyorummm :KK50:
cumartesi sabahı tartıldııımmmm ve tammmm 75.7 çıktımmmmm :KK52::KK52:
bu ne demek yine bilmeyenler varsa söyliiiimmmmm,tam da hedefimin üstüne bastım demekkkk ohhh yandannn :KK76:
şaka gibi yaaaa,çoook mutluyummmm :KK16:
ilginç olanı 75.6 yada 75.8 değil yani,tam da hedefim çıktı 75.7 :KK8::KK8:
ben zaten en başından beri bu 17 kiloyu verebilirsem 3 kilo daha zorlayıp 20 kiloya tamamlamak istiyordum.ekimimle konuştuk cumartesi günüüü,o çok fazla zorlamamamdan yana olsa da ben yine de 3 haftalık duraklamayı atlattıktan sonra bu hızla yokuş aşağı yuvarlanabilirsem biraz daha vereyim diye düşünüyorum.hedefimi biraz daha düşürücem yani yada yükselticem neyse :21:
bu arada ekimin seni gerçekten 34 bedenmiş :KK9:
yeni başlayan arkadaşlarıma sesleniyorum,yıllarca pek çok yöntem denemiş ama asla fazlalıklarından kurtulamamış biri olarak ben başardımsa emin olun siz de başarabilirsiniz.her denediğim yöntemde birkaç kilo verip fazlasını geri alıyordum ve artık balık etli biri olarak yaşayacağımı ve hatta balinanın da bir çeşit balık olduğunu kabullenmiş bulunuyordum taa ki dukanla ve buradaki arkadaşlarımla tanışana kadar :KK34:
müthiş bir duyguymuş bu yaaaa :KK8:
yıllardır bana kilo ver kilo ver diyen insanların gün gelip de yeter artık daha fazla kilo verme diyebileceklerini rüyamda görsem inanmazdım :KK76::KK76:
Allah hepinize daha da güzel daha da hızla kaybetmeyi nasip etsin margarinlerinizi :KK9:
herkesi çooook seviyoruuummmm vallaaaahiiiii artık bu mutlulukğumu tarif bile edemiyorummm :KK35:
faceten göremeyen arkadaşlarımız da vardır belki.onlar için de bugün resim eklemeye çalışıcam,motivasyon olsun cümleten :KK9:
hepinizi öpüyorummmm :KK54:
meeeddd sana ultra mega tebriklerimi yolluyorum.
acaba bi yanlışlık mı oldu benim eksiler de yanlışlıkla sana mı geldi, diye düşünmeden edemedim bak ama yabancıya gitmemiş çok şükür :KK9::KK9:
kuzum tebrikler gerçekten aferin sana :nazar::nazar::nazar:

hepinize iyi haftalar arkadaslar...geçmişin birazını okuyabildim hepinize çok çok çok tşk ediorum..neyseki hepiniz varsınız ve ben sizleri tanıdım..daha gecen gun kandılde konustugun birinin artk olmadııgını bilmek cok tuhaf,,tarifi zor bi duyguu ama malesef hayat bu :2: :2: kendimi hala ii hissetmiorum ama mecburende işten izin alamayacagım için geldim..bu arada cenaze ewine yemek gotururken,,dolapta bi baktım benim ameliyatta iken götürdüğüm ve orada unuttugum yulaf kepeğim ve light ton balıgım duruor..iki gün aksam onu yedim..öglende fırında tavuk yapmıstık cenaze evi için ondan yedim yogurdun içine kepek karıstırarak..zira diğer yaglı vs seylerı o moralle bide sıcaktan hiç midem almıcaktı..bugun tartıldım 53,6 geldim..bugun 26.gun guclendirmede bendede giden 800 gram oluor..ama suanki moralle buna bile sewinemiorummm :2: :2:

ben dogalsan kullandım ondan daha memnun kalmıstım..umarım ciddi bişi yoktur bu arada :KK43:

yulaf ezmesi dediğinize göre sanırım kitabı almadınız..bu diyet örnek menü içermior,,herkes kendi menüsünü kendi oluşturuyor.bunun içinde kitabı almanız şart.zira burda uzun uzun paylasılmayan bicok püf noktasıda içerior kitabı..sağlıklı kilo wermek istiyorsanız kitabı alıp diyete öyle baslayınız..

medesam gözün aydınn cnmmm..tebriklerrrrrrr.. bende ekime katılıorum,,direk güçlendirmeye geçmeliydin bence cunku ztn ordada weriosun bikaç kilo ama tabiki karar senin..fotonu bekliyoruz merakla...

cnm cd cuma gunu gelmiş,,çok çok tşk ederimmmmm..cok saol..

