Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

buluşcağınız yeri bana da söyleyin de bomba ihbarında falan bulunayımmmm,pööffff kıskanıyorummmmmmmmm:KK14::KK43:

bulusamıoruzki cnmm bulusalım dioruz ama bi türlü toplanamıoruz,,üzülmee :KK1:

Ipekcim bahsettiğim cumrtesi bu cumartesi ama suan henuz bişi yok kesinleşen :KK1:

Mirebaaa!! eğer ciddi bir bildirim yapmak istersen :p :KK1:
Başlama tarihin
Başlangıç kilon
Hedefin
geçen haftaki kilon
güncel kilon

yaz, 3340'a gönder hahahaha :KK9::KK9: Ay kendi kendine gülen bir garip kızım yaa hahah :KK70:
Yaz işte bunları buraya hemencik istersen.. Son 5 dakka :KK66:
başlama tarihi 27 hazirandı galiba unuttum
başlangıç 67 kg
hedef 55kg
geçen haftakı kg 64.2
güncel kilom 63.9kg

şimdi oldu mu dur :KK1:

Son düzenleme:

Ipekcim bahsettiğim cumrtesi bu cumartesi ama suan henuz bişi yok kesinleşen :KK1:

Ayy ben bu cumartesi çalışıyorum maalesef.
Pazar büyük adada falanmı buluşsak. Hem denize de girerdik. Yalovadan adaya vapur seferleri başladı 1 aydır. şıp şıp gider dönerdim. Çocuk getiren olursa ben de yeğenimi alırım oynar eniklerrr :)

başlama tarihi 27 hazirandı galiba unuttum
başlangıç 67 kg
hedef 55kg
geçen haftakı kg 64.2
güncel kilom 63.9kg

şimdi oldu mu dur :KK1:

Bak beğendim :KK1::KK1: Oldu.. İşi resmiyete döktük şimdi hahahha :KK9::KK9:

E biz seninle aynıymışız ya :p Boy kaç boy? :))

Son düzenleme:
Medesama hemen bi uçak bileti ayarlarız. İmece usulü halletikmi yol yorgunluğunuda medesacım göze aldımı adada çıp çıp yaparız pazar pazar krolarlaa :)

Anam hangi birimize yollayacaksın deli kız. Bu ölçü ile bu kadar mı çıktı. Burda bayağı var sanırım.
Kepeği rondoda çeksem iyice un olsa daha mı güzel olur ki.
Yani zorla tartı ve makinealdıracaksın bana. Benim tartı digital değil yalapşap bişi. Ama hafta sonu deneyeceğim kısmetse.
Aaa unuttum ben makarna sevmem ki.
Belki 4 yıldır falan yemedim ama canım nasıl çekti şimdii. Hayret valla
kombuça bi de bu mu oldu şiimdi :)) not tutam ben kafa gidip geliyo :KK66:
Ben bi de İstanbul'dayımmm. Yine de kimse benle buluşmuyooooo:KK43: Ben de kıskanıyooommmm.... Böhühühü :KK14:
ben pek buluşkanım, benle buluş kuzum :))
Pazar büyük adada falanmı buluşsak. Hem denize de girerdik. Yalovadan adaya vapur seferleri başladı 1 aydır. şıp şıp gider dönerdim. Çocuk getiren olursa ben de yeğenimi alırım oynar eniklerrr :)

ah ya tabi işte enikler eniklerrrr:KK16: bayıldım ben fikrine zikrine:21:

cumrtesi sen,ben,dely,rachelfine bulusalım o zmnn,,olur mu ??? hadi bir iki dukan minibüsü kalkıorrr,,warr mı gelennnnn ??? :KK1:

İpekcim Pazar bana uymaz ama cogunluga uyarsa siz bulusun,,bende bidahakine derim artk :KK1:

Tebrikler tebrikleeeerr:KK9::KK9:

$Çizelge - 12.07.2012.jpg

Aramızdan bi kaç arakadaşımızı da seyirden mezun edip güçlendirmeye geçirdik :)) Haftaya bu listede olmucaklar :KK34: ama hep gönlümüzdeler hihiih:KK1:

bir de 2 hafta üstüste bildirim yapmayan arkadaşlar vardı.. Onları listeden çıkardım ama; yanlış anlaşılma olmasın.. Ne zaman bildirirlerse, biz burdayız :KK66: :KK34:

Son düzenleme:
cumrtesi sen,ben,dely,rachelfine bulusalım o zmnn,,olur mu ??? hadi bir iki dukan minibüsü kalkıorrr,,warr mı gelennnnn ??? :KK1:

İpekcim Pazar bana uymaz ama cogunluga uyarsa siz bulusun,,bende bidahakine derim artk :KK1:

benim kesin değil henüz... levin'i babaya satmama bağlı gibi.. şeyyy indi bindi kaç para:KK9:

.......
maaaaaaşallahhh bak iniyon iştee kuzumm:nazar::nazar:
.......
Saoolll :KK17:

........
Buluşurum buluşuruummm :KK52::KK52:
ama Pazar olmaz kuuu :/ Cumartesi olaaarr :))

Bana da Pazar olmaaazz... Cumanın ertesi olur amaaa..!
Saat kaçta, nerde hihiihi:KK1: Saatlerimizi ayarlayalım. Medesa'yla da görüntülü bağlantı falan yapalım =):KK54:

nerde buluşcaz gari, söyleyin bakim, belkim ayarlarımmmm ben deeeeee :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 463378