kuzum tekrar tekrar hoş geldin.
belki hep bir boşluk olacak ancak atlatacaksın elbet :KK54:

selam güzellerrr ben geldim tatil bitti hele şükür

keyifler iyidir umarım

77,6 ile başladığım tatil 78 ile son buldu 400 gram artı var su diye düşünüyorum çünkü kaçamak sıfır yarın bakıc ne olacak

işler yığılmış birton beni bekler :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

yi tabi kuzum neden mahrum ediyorsun ki kendini izinli birşey sonuçta.:KK34: sahlep sınırlı izinli ama oturupta yarım kg dondurma yiyecek halin yok her halde :KK53::KK53:

bu arada dondurma makinesi şart değil. makinesiz tariflerde var ama iki saatte bir buzluktan alıp karıştırmalı. ben koç burcu olmam sebebüynen sabırsız bir arkideşiniz olaraktan hemen olsun isterim:KK37: o yüzden makine aldım.

yok kuzu kendim yapmıcam ben,kahve dünyasında var light dondurma.sadece light yoğurt,light süt ve yoğurt tozu mu ne öyle bişeyle uapılıyor.kalorisi düşük,bize uygun.ama ben inatla duraksatırsa diye yemedim ama artık yicem valla.kilosunu 25 tl'ye satıyorlar.yarım kilo alıp buzluğa attın mı misss.ama seninki daha iyi tabi,her zaman elinin altında dondurma olabilecek :KK34:

o kdr durakladığım için oldu böyle...bütün motivasyonum gtti.0 kaçamak 2.5 hafta gram oynamaması ne yaaa yuh yani...

kuzuuuuu yok öyle motivasyon düşmesi falan.hadi toparlan bakalım.
bak benim de 3 haftadan fazla sürdü duraklamam hatta artılar görmem hem de hiç kaçamaksız.
ama bak en sonunda aştım.bırakma kendini hadi ama yaaa hem kimse niye bana söz vermedi.hadi bu hafta herkes elinden gelenin en iyisini yapsın.perşembe günü alkışlayalım birbirimizi bol bol :KK9:

olur elbet. ama ben migrosun light peynirini tavsiye ederim yağ %si daha düşük ama sütaş da olur .
ben de geçen hafta ilk defa lor aldım, bana da o güzel geldi :KK9:

ben seyirde lordan tiksindim artk,,hep onu yedim cunku...bu arada ben bugun 53,6 görunce tartıda artk genelde light kaşar tuketmeye karar werdim peynir hakkımı.cunku tam yaglı beyaz peynırlerın yagı daha fazla light kaşardan..guclendirme bitene kdr belki 53 olurum hatta belki 52 olurum asıl istedigim hedefe gelirim ama sanmam ben ekim gibi weremiorum hemencecik :))) saka bı yana böle kalsam almasamda olur..bu arada migrosun light peyniri kötü die duymustum birinden,,sen nasıl buldun cnm,,sewdin mi tadını ? ben bikere kaanların light beyaz peynirini aldım anamm Allah günah yazmasın o ne igrenc seydi öle bikaç kere zor yedim,bozuldu kala kala döktüm sonrada :KK43:

ben seyirde lordan tiksindim artk,,hep onu yedim cunku...bu arada ben bugun 53,6 görunce tartıda artk genelde light kaşar tuketmeye karar werdim peynir hakkımı.cunku tam yaglı beyaz peynırlerın yagı daha fazla light kaşardan..guclendirme bitene kdr belki 53 olurum hatta belki 52 olurum asıl istedigim hedefe gelirim ama sanmam ben ekim gibi weremiorum hemencecik :))) saka bı yana böle kalsam almasamda olur..bu arada migrosun light peyniri kötü die duymustum birinden,,sen nasıl buldun cnm,,sewdin mi tadını ? ben bikere kaanların light beyaz peynirini aldım anamm Allah günah yazmasın o ne igrenc seydi öle bikaç kere zor yedim,bozuldu kala kala döktüm sonrada :KK43:

canımcım ben dukanda gözümü migros lightla açtım o nedenle iyi mi kötümü bilemiyorum, bana gayet iyi geldi zira zaten beyaz peynir sevmezdim. ama bıkkınlık gelmiş demek ki yörsan bal gibi geldi üstüne. kaanlar migrosta baktım ama lghtı yoktu isabet olmuş demek , bulamadım yani yörsan aldım, iyiyim şimdi. ben ilaç niyetine tüketiyorum hepsini, açıkcası peynirden tek anladığım dil ve kaşardır benim :KK30:

bu arada ben c.tesi ödül öğününü acayip abarttım.
iki arkadaşımla kahvaltı yaptım ama ciddi fenaydı yani.
dukana uydum aynı tabaktan 2 kere yemedim ahahah hep değiştirdim tabakları yani :KK9::KK9::KK9:
4 saat kahvaltı olur mu? oldu valla.
üstüne bakırköy pazarına gittim zira miden bikaç ton olmuştu sanki töbe yarabbim çıkarsam ancaktı yani ama freni boşalmış araba gibiydim yerken. gerçi meyve filan yemedim hiç.
helva ve çörek,börek, nutella baya işimi gördü töbe yarebbim yaa ama dondurma da yemedim.
çok abarttım çook zaten tartıda 51.7 gördüm dün sabah oyy dedim.
bir daha ödül öğününü aklı başında yapacağıma eminim artık. dıydum herşeye :KK9::KK9:

selam kızlarr
bende yeni başladım dukana, bugün 3. günüm, atak dönemim 3 gün olması gerek ama ben daha fazla yapıcam bunu, 3 günde 1.5 kilo verdim ve zorlanmıyorum bu çok hoşuma gidiyor, umarım bende sizin gibi kilo verebilirim :KK3:

canımcım ben dukanda gözümü migros lightla açtım o nedenle iyi mi kötümü bilemiyorum, bana gayet iyi geldi zira zaten beyaz peynir sevmezdim. ama bıkkınlık gelmiş demek ki yörsan bal gibi geldi üstüne. kaanlar migrosta baktım ama lghtı yoktu isabet olmuş demek , bulamadım yani yörsan aldım, iyiyim şimdi. ben ilaç niyetine tüketiyorum hepsini, açıkcası peynirden tek anladığım dil ve kaşardır benim :KK30:

bu arada ben c.tesi ödül öğününü acayip abarttım.
iki arkadaşımla kahvaltı yaptım ama ciddi fenaydı yani.
dukana uydum aynı tabaktan 2 kere yemedim ahahah hep değiştirdim tabakları yani :KK9::KK9::KK9:
4 saat kahvaltı olur mu? oldu valla.
üstüne bakırköy pazarına gittim zira miden bikaç ton olmuştu sanki töbe yarabbim çıkarsam ancaktı yani ama freni boşalmış araba gibiydim yerken. gerçi meyve filan yemedim hiç.
helva ve çörek,börek, nutella baya işimi gördü töbe yarebbim yaa ama dondurma da yemedim.
çok abarttım çook zaten tartıda 51.7 gördüm dün sabah oyy dedim.
bir daha ödül öğününü aklı başında yapacağıma eminim artık. dıydum herşeye :KK9::KK9:

ödül ögünlerini fazla kacırdıysan ertesi gunu protein yap cnm..ben fazla kacırdıgım zmn ertesi gun protein yapıorum o hafta yapmak zorunda oldugum protein günümün haricinde.bölece dengelenior.

canım ben ekmek falan yaptığımda,mesela içine 8 kaşık kepek koydumsa,sekize bölüyorum.2'şerli paketleyip buzluğa atıyorum.böylece her canım istediğinde yemiyorum :KK34:

medesam bende mi buzluga atsam acaba ya benim mikrodalgam yok zaten geceden cikaririm ertesi gün yiyecegimi....ama ben kreple de cok mutluyum aksi takdirde hic yumurta sürmem agzima da kreple birlikte iyi gidiyo:26:

bugün regl gecikmemin 8. günü ne zaman endiselensem acaba:26:

bi kac kez daha olmustu son aylarda ama bilemedim:26:

hos vücut her diyette ister istemez degisir bu degisim sonucu gecikme olur belkide basta ne yapayim kizlar doktora ne zaman gidyeyim....bana cok hormon haplari verdi doktor zatende midem kabul etmiyo onlari ne yapicam ne edicem biraz killanma da basladi yüzümde bir iki tane cikiyor görüyorum kesin gideyim ben doktora ya size sorarken kendim analiz ediyorum sorunumu degistim bu diyetten sonra:KK53:

medesam bende mi buzluga atsam acaba ya benim mikrodalgam yok zaten geceden cikaririm ertesi gün yiyecegimi....ama ben kreple de cok mutluyum aksi takdirde hic yumurta sürmem agzima da kreple birlikte iyi gidiyo:26:

bugün regl gecikmemin 8. günü ne zaman endiselensem acaba:26:

bi kac kez daha olmustu son aylarda ama bilemedim:26:

hos vücut her diyette ister istemez degisir bu degisim sonucu gecikme olur belkide basta ne yapayim kizlar doktora ne zaman gidyeyim....bana cok hormon haplari verdi doktor zatende midem kabul etmiyo onlari ne yapicam ne edicem biraz killanma da basladi yüzümde bir iki tane cikiyor görüyorum kesin gideyim ben doktora ya size sorarken kendim analiz ediyorum sorunumu degistim bu diyetten sonra:KK53:

kuzum benim de mikrodalgam yok ama geceden çıkarıyorum buzluktan,ertesi gün işe getirip kahvaltı niyetine yiyiyorum ısıtmadan falan gayet güzel oluyor.aslında ekmekten çok peynirli kek gibi bişey oluyor :KK9:
daha önce de gecikmen olduysa normaldir belki ama ben olsam en çok h.sonuna kadar bekler,olmazsa p.tesi doktora giderdim artık :KK34:

X