Aramızdan bi kaç arakadaşımızı da seyirden mezun edip güçlendirmeye geçirdik :)) Haftaya bu listede olmucaklar :KK34: ama hep gönlümüzdeler hihiih:KK1:

bir de 2 hafta üstüste bildirim yapmayan arkadaşlar vardı.. Onları listeden çıkardım ama; yanlış anlaşılma olmasın.. Ne zaman bildirirlerse, biz burdayız :KK66: :KK34:

yaaaaa yanlış şaaapmışsın beniiiii ben 73,9 değiliiiiim 73,8 iiimmmmmm :KK43::KK43::KK43::KK43: aslında 73 üm ama :KK34::KK34: onu kabul etmiyosun bari 73,8 olsuuuun :KK1::KK1::KK1::KK1:

Eki Görüntüle 463378

kuzum özenli tablon için senii, 4 kiloluk ödemi 3 günde atıp eksiye geçebildiğim için kendimi kutluyomm :KK9:
nerde buluşcaz gari, söyleyin bakim, belkim ayarlarımmmm ben deeeeee :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
faceten yazışak garii :KK66:

realden aldım ortada hayvanat ebatlı bi kule yaptılardı.. kısa çöpü çektim herhal:KK53::KK37:

maaaşallah yavruş.. ancak ben öncesiyle sonrası arsında dukanlık bişey göremedim.. mazoşist misin lem yoksa:KK6:

soslanmış sunumu da ekeleyecektim ki yüce ve düşünceli insan cerenimo " ama canları çeker şimdi, yapma" dedi.. silkindim, boynumu büktüm ve göndermedim. ama o şimdi yola düştü ve ben şincü ekleyebilirüüümmm.. yaşasın kötülükkkk:KK53::KK53::KK53::KK53:
olmayabilir canım.. tarifi biraz daha değiştirmek gerek ben makineyle çekmeme rağmen çok uğraştım.. doğru tarifi bulunca ve verince oklavayla açılır mutlaka.. :KK34:
kıyma yoğ idi biber şeettim :))
bu tabağımın yarısı, yarısını yedikten sonra dank etti zira:KK9::KK9::KK56::KK56::KK56:
Eki Görüntüle 463343
canım ya yüzüm çıkmamış ya anlaşılmıyor fazla kilo, hepsini içime çekiyordum genelde :KK9::KK8: , biraz da kıyafet kandırmacası tabe :KK1:
makarna gerçekten nefis görünüyor, makarna pek yemem 40 yılda bir burda dilek pastanesinden yiyordum da şu hariçi protein servisinden sonra :KK36:onu da bırakmıştım, kısa çöpü genelde ben çekerim yani :KK66:
yine de seninkini canım çekti :KK49:

Ben bi de İstanbul'dayımmm. Yine de kimse benle buluşmuyooooo:KK43: Ben de kıskanıyooommmm.... Böhühühü :KK14:

ben levin'le gelebilirim :26:

bari güne karar verelim :KK1: sonra tehdit mehdit:98: mecburen toplaşırız 3-5 kişi :KK51:

Son düzenleme:
kombuça bi de bu mu oldu şiimdi :)) not tutam ben kafa gidip geliyo :KK66:

Tabi canım oynasın enikler...

Saoolll :KK17:

Buluşurum buluşuruummm :KK52::KK52:
ama Pazar olmaz kuuu :/ Cumartesi olaaarr :))

Anladım siz beni istemiyorsunuz :KK43:

Bana da Pazar olmaaazz... Cumanın ertesi olur amaaa..!
Saat kaçta, nerde hihiihi:KK1: Saatlerimizi ayarlayalım. Medesa'yla da görüntülü bağlantı falan yapalım =):KK54:

Ya haftaya olsa gerçi haftaya ramazan sıcakta dilimiz dışarda dolaşırız artık. Bu kadar proteinden sonra ramazande ne yapacağız bilemiyorum. ALLAH yardımcımız olsun.
Ya hadi kepekli pide yapmaya çalışalımm. ne olur ne olur :)

Kizlar öglen patlicanli tavuk yedim

aksama da kabak mücver yesem cok mu ileri gitmis olurum:26: yaninada tavuk corbam var dünden kalma

yaaaaa yanlış şaaapmışsın beniiiii ben 73,9 değiliiiiim 73,8 iiimmmmmm :KK43::KK43::KK43::KK43: aslında 73 üm ama :KK34::KK34: onu kabul etmiyosun bari 73,8 olsuuuun :KK1::KK1::KK1::KK1:

Hahahaha :KK9::KK9: Yahu ver ver hadii...!! 100 gr'ı da bana ver yaaa!! Hahaha :KK9: Lafı mı olur :))

ama bi de şu aşağı baksana hiihih:KK1:

Canıııımmmm

başlangıç : 22/06/2012
başlangıç kilo :78
geçen hafta :74
Bugüüün :73.9 ama regl oldum dün, kesin 73 olmuşumdur diyorum.

bi de ben geçen cumadan beri tam olarak uymuyorum diyete, oğluşun sünneti ve iyileşme sürecini hafife almışım çok zorladı beni, bu haftayı saymıyorum ama dün ve bugün protein yaptım, yarın kesin 73 görürüm tartıda :)) yani sen beni 73 olarak al bebemmmm :KK1::KK1::KK1:

Kihkih :))

X